‘ما می توانیم به آنچه اتفاق افتاده است’: Astros عذر خواهی برای ثبت نام سرقت خیانت طرح

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اجتناب از هر گونه جزئیات در مورد تیم خود را ثبت نام-سرقت در طول آن سال 2017 سری جهانی قهرمانی فصل Houston Astros بازیکنان الکس Bregman و خوزه Altuve عذرخواهی پنج شنبه برای این طرح که مورد بررسی قرار گرفت و مجازات های لیگ اصلی بیس بال.

Astros صاحب جیم جرثقیل و مدیر جدید گرد و خاکی بیکر — که جایگزین اخراج امیرحسین Hinch — نیز صحبت کرد و در یک کنفرانس خبری در این تیم بهار امکانات آموزشی است.

و در حالی که هدف واضح و روشن بود و گفت: “با عرض پوزش” و امید به حرکت جرثقیل ابرو مطرح شده با این عبارت: “نظر ما این است که این نمی تاثیر بازی. ما یک تیم خوب است. ما برنده سری جهانی. و ما آن را در ترک آن است.”

خواسته لحظاتی بعد در مورد بیانیه خود در مورد اثرات بازی جرثقیل سعی در رد گم کردن گفت: “این سخت است برای تعیین اینکه چگونه آن را تحت تاثیر بازی اگر آن نهفته این بازی است.”

MLB مجازات نیست هر بازیکن برای فریب دادن و جرثقیل گفت که او ایستاده بود که.

“ما در حال رفتن به انجام هر کاری به بازیکنان” مالک گفت.

Altuve وجود دارد گفت: یک تیم کامل جلسه روز شنبه برای بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

Astros می گویند طرح در سال 2018 به پایان رسید

MLB کمیسر راب مانفرد منظم آستروس پس از او این تیم را شکست قوانین با استفاده از الکترونیک به سرقت علائم در طول اجرای آن برای سال 2017 سری جهانی قهرمانی و دوباره در سال 2018 شود.

آستروس جریمه شد 5 میلیون دلار ایالات متحده حداکثر مجاز تحت لیگ برتر قوانین و ضبط خود را بعد از دو اول و دوم-دور تازه کار, پیش نویس میدارد.

تحقیقات نشان داده آستروس استفاده از خوراک ویدئویی از یک مرکز زمینه دوربین برای مشاهده و رمزگشایی مخالف فو’ علائم. بازیکن ضرب دیده بر روی یک سطل زباله می تواند به سیگنال مورد چه بود آمدن اعتقاد به آن را بهبود می بخشد شانس گرفتن یک ضربه.

جرثقیل گفت: این طرح مورد استفاده قرار گرفت در سال 2017 و 2018 اما به پایان رسید که در طول فصل است.

او گفت: هیچ چیز به این مفهوم است که Astros hitters استفاده buzzers به دریافت اطلاعات در مورد زمین.

“من واقعا معتقدم که هیچ buzzers, همیشه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>