DES MOINES—یک زن در قرمز کت زمستان ایستاده بود تا در یک سالن شهر روز دیگر در آیووا و خواسته پیت Buttigieg در مورد میشیگان و کارولینای شمالی است.

وجود دارد بیش از 300 نفر بسته بندی شده به یک آجر دیواره چوب-floored در اتاق به شدت جمهوریخواه پلا و Marion County, بزرگترین جمعیت هر یک از دموکرات ها در حال اجرا برای رئیس جمهور کشیده بودند در این شهر در این چرخه و کتی Haustein گفت Buttigieg او “نوع علاقه مند” در حمایت از او—که در دیترویت و در شارلوت همراه با همسایگان و دوستان خود بودند. آن را نگران او. آنچه او می خواست به دانستن او انجام به گسترش درخواست تجدید نظر خود را فراتر از آیووا?

سوال این بود متمرکز نگاه اجمالی به بی سابقه اضطراب مثل خوره به جانم در رای دهندگان در این kickstart اصلی آمریکا اولیه روند. در گذشته مردم آیووا نمایندگان شان شهروندان این کشور با اولین اکثر پایدار دسترسی به نامزدها کمک کرده اند هر کس دیگری شروع به تعیین که در نهایت می تواند “electable”—جیمی کارتر, باراک اوباما, حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در حال حاضر با توجه به بیش از 80 مصاحبه با آیووا دموکراتیک استراتژیست های, شهرستان, صندلی, دیرین جلسه ناظران و رای دهندگان در کشت یاران’ رویدادهای این تغییر به راه دیگری در اطراف.

با توجه به مقیاس این زمینه یک around-the-clock, اسکرین-اسکرول میزان توجه به ملی, نظر سنجی رسانه ملی و رسانه های اجتماعی و فراگیر تقریبا ناتوان کننده بیم و هراس در مورد چیدن “حق” فرد را به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن, چگونه درک مردم از نامزدها در جای دیگر مؤثر است چگونه مردم درک آنها را در اینجا. ملی داستان ها از ازدحام مسائل محلی. و در آخر چند مملو مایع هفته به عنوان روز دوشنبه برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز ملی پچ پچ در مورد که می تواند پیروزی در ماه نوامبر بود که با وزن پایین مردم آیووا نمایندگان شان’ brooding در مورد چه کسی باید برنده در حال حاضر.

مایکل بنت کلرادو سناتور راننده سرشونو تکون دادن به پدیده ماه گذشته گفته بود یک “خطر” است که “ما در حال ملی شدن مسابقه زود—قبل از موعد مقرر.”

“وجود دارد یک نقش بزرگتر با خارج را تحت تاثیر قرار, ملی مطبوعات و رسانه های اجتماعی که در حال رنگ آمیزی گفتگو” گفت: هنر کالن های برنده جایزه پولیتزر سردبیر استورم لیک بار در شمال غرب انگلیس از دولت است.

آن سخت است برای تعیین کمیت اما بیشتر از همه من صحبت آن را احساس می کند. “قطعا بیشتر از گذشته چرخه” گفت: کارن Sterk این اوبراین شهرستان دموکراتیک صندلی.

“خیلی بیشتر از یک عامل” ماریون کانتی صندلی ان زمینه توافق با استناد به مدارک و شواهد یک نظرسنجی نشان می دهد که بزرگترین سهم به احتمال زیاد دموکراتیک حزبی را برانگیخت (29 درصد) فکر می کنم مینه سوتا سناتور ctq خواهد بود بهترین ها را برای پرداختن به نیازهای روستایی آیووا اما به طور قابل توجهی کوچکتر برش (11 درصد) طرح در واقع حمایت از او. زمینه های آن را به نام “قطع.”

