تیم هومن تصمیم به قسمت راه با لیزا Weagle به طور چشمگیری تغییر نگاه از یک کشور را بالا غلطک قرار داده و همه ستاره در صدر پیچش یا حلقه زنی برنامه رایگان لیست نمایندگی.

Weagle شوکه شده بود برای دریافت کلمه است که این تیم دیگر نمی خواهد نیاز به خدمات خود را. او گفت: او مطلع شد که جست و خیز راشل هومن و معاون جست و خیز اما Miskew به نام او در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

یک تیم بیانیه ای صادر شد و در مدت کوتاهی پس از آن.

“من بخشی از این بحث ها و این بود که تصمیم گرفته شد توسط تیم” Weagle گفت: مطبوعات کانادا روز جمعه از اتاوا.

توسعه یک گیج داده که Weagle تا به حال یکی دیگر از قوی فصل و در نظر گرفته شده است یکی از بهترین در جهان است.

بیش از 11 سال اجرا با اتاوا مبتنی بر طرف تیم برنده سه Scotties مسابقات قلب عناوین یک قهرمانی جهان و به نمایندگی از کانادا در سال 2018 المپیک زمستانی.


 

این تیم بیانیه ای گفت: این تغییر با “احساسات مخلوط” اضافه کردن بازیکنان ارزش دوستی خود را با Weagle و خواست او بهترین است. هومن در یک ایمیل اواخر بعد از ظهر جمعه گسترش یافت و در تصمیم گیری است.

“لیزا یکی از بهترین آگهی در این بازی و ما نمی خواهد که تا به حال موفقیت ما زمانی بیش از گذشته چند سال بدون او” هومن گفت. “بازی دائما در حال تغییر است و ما نیاز به تغییر آن با تغییر ساختار اگر ما می خواهیم به نگه دارید تا با بهترین تیم در جهان است. پرسنل تغییرات نقش مهمی در عملکرد تیم ها قادر به رشد و رشد.

“اگر شما همیشه ایستاده هنوز هم شما در حال گرفتن به تصویب رسید. دادن مقایسه با دیگر عملکرد بالا و ورزش, تجارت نخبگان با استعداد ورزشکاران عادی است و پیچش یا حلقه زنی متفاوت است.”

هیچ فوری کلمه در Weagle جایگزینی.

این تیم اعلام تا حدودی به خاک سپرده شد در اخبار ورزشی چرخه داده های لرزه ای تحولات در coronavirus همه گیر جلو آمد و در همان روز زنان در مسابقات قهرمانی جهان در پرنس جورج, میلاد لغو شد.

بقیه این فصل برنامه در جهان تور پیچش یا حلقه زنی است که در شک و تردید. باقی مانده گرند اسلم حوادث لغو شد در روز جمعه.

تیم ها و بازیکنان نیست به هدر رفتن زمان و حرکت آنها به عنوان نگاه به نیمه دوم quadrennial.

تیم رابین Silvernagle جدید خواهد داشت-نگاه چهارتایی تنها با جست و خیز و دوم جسی Hunkin بازگشت. و تیم چلسی کری جمعه اعلام کرد که معاون جست و خیز سارا ویلکس خواهد بود خروج.

“این اتفاق می افتد, آن را پیچش یا حلقه زنی” کری گفت: از کلگری. “من نمی دانم که ما لزوما آن را دیدم اومده اما من فکر نمی کنم شما می شود شگفت زده در مورد هر چیزی به صداقت.

“این فقط یکی از آن زمان در ورزش که در آن این نوع از مسائل اتفاق نمی افتد.”

تولیدی تصدی

تیم هومن برنده اول آن Scotties عنوان در سال 2013 اضافه شده ملی تاج در ’14 و ’17 و برنده مسابقات المپیک در خانه یخ.

“من فکر می کنم همه از این موفقیت واقعا نتیجه بودن در یک تیم با هم تیمی های” Weagle گفت. “من بسیار افتخار از آنچه که ما ساخته شده با هم. ما یک راه طولانی آمده و رشد کرده بسیار است.

