مرطوب’suwet’en حامیان برگزاری راهپیمایی در لندن, Ont.

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بیش از 100 معترضان راهپیمایی در مرکز شهر لندن سه شنبه برای نشان دادن همبستگی خود را با مرطوب’suwet’en اول سازمان ملل.

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد مبارزه شده است برای سال ها به جلوگیری از ساخت و ساز عظیم گاز طبیعی خط لوله گاز از طریق خاک خود در شمال B. C.

لندن یکی از بسیاری از شهرهای سراسر کشور است که سازمان حمایت به صورت ارثی ندارند.

“آن را بعد از هفت نسل ما در حال مبارزه برای این کودکان متولد نشده ما در حال پرواز برای” Yeyatalunyuhe جورج گفت.

“ما باید برای ایجاد یک تغییر به مردم نگاه در داخل خانه خود را و ببینید چه چیزی شما می توانید انجام دهید برای تغییر آنچه شما انجام می دهند (که شده است) مؤثر بر محیط زیست است.”

جورج یکی از معترضین صحبت کرد که در خارج از RCMP در Dufferin خیابان این بعد از ظهر برای نشان دادن همبستگی خود را با مرطوب’suwet’en.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

https://platform.twitter.com/widgets.js

ساحلی GasLink شرکت ساختمان این خط لوله امضا توافق نامه با 20 منتخب اول, ستاد سازمان ملل از جمله پنج مرطوب’suwet’en گروههای اما آنها نمی گرفتن رضایت از ارثی ندارند.

این CGL خط لوله به ارزش 6 میلیارد دلار کشش 670-کیلومتر در سراسر استان فقط در غرب داوسون کریک به یک مرکز در Kitimat.

به دلیل مرطوب’suwet’en هرگز امضا پیمان تسلیم شدن حقوق خود و یا به عنوان خاک خود ارثی ستاد می گویند که حقوق و عنوان برای تصمیم گیری چه اتفاقی می افتد به زمین های خود را.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en: در اینجا که در آن همبستگی تظاهرات اتفاق می افتد در سراسر کانادا

مرطوب’suwet’en هواداران تصمیم گرفتند برای جلوگیری از ساخت و ساز آن در مکان های از راه دور در شمال غربی B. C., جلوگیری از کارگران از دسترسی به بخش های خاصی از سایت است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در فوریه. 6 RCMP افسران نقل مکان کرد به یک مرطوب’suwet’en بازرسی اردوگاه به اجرا درآوردن یک دادگاه دستور دستور مربوط به مخالفت در برابر این خط لوله است. تعدادی از معترضان دستگیر شدند.

انتخاب رئیس کتری & استوونی پوینت اول ملت Jason هنری صحبت می کرد در این تظاهرات گفت: آنچه اتفاق افتاده است به’suwet’en در حال حاضر اتفاق افتاده است به جامعه خود را از 25 سال پیش.

“مردم در حفاظت از زمین های خود هستند نه تهدید مردم وجود دارد هیچ آسیبی وجود دارد هیچ تهدید قریب الوقوع به کانادایی ها” هنری گفت.

“چرا RCMP و یا هر گونه دیگر مسلح نیروی انتظامی قرار دادن خشونت خود را بر روی ما و مردم است ،

ادامه مطلب: دولت فدرال Ontario اول ملت علامت $95M حل و فصل بیش از کمپ Ipperwash

هنری گروه بود بخشی از تاریخی Ipperwash بحران در سال 1995 زمانی که اعضای استوونی پوینت Ojibway باند اشغال زمین در Ipperwash پارک استانی بود که مصادره شده از آنها در طول جنگ جهانی دوم است.

در طول اشغال معترضان دادلی جورج کشته شد و کشته شدن توسط یک افسر پلیس است که بعد محکوم در عکسبرداری از جرم انگاری باعث مرگ شود.

با فایل های از راشل d’amore اخبار جهانی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>