“ما در لبه پرتگاه’: چگونه همه گیر می خرد کالج رویاهای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

همه گیر و ملت وحشیانه فروپاشی اقتصادی هستند ترکیب به له کالج امید کم درآمد و نسل اول دانش آموزان است.

برخی از سالمندان دبیرستان در حال رها کردن خود-انتخاب مدارس به نفع دانشگاه است که ارزان تر و نزدیک تر به خانه اولیه نظرسنجی پیدا کرده اند. دیگران در حال فکر کردن در مورد رفتن پاره وقت و یا در نظر گرفتن یک سال فاصله به طوری که آنها کار می کنند و به قید وثیقه خانواده هایی که نان آور هستند و به طور ناگهانی از کار. کسانی که کار با دانش آموزان کم درآمد نگرانی دانشجویان از خانواده های فقیر که به خانه فرستاده شدند این ترم ممکن است هرگز بازگشت و سالمندان دبیرستان نمی توانید به کمک آنها نیاز مالی خود با کمک برنامه های کاربردی.

اثرات این تصمیمات می تواند موج در سراسر نه فقط در دانشگاه بلکه در ایالات متحده برای سال آمده است. دانش آموزان می تواند در گیر پایین-شغل پرداخت برای بقیه زندگی خود را فاقد مالی افزایش آورده با چهار سال مدرک دانشگاهی. درخواست های اضافی برای کمک های مالی خواهد شد تا سطح شیب دار و کالج ها با خود مالی مبارزات ممکن است قادر به پاسخگویی به تقاضا است. کالج ها می تواند گسترش از یک موجود در حال حاضر فاصله بین پایین و بالا-درآمد و دانش آموزان با وارد کردن درهای خود را و بسیاری از آنها در تلاش برای آن را آسان تر برای متقاضیان که زندگی در هرج و مرج است.

“ما در لبه پرتگاه” گفت: Bridgette Davis, یک محقق و دانشجوی دکترا در دانشگاه شیکاگو که در حال مطالعه 31 دانش آموزان کم درآمد مرور سال اول خود را از کالج. بسیاری گفته اند Davis آنها در حال حاضر کمتر اعتماد به نفس است که آنها را با موفقیت به پایان فعلی خود را در کالج ترم اجازه دهید به تنهایی reenroll در پاییز.

کنگره تلاش برای پاسخ توسط الزام اقتصادی نجات بسته است که 14 میلیارد دلار مستقیم کمک به کالج ها و دانشگاه ها باید به توزیع کالج ها بر اساس ثبت نام خود را از پل دریافت کنندگان کمک مالی که خانواده های کم درآمد. علاوه بر این نیمی از این پول باید به اورژانس کمک های مالی به دانش آموزان و آموزش و پرورش, وزیر بتسی DeVos روز پنجشنبه گفت که 6.2 میلیارد دلار خواهد شد “فورا”. محرک قانون همچنین نیاز این بخش به تعلیق تمام پرداخت فدرال برگزار دانشجویی وام بدون بهره و یا مجازات از طریق سپتامبر. 30.

اما آموزش عالی گروه باید گفت که مقدار کافی است و در حال فشار دادن میلیاردها دلار بیشتر در آینده کمک های اضطراری بسته است.

ضمنا این قانون همچنین فراهم می کند و چک از سوی دولت برای افراد و خانواده ها با پول اضافی برای وابستگان کمتر از 18. اکثر کالج سن وابستگان بیش از 18 هر چند و دانش آموزان خود را نمی خواهد یک بررسی اگر خانواده خود ادعا کرد آنها را.

مشکلات می تواند ضربه میلیون ها نفر از دانش آموزان — حدود 6.8 میلیون کم درآمد دانشجویان دریافت پل کمک در 2018-19 با توجه به کالج مدیره. پل کمک بر خلاف وام مجبور به بازپرداخت هستند و هدف مردم با بزرگترین نیاز مالی. حداکثر $است 6,345 برای 2020-21 سال است.

اوایل نظر سنجی های ملی از سالمندان دبیرستان در حال نشان دادن کسانی که در ابتدا محدود شد به مدت چهار سال در کالج ها در حال تغییر خود-انتخاب مدارس برای چیزی کمتر گران است. برخی از کسانی که نظر سنجی می گویند آنها در حال فکر کردن به رفتن به کالج در پاییز به طور کامل.

استرس های مالی برای خانواده ها بود اشاره کرد. حدود 63 درصد از دانش آموزان گفتند که هنوز در کالج ثبت نام اما نگران بودند که آیا آنها می تواند حضور در مدرسه از انتخاب خود را در حالی که 17 درصد گفت: برنامه های خود را تغییر داده اند با توجه به مشاوران آموزش و پرورش هنر و علم ،

دانش آموزان با تغییر برنامه گفت: در این نظرسنجی که آنها را یک سال فاصله ثبت نام پاره وقت در یک موسسه چهار ساله رفتن به کالج کار تمام وقت و یا ثبت نام در یک برنامه گواهی. برخی هنوز نمی دانم آنچه در برنامه های خود خواهد بود. بررسی های دیگر نیز یافت می شود مشابه نتیجه گیری.

اتمام کالج در حال حاضر یک تلنگر سکه برای بسیاری اول وقت و تمام وقت دانش آموزان کم درآمد. پس از شش سال تنها 49 درصد از اول وقت و تمام وقت پل گرانت دریافت کنندگان به دست آورده مدرک لیسانس در موسسه جایی که آنها آغاز شده و با توجه به یک گزارش از راه سوم یک مرکز-چپ متمایل فکر می کنم تانک.

دیویس گفت: دانش آموزان کم درآمد که فرستاده شده ام خانه از کالج به دلیل همه گیر صورت موانع اضافی.

“زندگی خود را به طور ناگهانی تغییر از شروع به واقعا قادر به مدیریت خود آزادی و تمرکز خود را در سال اول کالج,” او گفت:. “آنها فقط گرفتن در آن خوب و در حال حاضر آنها فرستاده شده ام و آنها در حال بازگشت به محیط زیست که در آن آنها باید مسئولیت های اضافی مانند کمک به خواهر و برادر کوچکتر با مشق شب خود را, مراقبت از پیری پدربزرگ و مادربزرگ در خانه خود را در حال اجرا errands چرا که آنها سالمترین فرد در خانواده خود و یا آنها نیاز به انتخاب کنید تا شغل.”

در K-12 سطح مدارس باقی می ماند توقیف در اکثر ایالت با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فرمت اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل 30. این بدان معناست که سالمندان دبیرستان در حال حاضر کمبود در شخص کمک آنها به طور سنتی از بالا مشاوران مدرسه برای دیدار با بحرانی مهلت پذیرش و مورد نیاز است.

“اختلال کاملا مورد گفت:” کری Warick مدیر سیاست و دفاع ملی کالج دستیابی شبکه “دیگر آنها را از مدرسه بیشتر وخیم تاثیر است برای رفتن به.”

برخی از کالج ها در حال تلاش برای سهولت راه برای ورودی سال اول. بیش از 300 نهاد در سراسر کشور را به عقب رانده کالج خود تصمیم خرما به فراتر از سنتی آوریل 1 مهلت برای ورودی خود را در کلاس و برخی از آنها حتی چشم پوشی آزمون استاندارد نمره مورد نیاز در حال حاضر برای کلاس بعدی.

دانشگاه کالیفرنیا در سیستم Vassar همه دانشگاه های دولتی در اورگان و دیگران اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد نیاز به دانشجوی سال اول متقاضیان سقوط 2021 به ارائه SAT یا ACT نمرات در نظر گرفته شود برای پذیرش.

