Weinstein مدعی جزئیات ناخالص ‘طلایی’ برخورد با خوار فیلم مغول

Harvey Weinstein دفاع وکلا کبابی با شاکی جسیکا مان روز دوشنبه به عنوان بازیگر سابق شهادت دادند که فیلم مغول پس از او پرسید که آیا او “تا به حال دوش طلایی” قبل از او ادرار در او.

“ما در حمام… و او پرسید:” آیا شما تا به حال یک دوش طلایی? “و من گفتم” نه “و سپس احساس کردم او ادرار در من” مان روز دوشنبه گفت: در Weinstein جنسی-جنایات محاکمه. “من در شوک بود توسط آن ناخالص. من هم به گوشه و فقط نگاه دور.”

در دومین روز از cross-examination, دفاع, وکیل دانا Rotunno به دنبال به تصویر کشیدن مان به عنوان یک دستکاری طلب بارها و بارها درخواست او چرا او همچنان به ارسال ایمیل های دوستانه به خوار تولید و حتی پس از او به اتهام تجاوز او را در شهر نیویورک اتاق هتل در مارس 2013.

“وجود دارد یک دلیل رفتار من شده بود مثل این” مان گفت. “آن را فقط نگه داشتن او خوشحال است. من احساس امن در ایمیل.”

Mann, 34, شهادت در جزئیات گرافیکی جمعه چگونه Weinstein گفته حمله او چندین بار پس از دو ملاقات در یک مهمانی در سال 2013—از جمله تجاوز به او را در یک هتل منهتن اتاق و سپس حمله به او را دوباره در بورلی هیلز, هتل, پاره کردن شلوار خود را پس از فریاد است که او را بدهکار “یک بار دیگر.”

سابق بازیگر اعتراف کرد که او تا به حال مختصر اما پیچیده ارتباط با Weinstein که در طی آن آنها نیز تا به حال چندین مبنی بر برخوردهای جنسی از جمله یک نفره مان شهادت دادند.

در طول عبور Weinstein دفاع وکلا استدلال می کنند که تلاش بازیگر “دستکاری” و “استفاده” تولید کننده پرش به شروع زندگی حرفه ای خود را در صنعت سرگرمی است. برای تقویت مورد Rotunno با اشاره به ایمیل های که مان فرستاده شده به Weinstein, از جمله یکی از مارس 2013 یک ماه پس از Weinstein گفته raped او در یک DoubleTree hotel در منهتن.

“مثل همیشه خوشحال برای دیدن لبخند خود را و من امیدوارم که برای دیدن شما زودتر از بعد” مان نوشت: به Weinstein اضافه کرد: “من امیدوارم که برخی از شما نابغه پاک کردن من است.”

“شما می دانستید که کلمات خود را به یک مشکل در خود شهادت” Rotunno گفت مان. “شما فرستاده او را ایمیل گفتن او چگونه فوق العاده او بود. شما او را فرستاده ایمیل ضمن تشکر از او. شما او را فرستاده ایمیل درخواست برای همه چیز.”

Weinstein, 67, التماس کرد گناه نیست به پنج-فیلم جرم اتهامات از جمله سه که مربوط به اتهام برخورد با مان. دو نفر دیگر به اتهام برای اتهامات ساخته شده توسط Miriam Haleyi سابق پروژه باند دستیار تولید که شهادت دادند که دادند به زور انجام می شود دهان او را در سوهو خانه در سال 2006.

حداقل 80 مقتولین را متهم برنده اسکار از سوء رفتار جنسی. او بارها و بارها با رد تمام ادعاهای nonconsensual ،

مان که متولد شد و در مزرعه های لبنی در واشنگتن و مطرح در انجیلی ایمان آورد با شنیدن gasps در دادگاه روز شنبه او به عنوان توصیف “دستکاری” ارتباط با Weinstein, چه کسی او را ملاقات در نامزدی حزب در تپه های هالیوود در سال 2013.

در حالی که خود را برای اولین بار از جلسات بودند کاملا حرفه ای در اوایل سال 2013 Weinstein دعوت او و بازگشت به اتاق هتل خود را که در آن او انجام سکس دهانی حتی به عنوان او خواهش کرد که او را برای متوقف کردن او شهادت دادند.

با وجود نفرت بیش از حمله به او گفت که او “تصمیم در رابطه” با Weinstein. این بازیگر سابق که قبلا توضیح داده شده Weinstein بدن به عنوان “تغییر شکل” با “زخم شدید” نیز اعلام کرد دوشنبه, آنها گاهی اوقات شرکت در “نقش بازی کند.”

“من می خواهم بر روی صورت قرار داده و انجام آنچه که من پیش از این گفته بود که مانند نقش بازی کردن” مان گفت. “زمانی که من فکر نمی کنم او می توانست واقعی سکس من فکر کردم که ما ایجاد یک فانتزی به عنوان اگر او بودند داشتن واقعی ، اغلب اوقات قبل از ما را درگیر چیزی جنسی وجود دارد خواهد بود یک مذاکره است.”

مان گفت که او ساخته شده است برنامه ای برای دیدار با Weinstein برای صبحانه در شهر نیویورک در مارس 18, 2013, هنگامی که او به طور غیر منتظره نشان داد تا به DoubleTree hotel جایی که او اقامت داشت. وجود او تجاوز او را در اتاق هتل خود را پس از تزریق آلت تناسلی خود را با “دارو” برای حفظ نعوظ او شهادت دادند.

مان اذعان کرد او هرگز گزارش حادثه و حتی ارسال Weinstein ایمیل های متعدد پس از آن به دلیل “نفس خود را آنقدر شکننده” و او “می خواستم به عنوان بی گناه و ساده لوحانه است.”

وقتی پرسید که آیا او دستکاری Weinstein مان اذعان “وجود دارد یک جنبه جایی که من چاپلوسی بود رفتن بالا و فراتر از آره.”

مان تفصیل بیشتر بیان کرد او معتقد بود که او “درگیر با من بدرفتار به دلیل آنچه که من بر این باور در ذهن من و درک از جامعه من در زندگی…این بود که همیشه در بهترین مورد علاقه به احساس می کنید که این دما سنج بین ما بود و درست است.”

ماه بعد در نوامبر 2013 مان گفت: Weinstein raped دوباره او را پس از او در نهایت او را در مورد رابطه جدید با “شناخته شده بازیگر.”

این بازیگر سابق او گفت: “خیلی ترسیده بود به مقابله با او” در مورد تجاوز به عنف و قبلی ضرب و جرح و هیچوقت به کسی بگویم که تا سال 2017—هنگامی که او صحبت کرد و به مقامات.

با توجه به Rottuno مان را تغییر شماره خود را حداقل پنج بار بین سال های 2013 و 2017—ارسال جدید اطلاعات تماس به Weinstein رسیدن به زمان.

“دلیل از دست مان است چرا که شما هنوز هم می خواستم به نفع آنچه که او تا به حال ارائه” Rotunno گفت. مان نا امید اتهام ضرب گلوله به عقب: “که نسخه خود را.”

وقتی پرسیده شد که چرا او نمی تواند پیدا کردن “یک ایمیل در پنج سال نشان داد که آقای Weinstein منفی بود یا بازور و یا مشکل در هر راه” مان زور و اجبار اظهار داشت: “خوب, من می دانستم که او و من می دانستم که چگونه به خواندن بین خطوط در برخی از پاسخ های خود را.”

در علاوه بر این به گریان شهادت از Haleyi و مان منصفه شنیده ام از Sopranos بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein با خشونت مورد تجاوز او را در آپارتمان او در سال 1993 یا 1994. در چهارشنبه سحر Dunning و Tarale وولف هر دو شهادت دادند که Weinstein تجاوز جنسی آنها را در سال 2004 و 2005 بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر