خوش آمدید خانه در حال حاضر پرداخت: هزاران نفر در انتظار صورتحساب های بزرگ برای ویروس بازگشت پرواز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آمریکایی ها رشته در خارج از کشور به عنوان coronavirus گسترش در زمان تاسیسات ارائه شده توسط وزارت امور خارجه: ما پرواز شما اما شما باید به ما پرداخت.

برخی از آمریکایی ها تا به حال به استفاده از گذرنامه به عنوان وثیقه برای وام — اما سال بعد آنها هنوز هم در حال انتظار برای یک لایحه پس از گذرنامه های خود را نامعتبر هستند. دیگران امضا سفته موافقت خود را برای پرداخت نهایی لایحه آنها هنوز در انتظار و هراس برچسب قیمت است که برای یک خانواده چهار می تواند وزن در $10,000.

دولت خانه پرواز حدود 100.000 شهروندان ایالات متحده از نزدیک به 150 کشور پس از همه گیر آغاز شد در هزینه $196 میلیون دلار به این سازمان است که در آن باید به جمع آوری از مسافران است. از این مبلغ حدود 8 میلیون می آید مستقیم از وام های امن با یک پاسپورت.

ناامید به خانه به کالیفرنیا از پرو خاکستر مکی در زمان از یک وام مستقیم از آژانس تضمین شده توسط گذرنامه خود را. آن مهر را به نشان می دهد آن خواهد بود نامعتبر پس از پنج روز و فقط برای بازگشت یک ورود. او گفت: به او گفته شد که او باید برای درخواست گذرنامه جدید و که آن را تایید, پس از او repays بازگشت وام در کامل است.

فقط یک مشکل وجود دارد: او هنوز هم در حال انتظار برای یک لایحه است. در ضمن مکی یک شهروند آمریکایی دارای گذرنامه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

“این قرار بود 8-10 هفته از تاریخ سفر و آن را به حال شده است در سه ماه” مکی گفت. “آنها اساسا برگزاری یک گروگان آمریکایی تا زمانی که آنها تصمیم می گیرید که آن را مناسب برای آنها است.”

وزارت امور خارجه می گوید آن را محدود اساسنامه به دریافت بازپرداخت برای بازگشت پرواز.

“این ماده از اساسنامه. وزارت امور خارجه نیست و باید در انتخاب آن مهم است. ما در یک موقعیت برای بخشش کسانی که وام های داده شده در این اساسنامه گفت:” معاون دستیار وزیر امور کنسولی کارین شاه پس از فشرده شدن در یک اخیر کنگره شنوایی.

هر چند کسانی که ناگفته هزاران نفر به طور مستقیم وام های اصلی روش پرداخت برای دولت-اجاره بازگشت پرواز بود سفته بدون هر چیزی بیش از یک برآورد از چه مقدار از آن هزینه ممکن است. بسیاری از مردم عودت به خصوص در آغاز این بخش تلاش بودند دست خالی اسناد که آنها تا به حال به ثبت نام قبل از آنها در هواپیما امیدوار کننده به پرداخت دولت که در صورتحساب یا لیست.

و اگر آنها نمی, خود را دریافت گذرنامه باطل آنها هنوز در انتظار اسکناس بیش از حد — و هراس ناشناخته برچسب قیمت حتی به عنوان کشور قفسه تا رکورد نرخ بیکاری بالا در اعداد است.

یک خانواده است که با چک کردن صندوق پستی هر روز هراس یک بار به عنوان بالا به عنوان $10,000.

دانیل Musick و همسر و دو فرزند خود زندگی کرده بود در شمال هند به مدت سه سال به عنوان coronavirus وضعیت بدتر و سفارت ایالات متحده آغاز صدور هشدار دادند, آنها تصمیم گرفتند که آنها می تواند امن ترین در ایالات متحده آمریکا

پس از آن از پروازهای تجاری به حال تعطیل و تنها انتخاب یک دولت بود بازگشت پرواز توسط شرکت هواپیمایی متحد.

Musick نمی دانم چقدر صورتحساب خود را خواهد بود اما به او گفته شد توسط سفارت رسمی در فرودگاه است که این امر می تواند نزدیک به 2500 دلار در هر فرد. یکی دیگر از نقطه عدم قطعیت این است که آیا Musick خواهد بود صورتحساب خود را برای یک سال-پسر چه کسی را ندارد تا یک صندلی.

“من به دنبال یک پرواز” او در مصاحبه با سیاسی. اما برای یک خانواده چهار با دو معلمان درآمد آنها هراس و انتظار — قریب به اتفاق لایحه. “من هیچ نظری ندارم که چگونه ما در حال رفتن به برای آن پرداخت” Musick گفت.

دیگران نیز هنوز در انتظار اسکناس آنجا که چهار ماه بعد با توجه به مصاحبه با 6 نفر که در زمان پرواز از هند و پرو و گواتمالا در ماه های مارس و آوریل است.

فراتر از انتظار آنها نیز نمی دانند که چه برچسب قیمت در نهایت خواهد شد. مقامات سفارت در بهترین حالت می دهد برآورد خشن که حداقل در یک مورد افزایش چهار بار به عنوان پرواز با نزدیک شدن.

زارا بلوم که در تلاش بود تا به خانه از لیما, پرو گفت: امضای خالی سفته بود “فوق العاده ترسناک” اما او احساس او تا به حال هیچ انتخاب است. او از دست داده است کار خود را پس از بازگشت به خانه و گفت که او فکر نمی کند که او را قادر به پرداخت یک لایحه بزرگ. او مانند دیگران نمی داند چه مقدار انتظار می رود.

وجود حداقل دو اسکناس در بازی در کنگره که تغییر خواهد کرد که هر دو معرفی شده در اوایل این سال است. اما نه فراتر از بودن معرفی شده است.

“اگر شما با داشتن به وزارت امور خارجه پرواز شما خارج است خوب یا امن وضعیت. و بسیاری از این خانواده ها نمی توانیم آن را رک و پوست کنده گفت:” در کنگره دبی Dingell (D-Mich.), حمایت از یکی از لوایح در مصاحبه. “هزینه است در آینده واقعا بالا است.” تشکر. Nydia Velazquez حمایت کرده است یک لایحه مشابه که دارای 35 cosponsors از جمله چند خواهان.

Dingell اشاره کرد که کشورهای دیگر نمی خواست برای بازپرداخت از شهروندان خود را برای بازگشت پرواز در گیر و گفت که آمریکایی ها نباید مجبور به پرداخت یا نه.

“این چیزی است که ما باید انجام دهیم. که یکی از مشاغل از وزارت امور خارجه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>