“ما باید به مردم نشان می دهد’: دموکرات ها نگاه برای به دست گرفتن لحظه ای در پلیس اصلاحات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آمریکا باید یک فرصت به موقعیت خود را در مرکز یک جنبش سیاسی است که درایوهای اجتماعی تغییر برای سال آمده است. و یا آنها می تواند دست تصرف لحظه ها در کامپیوتر است.

خانه دموکراتیک حزبی — متنوع ترین گروه از نمایندگان مجلس تا کنون مونتاژ در کنگره است که در میان یک مجموعه و احساسی بحث بر سر چگونگی مقابله با دهه سیستمیک نژادپرستی که منجر به افغانستان مانند مرگ جورج فلوید هفته گذشته است.

آوردن هر گونه اصلاحات به طبقه نیاز به دقت مانور توسط سخنران نانسی پلوسی — با هر دو نسل و ایدئولوژیک درگیری در بازی — برای متحد 233 دموکرات ها در پشت بسته از ستیز تغییرات ساختاری به اجرای قانون است. همچنین در جریان کمک رسانی به برخی از جمهوری خواهان یک حرکت است که می تواند به تقویت این شانس برای هر دو حزب قانون بلکه پیچیده توافق تا چه حد می تواند به خانه برود.

و اگر آنها نمی, سرعت عمل و دموکرات می تواند به از دست دادن یک فرصت تاریخی است که بسیاری از قانونگذاران احساس آنها است برای گرفتن. عدم حرکت شجاعانه همچنین می تواند خاموش کردن مهم حوزه جوانان و آمریکایی های آفریقایی تبار — در ماه های نوامبر و فراتر از آن.

“این امر می تواند غیر مسئولانه ما را به صبر کنید. ما نیاز به رای دادن در این صورتحساب به عنوان به زودی به عنوان آنها آماده هستند” گفت: آمریکا سیاه و سفید انجمن صندلی کارن باس (D-کالیفرنیا.) که منجر شده است تلاش در پلوسی درخواست.

“ما نیاز به نشان می دهد مردم — به خصوص جوانان — رنگین کمان است در خارج وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم از هر نژاد و هر قومیت” باس اضافه شده است. “ما نیاز به آنها را نشان می دهد که ما می رویم به عمل می کنند.”

کنگره دموکرات ها می گویند آنها به صراحت متعهد به اصلاح این سیستم است که منجر به Floyd مرگ در مینیاپولیس و مرگ و میر از تعداد بی شماری از آمریکایی های آفریقایی تبار با بالا قانونگذاران در حال حرکت به سرعت به زیرخاک در اوردن محکوم قوانین سرکوب خشونت پلیس و همچنین تهیه صورت حساب های جدید. رهبران دموکرات در حال هل دادن به یک بسته از پلیس اصلاحات به کف تا پایان ماه ژوئن است.

هنوز پلوسی و رهبری تیم چهره پر کار است.

Pelosi اغلب dubs خود حزبی به نام ” تنوع به عنوان بزرگترین قدرت است. این انجمن دارای مطلب زنان و مردم رنگ تر از همیشه قبل از عضویت از محدوده لیبرال آتشپاره ایی مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) به میانه مانند Rep. Kendra شاخ (D-Okla.), که منطقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دو رقمی; و آن را شامل قانونگذاران بودند که متولد دهه به غیر از سال 1936 به سال 1989.

در این موضوع از پلیس و شفا نژادی دموکرات ها خواهد بود مجبور به مقابله با آنها اختلافات داخلی در زمانی که شهرهای بزرگ در حال مصرف مدنی تظاهرات و گاهی خشونت آمیز خبر دادند. مغلوب ساختن پیشی جستن تنها بیشتر ملتهب تنش با تهدید به استقرار نظامی و “تسلط” خیابان.

“ما نمی توانیم فقط به این صورت حساب وجود دارد. اگر ما می گویند که ما واقعا مراقبت و آن را یک اولویت و سپس ما نیاز به مطمئن شوید که ما این لوایح به تصویب رسید” Rep. برندا لارنس (D-Mich.) روز چهارشنبه در گفتگویی گفت و اضافه کرد که آن را نیاز به شجاعت در سراسر انجمن و کنگره به عضلات از طریق اصلاحات.

“من اذعان کرد که از آن خواهد شد یک چالش است اما این بدان معنا نیست که ما در حال رفتن برای مبارزه با آن” اضافه شده Rep. سوزان Bonamici (D-سنگ.), که پیوست تظاهرات در دولت در طول هفته گذشته.

نمی توان آن را مهم تر به حق آن را دریافت قانونگذاران دموکرات و دستیاران می گویند به آنها هشدار می دهند در برابر نیمی از اقدامات یا بیشتر از وعده های شکسته به آمریکایی های سیاه و سفید.

ارشد دموکرات که به مدت طولانی مبارزه برای اصلاحات هشدار داد که قانونگذاران نمی توانید اجازه دهید خود را در سیاست در زمانی که میلیون ها نفر از مردم خشمگین در حال حاضر از دست رفته صبر و شکیبایی است.

“من می خواهم شما را به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد در این کشور اگر ما به یک حزبی نبرد بیش از تغییراتی که من فکر می کنم اکثریت قریب به اتفاق مردم این کشور را در آغوش” گفت: تشکر. Emanuel ساطور (D-Mo.), یک رهبر است که صرف چند دهه در سیاست و در زمان شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز در زادگاه خود شهر کانزاس.

