ویلی O’Ree امیدوار است که یک روز ورزش رایگان خواهد بود نژادپرستی و تعصب اما فکر می کند آن را هنوز هم یک راه طولانی ،

84 ساله ای’Ree در اتاوا در روز دوشنبه به عنوان بخشی از NHL ماه تاریخ سیاه تور که ویژگی های یک تلفن همراه سرپرستی موزه نمایش تاریخچه از بازیکنان هاکی NHL.

O’Ree شد, اولین بازیکن سیاه و سفید در تاریخ NHL زمانی که او مناسب رو بوستون برونز برای بازی مقابل مونترال در Jan. 18, 1958. او با بازی دو بازی NHL در 1957-58 فصل و 45 بیشتر در 1960-61 با به ثمر رساندن چهار گل و اضافه کردن 10 کمک می کند.

که تنها بازیکن سیاه و سفید از نسل او O’Ree تحمل یک معامله بزرگ از نژاد پرستی. او گفت که او متاثر از آن همچنان به امروز رخ دهد.

“این نه تنها اتفاق می افتد در هاکی روی آن اتفاق می افتد در فوتبال و بیس بال و ورزش های دیگر” O’Ree گفت. “در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی هاکی چرا که این ورزش بسیار کمی سیاه, بازیکنان و, بازیکنان از رنگ بازی در آن است. من نا امید شده است که هنوز هم وجود دارد بازیکنان وجود دارد که باید برای نگاه در یک فرد و قاضی آنها را با رنگ پوست خود را.

“ما گرفته ایم یک گام به جلو و دو تا عقب. من معتقدم که ما در حال کار در جهت سمت راست, اما آن را برای رفتن به یک زمان طولانی. آن را به یک شبه اتفاق می افتد.”

نژاد پرستی آورده بود به تیتر در ماه نوامبر پس از Akim Aliu جلو آمد در مورد نژادی تهمت او تحمل از سر مربی لایحه پیترز در حالی که هر دو با آمریکا هاکی لیگ راکفورد یخ خوک. Aliu بازی هفت بازی NHL با شعله کلگری و در حال حاضر برای HC لیتوینوف در چک Extraliga.

یکی از چیزهایی که من آموخته است که از مارتین لوتر کینگ جونیور don’t judge یک فرد با رنگ پوست خود را, اما با محتوای شخصیت خود را …— ویلی O’Ree NHL اولین بازیکن سیاه و سفید در سال 1958

Aliu نظرات منجر به پطرس استعفا به عنوان سر مربی شعله کلگری.

O’Ree اعتبارات Aliu برای پیدا کردن شکیبایی به جلو آمده.

“من معتقدم که او درست” O’Ree گفت. “او احساس در قلب او درون ذهن خود را این است آنچه که او باید انجام می داد و او رفت و آن را انجام داد. من صحبت از نژادپرستی و تعصب و تعصب و جهل. آن اتفاق می افتد تمام وقت. نه تنها در ورزش است اما به طور کلی زندگی است. من تا به حال نژادی سخنان و نژادی تهمت به من در ایستگاه های گاز و یا در یک داروخانه و یا در یک مرکز. آن را فقط به دلیل رنگ پوست خود را.

“یکی از چیزهایی که یاد گرفتم از [مارتین لوتر کینگ جونیور] است که آیا قاضی یک فرد با رنگ پوست خود بلکه محتوای آنها شخصیت و وجود دارد مقدار زیادی از حقیقت است.”

نا امید و غمگین

آخرین حادثه نژادپرستی در هاکی صورت گرفت که تنها چند هفته به عقب در لیگ هاکی آمریکا زمانی که یک بازیکن به حالت تعلیق در آمد پنج بازی برای استفاده از نژادی لکه دار کردن.

واقعیت این حوادث همچنان به جای بسیار O’Ree اما احساس هاکی است در حال حرکت در مسیر درست با جریمه و تعلیق داده شده به کسانی که هر دو خاموش و یخ که مطلق نژادی تهمت.

O’Ree ترین غمگین زمانی که او می شنود و از بازیکنان جوان نیاز به مقابله با نژادپرستی است. پیام خود را به آنها ساده است.

“اقامت متمرکز شده است,” او گفت:. “نام هرگز به شما صدمه دیده است مگر اینکه شما اجازه دهید آنها را. اگر مردم را قبول نمی کند شما فردی هستید, پس از آن که مشکل خود را. من می دانم آن را سخت به صحبت کردم به بسیاری از دختران و پسران که تا به حال نژادی تهمت به کارگردانی نسبت به آنها نه تنها از بازیکنان در مخالفت اما بازیکنان در تیم خود را و من فکر می کنم آن را فقط به یک رسوایی برای شنیدن بازیکنان در تیم خود را نژادی سخنان و نژادی تهمت.”

O’Ree معتقد است مهمترین و تاثیرگذار تغییر به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان بسیاری از بازیکنان و بازیکنان از رنگ این فرصت را به حرکت به موقعیت برجسته در بازی خود را.

حضور نسل الهام بخش

“این اتاق وجود دارد, وجود دارد, برای, مربیان, مدیران صف نگهدار داوران” O’Ree گفت. “فقط هدف خود را تنظیم و کار نسبت به آن.

“آن دسته از بازیکنان از رنگ و سیاه و بازیکنان وجود دارد چرا که آنها دارای مهارت ها و توانایی های خود را وجود دارد. اگر آنها نمی باید مهارت های آنها را نمی وجود دارد. آنها باید مهارت و توانایی وجود دارد و آنها نمی توانند کمک های خود را رنگ. آنها فقط می خواهم به عنوان یک بازیکن دیگر و این روشی است که من فکر می کنم آن را باید.

“فقط بیرون رفتن وجود دارد و به نظر نمی آید در یک فرد با رنگ پوست خود را.”

آن بوده است که تقریبا بیش از 60 سال از O’Ree بازی NHL بازی و در عین حال حضور او در ادامه برای الهام بخشیدن به نسل به عنوان آشکار بود با هیجان از این کودکان در دست به دیدار O’Ree.

“من هنوز کار با این بچه ها و هنوز هم به آنها بگویید همان چیزی که” O’Ree گفت. “کار به سمت اهداف خود است. تعیین اهداف برای خودتان. ماندن در مدرسه و آموزش و پرورش. همه که شما می توانید احساس خوبی در مورد خودتان, خودتان را دوست دارید. من مثل خودم. من احساس خوبی در مورد خودم و من با این کار بچه ها و من امیدوارم که من می توانید چیزی به آنها که آنها می توانید استفاده کنید در زندگی روزانه خود و یک فرد بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de