“ما نمی تواند آن را خاموش بکشد’: Florida sheriff می گوید او نمی تواند جمع اوری امنیت جمهوریخواه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کلانتر از جکسون ویل فلوریدا., گفت که او نمی تواند امنیت را برای ارائه کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به دلیل عدم روشن و برنامه و بودجه کافی و به اندازه کافی مأموران اجرای قانون.

“همانطور که ما در حال صحبت کردن در امروز ما هنوز به داشتن نوعی از برنامه است که با ما کار می کنند که باعث می شود من راحت است که ما در حال رفتن به نگه داشتن آن رویداد و جامعه امن” Duval County Sheriff مایک ویلیامز گفت: POLITICO.

“این رویداد من به طرح اما من فقط می تواند به شما بگویم آنچه که پیشنهاد شده است در نظر من است دست یافتنی نیست در حال حاضر … از اجرای قانون نظر از نظر امنیتی.”

بحث معاملات یکی از بزرگترین پتانسیل ضربات به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برگزاری یک فرد نامزدی کنوانسیون در طول یک بیماری همه گیر. پیشنهاد شده است احاطه نگرانیهای ایمنی و گزارش از مشخصات بالا خواهان کاهش به حضور در.

ویلیامز یک جمهوری خواه نمی قطعی بگویم که به هیچ وجه این رویداد برگزار می شود. اما او گفت که او تا به حال شک و تردید قبر در مورد آن به خصوص در دوران اوج اعتراضات مربوط پلیس در استفاده از زور.

ویلیامز گفت: این رویداد برای برنامه ریزی Aug. 24-27 شد اعلام کرد در ماه ژوئن به آژانس او زمان کمی برای برنامه ریزی و آماده سازی. کمیته ملی حزب جمهوری خواه هنوز میخ که کنوانسیون حوادث خواهد بود که در آن سالن و آن را بیشتر به چالش کشیدن. و متعهد 50 میلیون دلار کمک مالی شده است زوج به 33 میلیون دلار و ویلیامز گفت: وجود رشته های متصل است که اجازه قرارداد بیش از حد دشوار است.

RNC سخنگوی مندی مریت در بیانیه ای گفت که RNC است که با همکاری نزدیک با رهبران محلی در جکسون در برنامه ریزی برای این کنوانسیون از جمله در سلامت و اقدامات امنیتی. او افزود که وزارت دادگستری ارائه خواهد شد میلیون ها دلار از طریق ایمنی گرانت.

“جکسون است جایگزین بیش از 70 ، 000 نفر برای بازی فوتبال و دیگر رویدادها و ما با اعتماد به نفس در دولت های محلی و مقامات دولت فدرال قادر به اطمینان از امن رویداد برای شرکت کنندگان در ما,” او گفت:.

محل را به جکسون از شارلوت, N. C., پس از آن دولت دموکراتیک به رهبری دولت در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از نگرانی های ایمنی بر برگزاری یک همایش, در طول یک بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت او می خواست یک “کامل” کنوانسیون در آن زمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن از حمایت کردن تقاضای خود را به صورت تمام عیار کنوانسیون اما این طرح همچنان ادامه دارد و برای دیدار تدارکاتی با مانع به عنوان RNC شکست خورده است و برای مرتکب در جزئیات مانند این که آیا تهمت می خواهم که نامزدی خود را در یک سالن و یا در فضای باز عرصه است. این RNC بلافاصله نمی تواند رسید.

در ضمن فلوریدا تبدیل به یک زمین پرورش برای عفونت کروناویروس. ساخته شده است که آن را دشوار است برای جذب بیشتر مأموران اجرای قانون برای رسیدن به این رویداد.

در اوایل ماه ژوئیه فلوریدا کلانترها انجمن بخش خواسته در دولت 67 شهرستانهای 2,000 افسران با توجه به یک ایمیل به دست آمده توسط سیاسی. اما تنها 500 قادر به رفتن باب Gualtieri, رئيس جمهور از انجمن و Pinellas County Sheriff گفت: سیاسی بیش از آخر هفته. ویلیامز همچنین خواسته فلوریدا روسای پلیس انجمن برای کمک به, اما او هنوز هم به آینده کوتاه است.

“ما نیاز به مأموران اجرای قانون و ما رو بدست تعهدات اما نه به سطح است که ما فکر می کنیم مورد نیاز است. و بسیاری از این است که مردم داشتن ویروس نگرانی از جوامع خود و من درک می کنم که” ویلیامز گفت.

“اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد: یک برنامه رویداد و قادر به امضای قرارداد و صرف پول به طوری که ما می تواند به آماده شدن برای این رویداد. و هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است و در عین حال” او گفت:. “بنابراین در اینجا ما در داخل از 40 روز و من واقعا ماشه در هر چیزی RNC-مرتبط با وقتی که می آید به امور مالی و یا قرارداد و بنابراین شما می دانید که تنها مرتبط با امنیت در ذهن شما, هیچ چیز, هیچ چیز مربوط به هر یک از این.”

دیگر کلانترها گفت: سیاسی آنها همدردی با ویلیامز.

Martin County Sheriff بیل اسنایدر گفت: او ارسال در حدود 20 افسران, اما نمی خواهد سوال کنوانسیون اتفاق می افتد. او را متعهد به کمک به ویلیامز.

“آن را مانند یک تفنگ مبارزه است. من فکر نمی کنم ما باید تفنگ دعوا. اما اگر شما یکی من آینده” اسنایدر گفت. “این خواهد بود که یک رفتارهاي دم از زاج و احساسات است.”

Volusia County Sheriff مایک Chitwood گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جزئیات امنیتی در حال حاضر باعث می شود این خواسته های اجرای قانون محلی است که آن را می سازد آن را دشوار است به تامین امنیت برای او که Chitwood نزدیک شاهد در طول رئيس جمهور در سفر اخیر به شهر ساحلی دایتونای.

Chitwood گفت که او باور نمی کند این مراسم باید برگزار شود و گفت: RNC تلاش برای انجام غیر ممکن است.

“وجود دارد ترس از گفتن او را بدون چون هر کسی که می گوید رئیس جمهور آن را مانند بازی با سر خود را” Chitwood گفت.

Chitwood که متعهد به ارسال حدود دو دوجین از افسران گفت که کنوانسیون نیاز ماه از برنامه ریزی “و این بدون Covid-19.”

“وجود دارد در حال رفتن به تن مسائل,” او اضافه شده است. “این چیزی است که هرگز اتفاق افتاده است قبل از. و برای برخی از دلیل عام است که پرتاب از پنجره به بیرون.”

ویلیامز اشاره به کمبود وقت بارها و بارها گفته است که حتی اگر او شروع به برنامه ریزی در ماه ژوئن آن را دشوار است به جلو.

“تقریبا 75 روز آن را باور نکردنی بلند کردن و همه چیز را به کامل است. و نیازی به گفتن آن نیست” ویلیامز گفت. “بنابراین شما می دانید که ما نمی توانیم آن را به جلو و در هر نوع از تنظیمات فعلی. اما دوباره آن را به کار برای برنامه ریزی RNC. این کار من قادر به تامین امنیت آن, اما من می توانم آن را در حال حاضر در این زمان با این زمان پیکربندی از این رویداد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>