“شما فکر می کنید چه اتفاقی می افتد اگر ما با قرار دادن یک لایحه و آن را به تصویب مجلس تقریبا در خط یک حزب رای و پس از آن رهبر اکثریت سنا می گوید: “این مرده در هنگام ورود'” ساطور یک وزیر که اغلب دعا در دموکراتیک حزبی جلسات در مصاحبه ای گفت:.

اما جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر در نظر گرفتن یک رویکرد آهسته. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز سه شنبه گفت: تنها وجود “مه” بود نقش کنگره و دیگر مقامات ارشد اوباما در حال ابراز شک و تردید از قوانین جدید است.

هنوز هم بسیاری از دموکرات ها بر این باورند که آنها باید یک شانس واقعی برای متحد کردن کشور به طور گسترده محبوب مانند قانون ممنوعیت پلیس chokeholds. آنها حتی ممکن است قادر به تامین امنیت برخی از حمایت هر دو حزب.

Rep. خواهد هرد تگزاس — خانه روحانی تنهاست سیاه مجلس — گفت: او شده است با بحث و گفتگو با اعضای CBC و مشکل حل حزبی در مورد پیدا کردن یک راه حل دو حزبی برای رسیدگی به خشونت پلیس.

هرد که بازنشستگی مشخص شده سه حوزه جایی که او فکر می کند کنگره باید عمل: تخصیص فدرال دلار تنها به ادارات پلیس که به دنبال بهترین شیوه های پلیس اطمینان حاصل کرد که روسای پلیس باید توانایی به آتش بد افسران پلیس و دادن افراد توانایی شکایت ماموران پلیس اگر حقوق آنها تجاوز می کنند.

“اثبات است که در نهایت در پودینگ” هرد گفت. “است که آن را به تو بود ؟ اما من احساس می کنم مانند تمرکز و توجه و خشم از آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید بسیار بالا است و من فکر می کنم مقامات منتخب ببینید که.”

اما دموکرات ها نیز در تلاش برای حرکت سریع — امید به سرمایه گذاری در این حرکت و فشار سیاسی به عنوان معترضان را به خیابان های سراسر کشور خواستار تغییر دهید. رهبران CBC شد و انتظار می رود به ارائه پلوسی با یک چارچوب قانونی به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه با توجه به منابع متعدد.

باس گفت: این بسته است که انتظار می رود در سه فراگیر مناطق: پلیس پاسخگویی, پایگاه ملی برای پیگیری شکایت علیه اجرای قانون و آموزش بهتر برای افسران.

“ما دیدن یک لایحه جامع و لایحه را پوشش چند چیز مهم است برگزاری پلیس پاسخگو” باس گفت:. “از آنجا که در حال حاضر آن را دشوار است به شکایت شما می توانید بسیار به ندرت آتش و شما می توانید تقریبا هرگز تحت پیگرد قانونی قرار.”

پلوسی و دموکرات ها را متهم اعضای CBC و کمیته قضایی مجلس با تهیه مجموعه ای از اصلاحات است که می تواند با تصویب مجلس به عنوان اوایل این ماه.

و بسیاری از کسانی که ارشد دموکرات ها می گویند که آنها آگاه هستند از پتانسیل headwinds نه فقط از درون حزبی اما از نفوذ نیروهای خارجی. صحبت در تماس با خانه دموکرات در دوشنبه باس التماس همکاران خود را به تمرکز بر روی آنچه که او به نام “مسئله اخلاقی” به جای مقاومت مواجه آنها ممکن است از شنیدن قدرتمند گروه در بازگشت به خانه از جمله پلیس و اتحادیه های کارگری.

پایان دادن به “واجد شرایط ایمنی دکترین” محافظت می کند که افسران پلیس از دعاوی به ویژه انگیز پیشنهاد می شود که می تواند شامل دموکرات ها’ بسته هر چند برخی از جمهوری خواهان مانند هرد باید گفت که آنها به حمایت از آن.

لوایح دیگر وجود داشته برای سال نیاز به پلیس آموزش دیده در د-تشدید ترویج استفاده از دوربین های بدن و منع نظامی دنده از انتقال به اجرای قانون محلی است. اما همه آنها در حال ورشکستگی در کنگره در مواجهه با مقاومت از گروه ها اعم از انجمن ملی پلیس و سازمان های اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و یا به سادگی عدم جلب توجه در همه.

برخی میانه رو هستند و تمایلی حتی به رای دادن در یک قطعنامه از لیبرال مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley ماساچوست و Ilhan عمر از مینه سوتا به محکوم کردن خشونت پلیس گفت: آنها می خواهم به جای تمرکز بر اصلاحات دیگر حتی به عنوان آن را دریافت کرده است پشتیبانی از ده ها تن از دموکرات ها.

میانه رو دموکرات — که بسیاری از آنها کمک ارائه دموکرات ها اکثریت را در سال 2018 — خم کرده عضلانی خود را در جنگ سیاسی از مهاجرت به استیضاح پس از ورود به واشنگتن و آنها اغلب راه خود را. اما آنها ممکن است عده اینجا با چند دموکرات ها به خصوص ارشد, سیاه, اعضای حاضر اجازه دهید به یک موضع محتاط برنده است.

“همه صحبت کردن به سیاه حزبی اما مردم سفید نیاز به همان ناامیدی است. آنها را باید با همان شور و شوق است که این غیر قابل قبول است در امریکا” لارنس گفت. “ما نمی توانیم این کار را فقط به عنوان مردم سیاه و سفید. … این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>