مرطوب’suwet’en ستاد به امضای توافقنامه پیشنهادی با دولت بر سر زمین عنوان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می گویند که آنها را امضا خواهد کرد یک پیشنهاد توافق با دولت های استانی و فدرال دولت در اوایل سال جاری در حقوق زمین و عنوان خود را بر سرزمین های سنتی در شمال B. C.

در عین حال روز شنبه مشترک اعلام و از اشراف و دولت نیست ذکر بحث برانگیز ساحلی GasLink پروژه خط لوله که موجب بحث هایی که منجر به پیش نویس توافق.

بیانیه مشترک می گوید: قبیله از مرطوب’suwet’en کشور توافق کرده اند که برای تصویب این تفاهم نامه پس از بررسی آن در طول چند هفته گذشته.

ادامه مطلب: پیشنهاد توافق بین مرطوب’suwet’en ستاد جلالی وزیران پس از 3 روز از مذاکرات

اشراف را دعوت فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و B. C. همتای اسکات فریزر به امضای تفاهم نامه در 14 ماه مه که بیانیه می گوید اتفاق خواهد افتاد و عملا با توجه به سفر از محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما مشتاقانه منتظر به پیشبرد این مهم کار را برای اجرای مرطوب’suwet’en راست و عنوان و سه برابر دولت” بیانیه می خواند.

همه طرف می گویند وجود خواهد داشت بیشتر مذاکرات پیش رو به بررسی شرایط در این توافق اجرا خواهد شد به خصوص وقتی که می آید به حقوق زمین و عنوان. آنها می گویند که این سند یک “مهم گام اول” در این روند اما که آن را تحکیم هر گونه نظر در این مسائل یک بار آن را امضا کردند.

واکنش به پیش نویس توافق مرطوب’suwet’en و دولت

واکنش به پیش نویس توافق مرطوب’suwet’en و دولت

منابع درون مرطوب’suwet’en ملت, اما, اند, گفت اخبار جهانی که همه اعضای ملت شده اند قادر به بحث در مورد و یا حتی نقد و بررسی قرارداد.

کسانی که می گویند اعضای جامعه مستندات به معنای محدود کردن گسترش COVID-19 ساخته شده آن را غیر ممکن است برای بسیاری از اعضا برای حضور در جلسات با روسای اعلام کرد که توافق شده بود به توافق با این کشور در روز شنبه.

اخبار جهانی رسیده است به ارثی ستاد و هر دو دولت برای پاسخ به کسانی که ادعا می کند.

ادامه مطلب: وکیل پشت تاریخی B. C. حقوق زمین مورد تماس های جدید, مرطوب’suwet’en تنظیم ‘قدرتمند’

جزئیات توافقنامه پیشنهادی که رسیده بود در اواخر فوریه. 29 پس از سه روز کامل از مذاکرات را منتشر نکرده اند. این جزئیات با توجه به

اما همه طرف گفت: در حالی که اعلام این توافق در مارس 1 که آن را نمی شود به اختلاف ساحلی GasLink پروژه خط لوله که قرار است به عبور از طریق سنتی مرطوب’suwet’en خاک در نزدیکی هوستون, B. C.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به جای این قرارداد تنها درخواست برای پروژه های آینده و دیگر تصمیمات اتخاذ شده در مورد اراضی که بیش از ارثی روسای همیشه مدعی حاکمیت.

ساحلی GasLink خدمه بازگشت به کار در روز بعد از مرطوب’suwet’en معامله

ساحلی GasLink خدمه بازگشت به کار در روز بعد از مرطوب’suwet’en معامله

بیست و انتخاب اول ملت گروه شوراها در امتداد ساحلی GasLink مسیر خط لوله از جمله پنج باند در داخل مرطوب’suwet’en ملت باید موافقت نامه های امضا شده با شرکت. این ستاد اشاره کسانی که شوراهای فقط باید بگویم بیش از ذخایر خود را تحت هندی عمل می کنند.

دلار 6.6 میلیارد دلار پروژه را حمل گاز از داوسون کریک به یک برنامه ریزی LNG صادرات تسهیلات در Kitimat.

همه طرف در ماه مارس گفت که این توافق جدید به طور موثر حل و فصل این سوال باز سمت چپ آویزان در پایان Delgamuukw تصمیم صادره توسط دادگاه عالی کانادا در سال 1997.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en عضو شورا خواستار فراگیر تصمیم گیری برای پیشنهاد معامله

تصمیم دیدم دادگاه اذعان به وجود بومی به عنوان به عنوان یک منحصر به فرد و اجدادی راست به زمین باقی می ماند که unextinguished.

اما این حکم نمی کند تصمیم می گیرید چه چیزی اراضی در واقع متعلق به’suwet’en و خواهان مذاکرات بیشتر — یک فرایند است که اتفاق نمی افتد تا زمانی که در اوایل این سال است.

ارثی ستاد هنوز هم با اشاره به Delgamuukw تصمیم به عنوان اثبات این که این استان در حال نقض قانون بومی با تصویب خط لوله است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اختلاف رسیده زمین تب در پی این دستگیری زمانی که همبستگی تظاهرات فنر در سراسر کانادا مسدود کردن خطوط راه آهن و بنادر برای هفته ها و فلج کننده اقتصاد ملی است.

پیش نویس مقابله با مرطوب’suwet’en ستاد صدق نمی کند به ساحلی GasLink خط لوله

پیش نویس مقابله با مرطوب’suwet’en ستاد صدق نمی کند به ساحلی GasLink خط لوله

این تظاهرات به موجب RCMP در حال حرکت به مرطوب’suwet’en خاک و دستگیری 28 نفر در ماه فوریه در حالی که اجرای یک دستور دادگاه برنده ساحلی GasLink. این شرکت به دنبال این دستور به منظور روشن شدن ده ها تن از خط لوله مخالفان از مسدود کردن دسترسی به یک پروژه کلیدی پيشگيري در مورد مناقشه مرطوب’suwet’en زمین.

ساخت و ساز در آن پيشگيري است که متوقف شد به مدت چهار روز به اجازه می دهد بحث در بین سران و وزرای دولت به پیش بروید از سر گرفت و در مدت کوتاهی پس از به توافق رسیده بود.

-با فایل های از سارا مک دونالد

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>