چه اتفاقی در وگاس ؟ چه کسی برنده شد که از دست رفته و takeaways از بحث دموکراتیک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لاس وگاس — آن را در زمان کمتر از پنج دقیقه برای الیزابت وارن به مجموعه ای از تن برای چهار بحث است.

او افتاده به وسط برنی ساندرز-مایکل بلومبرگ tiff بیش از electability محکوم بلومبرگ درمان زنان تکان دهنده امواج از تشویق در بحث سالن و تنظیم کردن یک rollicking دو ساعت در زمانی که حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در نهایت گفت: آنچه که آنها واقعا فکر می کنم در مورد هر یک از دیگر.

بلومبرگ در زمان فشار از آتش پس از گذراندن راه خود را بر روی بحث مرحله برای اولین بار, اما هر کس به نوبه خود بازی جرم و دفاع. وارن نقد هر نامزد دیگر را طرح بهداشت در پاسخ تنها تزریق عجله جدید انرژی را به مبارزات انتخاباتی خود را. پیت Buttigieg و ctq ادامه نبرد در حال اجرا است که ساخته شده است بیش از چند بحث در حالی که بایدن روشن به بلومبرگ بیش از Obamacare و ساندرز مواجه سوالات خود را در مورد سیاست مخالفت با قدرتمند نوادا اتحادیه کارگری.

چیزی که ما یاد بگیرند که در این بحث ؟ خواسته ما چهار سیاسی کمپین خبرنگاران — کریستوفر Cadelago هالی Otterbein النا اشنایدر و الکس تامپسون — برای خود takeaways از نیوهمپشایر بحث است.

که تا به حال بهترین شب ؟ که تا به حال بدترین شب ؟

Otterbein: وارن تحت سلطه ، فعالان پیشرو گفت این بود که وارن آنها می دانست و دوست داشت و از دست رفته به تازگی این اولیه. سوال این است که آن را خیلی دیر شده برای که مهم است ؟ آن را نمی ممکن است: ctq را قوی بحث عملکرد قبل از نیوهمپشایر اولیه کمک کرد تا درآمد خود را غیر منتظره و مقام سوم به پایان برساند وجود دارد.

در ضمن بلومبرگ مخربی شب و پس از بحث انتخابات نشان خواهد داد که آیا او پشتیبانی به عنوان نرم به عنوان رقبای خود را باور آن است. بسیاری از رای دهندگان به احتمال زیاد آموخته است که برای اولین بار امشب که او تایید رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش برای انتخاب مجدد ساخته شده نظرات توهین آمیز در مورد زنان استفاده می شود عدم افشای توافق برای حفظ اتهام آزار و اذیت جنسی در شرکت خود را آرام و در و در.

تامپسون: وارن به وضوح به حال یک شب خوب — اما من فکر می کنم ساندرز احتمالا تا به حال بهترین شب داده شده که او روی صحنه رفت و به عنوان سناتور و به نظر می رسید به ترک صحنه به عنوان frontrunner. رقبای دیگر متوجه او است که در یک مسیر برای پیروزی نامزدی lobbed حملات بیش از همیشه اما ساندرز تا حد زیادی منحرف آنها.

به عنوان بدترین شب بلومبرگ آموخته است که در حال اجرا برای رئیس جمهور سخت تر از آن به نظر می رسد. دیگر نامزد شده اند مبارزه برای بخشی بهتر از یک سال و شرکت در هشت دیگر بحث قبل است. بلومبرگ نشده بود — و آن را نشان داد. او به نظر می رسد راحت تر پس از ساعت اول تا شاید بعد از بحث بهتر خواهد بود.

Cadelago: وارن به ارمغان آورد و نشان داد که او آماده نیست برای رفتن بی سر و صدا. او تقریبا دادستانی مبادلات با بلومبرگ بیش از ثروت خود و شرکت خود را عدم افشای توافق با زنان خواهد بود پخش در بحث برجسته برای سال. وارن چالش خواهد بود که برای حمل به جلو او حرکت و اقامت در شکار تا سه شنبه — در اصل, جلوگیری از امسال کریس کریستی که بحث عملکرد در سال 2016 یاد می شود برای پایین آوردن مارکو روبیو بیش از آن را افزایش داد او را. وارن را به یکی شدن برخی از رای دهندگان که در حال جذب شدن به Sanders.

