چه هزینه های می توانم نوشتن کردن کار از خانه در طول همه گیر?

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این سوال در هر sweatpants-چادری telecommuter ذهن, راست, پس از چه باید من را برای ناهار ؟ و من گذاشته به زودی ؟

می تواند به مردم به اندازه کافی خوش شانس به شغل دارند اما گیر کار در خانه در طول همه گیر گرفتن یک استراحت در اجاره و آب و برق برای آنچه که در حال حاضر به مقدار خود را ،

پاسخ پیچیده است حداقل اگر شما در حال صحبت کردن در مورد معافیت های مالیاتی. (The Daily Beast که قبلا دولت و سیاست های ملی در سراسر اجاره اخراج و سلب حق مالکیت در اینجا.)

در گذشته کارکنان می تواند کسر unreimbursed هزینه های متحمل شده در این کار از خود سالانه اظهارنامه مالیاتی. که با تغییر سال 2017 کاهش مالیات و شغل و عمل که بسیاری از حذف فدرال در سطح write-offs هر چند تعدادی از کشورها—از جمله نیویورک و کالیفرنیا و پنسیلوانیا—حفظ کرده اند آنها را در خود کد.

اما وجود دارد یک راه حل آسان با توجه به حسابدار رابرت روسیه اجرا می شود که یک شرکت بلبرینگ نام خود را در منهتن: دریافت کارفرمای خود را به آنها را پوشش میدهد.

که ممکن است عملی برای بسیاری از کارگران که شرکت در حال مبارزه در طول یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی, اما آن را دارای مزایای مالیاتی خود را هم برای کارگر و شرکت های بزرگ.

“برای کارکنان بهترین کاری برای انجام این است که کار reimbursable کمک هزینه” روسیه گفت: روزانه وحش. “این درآمد برای شما و آن را کسر برای این شرکت است.”

کسانی که خود را مستقل احتمالا با توجه به تغییرات اخیر در وضعیت اشتغال باید گزینه های بیشتر. مثلا بر خلاف مردم در حقوق و دستمزد آنها می تواند نوشتن برخی از هزینه های خود را در ارتباط با اقامت.

اما روسیه به عنوان توضیح می دهد که این بدان معناست که در واقع ایجاد یک بخش مجزا از خانه یا آپارتمان خود را که در آن شما کار حلال و کار. سرویس درآمد داخلی نمی خواهد اجازه دهید شما را با این ادعا نیمکت که در آن شما همچنین تماشای تلویزیون و یا جدول که در آن شما شام بخورم. و فراموش نکنید که در مورد تشک.

“این یک منطقه است که می تواند به وضوح مشخص به IRS,” او گفت:. “شما نیاز به پیکربندی مجدد خانه خود را بنابراین شما باید یک فضای جداگانه.”

حسابدار گفت: او می پرسد مشتریان خود را به منظور جلب پد را در کف طرح و شناسایی شده است که بخشی از آنها استفاده منحصرا برای اهداف کار. سپس آنها می توانند کسر مقدار متناسب از خود را اجاره و آب و برق و بیمه و حتی استخدام تمیز کردن خدمات—هر چند در حالت دوم ممکن است در بسیاری از مردم بودجه در حال حاضر برای همه گیر ،

در طول تاریخ برخی از افراد خود اشتغال باید ترسید مصرف این کسر خواهد ماشه ممیزی. روسیه این ادعا چنین نگرانی هایی که پر از شکوفه.

اگر پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل می خواهد برای کاهش شانس خود را از ممیزی و حتی بیشتر او پیشنهاد آنها به صورت یک شرکت S یک ساختار کسب و کار است که به طور جداگانه مشمول مالیات از درآمد حاصل از صاحب آن است. بنیانگذار شرکت جدید (که فرد خود اشتغالی) قرار می دهد خود را در حقوق و دستمزد از این نهاد می پردازد خود حقوق و دستمزد از درآمد خود را و می تواند لایحه شرکت برای جبران هزینه های در حال اجرا دفتر خانه خود را. که هزینه می شود معافیت هزینه کسب و کار.

بیشتر با دفتر خانه قبلا غیر از معافیت هزینه های رفت و آمد می تواند تبدیل به سفر هزینه نوشتن آف—حتی اگر “سفر” در حال حاضر تا حد زیادی محدود به یک سفر کوتاه به یک سایت کار.

در سال 2017 مالیاتی قانون همچنین اجازه می دهد تا خود اشتغالی به نوشتن کامل یک پنجم از سود و یا درآمد مشمول مالیات هر کدام که کوچکتر است. این “واجد شرایط کسب و کار درآمد” کسر است که به افراد در دسترس ساخت کمتر از $163,300 یک سال و مشترک filers با درآمد زیر $326,600. اما در حالی که بسیاری از کشورهای آینه ایالات متحده کد مالیاتی متعددی—از جمله نیویورک و کالیفرنیا و ویرجینیا و ویسکانسین را اتخاذ این کسر به معنی مستقل اپراتورها زندگی در آن ممکن است تنها ادعای آن را در فدرال خود را باز می گرداند.

کسانی که دیده اند رکود اقتصادی upend زندگی خود را بازسازی آنها را به عنوان پیمانکاران نیز ممکن است تبدیل دستگاه های شخصی—یک میز, صندلی, گوشی, کامپیوتر, پرینتر, تبلت و سایر لوازم الکترونیکی—برای استفاده حرفه ای و نوشتن ارزش فعلی خود را.

اما با همه این گزینه ها می آید مرکزی مسئولیت است که تاریخ طولانی قبل از رمان coronavirus تا کنون پرورش داده سر آن: حفظ دقیق فایل های مربوط به اسناد و مدارک و رسید. پس از همه, دیر یا زود, taxman را در واقع می آیند.

“هرگز ترس را مشروع کسر” روسیه گفت. “شما فقط نیاز به آماده می شود. شما نیاز به نگه داشتن مسیر از سوابق خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>