ما خیریه تلاش می کند به مجموعه ای از رکورد مستقیم’ بیش قرارداد در صفحه آگهی های روزنامه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ما خیریه جذاب به کانادایی ها که مایل به “مجموعه ای از رکورد مستقیم” را به عنوان آن را همچنان درگیر در اختلاف بیش از یک قرارداد اعطا شده توسط دولت لیبرال.

در تمام صفحه تبلیغات در جهان و ایمیل و تورنتو استار روز دوشنبه بیانیه ای در وب سایت خود سازمان موسسان گفت: خوانندگان آنها توافق کردند به $900 میلیون دانش آموز داوطلب در برنامه “چرا که ما 25 سال تجربه ساختمان خدمات جوانان برنامه هایی که در 7,000 کانادا مدارس درگیر شدن دانش آموزان به حمایت از 3000+ موسسات خیریه و باعث می شود.”

کریگ و مارک african scholar گذاشته و چهار “پاسخ” به “معتبر سوال” آنها می گویند باید همچنان ادامه داشت پس از قرارداد برای کانادا دانشجو خدمات برنامه اعطا شد اولین بار در ماه ژوئن اعلام کرد. این برنامه با هدف کمک به دانش آموزان با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن کار در تابستان در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما نخست وزیر جاستین ترودو شخصی و روابط خانوادگی به سازمان جلب سوال و انتقاد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: محافظه کاران می گویند آنها می خواهند ترودو Morneau به شهادت بر ما صدقه جنجال

“خدمات عمومی خود را علنا اعلام کرد که پیشنهاد خود را برای ما خیریه برای دریافت قرارداد برای این برنامه” آگهی می خواند. “در طول سال ما را به دریافت کمک مالی از, و کار با دولت فدرال و دولت های استانی به رهبری یک تنوع از احزاب سیاسی برای جوانان ما و برنامه های مدرسه.”

این قرارداد با توجه به خیریه خواهد بازپرداخت هزینه های آن را به دست آورد و برای ارائه دانشجویی در کانادا خدمات Grant program اما آن “فراهم نیست خیریه با سود.'”

“این پول استفاده می شد برای برنامه یا بازگشت به دولت” تبلیغ ادامه داد. “تمام شد و موضوع را به دولت ممیزی.”

محافظه کاران فشار RCMP برای تحقیق ما, موسسه خیریه, جنجال

محافظه کاران فشار RCMP برای تحقیق ما, موسسه خیریه, جنجال

ما از حمایت از معامله است که ارائه کمک های مالی به دانش آموزان برای کار داوطلبانه در میان COVID-19 بحران است. فدرال اشتغال و توسعه اجتماعی بخش گرفته شده است بیش از برنامه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خیریه ادعا کرد که در آن بیانیه ای که آن را قبول نمی کند هر بازپرداخت برای این کار تا به حال انجام شده تا کنون برای ایجاد برنامه قبل از بیرون کشیدن, نه آن سود حاصل از قرارداد “در هر راه است.”

ترودو روابط شخصی به خیریه تحت افزایش موشکافی هفته گذشته پس از سازمان تایید آن ساخته شده پرداخت به هر دو برادر و مادرش.

مارگارت ترودو در صحبت 28 ما حوادث و پرداخت شد $250,000 بیش از چهار سال گذشته. نخست وزیر الکساندر صحبت در هشت ما حوادث و پرداخت شد $32,000 بین 2017 و 2018. ترودو همسر سوفی Grégoire ترودو همچنین دریافت $1,400 پرداخت برای شرکت در یک رویداد جوانان در سال 2012 این سازمان در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: در اینجا چگونه محافظه کار به رهبری امیدوار خواهد آدرس ما رسوایی اگر آنها برنده

در این آگهی از بنیانگذاران شرکت گفت که آنها “احترام به نگرانی عمومی” اطراف پرداخت به مارگارت و Alexandre ترودو اما گفت: “هیچ خیریه بودجه در نظر گرفته شده بودند به پرداخت حق یا مزد اموزگار به عنوان هزینه های قابل اسپانسر شده از طرف من به ما سرمایه گذاری اجتماعی.'”

“هنگامی که ما آموخته است که این خیریه انجام پرداخت خود را برای سخنرانی خطا شناسایی شد و خیریه بود پرداخت:” آنها نوشت: در آگهی. “در عین حال خطا باید اتفاق نمی افتاد و ما عذرخواهی می کنیم.”

این موسسه خیریه گفت: ترودو خود را هرگز پرداخت شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو نمی recuse خود را از تصمیم دولت در امور خیریه

ترودو نمی recuse خود را از تصمیم دولت در امور خیریه

ترودو در حال حاضر رو به یک تحقیق اخلاق کمیسر بالقوه نقض جنگ از منافع قوانین. ترودو گفت: فدرال خدمتگزاران مردم توصیه کرده بود این سازمان و که در آن در نظر گرفته شد تنها قادر به ارائه برنامه است.

وزیر دارایی لایحه Morneau مواجه است مشابه انتقاد. یکی از Morneau دختران صحبت کرده است در ما حوادث, در حالی که دیگر نشانی از قرارداد کار برای سازمان است.

در جولای 8, هر دو ترودو و Morneau تایید آنها نیست recuse خود را از رای که مورد تایید دادن قرارداد به ما.

جنجال موجب موشکافی از احزاب مخالف که متهم نخست وزیر cronyism و جنگ از منافع نقض.

— با فایل های از کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>