Weinstein یک “سوء استفاده متجاوز’ که ‘تف بر زنان: دادستان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Harvey Weinstein بود “سوء استفاده متجاوز” که به اعتقاد او “استاد از جهان” درمان آسیب پذیر زنان جوان که به دنبال خود کمک های حرفه ای مانند “مورچه ها که او می تواند گام بدون عواقب” دادستان متهم جمعه در اختتامیه استدلال در حوزه آبخيز تجاوز به عنف محاکمه در منهتن.

“جهان اجرا شده توسط [دادند] بنابراین آنها نمی تواند به شکایت زمانی که آنها بر روی پا, تف, در, را باخته و پس از مورد تجاوز قرار گرفته و مورد آزار قرار گرفته” دستیار دادستان منطقه جوآن Illuzzi اعلام کرد در منهتن دیوان عالی کشور است. “او مطمئن ساخته شده او می تواند تماس مردم او نگران بود در مورد به عنوان یک کمی بررسی کنید تا مطمئن شوید که یک روز آنها نمی خواهد راه رفتن از سایه ها و تماس او آنچه را که او شد: سوء استفاده متجاوز.”

“اما او نیز آنها را دست کم گرفت” او ادامه داد: بیان این مورد است که در مورد “قدرت دستکاری و سوء استفاده است.”

Weinstein, 67, التماس کرد گناه نیست به پنج اتهام از جمله درنده تجاوز جنسی و درجه اول تجاوز, به اتهام تجاوز جنسی از میریام Haleyi داخل خود سوهو آپارتمان در سال 2006 و ادعا 2013 تجاوز به عنف از جسیکا مان در داخل یک New York, اتاق هتل.

با کمک یک پاورپوینت Illuzzi تصریح کرد چلیپا از دادستان استدلال: این داستان عامهپسند تولید با استفاده از قدرت و اعتبار در صنعت سرگرمی به شکار زنان بیش از سه دهه امیدوار به kickstart حرفه خود را در ازای رابطه جنسی عمل می کند.

“زنانی که هرگز یکدیگر را ملاقات کرد و در عین حال به اشتراک گذاری حقایق است که بسیار دقیق” Illuzzi گفت. “این روشی است که شما در حال تجربه چه این زنان با تجربه مناسب همراه با آنها. این تجربه که خیلی قابل لمس بود به اشتراک گذاشته شده توسط این زنان دهه دهه از هم جدا است.”

در طول چهار هفته محاکمه و نیمی از زنان به گرافیک شهادت در برابر Weinstein بسیاری از آنها ادعا برنده اسکار جلب و جذب آنها را به مکان های جدا شده با وعده فرصت های شغلی قبل از نظر جنسی آزار آنها.

زنان بستری آنها هرگز گفته مقامات در مورد سوء استفاده از خجالت و ترس است که Weinstein را خراب کردن شانس خود را از ساخت آن را در هالیوود است.

“هنگامی که شما در نظر بگیرید چرا که آنها بگویید که چرا آنها تا به حال بیشتر تماس با او چرا آنها همچنان به صحبت می کنند به خوبی به یاد داشته باشید که هیچ یک از این زنان… می دانستم که در مورد هر یک از دیگر” Illuzzi گفت.

“که مشخصه یک درنده. منزوی. جدا از آنها و آنها در حال رفتن به احساس مانند آنها تنها یک” او اضافه شده است. “شما تنها یکی است و او یک غول نه تنها در خود صنعت اما کسی که رئیس جمهور در تلفن و صحبت کردن به یک لیست از مردم شما را ملاقات هرگز در تمام زندگی خود را.”

وکیل مدافع دانا Rotunno استدلال پنج شنبه که Weinstein تنها با رضایت طرفین روابط جنسی با زنان که علیه او شهادت.

“در جهان زنان هستند و برای چه احزاب آنها حضور مردان آنها لاس زدن با انتخاب آنها را بیشتر به مشاغل خود را به هتل دعوت محل بلیط آنها را قبول آنها شغل آنها درخواست کمک برای به دست آوردن” Rotunno گفت. “در این اسکریپت قدرتمند است و تبه کار او بسیار جذاب و بزرگ است که هیچ کاری را می خواهید به خواب با او به طور داوطلبانه.”

خروج از دادگاه در روز پنج شنبه سخنرانی پادشاه تولید با افتخار به خبرنگاران گفت که او “عاشق” Rotunno را نزدیک به پنج ساعت بحث بسته شدن خواستار آن “ملکه گفتار.” اما به عنوان دادستان برچسب فیلم مغول یک متجاوز که از نظر احساسی و ذهنی خود را دستکاری شاکیان او مشاهده “یکبار مصرف” Weinstein نگاه کردن در دفاع از جدول و بازی با آستین های خود را, نیروی دریایی کت و شلوار.

“او می خواهد به آنها را به یک وضعیت که در آن آنها احساس احمقانه و تحقیر آنها” Illuzzi گفت. “خوار و مردم احمق شکایت نیست آنها نمی چسبد تا برای خود و آنها مطمئن شوید که به عنوان جهنم نمی شکایت خود را در مورد شرم در یک محل عمومی.”

چیدن از هم جدا دفاع استدلال Illuzzi تاکید کرد که Haleyi—42 ساله سابق پروژه باند دستیار تولید که ادعا شده که Weinstein به زور انجام می شود دهان او را در سوهو خانه در سال 2006—دستکاری شد به حفظ رابطه با Weinstein از ترس برای زندگی حرفه ای خود را.

دادستان نیز دفاع از Mann, 34, که در طول عاطفی او سه روز شهادت گفت که Weinstein حمله و او را چندین بار در طول پیچیده ارتباط—از جمله تجاوز به او را در یک DoubleTree Hotel اتاق در مارس 2013 و حمله به او را دوباره ماه بعد در بورلی هیلز ،

سابق بازیگر مشتاق بستری او حفظ ارتباط با Weinstein برای “محافظت از خودش و جوانه زدن حرفه بازیگری بود و با رضایت طرفین برخوردهای جنسی با فیلم مغول چندین بار از جمله یک شکست خورده ،

Weinstein دفاع وکلای اصرار مان بود و نه یک قربانی اما دستکاری طلب با اشاره به بسیاری از دوستانه ایمیل او فرستاده شکسپیر در عشق تولید در طول سال.

در علاوه بر این به مان و Haleyi, منصفه نیز شنیده از چهار همخوانی شاهدان که اتهامات سقوط در خارج از اساسنامه محدودیت ها: Sopranos بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein با خشونت مورد تجاوز او را در آپارتمان او در سال 1993 یا 1994; سحر Dunning که گفت: Weinstein sexually assaulted او در سال 2004; Tarale وولف که گفته بود حمله به تولید یک سال بعد; و لورن جوان که گفت او حمله در Weinstein را بورلی هیلز اتاق هتل روز قبل از اسکار 2013.

پس از دفاع ناودان Sciorra, بیان او بسیار شایع شهادت پرش شروع خود را به تاخیر انداختن حرفه ای به عنوان “عزیزم از حرکت لحظه” Illuzzi خواسته منصفه که آیا آنها واقعا بر این باور بودند که این بازیگر افشای تجربه آسیب زا خواهد او را بیشتر “قابل عرضه در بازار.”

“آیا کسی می خواهید که تصویر متصل به هر آنچه که دانلود فیلم آنها قرار داده Annabella ؟ این یک حرکت حرفه ای برای Annabella Sciorra? واقعا ؟ ” دادستان تمسخر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>