چه Covid در معرض است در مورد آب و هوا جنبش

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پنجاه سال پیش 20 میلیون آمریکایی به خیابان ها ریختند برای اولین روز زمین با پای خود رای در برابر تخریب این سیاره است. Pogo کاریکاتوریست والت کلی لحظه ای با خود افسانه ای ضد آلودگی پوستر: “ما ملاقات دشمن و او با ما است.”

روز چهارشنبه محیط زیست در سراسر جهان را به خود کیبورد برای 50 روز زمین مجبور آنلاین توسط coronavirus بحران اما هنوز هم اختصاص داده شده به صرفه جویی در این سیاره از کندتر حرکت بحران آب و هوا. به عنوان زمین شروع به داد و بیداد, هر چند, روز زمین, جنبش شکل روایت خود را با این استدلال که دشمن واقعا ما است.

در سال های اخیر فعالان سبز باید چرخد و به دور از گناه-دام ما درباره ما ردپای کربن و در آغوش یک مطلب سیاسی جذاب پیام: انتخاب شخصی ما واقعا مهم نیست, بنابراین ما باید بسیار نگران کننده در مورد آنچه می خوریم و یا درایو و اینکه آیا ما بازیافت یا کمپوست. جدید سازگار با محیط زیست صحیح پیام است که تنها در مقیاس بزرگ سیاسی و نهادی را تغییر دهید می توانید صرفه جویی در آب و پس از سخنرانی مردم عادی در مورد استفاده از نی های پلاستیکی و دیگر رفتارهای فردی نسبتا محقر آب و هوا اثرات انحراف از سیاست های دولت و شرکت های بزرگ سوء استفاده با اثرات فاجعه بار.

به عبارت دیگر اگر شما در مورد مراقبت از زمین شما باید تمرکز بر آسیب انجام می شود به آن توسط دشمنان واقعی مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اکسون موبیل نه آسیب انجام می شود به آن را با شما.

“شما نمی توانید ذخیره آب و هوا با رفتن وگان” پیشرو آب و هوا دانشمند اعلام کرد در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed. “من کار در جنبش زیست محیطی. من اهمیتی نمی دهند اگر شما بازیافت” آب و هوای فعال اعلام شده در Vox. یک Daily Beast نویس توضیح داد: “به همین دلیل رد پای کربن خود را بی معنی است” در حالی که یک نگهبان نویسنده ادعا “نئولیبرالیسم است conned ما را به مبارزه با تغییر آب و هوا به عنوان افراد است.” این تفکر جدید شده اند ممکن است بهترین خلاصه اخیر تیتر در محیط زیست-سایت رسانه های گریست: “این استاد می خواهد به شما بدهد تا خود آب و گناه.”

برای یک جنبش و تلاش برای گسترش آن درخواست تجدید نظر آن را به یک جذب می کند پیام. آمریکایی ها نمی خواهند به احساس گناه در مورد رانندگی, پرواز, خوردن گوشت گاو, داشتن, کودکان و نوجوانان, خرید بیش از حد چیزهای در حال حرکت به خانه های بزرگتر در حلقه بیرونی حومه و یا دیگر عادی فعالیت های انسان که باعث افزایش گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای. آب و هوا فعالان نمی خواهید به تقویت کلیشه های از enviros به عنوان سلف صالح ضد سرگرم کننده تقبیح می کند. و این درست است که هیچ راهی برای حل آب و هوا بدون تغییر عمده سیستمیک تغییر دهید.

اما این ایده که ما اقدامات فردی نیست به خصوص مهم است و اساسا ساختگی است. و بیش از گذشته چند هفته coronavirus شده است آشکار است که در راه های غیر منتظره.

