‘ما در حال دادن’: مرطوب’suwet’en رالی به عنوان RCMP حرکت به کمپ اصلی در نزدیکی خط لوله پيشگيري

چهار روز به RCMP به اجرای دستور دادگاه در برابر یک گروه بومی خط لوله مخالفان در شمال B. C., مرطوب’suwet’en و اعضای ستاد در حال آماده شدن برای بدترین.

بیست و یک بازداشت شده اند از روز پنج شنبه هنگامی که پلیس برای اولین بار نقل مکان کرد و به یک اردوگاه blockading این Morice غرب خدمات جنگل جاده در نزدیکی هوستون, B. C.

یازده نفر از کسانی که بازداشت ها در روز شنبه پس از RCMP منتقل ستیز کنترل دسترسی بازرسی برگشت 23 کیلومتر, سفارش کسانی که در سابق “اعتراض سایت” را ترک کند.

ادامه مطلب: 11 بازداشت های بیشتر ساخته شده به عنوان RCMP گسترش اجرای منطقه برای مرطوب’suwet’en خط لوله مخالفان

روز یکشنبه مخالفان و حامیان آنها بسیج در ایست بازرسی در چهار کیلومتر علامت در حالی که در انتظار کلمه در پتانسیل عمل پلیس در اردوگاه اصلی و Unist’ot’en مرکز شفا 62 کیلومتری است که در نزدیکی اختلاف ساحلی GasLink پيشگيري.

“آنها RCMP وسایل نقلیه و ماشین آلات رفتن به مرکز شفا” گفت: Jennifer Wickham یک سخنگوی Gidimt’en قبیله است که بخشی از مرطوب’suwet’en ملت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“[RCMP] نه گفتن چیزی به ما در مورد آنچه در جریان است. ما همچنین در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در مورد که در آن وسایل نقلیه ما تا به حال در 27 کیلومتر علامت گرفته شده است. آنها نمی خواهند پاسخ هر یک از سوالات ما.”

شب جمعه دیدم RCMP حرکت خود بازرسی از 27 کیلومتر اردوگاه بیش از نگرانی های ایمنی ادعا ناخن و خوشه شده بود پراکنده در جاده ها با هدف آسیب رساندن به وسایل نقلیه پلیس.

RCMP دستگیری بیش ساحلی GasLink مخالفان

RCMP دستگیری بیش ساحلی GasLink مخالفان

رئیس Woos یکی از پنج ارثی سران مخالف این پروژه که هنوز در کابین خود را در Gidimt’en پاسگاه 40 کیلومتر از این منطقه ممنوعه می گوید که این درست نیست.

“آنها در حال دروغ گفتن آنها در حال کاشت کسانی که همه چیز و سرزنش ما برای آسیب و دروغ” او گفت:. “آنها در حال ساخت آن تا آنها در حال ساخت ما نگاه بد به ما.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تحقیقات جنایی نیز راه اندازی شده است به اتهام برش پشتیبانی تیرها در مارماهی نهر پل در 66 کیلومتر علامت است که مخالفان می گویند انجام شد توسط RCMP.

Woos و حامیان او ادعا RCMP افسران احاطه کابین و در حال تلاش برای حذف رئیس از این منطقه تنها در نهایت به ترک.

او می گوید: پلیس در حال حاضر “شخم” راه خود را به 66 کیلومتر خوانده شده را علامت به حرکت مردم از مرکز شفا و اردوگاه که Wickham می گوید RCMP حق ندارد انجام دهد.

ادامه مطلب: ‘آن را’: B. C. خط لوله مخالفان مبارز به عنوان RCMP دستگیری 4 بر 2 بعد از اجرای

“آنها هیچ حکم و آن را مسدود ساخت و ساز پس از آن در” نقض ” از دستور او گفت:.

RCMP می گویند هیچ اعمال نظر گرفته شده در 66 کیلومتر علامت, اما نمی تواند صحبت می کنند به “حوادث آینده است.” بازداشت شده اند به گزارش روز شنبه.

اما مخالفان می گویند که آنها می توانید تعداد زیادی از RCMP و ساحلی GasLink وسایل نقلیه است که باید همگرا بین 44 کیلومتر و 66 کیلومتر اردوگاه از جمله بولدوزر و کامیون کمپرسی و یک آمبولانس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Wickham می گوید: این تجمع در کنترل دسترسی بازرسی است که به معنای به عنوان یک نمایش قدرت برای RCMP به عنوان آنها همچنان به اجرای دستور.

“ما نمی,” او گفت:. “آنها می توانند همچنان به حذف ما با خشونت اما ما قصد داریم در هر نقطه. ما در حال قوی است.”

Wickham می گوید: 15 نفر دستگیر و به اتهام نقض حکم بین جمعه و شنبه خواهد بود در دادگاه در Smithers در روز دوشنبه. چهار نفر دستگیر و پنج شنبه به صورت نیست به اتهام.

معترضان آماده سازی برای بازداشت های بیشتر در ساحلی GasLink محاصره

معترضان آماده سازی برای بازداشت های بیشتر در ساحلی GasLink محاصره

“آن را می شود بسیار جالب است برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در آن دادگاه فردا زیرا آنها هیچ پایه و اساس اتهامات” او گفت:. “آنها مانع آنها حذف شدن از کابین است که خارج از جاده ها است.”

پلیس راه اندازی یک ایستگاه بازرسی در 27 کیلومتر علامت جاده در ژانویه توصیف آن به عنوان یک اندازه گیری ایمنی پس از تعدادی از درختان قطع شد و قابل اشتعال موارد گفته می شود که در مسیر.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en تظاهرات و دستگیری: در اینجا نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر

پاسگاه مواجه است چالش های قانونی از میلاد و آزادی های مدنی در انجمن و اتحادیه پیش از میلاد سران هند,.

جمعه, درختان, گفته قطع توسط مخالفان به منظور جلوگیری از دسترسی به جاده پاک شد اجازه می دهد ساخت این خط لوله به سر به صورت جدی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دلار 6.6-میلیارد و 670 کیلومتر خط لوله در نظر گرفته شده است برای حمل گاز از شمال شرقی B. C. عظیم LNG صادرات گیاه ساخته شده در نزدیکی Kitimat و خواهد گذشتن unceded مرطوب’suwet’en سنتی خاک.

این شرکت با امضا توافق نامه با تمام 20 منتخب بومی شوراها در طول مسیر اما مخالفان می گویند تنها ارثی ستاد اقتدار بیش از unceded قلمرو که آنها با حفظ حقوق و عنوان.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر