تنها یک دولت در کشور—غرب ویرجینیا—گزارش نشده هر COVID-19 موارد است. اما این بدان معنا نیست که این کروناویروس جدید وجود ندارد. معلوم می شود که دولت انجام داده است بسیار کمی تست—حتی در مقایسه با کشورهای مشابه اندازه.

غرب ویرجینیا وزارت بهداشت و منابع انسانی گزارش می دهد که یک لخت 84 ویرجینیایی غرب باید دریافت یک آزمون از شنبه بعد از ظهر. از آن 80 برگشتم منفی و چهار در انتظار.

نبراسکا در مقابل آزمایش قرار گرفته است و 188 نفر و 18 مثبت بودند. ورمونت است که اندکی بیش از یک سوم از غرب ویرجینیا جمعیت را آزمایش کرده است بیش از 500 ساکنان آن و 10 مثبت شد.

به گزارش ایسنا ، Joe Manchin (D-WV) می گوید: دولت خود را تنها 500 کیت—و او در مورد آن خوشحال نیست.

“وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن” سناتور به خبرنگاران گفت: این هفته چارلستون-Mail گزارش شده است.

عدم تست می تواند کشنده باشد. در حالی که اکثر موارد از coronavirus خفیف هستند و Manchin ذکر یک مطالعه اخیر نشان داد که دولت دارای بالاترین احتمال—51 درصد—برای گرفتن بزرگسالان به طور جدی بیمار پس از یک COVID-19 عفونت است. که عمدتا به دلیل بزرگی از سالمندان ساکن و شيوع ساکنان زیر سن 60 با مسائل مربوط به سلامت—دو گروه بیشتر در معرض خطر است.

“تنها با 84 آزمون داده شده و 80 نفر از آنها را مورد بررسی قرار تا کنون در یک وضعیت که در آن بیش از یک میلیون نفر در معرض خطر هستند ما نباید ساده لوحانه به اندازه کافی به فکر می کنم ما در امان است” این سناتور گفت.

دولت اذعان کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که روز شنبه “منابع محدود” است که آن را تا به حال اولویت بندی تست از دو گروه از مردم: کسانی که بستری برای یک بیماری جدی و کسانی که هر دو coronavirus مانند علائم و تجربه اخیر قرار گرفتن در معرض هر دو به یک فرد آلوده و یا منطقه است.

“تست برای COVID-19 ممکن است مناسب برای همه” گفت: دولت بهداشت و درمان افسر دکتر کتی Slemp. “ارائه دهنده تصمیم به منظور COVID-19 تست بر اساس عوامل متعددی از جمله قضاوت بالینی و در دسترس بودن تست لوازم و آزمایشگاه منابع است.”

با وجود عدم وجود تست مثبت, West Virginia گرفته گام های حاوی ویروس سازندگان: تمام مدارس و اعلام وضعیت اضطراری.

“این ویروس است که, بدون سوال, در, West Virginia در جایی در حال حاضر” رژیم صهیونیستی. جیم عدالت گفت: بعد از ظهر دوشنبه. “ما در حال تلاش برای آماده را در هر راه ما احتمالا می تواند. بیایید نه گرفتار و سپس بگو: “اوه نه.’ بیایید خطا در سمت امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im