تازه یاد عکس های شفاف لس آنجلس افق بدون آن معمول کفن از دود ناخواسته هستند اما شواهد قانع کننده ای از آنچه اتفاق می افتد زمانی که افراد جلوگیری از رانندگی وسایل نقلیه که موجب آلودگی هوا می باشد. هیچ کس خوشحال است در مورد چه چیزی باعث 95 درصد افت در سفر هوایی, اما هیچ کس هرگز دوباره قادر به ادعا می کنند که کاهش عظیم در شرکت هواپیمایی انتشار غیر ممکن است. و کاهش چشمگیر در میزان تولید گازهای گلخانه ای در طول این زمان از فردی سلول در حال تظاهرات روشن است که بسیاری از تولید گازهای گلخانه ای ایجاد می شود به طور مستقیم و یا نه فعالیت های فردی—سوخت ما رایت برق ما مصرف کارخانه ها و مزارع است که ما میخریم و خوردن. این وحشتناک است که در آن زمان اقتصاد خرد کردن بهداشت عمومی فاجعه برای نشان دادن این کار در مقیاس بزرگ اما زمانی که مردم کمتر برای افتضاح ویروس-دلایل مربوط و یا شریف آب و هوا-دلایل مرتبط با آنها منتشر می کنند کمتر است.

یک دلیل آب و هوا فعالان را متوقف کرده اند و با تاکید بر رفتار فردی است که آن را فوق العاده دشوار است برای متقاعد کردن مردم به تغییر حتی در معرض خطر است. گرمایش جهانی اتحاد قریب الوقوع به نظر می رسید کمتر از ویروسی تهدید حتی در این عصر جدید از hellacious megadroughts, superstorms و آتش سوزی و تغییراتی که افراد را می تواند به نظر می رسد رقت انگیز ناکافی به وظیفه تبدیل یک فسیلی-سوخت اقتصاد است. پانل های خورشیدی بر روی سقف مانع فقط 81 تن از انتشار کربن در حدود سه سال یک دوره زمانی که در ایالات متحده تولید گازهای گلخانه ای به مبلغ حدود 20 میلیارد تن است. من تمام الکتریکی شورولت بولت را نجات داد حدود 500 گالن بنزین در سال گذشته در حالی که ایالات متحده رانندگان سوخته 142 میلیارد گالن.

بنابراین قابل فهم است که آب و هوا فعالان اند خسته از همه جا پنجاه راه برای نجات زمین, روایت نشان می دهد که شهروندان می توانند به رفع این آب و هوا با استفاده مشترک از ماشین, استفاده مجدد از کیسه های مواد غذایی خود را و یا قطع رایانه های خود را در شب. آن را سخت به آنها را سرزنش برای تحریک شدن که جهانی نفت شرکت ارائه می دهد یک ابزار برای کودکان خود را پیگیری مدرسه کربن. و آن را حس می کند برای آنها را به تمرکز بر سیاست های است که می تواند کمک به بریده بریده انتشار گازهای گلخانه ای در یک مقیاس گسترده تر مانند کربن مالیات و یا پاک کردن یارانه های انرژی و یا آلودگی محدودیت ها و اهداف بزرگ است که آب و هوا بلند پروازانه اهداف دست نیافتنی مانند سوخت فسیلی زیرساخت های ورود به جاده های سیاسی و ضرب و جرح بر روی محیط زیست است.

اما در جدید آب و هوا سرود است که نه فقط رفتار فردی است که اهمیت آن کمتر از نهادی را تغییر دهید. این است که رفتار فردی است که اساسا بی ربط است و harping در آن باعث می شود نهادی تغییر کمتر به احتمال زیاد بیگانه متحدان بالقوه با قربانی-سرزنش و فضیلت-سیگنالینگ فریب عمومی به گرفتن مسئولیت برای مشکلات ناشی از شرکت ها و سیاستمداران به جای تقاضاهای مصرانه برای شرکت های بزرگ سیاسی و پاسخگویی. “این تغییرات سرزنش از علل واقعی تغییر آب و هوا به آنهایی که جعلی … و تغییر توجه از اقدامات معنی دار به معنی روانی هستند” نوشت: روزانه وحش‘s جی Michaelson.

