مرطوب’suwet’en انتخاب روسای تماس برای وزیر برای استعفا, خروج جلالی: توافق

انتخاب روسای مرطوب’suwet’en ملت خواستار استعفای کانادا بومی-تاج وزیر روابط و خروج از یک پیش نویس توافق در مورد حقوق زمین و عنوان استدلال فرآیند مشاوره شده است “ناقص و ناقص است.”

در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر منتخب رهبری گفت: تفاهم نامه برتر ارثی ستاد و فدرال و B. C. دولت در اوایل سال جاری شده است به طور کامل گردش به ملت clans برای ورودی خود را و تنها دیده شد توسط انتخاب روسای این گذشته پنج شنبه.

که به نظر می رسد در تضاد با یک بیانیه مشترک صادر شده توسط ارثی ستاد و دولت در پایان ماه آوریل اعلام کرد که پیش نویس تنظیم شده بود به توافق همه قبیله و اعضای ملت پس از هفته مشاوره.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en پیمان با اتاوا و B. C. مورد مناقشه با انتخاب ستاد

“بومی حقوق و عنوان جمعی حقوق خیس’suwet’en مردم; آنها برگزار نشده و تنها توسط ارثی ستاد و نمی توان آنها را تعریف و یا به خطر بیافتد توسط کوچک دست برداشت گروه دولت این است که برخورد با” بیانیه امضا شده توسط چهار انتخاب روسای می خواند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“است که در قرن 19 پیمان ساخت نه قرن 21 آشتی.”

انتخاب روسای می گویند آنها برگزار تلفن جداگانه جلسات با فدرال تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت و B. C. همتای اسکات فریزر در هفته گذشته که در آن آنها خود را به اشتراک گذاشته نگرانی از روند مشاوره.

ساحلی GasLink خدمه بازگشت به کار در روز بعد از مرطوب’suwet’en معامله

ساحلی GasLink خدمه بازگشت به کار در روز بعد از مرطوب’suwet’en معامله

در حالی که رهبری می گوید فریزر ارائه کرده است “مبهم و اطمينان کامل دخالت برای انتخاب رهبری” در نوشتن آنها می گویند بنت “آیا نجابت برای پاسخ به هر شکل.”

روسای می گویند بنت باید استعفا به عنوان وزیر بلافاصله “با توجه به بی اعتنایی خود را برای ما رابطه خاص است.”

اخبار جهانی رسیده است به بنت نظر و همچنین به B. C. بومی روابط وزارت.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en ستاد به امضای توافقنامه پیشنهادی با دولت بیش از حقوق زمین, عنوان

انتخاب روسای می گویند شش ساعت جلسه پنجشنبه گذشته با دفتر خیس’suwet’en که نشان دهنده ارثی ستاد نیز soured با انتخاب رهبری استدلال آنها را “نادرست است.”

آنها اضافه کنید که این که گفته می شود درخواست جلسه “موفق به اندازه کافی اطلاع رسانی” منتخب ستاد در مورد آنچه که در جلسات صورت گرفته در مورد پیمان دولت و با آنها.

ارثی ستاد باید توضیح داد که در زیر مرطوب’suwet’en قانون همه قبیله و اعضای آنها باید موافقت خود را با هر گونه معامله یا توافق که بر آینده کشور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کسانی که روسای هنوز برای پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد انتخاب روسای اتهامات.

ترودو: ما باید متعهد به آشتی با مرطوب’suwet’en

ترودو: ما باید متعهد به آشتی با مرطوب’suwet’en

ارثی ستاد دعوت کرده اند بنت و فریزر به امضای تفاهم نامه در 14 ماه مه که اتفاق خواهد افتاد و عملا با توجه به سفر از محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

پیش نویس توافق پس از امضا است که به منظور تعیین شرایط آینده مذاکرات در مورد حقوق زمین و عنوان سنتی مرطوب’suwet’en خاک در شمال قبل از میلاد که در آن بخشی از بحث برانگیز ساحلی GasLink خط لوله در حال احداث است.

معامله نمی رود به تاثیر این پروژه که منتخب ستاد پشتیبانی تنها تقاضا برای آینده گسترده تر زمین می کند.

ادامه مطلب: پیشنهاد توافق بین مرطوب’suwet’en ستاد جلالی وزیران پس از 3 روز از مذاکرات

جزئیات این پیمان که رسیده بود در اواخر فوریه. 29 پس از سه روز کامل از مذاکرات با توجه به منتشر خواهد شد هنگامی که آن را امضا کرده است با توجه به دولت.

بیست و انتخاب اول ملت گروه شوراها در امتداد ساحلی GasLink مسیر خط لوله از جمله پنج باند در داخل مرطوب’suwet’en ملت باید موافقت نامه های امضا شده با شرکت. اما ارثی روسای نقطه از کسانی که شوراهای فقط باید بگویم بیش از ذخایر خود را تحت هندی عمل می کنند.

دلار 6.6 میلیارد دلار پروژه را حمل گاز از داوسون کریک به یک برنامه ریزی LNG صادرات تسهیلات در Kitimat.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پیش نویس مقابله با مرطوب’suwet’en ستاد صدق نمی کند به ساحلی GasLink خط لوله

پیش نویس مقابله با مرطوب’suwet’en ستاد صدق نمی کند به ساحلی GasLink خط لوله

همه طرف در ماه مارس گفت که توافق جدید و آینده مذاکرات خواهد به طور موثر حل و فصل این سوال باز سمت چپ آویزان در پایان Delgamuukw تصمیم صادره توسط دادگاه عالی کانادا در سال 1997.

تصمیم دیدم دادگاه اذعان به وجود بومی به عنوان به عنوان یک منحصر به فرد و اجدادی راست به زمین باقی می ماند که unextinguished.

اما این حکم نمی کند تصمیم می گیرید چه چیزی اراضی در واقع متعلق به’suwet’en و خواهان مذاکرات بیشتر — یک فرایند است که اتفاق نمی افتد تا زمانی که در اوایل این سال است.

ادامه مطلب: وکیل پشت تاریخی B. C. حقوق زمین مورد تماس های جدید, مرطوب’suwet’en تنظیم ‘قدرتمند’

ارثی ستاد هنوز هم با اشاره به Delgamuukw تصمیم به عنوان اثبات این که این استان در حال نقض قانون بومی با تصویب خط لوله است.

این تظاهرات به موجب RCMP در حال حرکت به مرطوب’suwet’en خاک و دستگیری 28 نفر در ماه فوریه در حالی که اجرای یک دستور دادگاه برنده ساحلی GasLink. این شرکت به دنبال این دستور به منظور روشن شدن ده ها تن از خط لوله مخالفان از مسدود کردن دسترسی به یک پروژه کلیدی پيشگيري در مورد مناقشه مرطوب’suwet’en زمین.

ساخت و ساز در آن پيشگيري است که متوقف شد به مدت چهار روز به اجازه می دهد بحث در بین سران و وزرای دولت به پیش بروید از سر گرفت و در مدت کوتاهی پس از به توافق رسیده بود.

— با فایل های از سارا مک دونالد

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر