غرب جزیره غیر انتفاعی به تور کانادا مدارس برای ماه تاریخ سیاه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

غرب جزیره نه برای سود سازمان اورتور با هنر (OWTA) برگزار می شود سالانه خود کارائیب ناهار در Pierrefonds در روز شنبه که در آن ده ها لذت می برد و غذا و موسیقی و دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از ماه تاریخ سیاه ارائه دانش آموزان در سراسر کانادا را وادار به لذت بردن از.

این سازمان ارائه می دهد که برنامه برای کمک به کودکان به دنبال هنرهای نمایشی, راه اندازی آن ماه تاریخ سیاه مدرسه تور “ردیابی سیاه کانادا” در Jan. 29.

تور با تمرکز بر “اغلب فراموش شده تاریخ از اوایل جوامع سیاه” در سراسر کانادا است.

ردیابی سیاه, کانادا ارائه جریان از ساحل شرق به غرب با توجه ویژه بر نقش که کانادا راه آهن در هر دو جغرافیایی و اقتصادی زندگی مردم سیاه و سفید در کانادا

ادامه مطلب: ‘تشویق’ تولید بازدید این مرحله در افتخار از غرب جزیره خیریه

“این ارائه های تعاملی برای دبیرستان و دانشجویان با تمرکز بر سیاه پوست نفوذ جوامع در چندین شهرهای کانادا” نشان میدهد که آزادی مطبوعات است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Zanana Akande — اولین زن آفریقایی انتخاب شد انتاریو قانونی مجمع و اولین زن وزیر کابینه بود در حضور به عنوان مهمان افتخاری.

این رویداد به میزبانی کاترین Verdon-الماس با ارائه از Omari Newton.

ادامه مطلب: ترویج تغییر اجتماعی از طریق هنر در طول ماه تاریخ سیاه

تور بازدید از مدارس در منطقه مونترال مانند غرب جزیره کالج, James Lyng, Pierrefonds, جامعه, دبیرستان و بیشتر تا فوریه. 18.

OWTA ادامه خواهد داد ارائه خود را تا پایان ماه هنگامی که آنها را بازدید تورنتو ادمونتون و ونکوور.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>