دولت ناظر مسئول پلیس اداره کسب و کار کوچک هشدار داد در گزارش روز شنبه که این سازمان محدودیت های اضطراری وام کسب و کار کوچک ممکن است ده ها هزار نفر از وام گیرندگان.

SBA بازرس کل هانیبال “مایک” ظروف مشترک و نگرانی های خود را در اولین گزارش چک های حفاظت از برنامه که کنگره ایجاد شده در ماه مارس برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را برای زنده ماندن خاموش شدن ناگهانی باعث coronavirus. این برنامه اجازه دهندگان به موضوع وام های کم بهره است که می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار موافقت خود را برای حفظ اشتغال.

اما در گزارش جدید که به درخواست رهبر اقلیت سنا چاک شومر و دیگر دموکرات افزار گفت: SBA نوسان از قانون کنگره پیش نویس برای ایجاد برنامه زمانی که سازمان تنظیم مقررات برای چگونه کسب و کار می تواند به دست آوردن وام بخشش.

SBA تعیین محدودیت های سختگیرانه تر نیاز است که کسب و کار صرف حداقل 75 درصد از وام در حقوق و دستمزد برای دریافت کامل وام بخشش — محدودیت که غایب از قانون است که وام گیرندگان پرداخت هر گونه باقی مانده درآمد حاصل در عرض دو سال به جای 10 سال زمان قاب قانونگذاران مجاز است. بازرس کل گفت: دهها هزار نفر از وام گیرندگان نمی خواهد دیدار با 75 درصد حقوق و دستمزد آستانه.

“SBA مورد نیاز می تواند در نتیجه ناخواسته بار به وام گیرندگان” بازرس کل گفت.

SBA سخنگوی جیم Billimoria کاهش یافته است به نظر در گزارش.

یافته های این گزارش را ضامن دار در حال حاضر در حال رشد فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره به retool این برنامه به آن را بیشتر انعطاف پذیر در راستای افزایش نگرانی که کسب و کار در حال ترس از استفاده از پول به دلیل SBA را بخشش محدودیت. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin مقاومت کرده است تماس به سهولت محدودیت.

“بازرس کل را نقد و بررسی روشن می سازد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید فورا رفع چک حفاظت از برنامه ها برای کمک به واقعا کسب و کارهای کوچک است که تا کنون دریافت نکرده اند به کمک آنها نیاز دارید” شومر گفت. “SBA باید بیشتر به توقف درمان خاص برای خوبی متصل کسب و کار در هزینه های قانونی کسب و کار کوچک در تلاش برای شناور ماندن و حمایت از کارگران خود را در این بیماری همه گیر.”

در این گزارش ظروف توصیه می شود که SBA “ارزیابی تاثیر منفی بالقوه به وام گیرندگان” در مورد, درصد از درآمد حاصل از وام واجد شرایط برای بخشش و به روز رسانی مورد نیاز به عنوان لازم است.

“این ممکن است مهم را در نظر بگیرید که بسیاری از کسب و کارهای کوچک باید بیشتر هزینه های عملیاتی هزینه از هزینه های کارکنان,” او گفت:.

علاوه بر این ظروف گفت: SBA که گردد قوانین آن با خزانه نیست ارائه راهنمایی لازم الاجرا توسط کنگره در مورد ساخت یک اولویت در کسب و کارهای کوچک محروم و روستا بازار — طولانی نگرانی در میان قانونگذاران کنگره به عنوان در نظر چگونه به وصله پینه کردن برنامه است.

او توصیه می شود که SBA موضوع راهنمایی برای وام دهندگان نیاز به آنها را به تمرکز بر روی کسانی که وام گیرندگان و به تجدید نظر در برنامه نرم افزار برای اطمینان از مجموعه ای از اطلاعات فردی.

“از آنجا که SBA نیست ارائه راهنمایی به وام دهندگان در مورد اولویت وام گیرندگان در محروم و روستایی بازارهای این وام از جمله روستایی اقلیت و زنان متعلق به کسب و کار ممکن است با دریافت این وام در نظر گرفته شده,” او گفت:. “علاوه بر این به دلیل SBA آیا نیاز به اطلاعات دموگرافيک به شناسایی PPP وام در بازار محروم بعید است که SBA خواهد بود قادر به تعیین حجم وام به در نظر گرفته شده به ترتیب اولویت بازار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر