ما باید هوشمند در مورد اجتماعی فاصله, Birx خواستار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان ایالات متحده روش گریم نقطه عطف از 100 ، 000 مرگ و میر و طولانی آخر هفته روز یادبود به ارمغان می آورد جمعیت زیادی دکتر دبورا Birx گفت: آن را “کار ما برای ادامه به ارتباط” اهمیت اجتماعی فاصله.

روز جمعه Birx — هماهنگ کننده کاخ سفید coronavirus نیروی کار — گفت: مردم می توانند لذت بردن از خارج از منزل به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی مانده است فکر حفاظت از یک دیگر.

روز یکشنبه ABC “این هفته” co-لنگر مارتا Raddatz از او پرسیدم که آیا این درست است تماس بگیرید. تعطیلات که سیگنال شروع تابستان قرار داده است اجتماعی فاصله به تست: چند شهرستانها در حال حاضر دیده می شود بسته بندی شده, سواحل boardwalks و رستوران ها.

“این کار ما به عنوان مقامات بهداشت عمومی هر روز به اطلاع رسانی عمومی از آنچه که آنها را قرار می دهد در معرض خطر” Birx گفت. “ما واقعا می خواهید به حذف تمام وقت های اجتماعی که فاصله کاملا حیاتی است. و اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج, شما باید یک ماسک.”

او ادامه داد: “ما آموخته زیادی در مورد این ویروس. اما ما در حال حاضر نیاز به ترجمه که یادگیری به تغییر رفتار است.”

Raddatz مقابله “اما من حدس می زنم که من نقطه شما در حال دیدن آن در سراسر کشور است. شما در حال دیدن آن در این سواحل است.”

“و من فکر می کنم که کار ما برای ادامه ارتباط برقرار کند. و من فکر می کنم ما باید برای برقراری ارتباط از طریق سالن های مختلف مطمئن شوید که نسل ما Zs و ما وای به ما کمک می کند که پیام در خارج وجود دارد” Birx گفت.

با توجه به یک پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 1.6 میلیون نفر و 97,000 مرگ و میر در کشور است. نیویورک تایمز در نسخه یکشنبه فرار, قابل توجه مقابل صفحه: بدون تبلیغات, بدون, تصاویر, بدون گرافیک. فقط نام و یک خط توصیف از 1000 نفر از دست به Covid-19.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص است گفت: تعداد مرگ است مسلما بالاتر است و موج دوم اجتناب ناپذیر است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مصمم است این کشور را دوباره.

Birx روز یکشنبه گفت هر مورد و مرگ بسیار مهم است به درک. شمارش اعداد در اوایل از یک بیماری همه گیر شد و به چالش کشیدن او گفت: “ما بسیار فراگیر شده است.” او افزود که مقامات در حال آماده سازی برای موج دوم هر چند او نمی توانم بگویم که آیا این کشور خواهد شد نیاز به. Birx با اشاره به نیاز برای بهتر فعال و تست شده است.

“شما می دانید, ما عمل ما در واقع قبل از این انجام داده و علاوه بر 1918 و 1919 ما همیشه بسته بخش هایی از امریکا است. و حتی پس از آن کل کشور نبود بسته” Birx گفت: صحبت از آنفلوآنزای اسپانیایی بیماری همه گیر.

“من واقعا هستم, داده محور, بنابراین من جمع آوری داده ها در حال حاضر در مورد اینکه آیا فرمانداران و اینکه آیا متحده و چه در جوامع در حال قادر به باز کردن به طور کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>