تغییر آب و هوا است که در یک اقدام جمعی مشکل و هیچ کس به طور جدی معتقد است که 7.7 میلیارد نفر می تواند غلبه بر این فاجعه جهانی عوام با تعویض به استفاده مجدد فنجان و دوچرخه سواری به کار می کنند. اما در حالی که تغییر فردی به تنهایی نمی تواند رفع, آب و هوا آب و هوا نمی تواند ثابت بدون آن: هنگامی که دانشمندان از تحقیقات ائتلاف پروژه کاهش رتبه بالا راه حل برای کاهش گازهای گلخانه ای جهانی شماره 3 و شماره 4 بودند کاهش ضایعات غذایی و استقبال گیاه سرشار از, رژیم های غذایی, راه حل بستگی دارد که مردم در زندگی روزمره تصمیم گیری.

فعالان اغلب با استناد به مطالعه این استدلال که فقط 100 شرکت مسئول 71 درصد از گازهای گلخانه ای جهانی اما اکسون موبیل نیست ما را مجبور به رانندگی گاز guzzling SUV به بازار. هیچ کس نمی خواهد مته برای نفت و یا افزایش متان-آروغ زدن گاو اگر افراد نمی خرید بنزین و گوشت گاو. و در حالی که سیاست های دولت حمایت می کنند آب و هوا پسند مصرف کننده انتخاب مانند وسایل نقلیه الکتریکی و گیاهی جایگزین گوشت مصرف کنندگان هنوز به آنها را انتخاب کنید برای سیاست های به کار است.

مه که در حال حاضر در حال بلند کردن اجسام اطراف خیلی از جهان—هیمالیا به طور ناگهانی قابل مشاهده از هند—است که به معنای واقعی کلمه باز کردن افق های جدید شکل دهی مجدد مفاهیم از آنچه ممکن است نشان می دهد که حداقل در شرایط اضطراری می تواند به افراد در فداکاری برای جمعی بهره مند شوند. در روز زمین, فعالان خواهد تجمع مردم جهان به رای و لابی و اعتراض و تحریم اقلیمی ساخت که مورد کربن تولید گازهای گلخانه ای هستند اضطراری بیش از حد.

این عجیب و غریب, سازماندهی استراتژی سعی کنید برای اطمینان از این افراد در همان زمان است که خود به خود تولید گازهای گلخانه ای مهم نیست. اما این تنش در جنبش به عنوان قدیمی به عنوان روز زمین خود را.

در دومین روز زمین در سال 1971 یک گروه به نام نگه داشتن امریکا و زیبا برای اولین بار پخش ماندگار “گریه هندی” آگهی های تنهاست قایقرانی در, بومیان آمریکا, جق زدن, دید از بکر جریان به گه بای. او به عنوان متحرك در یک بستر پوشیده, ساحل, یک کیسه زباله chucked از یک ماشین در حال عبور پاره در پای او و اشک trickled پایین گونه اش.

“مردم شروع به آلودگی” راوی intoned “و مردم می توانند آن را متوقف کند.”

امروز محیط زیست اغلب محکوم است که تبلیغ به عنوان یک دستکاری شم طراحی شده برای انتقال مسئولیت برای بستر از شرکت ها به افراد است. گریه هند بود و در واقع یک بازیگر آمریکایی با یک پر در موهای او. نگه داشتن امریکا زیبا بود در واقع یک جبهه برای شرکت هایی که می خواستم برای جلوگیری از مقررات دولتی بی فایده بسته بندی. در خود ایالات متحده آمریکا امروز op-ed در مورد چگونه رفتن وگان نمی توانید صرفه جویی در جهان برجسته climatologist مایکل مان و co-نویسنده جاناتان Brockopp اخراج قرن 21 تمرکز در فرد آب و هوا مسئولیت به عنوان یک مدرن گریه هندی, کمپین طراحی شده برای جلوگیری از لازم مقررات دولت از شرکت های بزرگ آلودگی کربن: “این وسواس با شخصی اقدام هر چند ترویج شده توسط بسیاری با بهترین نیات را به دست آلوده منافع منحرف ما را از تغییرات سیستمیک است که مورد نیاز هستند.” برای جامعه آنها نوشت: رویکرد “می تواند به اثبات خودکشی.”

سپس دوباره یاد “ما ملاقات دشمن” پوستر نیز برجسته Pogo چیدن بستر پس از آن بود که فقط شرکت های بزرگ astroturf گروه های فشار که رویکرد است. و در اوایل سال روز زمین دوران دولت ایالات متحده در زمان بی سابقه ای اقدام به حفاظت از سیاره زمین عبور هوای پاک عمل پاک, آب, عمل, خطر انقراض گونه عمل می کنند و دیگر نقطه عطفی قوانین. بنابراین گریه هندی, کمپین نیست به نوبه خود منحرف و یا خودکشی در این رابطه.

آن را نیز کمک کرد littering بسیار بد. امریکا هنوز با مشکلات جدی بی فایده بسته بندی اما آمریکایی ها نمی چاک مقدار زباله از پنجره ماشین دیگر. ما کنار جاده ها و سواحل بسیار tidier در حال حاضر. نگه امریکا پیام زیبا است که آن را غیر مسئولانه به تخلیه زباله در جهان اطراف ما به عنوان دستکاری به عنوان آن بود در نهایت با طنین انداز عمومی به دلیل آن را به وضوح درست است. Littering نیست بدترین چیزی که بشریت می کند اما ما نباید آن را انجام دهد. و در حال حاضر که این ننگ در ایالات متحده بسیاری از ما نیست.

کربن تولید گازهای گلخانه ای اتمسفر بستر. هر گرم از کربن باعث گرم شدن کره زمین کمی بدتر است. اما کربن بستر نامرئی است در حالی که طبیعی بستر زشت است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا کربن بستر هر چند بسیار سخت تر برای حذف از حالت طبیعی بستر است و در عین حال بد.

کربن بستر نیز در همه جا است که باعث می شود آن را سخت تر برای مبارزه می کند و تولید گازهای گلخانه ای هر یک از ما ایجاد هنگامی که ما مسئول ما اپل رانندگی ما Dakotas و مسائل ما چهره با مکینتاش احساس ناچیز قطره در یک سیاره سطل. وجود دارد یک میلیارد گاو بر روی زمین و خود را Meatless روزهای دوشنبه را ندارد قابل توجه دندانه در تولید گازهای گلخانه ای خود را اگر شما زندگی می کردند به یک میلیون سال است.

هنوز هم کسانی کوچک فردی قطره در نهایت می تواند پر کردن سطل در حالی که کاهش قطره می خرید بشریت در زمان قبل از سطل سرریزهای. در واقع ایالات متحده سرانه مصرف گوشت گاو کاهش یافته است توسط یک سوم از 1970 به مرغ تبدیل شده است و آمریکا گوشت از انتخاب یک گروه محاسبه شده است که کاهش تولید گازهای گلخانه ای که از مصرف کننده تغییر بیش از یک دهه بود و با در نظر گرفتن 39 میلیون اتومبیل خاموش جاده ها است. آمریکا به طور متوسط هنوز هم می خورد سه همبرگر یک هفته اما اگر همه ما جای یکی از آنها را با یک گیاه بر اساس فراتر از برگر, ما می خواهم صرفه جویی در یک منطقه از زمین به اندازه ماساچوست از جنگل زدایی هر سال است. که قطعا قابل توجه دندانه.