“من بسیار سپاسگزار آنها را برای داشتن من به عنوان بخشی از تیم است. من قادر به رسیدن به راه فراتر از آنچه من فکر کردم ممکن بود.”

این تیم را در رسیدن به سکو در سال 2018 Pyeongchang بازی. هومن بازگشت به Scotties نهایی سال گذشته از دست داد اما به کری در اضافی پایان.

یکی دیگر از فوق العاده پایان از دست دادن و به دنبال آن در ماه گذشته ملی playdowns این بار به Kerri <url>.

‘Weagle’ شات

Weagle بود که نام یک تیم همه ستاره در سال 2020 Scotties شناخته شده است با استفاده از یک بالا مشکل تیک شات که خطرناک است اما بسیار موثر است اگر به طور مداوم انجام می شود.

“آنچه که من در مورد آن است این مهم تیم ضربه” Weagle گفت. “فراگیر خط تماس, پرتاب, آن را واقعا مهم است و من فکر می کنم آن را به ارمغان می آورد اضافی درجه ای از مهارت به موقعیت منجر.”

امضای خود را به ضرب گلوله یک دلیل بزرگ چرا شانس خوب او خواهید بود جامعی توسط یکی دیگر از تیم رقابتی. 34 سال است که هنوز هم در او نخست و چند آگهی می توانید بازی خود را تجربه.

او گفت که او افتخار ترین تیم چه هومن قادر به ساخت بر روی یخ و دوستی در طول راه.

“من عاشق این بازی من دوست دارم بازی در بازی های بزرگ من عاشق تست خودم در رقابت” Weagle گفت. “اما من بیشتر دوست دارم به عنوان بخشی از یک تیم است.”

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به ماندن دوستان

Weagle نمی خواهد بازی هر تور حوادث در این فصل با هومن میدان یخ بازی.

“راشل بود که به نام من برای پیوستن به این تیم 11 سال پیش بنابراین من فکر می کنم این اتصالات که او یکی برای تماس با من به من بگویید که آنها را در یک جهت متفاوت” Weagle گفت. “من دوستان زیادی با دختران. من یک ساقدوش عروس در لباس عروسی.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به ماندن دوستان اما قطعا ماهیت رابطه ما تغییر خواهد کرد در حال حاضر.”

این تیم هومن را اول وقت صف تغییر پس از دوم جوآن کورتنی جایگزین آلیسون Kreviazuk در سال 2014. تیم تضعیف کمی در رتبه بندی این فصل اولین کمپین پس از هومن و کورتنی شد مادران در سال گذشته است.

هومن در حال حاضر رتبه چهارم در کانادا و هشتم در جهان است. این تیم امیدوار است برای بازگشت به بازی های المپیک زمستانی در سال 2022 در پکن.

“ما تیم اول رفته اند از طریق این فرآیند دشوار است و ما نمی خواهد آخرین” هومن گفت. “این دشوار است چرا که در سایر رشته های ورزشی این تصمیمات توسط مربیان و به طور کلی مدیران به اولویت بندی در موفقیت این تیم است. متاسفانه در پیچش یا حلقه زنی آن را می خواهم که نیست.

“بازیکنان را مجبور به پوشیدن متعدد کلاه به عنوان جنرال موتورز به عنوان هم تیمی ها و دوستان است. چالش در ساخت این تیم تصمیم گیری را از دست داده است در هر یک از ما و از آن زمان عاطفی در سطح شخصی.”

Weagle قصد دارد به صرف چند روز آینده پاسخ دادن به ده ها تن از پیام او را دریافت کرده در حالی که تعمق در کنار او حرکت می کند.

“من شده است به گرفتن برخی از زمان فقط به این روند به عنوان آن را بسیار جدید و ارزیابی گزینه های من,” او گفت:. “اما من می دانم که من عاشق این بازی و من می خواهم به درگیر با آن در برخی از ظرفیت. من علاقه مند می شود در بازی حق تیم زنان یا به طور بالقوه در مربیگری برای کانادا یا بین المللی است.

“در حال حاضر من باز به همه گزینه ها در این نقطه و من شروع به نگاه به سمت آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de