“یکی از چیزهایی که من کاملا متوجه است که رای دهندگان ایالت آیووا شده اند پرسیدن سوال در مورد همان چیزهایی که رای دهندگان در حال صحبت کردن در مورد در سراسر کشور. شده است وجود دارد بسیار کمی از این نوع محدود مسائل بیایید می گویند مانند اتانول گفت:” دیو Redlawsk سابق دانشگاه آیووا (در حال حاضر دانشگاه دلاور) استاد علوم سیاسی و نویسنده کتاب در مورد قفقاز.

برای برخی از کهنه کمپین دست آن می تواند التماس کردن افکار از سال 2004 یک چرخه با یک شبیه توده agita بیش از یک وقت برخی را دیدم که بی کفایت و خطرناک (جورج دبلیو بوش) و تعجب ارتفاع در آیووا از یک نامزد به عنوان یک شرط بندی امن تر در ماه نوامبر (جان کری). هنوز هم خلق و خوی در این لحظه است که قابل ملاحظه ای تیره تر منظور از قدر بیشتر پیشامد و به همین دلیل مردم می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ترس” Washington County صندلی کیمبرلی دیویس به من گفت. “قابل لمس احساس ترس در هوا—که ما باید برای انتخاب فرد مناسب برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اگر ما آن را به مانند اکو از طریق کل کشور است. که بسیار شدید چیزی برای قرار دادن در, شما می دانید از سه میلیون نفر را پشت.”

“این بسیار مهم است برای هر کسی که من فکر می کنم آنها مشکل تصمیم گیری گفت:” پنی Rosfjord یک آیووا حزب دموکرات منطقه صندلی. “مشکل این است که شما رو از اینترنت تو تلویزیون تو رادیو تو پادکست. همه وزن.”

حتی آشکارا مردم آیووا نمایندگان شان’ بچه ها که میرم دور نقل مکان کرد.

در پلا جمعیت به سختی بیش از 10 ، 000, Buttigieg در پاسخ به کتی Haustein راه او تقریبا همیشه unspooling چند دقیقه براق نحو گچی کردن اثر خود را پایین تر از سطح حمایت در مناطق دیگر و ناچیز حمایت از رای دهندگان به او نسبت جوانان و عدم وجود نام ID. او کاکل به gauzy تعهد به “رفع ما دموکراسی به طوری که همه صداها شنیده می شود.” مردم دست می زدند اما آن را ترک نمی Haustein یک استاد شیمی در محلی مرکزی, کالج, زیادی برای کار با. او تا به حال وارد بلاتکلیف با Buttigieg در لیست خود اما Klobuchar و الیزابت وارن و اندرو یانگ بیش از حد, و این که چگونه او را به سمت چپ—یکی از لژیون “غیر متعهد.”

“واقعا دشوار” میریام Kenning به من گفت در یک Klobuchar رویداد در اوتوموا.

“این است که من هشتم یا نهم نامزد” تام گیبونز به من گفت در یک یانگ رویداد در کلینتون.

“من در حصار زمان” دب نیلسن گفت: من در یک جو بایدن رویداد در ماسون سیتی. “من خسته از فریاد در این مجموعه تلویزیونی هر شب.”

من شنیده ام آن را دوباره و دوباره از اواخر بیش از همه در این دولت بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان موجب ویرانی دو دلی عملا فلج ترس که انتخاب آنها یک بار لذت ممکن است به نحوی جبران ناشدنی تغییر قوس از انتخابات به آنها مشکوک می تواند مهم ترین زندگی خود را. Spooked که آنها ممکن است در انتخاب اشتباه آنها جستجو به شدت برای راحتی از یک توافق ملی است که گریزان دلیل آن وجود ندارد.

یک روز زن و شوهر پست-پلا در VFW سالن یخی Osage نه چندان دور از مینه سوتا خط من با 78 سال سن بازنشسته دولت آمریکا و معلم تاریخ به نام پل Bodtke. ما صحبت کردیم در حالی که انتظار برای بایدن می رسند. Bodtke گفت: او دوست دارد بایدن. او گفت که او دوست دارد Klobuchar. او گفت که او فکر می کند آنها می خواهم یک بلیط. اما او هنوز هم کاملا بلاتکلیف است. او ممکن است حزبی برای Buttigieg. او ممکن است حزبی برای برنی ساندرز. او ممکن است او به من گفت: حزبی برای کسی.