انجمن ملی برای پذیرش کالج مشاوره وارد یک پایگاه داده از این تغییرات در بیش از 950 کالج ها در سراسر کشور اما Warick گفت که او نمی داند که اگر دانش آموزان را حتی پیدا کردن.

“این نوع از اطلاعات که در آن اگر دانش آموزان نیست و در مدرسه و آنها متمرکز بسیار زیادی را در روز به روز زندگی آنها در حال رفتن به برنامه ریزی و نگه داشتن تا به روز با حرکت مهلت پذیرش یا FAFSA تایید مدارک یا چیزهایی که معمولا نیاز به چند فرد در جلسات مشاوره” او گفت:.

این نگرانی فوری برای دانش آموزان کم درآمد رهبری به این سقوط می تواند در آینده با پول نقد برای ثبت نام و سپرده. اما بیشتر فشار است کمک FAFSA به عنوان پدر و مادر دانش آموزان از دست دادن شغل و خانواده وضعیت اقتصادی شیفت.

“بزرگترین نگرانی … است که شما ممکن است دانش آموزانی که قبلا نمی کم درآمد که در حال حاضر,” Warick گفت. “نه تنها آنها رو به رو است که از دست دادن درآمد اما اگر آنها در حال حاضر خود را انجام داده FAFSA, آنها در حال حاضر نیاز به تماس با دفتر کمک های مالی به آنها اطلاع دهید که شده است وجود دارد تغییر دهید و از آنها بخواهید برای یک به روز رسانی کمک های مالی بسته است.”

کالج ملی دستیابی به شبکه سازمان های که باید حدود 2500 پزشکان مشغول به کار به طور مستقیم با دانش آموزان کمتر شده است به فوریت کار به محوری به دیجیتال مشاوره. اما آن را بیشتر به قلمرو ناشناخته برای کسانی که توصیه دبیرستان دانشگاه و تکیه بر دیدن دانش آموزان خود را به صورت چهره به چهره.

همچنین نگرانی در مورد دسترسی به اینترنت برای دانش آموزان خود را برای دریافت دیجیتال, مشاوره, درخواست برای بورسیه پذیرش ملاقات مهلت یا فراموش مدرسه.

برخی از برنامه های هر چند تا به حال موفقیت است. قبول کردن یک شریک بلومبرگ Philanthropies’ CollegePoint یک کالج, مشاوره برنامه که در آن دانشجویان مقطع کارشناسی به عنوان مجازی مشاوران به یک تعداد انگشت شماری از دستیابی به پایین و درآمد بالا در دانش آموزان.

“دبیرستان مشاوران در برخورد با, بسیار, و در حال حاضر آنها نیاز به انجام است که عملا” گفت: مادلین Kerner, قبول کردن مدیر عامل شرکت.

“وضعیت فقط کاهش حمایت های موجود برای ما دانش آموزان و مشاوران مدارس در حال انجام بهترین آنها می توانند” او گفت:.

مشاوران شده اند کمک به دانش آموزان درک خود را از کمک های مالی ارائه می دهد صحبت کردن در مورد در دانشگاه کالج تجربه از دانش آموزان نمی توانند به آنها مراجعه و ارائه حمایت عاطفی است.

اما این برنامه نیز دیده می شود برخی از تلاطم خود را به عنوان دانشجو مشاوران در مواجهه خود با مشکلات انتقال از دانشگاه به زندگی در خانه و در نظر گرفتن کلاس های آنلاین.

دانیل کیم قبول کردن دانش آموز, مشاور, یک تازه وارد در دانشگاه پرینستون بود که زندگی در پردیس زمانی که مدرسه تصمیم به تعطیل آن خوابگاه به دلیل coronavirus.

“من به طور معمول سعی کنید برای دیدار با دانش آموزان یک بار در هفته یا بیشتر, اما شما می دانید من تا به حال به بسته و همه چیز را به طوری که آن را قطعا از روی حیله و تزویر به زمان” او گفت:.

دانشجويان او توصیه می کند باید آن را سخت به در تماس گرفتن با دانشگاه پذیرش دفاتر با توجه به این ماجرا خطوط تلفن. و از آنجا که K-12 مدرسه ها بسته شده اند تلاش برای بحرانی پذیرش مدارک مانند سخت-کپی ریز نمرات.

حضور در مدرسه به خانه نیز می تواند به معنای محدود تر تحصیلات دانشگاهی, گزینه, گفت, تامارا Hiler سوم راه آموزش و پرورش مدیر.

“ما در حال حاضر می دانیم که وجود دارد این آموزش و پرورش, بیابان,” او گفت:. “با توجه به خطر بی ثباتی مالی است که به احتمال زیاد منجر به اضافی مدرسه تعطیل در سال آینده و یا در سال های آینده من نگران هستم که وجود دارد رفتن به حتی کمتر از گزینه های برای دانش آموزان کم درآمد وقتی که می آید به ساخت یک postsecondary انتخاب است.”

مدارس مانند اقلیت خدمت موسسات و تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها که تا حد زیادی در خدمت این دانش آموزان در حال حاضر شکننده وقتی که می آید به ثبت نام و آن را ممکن است برخی از می تواند گفت تیفانی جونز, مدیر ارشد, آموزش عالی سیاست در آموزش و پرورش اعتماد.

MacMurray که دارای جمعیت زیادی از دانش آموزان که برای دریافت پل کمک اعلام کرد این امر به طور دائم شاتر آمده ممکن است. کالج بود رو کاهش ثبت نام و افزایش هزینه های رقابتی اما ذکر این بیماری همه گیر کوروناویروس و در نتیجه اقتصادی اختلال به عنوان یک “اخیر عامل” پیچیده که وضعیت مالی آن است.

اگر آنها نمی, شاتر, موسسات مالی تحت فشار می تواند پیدا کردن آن به چالش کشیدن برای دیدار با افزایش تقاضا برای کمک های مالی و “کمتر به احتمال زیاد به می خواهید به ثبت نام پایین درآمد و دانش آموزان که در حال رفتن به بیشتر وابسته به کمک های مالی” Hiler گفت.

برای دانش آموزانی که رها کردن از کالج Hiler گفت: تصمیم خود را می تواند در دراز مدت اثرات آن بر اقتصاد است. در طول زمان کسانی که دانش آموزان ممکن است درآمد پایین و باید به تکیه بر شبکه امنیت برنامه, و یا می تواند بیشتر به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی وام های دانشجویی خود را, او گفت:.

به صورت پیش فرض یک مشکل حتی قبل از این بیماری همه گیر. “دانش آموزانی که شروع به آموزش عالی و نمی پایان باید برخی از بدترین نتایج” جونز گفت. “دانش آموزانی که شروع به کالج و نمی پایان به احتمال زیاد به طور پیش فرض بر روی وام خود را از بسیاری از گروه های دیگر. و در برخی موارد بسته به کیفیت برنامه های آنها می توانند تا پایان بدتر از اگر آنها نرفته بود به کالج.”

پس از آخرین رکود اقتصادی بسیاری از مشاغل جدید که ایجاد شده مورد نیاز ثانویه مدرک یا مدارک تحصیلی جونز گفت و این احتمال وجود دارد که دانش آموزان کم درآمد خواهد شد به احتمال زیاد هنوز هم می خواهید به ثبت نام در آموزش عالی به دلیل سقوط از بلندی رکود است. از سال 2006 تا 2011, مجموع ثبت نام کالج رشد 3 میلیون, با توجه به U. s. اداره آمار.

“همه داده های امروز نشان می دهد که اقتصاد می تواند هنوز هم در آن نقطه و آنها تمایل به رفتن” جونز گفت. “بنابراین سوال این است که بالاتر از اد دور از دسترس برای این دانش آموزان در زمانی که آنها در حال رفتن به آن نیاز دارید؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>