گاهی اوقات حتی قطره کوچک می تواند یک اثر موج دار شدن. برای مثال من خورشیدی پشت بام پانل های نمی تواند حل گرمایش جهانی اما آنها در حال کمک به پیچ من ابزار های محلی از مدل کسب و کار. این ابزار باعث می شود پول فروش, قدرت, و آن را به شمارش در خرید و فروش در ساعات اوج به افزایش نزدیک به 2 درصد در سال برای حفظ آن سهامداران خوشحال است. اما فروش آن به من در ساعات اوج کاهش یافته 100 درصد—و من, همسایه رفت و خورشیدی بیش از حد به آمار اهداف خود را برای محله ما ابزار ما نیاز به افزایش فروش به دیگر 100 یا بیشتر خانه ها در حدود 4 درصد است که نه واقع بینانه است. اگر بیشتر از همسایگان ما به دنبال ما منجر شود آن را ممکن است برای شروع به لابی گری برای یک راه جدید برای دریافت پرداخت می شود که نمی تواند تکیه بر فروش بیشتر, قدرت, یک مدل کسب و کار که منجر به خیلی بیشتر پشت بام خورشیدی در ایالات مانند کالیفرنیا.

سیاست های دولت و دیگر تغییرات نهادی قطعا موضوع: من تنها رفت خورشیدی پس از فدرال ابتکارات و نوآوری های فن آوری ساخته شده آن را به لحاظ مالی به نفع. اما رفتاری و هنجارهای موضوع بیش از حد. به عنوان خورشیدی می رود جریان اصلی فسیلی برق می تواند به عنوان بد به عنوان littering; به عنوان خودروهای برقی ارزان تر همان چیزی که می تواند اتفاق می افتد به موتورهای احتراق داخلی. گریه هند نشان داده شده که چگونه یک فرد اخلاق را می توان به عنوان مسری به عنوان یک ویروس الهام بخش مردم را به انجام کارهای چرا که آنها فقط به نظر می رسد مانند چیزی که به انجام است.

زمانی که من به تازگی با اشاره به کتی Zoi, اجرا می شود که برقی-ماشین-شارژ شرکت EVGO که یک ماشین الکتریکی را ندارد بسیاری از تفاوت به انتشار جهانی او اشاره کرد که یک رای را ندارد تفاوت در اکثر انتخابات است. اکثر آمریکایی ها رای به هر حال و در حالی که سیاست های دولت می تواند رای گیری آسان تر یا سخت تر از بسیاری از رای دهندگان بر این باورند که یک مسئولیت مدنی.

“هیچ کس به رای, و اگر ما پذیرش این مفهوم است که هیچ کس هیچ فردی مسئولیت هیچ کس نمی خواهد,” Zoi گفت. “این چیزی است که ما انجام رای ما رای اضافه کردن.”

انتشار اضافه کردن بیش از حد, کمک به داغتر دماهای بالاتر دریاها بیشتر شدید طوفان بیشتر آب و هوا پناهندگان و انواع وحشتناک نتایج که در حال آسیب رساندن به طبیعت و صدمه زدن به مردم است. بسیاری از ما نمی خواهید به صدمه زدن به مردم حتی مردم ما نمی دانیم. ما شلیک نمی غریبه ها تصادفی و در حالی که ما فردی تولید گازهای گلخانه ای نیست که مخرب ما نمی سیلی و یا فشار با نوک انگشت و یا به noogies به غریبه ها و یا. اگر ما می خواهم احساس گناه در مورد آن.

بنابراین ما باید احساس گناه در مورد littering جو است. خانواده من دیگر خودرو یک SUV و من احساس گناه در مورد آن است. من پرواز خیلی بیش از حد اغلب منبع دیگری از شرم. من پرداخت برای جبران من کربن تولید گازهای گلخانه ای در اثر سرد اما که نمی ارام کردن تمام گناه من. من قطع در گوشت قرمز, اما من هنوز هم از خوردن بیش از حد, چرا گوشت قرمز خوشمزه است.

می کند که من یک منافق? من می ترسم آن را ندارد. اکثر انسان ها که نمی گرتا Thunberg به نظر می رسد منافقان به برخی از درجه است و من به عنوان بد نیست به عنوان آب و هوا مشهور است که پرواز جت های خصوصی و یا فعال که توجیه رد پای کربن خود را با گفتن این نویسنده Jason علامت است که “تمام زندگی من است کربن جبران شود.” اما نفاق است که هنوز هم بد است.

در Vox مقاله در مورد چگونه او مراقبت می کند در مورد اینکه آیا شما بازیافت, فعال, مریم Annaïse Heglar هشدار می دهد که کربن شرمندگی “تبدیل محیط زیست به یک انتخاب فردی تعریف گناه یا فضیلت محکوم کسانی که لازم نیست و یا نمی تواند رعایت آن اخلاق است.” این نمایشگاه نقطه مورد کسانی که نمی توانندبرخی از مردم نمی توانیم برخی از سبز و رفتارها و تعهد باید در سیاست های عمومی برای رانندگی کردن هزینه ها برای تشویق گسترده تر تصویب شود. اما کسانی که نمی, خوب, در صورتی که مراقبت در مورد آب و هوا, آنها باید سعی کنید و آنها باید جبران شود. انتشار کربن نیست بدترین گناه و همه ما مبتنی بر کربن اشکال زندگی آن را انجام دهد. هنوز کمتر بهتر خواهد بود.

در هر صورت آن را عجیب و غریب برای فعالان وانمود کند که نفاق مهم نیست که آب و هوای ما گناه نیست گناه. شخصی تولید گازهای گلخانه ای مهم به دلیل تولید گازهای گلخانه ای ماده—و اگر آب و هوا فعالان نمی گویند که چه کسی خواهد شد ؟

روز زمین متولد شد و در میان همهمه, حقوق مدنی, جنبش رهایی زنان, جنبش اعتراضی علیه جنگ ویتنام. بنیانگذاران آن می خواستم به تغییر باورها نه تنها کاهش ذرات و غلظت عناصر غذايی.

“هدف ما این است که نه فقط یک محیط تمیز و آب و هوا و منظره زیبایی” Gaylord نلسون پدر, روز زمین گفت: در اولین تجمع در دنور. “هدف این است که محیط زیست از نجابت و کیفیت و احترام متقابل برای همه انسان ها و تمام موجودات زنده دیگر.”

نلسون بود که ایالات متحده سناتور با یک ماموریت سیاسی اما او درک ارتباط بین سیاسی و شخصی است. او می دانست که در دراز مدت حفاظت از محیط زیست نیاز واقعی زیست محیطی اخلاق احشایی و باور گسترده که آن اشتباه به بی حرمت مشترک ما در خانه فقط به عنوان طولانی مدت پیشرفت در حقوق مدنی خواهد بستگی قانع کننده قلب و ذهن است که نژاد پرستی اشتباه بود. امروز که اخلاق زیست محیطی است که به قدری فراگیر است که حتی تهمت می پردازد خدمات لب به اهمیت هوای پاک و آب.

آب و هوا نمی کند و در عین حال باید یک اخلاق بود که در امریکا است. که ممکن است فقط یک نتیجه اجتناب ناپذیر از این کشور حزبی تقسیم. به واشنگتن پمپ تریلیون دلار به این بیماری همه گیر-خرد اقتصاد تهمت و دیگر جمهوری خواهان thundered با خشم این است که آنها اجازه نمی دهد که دموکرات ها در بهره برداری از بحران توسط فرمان حتی یک پنی برای هر چیزی به رنگ سبز به عنوان اگر آب و هوا شد فقط به یکی دیگر از منافع خاص به جای یک نوع متفاوت از تهدید وجودی برای بشریت است.

اما آن را سخت خواهد بود برای جنبش آب و هوا برای توسعه این نوع از اخلاق به بسیج و سازماندهی مردم عادی برای مبارزه با, مهم ترین بحران گونه ما تا کنون با آن روبرو است در حالی که به طور همزمان اطمینان آنها را که شخصی خود را کمک به بحران واقعا مهم است.

