Waterton دریاچه پارک ملی آماده برای تاریخ 1 ژوئن بازگشایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مردم Waterton دریاچه پارک ملی مشتاقانه در انتظار بازگشایی در تاریخ 1 ژوئن.

“شما تا به حال آن را دیده چند هفته پیش زمانی که به طور معمول این پارک باید مشغول این بود مثل شهر ارواح. شما تقریبا می خواستم به گریه زمانی که شما سوار از طریق” تماس های ورودی جمهور Waterton دریاچه رهن کنندگان انجمن الیزابت مارتین-جونگ روز پنجشنبه گفت.

ادامه مطلب: پارک کانادا منتشر شده لیست کامل از پارک های ملی بخشی از بازگشایی در ژوئن 1

مارتین-جونگ گفت: رهن کنندگان در حال آماده مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های خود را در خانه و کابین PPE و سخت اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات است که چین با بقیه استان است.

حتی با محدودیت های در محل, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی به انجام و ببینید از جمله کامرون می افتد که مارتین-جونگ میگه که جریان قوی تر از آن است در سال گذشته است.

“ما آمده ایم از طریق ویرانی Kenow آتش” مارتین-جونگ گفت. “که ما می افتد [نیست] و حتی در حال اجرا سفید برفی. آن را پر از خاکستری و سیاه و دوده. بنابراین این یک تجدید احیای Waterton آن را احساس می کند.”

ادامه مطلب: MP سهام هوایی فیلم Waterton پس از آتش

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کسب و کار نمی تواند عجله برای بازگشایی هر چند آنها به عنوان اقدامات احتیاطی اضافی با COVID-19 آماده سازی است.

“در طول ماه بیشتر و بیشتر کسب و کار شروع خواهد شد به شیب پا خود را در آب و شروع به باز کردن” توضیح Waterton پارک اتاق بازرگانی معاون رئیس جمهور Shameer Suleman.

Suleman گفت: بیشر مسافرخانه و خود را وابسته به رستوران ها در انتظار هستند تا تاریخ 26 ژوئن برای باز کردن. شاهزاده ولز هتل باز خواهد شد در ژوئن 30, فقط, پیش از روز کانادا.

“ما همه نوع تصمیم گرفت که ما می خواهیم به رفتن بیش از و بالاتر به مطمئن شوید که همه ما از پروتکل های ایمنی در محل تا زمانی که ما باز ما آماده پذیرش مهمانان با خیال راحت” Suleman گفت. “و ما انتظار یک موج بزرگ — ما انجام دهد.”

“چیزهایی که در دسترس نیست در چند سال گذشته به دلیل [Kenow] آتش در دسترس خواهد بود و قادر خواهد بود برای باز کردن بنابراین ما بسیار هیجان زده در مورد تمام چیزهایی که خواهد بود جدید و باز کردن.”

ادامه مطلب: Coronavirus: چه بنف مانند بدون بین المللی گردشگری?

در حالی که بسیاری از مردم در townsite به دنبال به جلو به استقبال بازگشت بازدید کنندگان آغاز ژوئن 1, Parks Canada مقامات برخی از قوی یادآوری برای کسانی که به دنبال به جلو به روز در Waterton.

“ما انتظار داریم که مردم به دنبال خواهد داشت همه ما فیزیکی فاصله دستورالعمل” کریستی Gustavison با پارک های کانادا Waterton دریاچه زمینه واحد گفت. “بنابراین ماندن حداقل دو متر دورتر از مردم در خانواده خود است. تمرین بهداشت دست آمده آماده با دست عفونی دستمال پارچه میز و اگر آنها در حال برنامه ریزی برای یک پیک نیک.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اقدامات ایمنی نیست فقط برای انسان است.

ما می خواهیم بازدید کنندگان به دنبال آن فاصله فیزیکی دستورالعمل از حیات وحش ما” اضافه شده Gustavison نشان می دهد که مردم باید حداقل 15 متر دورتر از گوزن و گوسفند و 30 متر از گوشتخواران بزرگ مانند خرس و مامان.

ادامه مطلب: روستایی بهره می خواهید خصوصی اردو بسته به محدود کردن گسترش COVID-19

یک شب کمپینگ معلق است تا ماه ژوئن 21, اما روز سفر تشویق می شوند.

“پس [مردم هنوز هم می توانید سعی کنید] پیاده روی picnicking با بهره گیری از كشور — آن نوع از فعالیت های” Gustavison گفت.

بسیاری از امکانات حمام بسته خواهد شد بنابراین پارک مقامات می گویند بهتر است به بقیه طرح متوقف می شود و جلوتر از زمان.

بازدید کنندگان می خواست به بررسی هر دو پارک کانادا سایت و mywaterton.ca برای جدیدترین به روز رسانی قبل از ورود به پارک.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>