پوشیدن این شال گردن و کانال درونی خود را دکتر دبورا Birx

Category: دیلی بیست Comments: No comments

با همه چیز در رفتن در جهان ما که به معرفی چهره های جدید است که کمک به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. یکی از کسانی است که دکتر دبورا Birx. هنگامی که او طول می کشد مرحله او ورزش مجموعهای از الگو شال گردن آویخته بر شانه اش و یا گره خورده به دور گردن او. او مجموعه ای از روسری حتی الهام بخش خود Instagram account. من همکار و دوست دختر خود را “با وسواس کدام یک او را با پوشیدن در هر کنفرانس مطبوعاتی” و در حال حاضر به دنبال به گرفتن برخی برای خود و برای بچه ها برای روز مادر. با پوشیدن یک شال گردن است یک راه عالی برای اضافه کردن علاقه به یک پایه کت و شلوار, a la دکتر Birx و حتی می تواند به عنوان موقت ماسک صورت اگر شما در خرج کردن. ما گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه ما انتخاب را برای شما به accessorize مانند Coronavirus پاسخ هماهنگ می کند.

اکو نیویورک چهل تکه نقاشی میدان گل

این روشن و پررنگ شال گردن ساخته شده از 100% ابریشم و ویژگی های همه فن حریف گل ها و رنگ ها در سراسر چیز.

تد بیکر لندن Hallie ابریشم روسری مربع

اضافه کردن هر دو گل و رنگ های جسورانه به کمد لباس خود را با این روسری ابریشم. آن را به راحتی دور گردن خود و یا آویخته بر شانه های خود را.

Kate Spade منشعب بیل مربع روسری ابریشم

کیت بیل زدن کلاسیک بیل شکل های مختلف انجام می شود سایه ای از بنفش ساده برای یک پاپ از رنگ شما می توانید اضافه کردن به هر ساز و برگ.

میدان ابریشم شال گردن

به طور کامل با این “پلنگ چاپ” شال گردن. این ویژگی های رنگ آبی روشن و گل های صورتی و زرد پررنگ پلنگ.

Leepo Violy روسری ابریشم

اگر شما می خواهید درست پلنگ چاپ گرفتن این گزینه است. رنگ تیره تر پالت و افزود: برای مرکز گل به معنی شما می توانید این شال گردن بدون توجه به فصل.

زنان بزرگ مربع چاپ گل ابریشم شال گردن

با پارچه مزین کردن این شال سبز بیش از هر ساز و برگ برای یک پاپ از رنگ. این 100% ابریشم گزینه ویژگی های انتزاعی خط نقاشی از گل و برگ به صورت بهار نگاه.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن پوشاک معاملات از L. L. Bean, Lands’ End, فاصله, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>