واترپلو ورزشکار ایجاد حیاط خلوت hay bale, استخر, برای آموزش, برای بازی های المپیک

عضو کانادا زنان ملی واترپلو تیم می خواستم به نگه دارید تا آموزش خود را در طول COVID-19 همه گیر اما تمام استخرهای بسته شد — بنابراین او “بالد” خودش را با ساختن یک … از یونجه.

کیرا کریسمس, 23, بوده است, آموزش کامل زمان با این تیم در مونترال به عنوان آنها آماده برای توکیو 2020 المپیک قبل از همه گیر رسید.

زمانی که فاصله فیزیکی محدودیت آغاز شد او اتفاق افتاد به دیدن پدر و مادر خود را در نزدیکی کلگری فقط در جنوب شرقی ایردری در Rockyview شهرستان است. پس از آن بازی های المپیک لغو شد و تمام استخرهای تعطیل به دلیل coronavirus.

هنوز, کریسمس بود و خارش به عقب بر گردیم به آب و نگه دارید تا آموزش خود را.

“بودن از استخر برای بیش از یک ماه بود فقط یک کمی بیش از حد طولانی برای من است. بنابراین من به دنبال مانند خرید زمین بالا برای اولین بار و من متوجه شدم که هیچ یک از آنها به اندازه کافی عمیق به آج آب” کریسمس گفت: کلگری Eyeopener.

“پس پدر و مادر من بودند و مانند ما می آمد تا با یک راه حل بهتر از آن است.”

  • سازمان دیده بان | لطفا این ویدئو timelapse از hay bale, استخر ساخته شده توسط کیرا کریسمس و خانواده اش:
کیرا کریسمس راه اندازی شد برای رفتن به بازی های المپیک توکیو که COVID-19 بسته همه چیز را. او ساخته شده منحصر به فرد خانه استخر به منظور نگه دارید تا آموزش خود را. 0:48

پدر استیون کریسمس آثار در محوطه سازی ساخت و ساز, پس از او دانش و تجهیزات مورد نیاز آنها.

آنها تصمیم خود را برای ساخت استخر در فضای باز.

این امر می تواند در مورد 2½ متر طول و پنج متر طول و دو متر عمق.

و این امر می تواند ساخته شده از یونجه — 16 عدل ارزش.

بیش از دو روز آنها انباشته از عدل دو صف آنها را با برزنت و پر حاصل حفره با چهار بازگشایی آب است.

“من شروع به پریدن کرد در یک زن و شوهر بار اما من به پایان رسید تا نیاز به منظور wetsuit آنلاین به دلیل آن را فقط بیش از حد سرد” کریسمس گفت.

کیرا کریسمس و پدرش ایستاده در به زودی به استخر احاطه شده توسط 16 عدل یونجه. (کیرا کریسمس/Instagram)

کریسمس ارسال شده در Instagram برای پیگیری ساخت و ساز — شروع با هشتگ #justbertathings — و پس از آن نوشته شده یک ویدیو شرح, چگونه آن را انجام داده بود.

“بستن استخرهای آخرین کلش بنابراین من … baled که خودم ساخته شده و خود من,” او می گوید: در این ویدئو.

تا کنون hay bale, استخر, دریافت مقدار زیادی از توجه او گفت:.

دیگر اعضای جامعه شنا خواسته اند به استفاده از آن, او گفت:, با توجه به تمام استخرهای بسته شده اند برای این بیماری همه گیر.

در عین حال او همچنان خوش بینانه در مورد بازی های المپیک, با توجه به تیم مدرک تحصیلی انتظار می رود که به رسمیت شناخته شده برای بازی موکول به 2021.

“این کمی ناامید کننده بود اما آن را فقط به تیم ما یک سال دیگر برای آموزش و دریافت بهتر با هم” کریسمس گفت. “بنابراین من فکر می کنم در راه آن نوع از یک چیز خوب است.”

تیم پذيرش به بازی های المپیک 2020 بود که آن برای اولین بار از سال 2004 او گفت:.

کیرا کریسمس, راست, رقابت در بوداپست در سال 2017. او همچنان خوش بینانه در مورد بازی های المپیک, با توجه به کانادا زنان ملی واترپلو تیم مدرک تحصیلی انتظار می رود که به رسمیت شناخته شده برای بازی موکول به 2021. (Balazs Czagany/شرکت از طریق آسوشیتد پرس)

زنان ملی واترپلو تیم ساخته شده است که سرگرم کننده دیگر Instagram ویدئوها در طول بیماری همه گیر. در یکی نوشته شده یک ماه پیش بازیکنان در سراسر کانادا تظاهر به یک بازی و عبور توپ از چمن خود را اتاق زندگی می کنند و حتی یک وان آب داغ.


با فایل های از کلگری Eyeopener.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر