Werenski طول می کشد استفاده از تامپسون اواخر تلو تلو خوردن برده برای رهبری در 3M باز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مایکل تامپسون نشده با تجربه اضطراب و هیجان از بازی آخرین دور از مسابقات در گروه نهایی برای چندین سال.

این بار در برابر حفره دار Richy Werenski در 3M باز کردن او به انجام این کار بدون زمزمه, کف زدن و خروش برای تلفن های موبایل از تماشاگران است. برای تامپسون که می خواهید انجام دهید فقط خوب است.

“این نوع از من اجازه می دهد به نگه داشتن احساسات من حتی دلسرد شدن. این نوع از راه من بازی گلف. این چیزی است که من می خواهم به انجام در زمین گلف” تامپسون گفت. “من نمی بحث بسیار و گاهی اوقات اگر من بیش از حد riled و یا در مواجهه با یک شات در مقابل بسیاری از مردم من کمی عصبی است. من قصد ندارم به دروغ در مورد آن است. آن را فقط که من هستم. من فکر می کنم هیچ طرفداران آن را به من اجازه می دهد به بیشتر تشکیل شده است.”

Werenski birdied سه نفر از آخرین سوراخ چهار شنبه برای پاک کردن یک چهار زمانه کسری بودجه و گرفتن تامپسون برای منجر شود. پس از به اشتراک گذاری نیمه راه, رهبری, تامپسون و Werenski سفر بسیار مسیرهای مختلف برای هر شلیک 3-تحت 68. آنها راه می رفت با هم به محل باشگاه وانجمن حتی دوباره بستن در 15 زیر در TPC شهرهای دوقلو.

“هنوز هم وجود دارد بسیاری از گلف باقی مانده است. من فقط می خواهم به نگه داشتن حلق آویز در اطراف و امیدوارم چیزی اتفاق می افتد” Werenski گفت.

Charl Schwartzel شات 66 در دور سوم کشیدن حتی با تونی Finau مقام سوم در 13 زیر. حداکثر هما ارسال شده 64 ساخت یک پرش بزرگ برای پنجم در 12 زیر.

تامپسون که وارد هفته و زیر برش برای فدرال اکسپرس پلی آف جام در 151st محل ساخته شده سه مستقیم birdies در مقابل نه از خود 228th حرفه ای شروع می شود. 35 ساله که تنها تور برنده شد در هوندا کلاسیک در فلوریدا در سال 2013 زدم در یکی دیگر در 590-حیاط پر-5 سوراخ 12 به حرکت به 16 تحت.

تامپسون برگزار شد چهار سکته مغزی منجر شود تا 15th, هنگامی که بازی خود را در سبزی ناگهان شک و تردید عمل. او 8-پا برای زدن توپ مرغک رفت و او برای پر.

Werenski بود که یک نقطه خاموش فدرال اکسپرس جام برش در فصل گذشته و آمد به مینه سوتا در 89 در محل birdied 15 سوراخ به حرکت می کند. بنابراین بازی خود را شریک Finau ساخت برای سه زودتر bogeys.

تامپسون نورد 15-پاورقی بیش از حد طولانی در 17 سبز هم مصرف فقط دوم خود را دیو از تمام مسابقات به عنوان یک نور باران شروع به سقوط یکی دیگر از هوای گرم و شادی بخش بعد از ظهر در این حومه شمالی از مینیاپولیس به عنوان شاخص گرما رسیده فوقانی 90s.

تامپسون که بهترین پایان بر این ویروس-قطع برنامه تور بود و یک کراوات برای هشتم در RBC میراث در کارولینای جنوبی آغاز شده 18 با حتی بیشتر مشکل توسط هدف قرار دادن درایو خود را به نوشیدن. وجود دارد 248 توپ ضربه به خطرات آب بیش از پنج شنبه و جمعه بیشتر از طریق دو دور در تور PGA در این فصل است.

تامپسون بعد سعی کنید پس از سکته مغزی پنالتی فرود در greenside پناهگاه اما او را نجات داد همتراز با یک کلاچ تراشه از شن و ماسه که فرود آمد 7 از جام. او پمپ بازوی او را داد و او caddie سریع fist bump, تنها صفحه نمایش احساسات در محیط آرام و سبز.

تعداد انگشت شماری در فاصله قابل توجه

Werenski که 63 در دور اول گره خورده است برای نمره کم از مسابقات birdied که سوراخ است. که کار خود را از یکشنبه دوئل با یک تعداد انگشت شماری از رقبای خوبی فاصله قابل توجه است.

که شامل Schwartzel این 35 ساله آفریقای جنوبی که دو حرفه ای تور پیروزی. او فقط از دست رفته یک عقاب در 18 زمانی که او 70-پا شات از پناهگاه تقریبا کاهش یافته است.

“این یک حرکت آهسته لب-out” گفت: Schwartzel است که بازیکن را به مرغک و یا بهتر است در هر par-5 سوراخ در این هفته اولین بار در تور حرفه ای او انجام شده است.

هما که از دست رفته قطع در چهار نفر از پنج شروع می شود و تا به حال هشت birdies.

“من حدس می زنم آن شده است من نمی دانم چهار یا بیشتر ماه از من شده است در هر نوع از گرما دیگر از برش حرارتی پس از آن نوع خوب فقط به نگه داشتن انجام آنچه که من انجام شده بود در ابتدای فصل گفت:” هما که bogeyed 17.

Tringale ساخته شده و چهار birdies و عقاب خود را بیش از هشت سوراخ در راه به تساوی کار خود را نمره کم با 63, آخرین پست شده در سال 2011. او تنها نیاز 25 putts دادن خود خارج شانس خود را برای اولین تور نفع خود.

“گلف یک بازی از اعتماد به نفس. من دوست دارم جایی که من در هستم. من دوست دارم که در آن بازی من را در” Tringale گفت. “روزهای یکشنبه یک روز متفاوت, بنابراین من هیجان زده در مورد فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>