‘ما در حال دیپلمات های طبیعت’: ایروکیز اتباع امیدوار برای گنجاندن در بازی های جهانی 2022

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این ایروکیز اتباع که نشان دهنده Haudenosaunee کنفدراسیون بین المللی در زمینه و جعبه چوگان سرپهن هستند امید “دیپلماتیک” قطعنامه به این تیم محرومیت از بازی های جهانی 2022.

“ما در حال گرفتن یک رویکرد مثبت. ما دیپلمات های طبیعت” لئو نولان, مدیر اجرایی این سازمان که نظارت بر تیم و توسعه آن ،

“ما در حال رفتن به مطمئن شوید که ما به درستی به رسمیت شناخته شده برای ما که هستیم و آنچه ما هستند.”

11th edition از بازی های جهانی برگزار خواهد شد در بیرمنگام Ala., در ماه جولای سال 2022. از آن خواهد شد اولین بار مردان میدان چوگان سرپهن خواهد شد در این بازی. این ایروکیز اتباع رتبه سوم در سطح بین المللی اما این تیم گفته شد جهانی چوگان سرپهن که آنها فاقد شرایط لازم برای رقابت بین المللی المپیک کمیته قوانین.

این ایروکیز اتباع آمد بودند مدال برنز برندگان در سال 2018 مردان میدان چوگان سرپهن مسابقات قهرمانی جهان است. (کانادا چوگان سرپهن انجمن)

“نگه داشتن ما را از مسابقات بین المللی نمی کند کسی را خدمت منافع در همه,” گفت: نولان.

“ما سفیران از این بازی است. ما در حال سازندگان بازی. ما کسانی هستیم که آن را به بقیه جهان است و ما می خواهیم به نگه داشتن رفتن در این جهت است.”

مسابقات قهرمانی جهان از چوگان سرپهن در هر شکل بدون Haudenosaunee is not a مسابقات قهرمانی جهان است.– Jason Donville مدیر کانادا, چوگان سرپهن, انجمن تیم های ملی

این تیم ساخته شده است تا ورزشکاران از Haudenosaunee کنفدراسیون که شامل Mohawk, Oneida, Onondaga, Cayuga, سنکا و Tuscarora سازمان ملل. از آن جایی که این ورزش متولد شد.

“ما در حال آموزش به مردم در طول راه در مورد معاهدات در مورد این بازی در مورد زندگی ما است. این یک راه خوب های ما هستند. ما نه آمریکایی ها. ما کانادایی ها. ما Haudenosaunee گفت:” دیوید بری عضو ایروکیز اتباع’ هیئت مدیره.

با توجه به منشور المپیک بیان “کشور” به معنی “یک دولت مستقل به رسمیت شناخته شده توسط جامعه بین المللی است.” نولان گفت که او نمی خواهند قوانین را تغییر دهید اما به تفسیر متفاوت به عنوان تیم است که به رسمیت شناخته شده بین المللی است.

“ما باید از یک گذرنامه و ما از مرزهای بین المللی در همه زمان ها اما این هرگز آسان” گفت: رکس لیون یکی دیگر از هیئت مدیره از مدیر این تیم است.

“ما هرگز اجازه بخواهید به موضوع ما پاسپورت چون ما نمی درخواست برای اجازه به حاکمیت. ما فقط آن را انجام دهد.”

کانادا, چوگان سرپهن, انجمن پشتیبانی, تیم, ورود

درخواست تماس برای حمایت از این تیم آغاز شده در اواخر هفته گذشته به دست آورد تا بیش از 35,200 امضا. درخواست تماس در کشورهای دیگر برای ارائه پشتیبانی می کند و حاضر به شرکت در بازی های جهانی.

کانادا انجمن چوگان سرپهن (CLA) گفت: این پشتیبانی از گنجاندن ایروکیز اتباع در بازی های جهانی و همه چند کشور اتفاقاتی که در حال تحریم جهانی چوگان سرپهن.

“مسابقات قهرمانی جهان از چوگان سرپهن در هر شکل بدون Haudenosaunee است در مسابقات قهرمانی جهان گفت: Jason Donville مدیر CLA را در تیم ملی است.

2019 جهانی داخل سالن قهرمانی چوگان سرپهن برگزار شد در لنگلی, B. C. ایروکیز اتباع دوم قرار داده در حالی که تیم کانادا در زمان طلا است. (کانادا چوگان سرپهن انجمن)

“این Haudenosaunee در مرکز ورزشی ما در کانادا” شاون ویلیامز رئیس جمهور از CLA در بیانیه ای گفت:.

“آنها در حال مربیان و معلمان و بازیکنان و مدیران در جوامع در سراسر کانادا و سخاوتمندانه به اشتراک گذاری با بقیه کانادا چوگان سرپهن جامعه عقل خود را از این بازی در هر دو فنی و سطح معنوی.”

تحریم 2022 بازی های جهانی “یکی از بسیاری از گزینه های” CLA را دنبال کنید اما آن را دلگرم کننده است “تمام بدن حاکم به تجدید نظر خود را ‘استانداردهای مشارکت’ به اطمینان حاصل شود که Haudenosaunee شرکت در تمام چند کشور حوادث تحریم جهانی چوگان سرپهن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>