چگونه او خود را به تصمیم نهایی?

“من را نگاه کنید در نظر سنجی های ملی روز قبل از من حزبی” او گفت:. “اگر یک نامزد مطلقا بهترین شانس به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن, من قصد دارم به تغییر—من قصد دارم به پرش بر روی ارابه موسیقی خود را.”

ترک VFW, رانندگی در گذشته یک ساندرز حیاط نشانه و پرچم در مقابل یک خانه در طرف دیگر خیابان به تصویر می کشد تهمت برگزاری یک تفنگ و پیروزمندانه ایستاده در بالای یک تانک من سازی از طریق نرم و صاف کردن برف چسبیده. من به نام رابرت لئونارد.

“این درست نیست,” او گفت:.

چه درست نیست ؟

“در سال 2008 گفت:” لئونارد اخبار مدیر آیووا ایستگاه های رادیویی KNIA و KRLS نویسنده عمیق میانه و گاه به گاه کمک کننده op-eds, به , نیویورک تایمز, “بدون شک وجود دارد—بدون شک—که رو به جلو قرار دادن باراک اوباما آن را درست انجام دهید. و اگر کشورهای دیگر نیست به عنوان هوشمند به عنوان ما پس از آن بود که مشکل خود را.”

و در حال حاضر ؟

“در حال حاضر” او گفت: “ما در حال فکر کردن در مورد نامزد در همه جا دیگری.”

“من نمی خواهد می گویند آن را به طور کامل تلنگر-شکست مواجه” پیتر لئو صندلی تا حد زیادی روستایی Carroll County, یک ساعت یا بیشتر در جنوب Storm Lake, به من گفت: “اما من موافق شده است وجود دارد قطعی shift سمت ملی مکالمات تر بودن مهم به رای دهندگان ایالت آیووا این زمان در اطراف در مقایسه با سال گذشته است.”

مردم در اینجا اشاره به همه سیاست all-the-زمان پرنیان سر صحبت و آگهی های تلویزیونی یکی پس از دیگری پس از بعد غیر قانونی این inescapability. هزینه تبلیغات شده است هرگز به بالا در سراسر کشور و به طور خاص در اینجا در آیووا به عنوان به خوبی.

“ما در حال هولناک,” هنری شهرستان صندلی Jeff Fager گفت.

“ملی فشار از پوشش ملی,” دیویس گفت: واشنگتن کانتی صندلی.

“حتی واقعا اتفاقاتی که در کسی خانهگفت: Marshall County, صندلی جانین Grady “وجود دارد رسانه ملی وجود دارد.”

آنها نقطه به نقطه اشباع از نظر سنجی.

“افرادی که ممکن است حمایت پیت به دنبال در پای صندوقهای رای در ایالت های جنوبی و اجازه دادن به او به تعداد کم وجود دارد و تاثیر خود تصمیم به حمایت از او در کمیته های پارلمانی” Buchanan County صندلی دن کالاهان به من گفت. “همین مسئله برای ctq. بسیاری مانند او اما نگرانی در مورد توانایی خود را برای جذب رای دهندگان در جای دیگر.”

آنها نقطه به Facebook و Twitter.

تمام راه برگشت در ’76 “هنگامی که ما به این کشور کارتر آنچه ما می دانیم درباره چه بقیه کشور فکر او؟” Grady نوشت: در یک ایمیل. که شده است در حال تغییر به طور پیوسته تا کنون پس از, البته, اما احساس در اینجا این است که آن را هرگز مانند این. “اگر شما در مورد آن فکر Facebook و توییتر—و برای اینکه گوشی های هوشمند که دسترسی به آن برنامه بودند نه به صورت فراگیر در 2007-2008 به عنوان آنها در حال حاضر” Grady اضافه شده است.

