“ما دیگر نمی خواهد سکوت’: سیاه لندن زندگی می کند موضوع اعتراض می بیند تجمع هزاران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

نزدیک به 10 ، 000 معترضان در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تجمع در لندن, Ont., در روز شنبه.

لندن پر ویکتوریا پارک در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس اتفاق می افتد در ایالات متحده و کانادا است.

شهر لندن برآورد 10,000 نفر در آن حضور داشتند.

“نژادپرستی در اینجا اتفاق می افتد آن را برای من اتفاق می افتد, اتفاق می افتد به من پسر آن اتفاق می افتد به دوستان من و ما فقط شده بود آرام و ساکت برای بیش از حد طولانی” گفت: Alexandra کین یک سخنگوی Black Lives Matter لندن جنبش است.

کین گفت: این روز نه فقط برای آگاهی به “ناعادلانه” درمان توسط پلیس از مردم بلکه از هوش مردم است.

او امیدوار است که از زندگی توجه به حرکات آنها می توانید ببینید اصلاحات و تغییرات در دولت به طوری که هر دو سیاه و بومی مردم “بازدید و با عدالت رفتار شود.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می خواهیم مردم در درون خود ما سیاه و سفید جامعه بدانند که ما از هر یک از دیگر. ما نمی اغلب موجب جمع شدن و گرد هم می آیند اما در حال حاضر ما می توانید انجام دهید تا با خیال راحت و بدون ترس از اینکه به یک کلیشه دسته.”

ادامه مطلب: ترودو هزاران مارس در اتاوا ضد نژادپرستی اعتراض

Young Black man at the Black Lives Matter rally in London Ontario on June 6, 2020.
یک جوان مرد سیاه و سفید در سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تجمع در لندن, Ont., در 6 ژوئن سال 2020 است. . سایر بوگدان / اخبار جهانی
Thousands of Londoners came out in support of the Black Lives Matter rally in Victoria Park in London, Ont., on June 6, 2020.
هزاران نفر از اهالی لندن در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تجمع در ویکتوریا پارک در لندن, Ont., در 6 ژوئن سال 2020 است. سایر بوگدان / اخبار جهانی
Two young boys at the Black Lives Matter rally in Victoria Park in London, Ont., June 6, 2020. .
دو پسر جوان در زندگی توجه به تجمع در ویکتوریا پارک در لندن, Ont., 6 ژوئن 2020. . سایر بوگدان / اخبار جهانی

سیاه لندن زندگی می کند موضوع اعتراض سازماندهی شده بود توسط پنج مرد جوان سیاه و زنانی که به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من حتی نمی تواند شروع به نام همه بار در 18 سال از زندگی من است که کسی یا چیزی ساخته شده است که من احساس می کنم کمتر به دلیل رنگ پوست من” یکی از سازمان دهندگان سیمون Schacht گفت: هنگامی که صحبت کردن در این تجمع است.

“ما دیگر نمی خواهد سکوت و نشستن در اطراف و تماشای مردم سیاه و سفید می میرند.”

سیاه و سفید زندگی می کند ماده در حرکت است دیده می شود هزاران نفر از مردم در سراسر کانادا و ایالات متحده و جهان با پیوستن به یکدیگر پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت و پس از یک افسر پلیس سفید فیلم برداری شده بود دو زانو بر گردن او.

فلوید مرگ در مینیاپولیس, Minn. تنها در تعدادی از موارد از مردان سیاه و سفید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس.

در واکنش به حوادث اخیر در ایالات متحده 10 ساله و نوح گفت: در آن ساخته شده او گریه.

“این به من disgusts چرا که ما انسان درست مثل هر کس دیگری است و ما نباید تحت درمان متفاوت” نوح گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد نژادپرستی در شهر لندن.

ادامه مطلب: آمریکا در خیابان ها به عنوان پر خشم مراسم تجلیل از اعتراض بیش از جورج فلوید پیروز

تظاهرکنندگان نیز وجود دارد برای جلب توجه به لندن کالیب Tubila Njoko که پس از سقوط 15 طبقه از یک بالکن بعد از پلیس در پاسخ به 911 تماس مادر خود را ساخته شده را امتحان کنید و او را برای کمک به سلامت روان خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چند هفته پس از Njoko مرگ Regis Korchinski-Paquet یک تورنتو زن درگذشت و پس از او کاهش یافت و 24 طبقه از یک بالکن در حالی که ماموران در خانه اش.

هر دو حوادث در حال حاضر تحت بررسی ویژه تحقیقات واحد که نظارت بر حوادث مربوط به پلیس است. خود را به مرگ دو نفر شده اند این افراد از زندگی ماده تظاهرات در کانادا.

https://platform.twitter.com/widgets.js

معترضین می تواند شنیده شعار “دو چهار شش هشت — توقف خشونت جلوگیری از نفرت” و “نه عدالت بدون صلح” را به عنوان آنها راهپیمایی در مرکز شهر لندن است. این رویداد به طول انجامید از 3 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر و سازمان دست از بطری های ضد عفونی کننده دست و ماسک به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Nichelle ساموئل وجود دارد با شوهر و دخترش در همبستگی با او همکار سیاه کانادایی خواستار تغییر دهید.

“همیشه وقت شوهرم خانه را ترک می کند, آن را ثابت نگران چیزی ممکن است اتفاق می افتد,” او گفت:. “دیدن آنچه که اتفاق می افتد در ایالات متحده تنها نوع میشکافد اینجا در سکوت سطح.

“من می خواهم این تجمع به مردم اجازه می دانم که این مسائل اتفاق می افتد سکوت و اگر شما آن را ببینید شما می شنوید آن را به انجام کاری در مورد آن.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>