آن را وسوسه انگیز به تظاهر که تغییر آب و هوا چیزی است که برای ما اتفاق می افتد که ما همه فقط قربانیان از نیروهای بدخواه فراتر از کنترل ما است. اما همه تولید گازهای گلخانه ای را بحران بدتر است. این جنبش در حال انجام یک کار خوب در, الهام بخش, صالح خشم و موانع پیشرفت از, اما آن را نیز نیاز به الهام بخش همبستگی با این احساس که همه ما در این کار با هم به عنوان یک گونه است.

Coronavirus در حال انجام است که در حال حاضر. پر سر و صدا معترضان خشمگین در برابر ظلم و ستم اجتماعی فاصله گرفتن بسیاری از مطبوعات, اما بسیاری از مردم به نظر می رسد گوش دادن به کارشناسان و انجام بخشی خود را برای حفاظت از جوامع خود. ویروس باطل است یادآوری است که اقدامات ما باید عواقب فراتر از خودمان و بسیاری از ما در تلاش برای جلوگیری از انجام آسیب ناخواسته به دیگران است. پس از مقدار زیادی آب و هوا تفسیر در مورد بیهودگی تلاش برای متقاعد کردن افراد برای تغییر رفتار در جهت منافع مشترک ویروس است که ساخت آن اتفاق می افتد.

تغییر آب و هوا است که بیشتر موذی تهدید از coronavirus. آن را آهسته تر در حال حرکت و کمتر فوری; آن را نیز به ما برای بقیه زندگی ما. آن را اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان یک عبور-شکست آزمایش که در آن افتضاح چیز اتفاق خواهد افتاد مگر اینکه ما کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط یک مقدار مشخصی توسط یک تاریخ خاص است, اما آن را دقیق تر به آن را به عنوان یک تجمعی فاجعه است. افتضاح چیزهایی که در حال حاضر اتفاق می افتد از باهاما به استرالیا و بیشتر افتضاح چیزهایی که می رویم به اتفاق می افتد.

خبر خوب یا حداقل توانمند سازی اخبار است که کمتر گازهای گلخانه ای ما منتشر می کنند کمتر افتضاح چیز اتفاق خواهد افتاد. و بیشتر مردم اتخاذ شخصی اخلاق آب و هوا مسئولیت بیشتر فشار رهبران ما احساس خواهد شد به آغوش که اخلاق. در حالی که این ویروس تا لحظه ای پهن انتشار منحنی خم آن به طور دائم نیاز به فرد و سیستمیک را تغییر دهید.

پاک آسمان بیش از لس آنجلس یک یادآوری است که آلودگی مانند اجتماعی فاصله است و این افراد می توانند آن را بهتر و یا بدتر است. این ویروس به ما آموخته است که در مواقع اضطراری ما می توانیم تغییر رفتار ما در راه ما هرگز تصور امکان پذیر است—نه فقط از طریق راه دور و صرف نظر کردن کسب و کار مسافرت (جدید آب و هوا-دوستانه عادات است که امیدوارم در ادامه پس از همه گیر) اما با ریشه کن زندگی ما برای نجات دیگران.

اما زمانی که ما هستیم گفت: این مهم نیست که آیا ما تغییر رفتار ما چرا باید به ما باور داریم آب و هوا است یک اورژانس ؟ تا کنون مردم جهان باید بیشتر موفق با استثنا دارد و اشکالات به گرد هم می آیند برای مبارزه با دشمن مشترک از coronavirus. آن را بسیار پیچیده تر برای مبارزه با دشمن که دشمن ما است.

هنوز پایدار درس از زمین روز است که در حالی که دولت ها و شرکت های ظهور و سقوط ما همیشه فقط یک سیاره خانه. و هیچ کس دیگری خواهد شد پاک کردن آن برای ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>