“بافت در رای گیری بی ربط DNC بحث معیار و رسانه های تثبیت در electability,” لئونارد توضیح داد: “و تاثیر در قفقاز واقعی است.”

اما همه این عوامل کم رنگ نسبت به یک چیز — یک نام—که تحت سلطه سیاسی ملی مکالمه برای گذشته چهار سال به علاوه.

“که ترس بیش از دیگری از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن” Montgomery County صندلی جوی نوریس به من گفت “شده است amped تا در رسانه ها و از آن ریشه گرفته است در بسیاری از ذهن در اینجا در آیووا.”

“ما در حال زندگی در ترس” لئونارد گفت. “این چیزی است که ملی آن هم این است که قریب به اتفاق ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“ما نمی خواهیم به آن” کالن گفت.

های اخیر یک بعد از ظهر در فورت داج برای مثال پس از تماشای Klobuchar او زمین را از یک مرحله در یک جامعه کوچک سالن اجتماعات دانشگاه آشنا شدم جف ساندرز بازنشسته راه آهن تعمیر و نگهداری ، او caucused چهار سال پیش برای ساندرز اما مطمئن نیستم که چه چیزی او را به انجام این سال است. اما صحبت کردن به او احساس کمی شبیه من پشت در هتل تماشای اخبار تلویزیون.

“نامزد ما نیاز به آفریقایی-آمریکایی رای و مشارکت مردم آفریقایی-آمریکایی رای من نوع تلاش برای دیدن که در آن مردمی هستند که با تکیه به” گفت: Saunders, چادری در یک Carhartt کت و ایستاده در یک شهرستان که 91.4 درصد سفید. “اگر ما سیاه و سفید رای—منظورم بزرگ مردم در انتخابات—ما در حال رفتن را به نفع خود. ما قصد داریم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Fistfuls از شهرستان صندلی و رای دهندگان به من گفت نسخه های همان.

“این یک نگرانی در میان حزب دموکرات آیوا مثل من” همیلتون کانتی صندلی کتی گرفتن گفت. “دانستن که جوان سیاه رای دهندگان شدند و برخی از شهروندان که نشسته 2016 چرا که هیچ یک از آنها را هیجان زده من به دنبال یک نامزد که طنین انداز با آنها و من.”

این فقط Buttigieg یا. چگونه ممکن است که “آنها” مردم در اینجا اخم تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه به رای ساندرز (حساب سن و سال او و یا این تصور که مغلوب ساختن پیشی جستن است ترشح بزاق بیش از این چشم انداز در حال اجرا در برابر خود شناسایی دموکراتیک و سوسیالیستی) و یا بایدن (سن خود را بیش از حد بدیهی است و هر گونه استیضاح سوخت اوکراین خودگذشتگی و عادلانه یا نه) و یا وارن یا Klobuchar (تبعیض جنسی همراه با مسائل عقب مانده سیاه و سفید حمایت خود را) و یا هر کس دیگری که برای ماده? میل نامزدها. اما خانههای گلی خالی شاید نه caucusing برای آنها. چرا که مردم دیگر در جاهای دیگر ممکن است برای آنها رای پایین جاده.

بخشی از من فکر می کند این نوع از نفت خام سیاست واقعگرایانه است تنها محتاطانه. پس از همه این انتخابات این است که واقعا مهم است و اگر فقط یک موضوع واقعا در دست او است رفتن به دریافت مجدد انتخاب است و یا این که نه ؟ —چرا سرسختانه تظاهر چیزهای دیگر مهم است ؟

در ماشین من به نام راشل بلاي دموکراتیک co-صندلی در Poweshiek شهرستان حدود یک ساعت در شرق Des Moines. او در پاسخ به یک ایمیل از معدن با برخی از افکار جالب در مورد چگونه مردم آیووا نمایندگان شان نبودند مانند رفتار خود را دارند.

“در گذشته” او نوشته بود: “من احساس می کنم که اگر گفتگو شده است در مورد ساخت محلی مسائل ملی—به عنوان مثال ما در حال مبارزه در مزرعه چه سیاست های شما را که در مزرعه سیاست بهتر است ؟ … در حال حاضر من احساس مردمی در حال تفکر برای اولین بار در مورد چگونه نامزد پاسخ در حال بازی در تصویر بزرگتر و کمی کمتر در مورد چگونه آنها را به طور مستقیم منعکس کننده نیازهای محلی.”

Bly پاسخ تلفن خود را. “من خودم به فکر این است که در واقع کار مردم آیووا نمایندگان شان” من پیشنهاد کرد به او. “کار مردم آیووا نمایندگان شان است به حزبی برای اولویت خود را و سپس آن را اضافه می کند تا به برخی از دانه ها و سپس پس از آن کشورهای در حال رایگان را که به حساب …”

“حق” Bly گفت. “و من فکر می کنم فراموش کرده ایم که کمی. ما نقش داشته و آن است که واقعا به نمایندگی از ما.”

“‘به نمایندگی از آمریکا—شما قرار است به را انتخاب کنید” به من گفت. “نکته این است که برای مردم آیووا نمایندگان شان به نوعی من حدس می زنم نماینده میانه و سپس New Hampshire آن برای شمال غرب و سپس نوادا آن برای غرب و سپس کارولینای جنوبی آن به سمت جنوب و سپس شما باید چهار اوایل متحده و شما مرتب کردن بر اساس از اضافه کردن آن را به بالا و گرفتن یک تصویر اولیه از آنچه که ما ممکن است در برخورد با, راست?”

“من احساس می شده اند وجود دارد بیشتر مکالمات در این سال بیش از حد,” او گفت: “در مورد ‘خوب باید آیووا بود ، هستند قفقاز وسیله نقلیه مناسب می دانید ؟ باید آنها احترام سودمندی خود را?’ … و شاید برخی از این واکنش برای که ؟ آن است که ما در تلاش برای ثابت کند که قفقاز هنوز هم خوب چیزی است؟”

“هنگامی که در واقعیت” به من گفت: “راه شما اثبات ارزش خود را به عنوان اولین-در-این-ملت قفقاز است که توسط caucusing به خودتاننه با تلاش به مانند کشور.”

“من فکر می کنم مادرم گفت: در واقع آن را واقعا خوب” Bly گفت. “او مانند ‘مردم آیووا نمایندگان شان رای با قلب خود را—این چیزی است که آنها همیشه انجام می شود.'” آنها به دیدن نامزد. آنها با گوش دادن به آنها. سیاست های خود را برنامه. سند چشم انداز خود را برای آینده است. “آنها دیدار با آنها به طوری که آنها می دانند آنچه که آنها مانند. آن را یک بازی متفاوت در اینجا, بنابراین ما تصمیم گیری است که در برخی از راه های نسبتا خالص در واقع.”

“یا باید” به من گفت.

“آره” گفت: Bly. “من مطمئن هستم که ما وجود دارد.” دیگر نه.

Redlawsk استاد نوشت که این کتاب در مورد قفقاز به من گفت مردم در آیووا “همیشه” به حدی در نظر گرفته اند “electability.” بیش از آن است که در واقع آن را به روند ساخته شده است. حامیان یک نامزد نیست که دیدار با 15 درصد زنده ماندن در آستانه خاص حوزه باید به یک تراز با یک نامزد می کند که.

در پایان هر چند نقطه از قفقاز هرگز شده است به انتخاب یک برنده است.

“وجود دارد و نه حتی قرار است به یک برنده روشن” سابق حزب دموکرات آیوا صندلی سو Dvorsky به من گفت.

“آیووا نقش همواره به باد افشان زمینه” دیرین آیووا دموکراتیک استراتژیست جف لینک گفت.

“مردم آیووا نمایندگان شان,” Redlawsk افزود: “باید بسیار جدی گرفته شود این ایده از بررسی صلاحیت کاندیداها در طیف وسیعی از مسائل—و نه فقط این که آیا آنها می توانید انتخاب کنید. … باید از آنها انتخاب شود? … هنگامی که ما از تحقیقاتی که منجر به کتاب … یکی از چیزهایی که ما تاکید کرده بود که چگونه مختلف مردم آیووا نمایندگان شان به نظر می رسید در مصاحبه آرا—چه دانشمندان علوم سیاسی تماس صمیمانه—که توسط رای گیری از قلب است. شخص من واقعا در مورد مراقبت از اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن را به نفع نامزدی که آیا یا نه آنها می توانند برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

او شگفتی در حال حاضر.

“این تصور که مردم در حال استراتژیک”—کمتر به استفاده از Bly mom’s کلمه خالص.

بعد از پارکینگ در یک گاراژ در دانشگاه آیووا در یک هوای سرد و مرطوب مه آلود, شب جمعه, من راه می رفت در سراسر خیابان را به اتحادیه دانشجویی برای دیدن اسکندریه Ocasio-کورتز بیخ و بن برای ساندرز که گیر کرده بود پشت در واشنگتن برای سنا استیضاح محاکمه. جمعیت, وزوز در یک سالن بود شمال از 800 نفر است. قبل از AOC گرچه بیرون آمد مایکل مور, lefty, افراد مشهور, مستند, فیلمساز. او در میان 12-بعد کشش در دولت در ساندرز’ نمایندگی. و این مرد از میشیگان—ارائه یک یادآوری برای مردم آیووا. کسانی که می آیند برای دیدن ساندرز و یا حتی فقط نقطه خود را روشن عملیاتی به طور کلی مؤمنان واقعی. آنها نیازی به متقاعد شود. آنها در حال حاضر تبدیل شده است. یک ساندرز رویداد احساس می کند بیشتر شبیه به یک برگ برنده رالی از یک بایدن سالن شهر. مور پیام پس از آن بود که به همان اندازه و یا بیشتر برای افرادی که نمی شد در این پرتکاپو محل. این Hausteins. این Nielsens. این Bodtkes.

به صراحت و بدون نامگذاری بایدن مور تمسخر یکی از آگهی های اخیر. “این” تبلیغ می گوید: “نه انتخابات را یک خطر است.”

“او معتقد است که شما باید به او رای او را به خاطر امن نامزد” مور گفت: ازدحام. “بازی آن را امن است ؟ هر زمان به ما گفته شده است که ما از دست داده … —1984, 1988, 2000, 2004, 2016—در هر زمان!”

مور به عنوان تا به حال برافروخته رابرت لئونارد استناد اوباما و ’08. این لبخند “electability” سوال بود hounded اوباما به عنوان آیووا — می تواند یک فرد سیاه و سفید واقعا انتخاب شود رئيس جمهور ؟ —و مردم آیووا نمایندگان شان اهمیتی نمی دهند. حداقل نه به عقب و سپس آنها نیست. حداقل نه به اندازه کافی برای جلوگیری از به اندازه کافی از آنها از علاقه او را بر جان ادواردز و هیلاری کلینتون. “شما انجام داده اند چه cynics گفت: ما نمی تواند انجام دهد” اوباما گفت: او در سخنرانی پیروزی که شب. “شما انجام داده اند آنچه که آمریکا می تواند انجام دهد در این سال جدید.”

اول آیووا.

پس از آن امریکا است.

شما! شما مشتعل چیزی انقلابی!” مور thundered.

شما!” او گفت: برای افزایش roars و تشویق است. “در آیووا! در آیووا!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im