نازدار دفاع و درهم و برهم backcourt گردش گفت: همه چیز در مورد تورنتو رپتورز’ نمایشگاه آخر.

آنها خسته از scrimmages. را در بازی های واقعی.

خسته به دنبال رپتورز کاهش یافته است 117-106 تصمیم به Phoenix Suns — که بدترین رکورد 22 تیم در والت دیزنی جهانی — روز سه شنبه و رنج خود تنها از دست دادن سه scrimmages در NBA را راه اندازی مجدد.

“من فکر می کنم خوشحالم هیچ وجود ندارد بیشتر از این درست است ؟” مربی نیک پرستار گفت: پس از آن. “من فکر می کنم ما یکی بیش از حد با این . . . قطعا [بر اساس] ما طرز فکر یا راه ما بازی امشب.

“اما آن را OK. گوش ما از بسیاری از بزرگ مشغول بازی امشب نشان داد تا در انتقال دفاع و رقابت عکس های از دست رفته و تکالیف و چیزهایی شبیه به این, اما این خیلی بی معنی است که شما می توانید نوع از شستن آن بسیار سریع است.”

چگونه سریع ؟

“درست پس از بازی به پایان رسید گفت:” نورمن پاول که تا به حال 14 امتیاز بازی میآره. “ما بدیهی است که بحث در مورد آن و در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و بهتر است اما ما آن را برای آنچه در آن است و حرکت بر روی یک بعدی. آن را واقعی می آیند شنبه بنابراین ما نمی توانیم با تمرکز بیش از حد بر این یکی.

“ما شما را به یادگیری و ببینید که چگونه ما می توانیم بهتر برای واقعی بذر بازی و آماده برای معامله واقعی است.”

سازمان دیده بان | رپتورز سقوط به خورشید در پیش فصل آخر:

ققنوس شکست تورنتو 117-106, Mikal بازی پل بالا 26 امتیاز. 0:39

پاسکال Siakam تا به حال 17 امتیاز در حالی که فرد VanVleet بود که پس از از دست رفته بیشتر از روز یکشنبه با داد و بیداد جزئی مصدومیت زانو بود 13. کایل لوری تا به حال 11 امتیاز و هفت پاس گل و در زمان یک زن و شوهر از اتهامات عنوان شده علیه.

Mikal پل تا به حال 26 امتیاز به بالای خورشید در حالی که ریکی روبیو سون با 22.

بازی خود را به بازی سوم در پنج روز آینده یک بی سابقه از چهار ماه اخراج با توجه به COVID-19, دفاع از, NBA champions هر دو درهم و برهم و یک گام پشت خورشید (26-39) که 13th در کنفرانس غرب.

تورنتو ازمایش کرده 35-29 پس از یک چهارم. یک لوری سه اشاره گر دربسته در محیط یک 7-0 رپتورز اجرا و کشیده تورنتو به عرض چهار امتیاز در اواخر نیمه. خورشید در زمان 66-60 مزیت به شکستن.

Marc Gasol سه در اوایل سوم به تورنتو اول آن منجر شود از این بازی — 73-72 — اما آن کوتاه بود به عنوان خورشید outscored رپتورز 25-7 به پایان سه ماهه و رهبری 97-86 با یک چهارم سمت چپ.

پرستار رفت و به او نیمکت در چهارم و رپتورز هرگز در معرض تهدید است.

گردش هزینه تورنتو رپتورز متعهد 28 خورشید’ 19.

“ما باید به حال هشت گردش در backcourt که فقط عجیب و غریب شما باید یک یا دو نفر از کسانی که در هر دو ماه به طور معمول” پرستار گفت:. “بنابراین نه تنها بسیار درگیر و آن.”

رپتورز عادت دنبال یک بازی بد با خوب — و بعد از بازی به معنی به طور قابل توجهی بیشتر است. رپتورز باز هشت بازی کاشت دور در روز شنبه مقابل لس آنجلس لیکرز واقعی خود بازی پس از 9 مارس و دو روز قبل از NBA تعطیل با توجه به COVID-19.

سازمان دیده بان | رپتورز التماس آمریکا شرح در کانادا به رای دادن:

رپتورز سر مربی نیک, پرستار, تشویق آمریکایی ها که در کانادا زندگی برای رای دادن در انتخابات آینده می گوید: او افتخار در مورد تیم خود را حمایت از زندگی مهم جنبش است. 10:12

رپتورز که در دوم در کنفرانس شرق (46-18) زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در بازی باید سخت ترین برنامه راه اندازی مجدد از جمله بازی برابر میلواکی فیلادلفیا و بوستون و میامی است.

“ما سعی می کنید به بازی بازی های مشابه, مهم نیست که چه زمان [روز] که ما در حال بازی و که در آن, اما همه ما می دانیم که واقعا واقعیت” پرستار گفت: از روز سه شنبه دست دادن. “[من] همیشه می گفت که ما تمایل به نوع استفاده از بسیاری از بازی در یک بازی گاهی اوقات ما معمولا پاسخ خوبی که … خوب است. که بد نیست مشخصه.”

رپتورز ضرب و شتم پورتلند 94-83 در اولین مرحله و سپس ازطریق پورتلند 110-104.

این scrimmages نیست فقط یک warmup برای بازیکنان و مربیان این فرصتی بود برای لیگ و پخش به کار کردن برخی از اشکالات در این شرایط بی سابقه ای. مجازی آگهی سوسو در دادگاه به طور خلاصه در بازی روز سه شنبه. رتبه بندی برای پخش تلویزیون در زمان نشان داد که نادرست نمره و یا ناپدید شدند و داوران به ضرب گلوله کشته بود-clock مسائل.

در حالت وضعیتی وخیم از coronavirus — فلوریدا گزارش یکی دیگر 9,000 موارد جدید در روز سه شنبه — دیزنی جهان NBA پردیس یک دیدگاه منحصر به فرد از ورزش’ بازگشت به عمل است. نیمکت بازیکنان خود را صندلی با نام دسته هستند که گسترش بیش از سه ردیف. مربیان پوشیدن ماسک. به ثمر رساند کارکنان حفاظت شده است در پشت یک پلکسی گلاس پنجره. بازیکنان در حال آزمایش روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im