به مهر او باید به امید این که چه اتفاقی در وگاس باقی می ماند در وگاس.

اشنایدر: صمیمانه با کریس موافقم اینجا. وارن در زمان تقریبا هر فرد در آن مرحله و به او نمایش داده می شود مبارزه او در مورد صحبت در استامپ — برگزار شد اما در رزرو تا به حال در برابر او همکار دموکرات.

اما کاملا گرچه وارن به سختی به طور مستقیم در هدف در ساندرز که حزب سوسیالیست دموکراتیک در نوادا و همچنین به عنوان آخرین نظر سنجی های ملی.

چه چیزی شما را شگفت زده بیشتر در طول این بحث ؟

اشنایدر: انتظار نداشتم یک نامزد حزب دموکرات برای دفاع از استفاده از عدم اطلاع توافق در عصر #MeToo و در وسط Harvey Weinstein را محاکمه در نیویورک است. بلومبرگ کاهش یافته است برای قرار دادن یک شماره روی عدم اطلاع توافقات خود شرکت است و در واقع امضا و پس از او فشرده شد بارها و بارها توسط وارن. خطوط از شهردار سابق مانند “آنها می خواستم به نگه داشتن آن آرام برای همه علاقه” به نظر می رسد کاملا ناسازگار با این لحظه در حزب دموکرات است.

Cadelago: وارن بایدن و به میزان کمتر Klobuchar انجام یک کار خوب از چکش بلومبرگ که افزایش سریع در انتخابات به شمار یک تهدید مرگبار برای مبارزات انتخاباتی خود را. اما تنها Buttigieg همواره خود را در برابر ساندرز واقعی حزب سوسیالیست در این مسابقه است. اگر بایدن دچار تزلزل در نوادا و کارولینای جنوبی Buttigieg می تواند یکی از که به ارث حمایت خود را.

Otterbein: NBC چاک تاد پرسید: اگر فرد با اکثر نمایندگان باید نامزد حتی اگر آنها لازم نیست که یک اکثریت. تنها ساندرز گفت: یک نامزد پیشرو نماینده نژاد اما بدون اکثریت به عنوان کنوانسیون باید نامزدی در حالی که هر کس دیگری گفت: روند رقابت کنوانسیون باید به بازی کردن.

که سیگنال های دموکراتیک زمینه فکر می کند یک فرصت خوب وجود دارد ساندرز به پایان خواهد رسید تا با یک کثرت از نمایندگان — و آن به معنی یک رقابت کنوانسیون ممکن است نه فقط بیکار افکار پوچ از کمپین صاحب نظران این سال است. ساندرز’ تیم در حال رفتن به سعی کنید برای گرفتن تمام مسافت پیموده شده آن را می توانید از این لحظه گفت که رقبای خود را خوب با superdelegates تصمیم گیری دموکراتیک نامزدی. اما وجود دارد یک ضد حمله رقبای خود را می توانید استفاده کنید که در مقابل: ساندرز’ کمپین رفت و به پایان 2016 اولیه فصل پشت سر هیلاری کلینتون در, نماینده, نژاد, اما هنوز هم این ادعا او می تواند برنده شدن در این کنوانسیون.

تامپسون: من شگفت زده شد که وارن تغییر استراتژی. در گذشته بحث های او باقی ماند تا ثابت تقریبا هرگز انحراف از استراتژی ماندن در بالای نزاع و انتقاد مخالفان است. اما با نامزدی او را در مشکل عمیق او آن را تغییر و در آغوش رویکرد سخت تر ساخته شده است که او در جناح چپ قهرمان در اوایل این دهه است. پس از یک سال از چسبیدن سرسختانه به طرح من شگفت زده شد او در مبارزات انتخاباتی تلاش چیزی جدید — اما آن کار می کرد.

آیا ما به یادگیری چیزی جدید در مورد نامزد ؟

Otterbein: آنها در واقع می تواند بحث! بیشتر به طور جدی به من زده شد توسط ساندرز’ پاسخ به بلومبرگ حمله که او یک میلیونر است که دارای سه خانه: سناتور ورمونت ذکر شده خانه های خود و به نام یکی یک اردوگاه تابستانی. نبود یک پاسخ قوی — و آن را نشانه ای که پسر از طبقه کارگر است راحت نیست با خود نوظهور ثروت نیست و آمده تا با یک راه خوب برای بحث در مورد آن. ماه پیش زمانی که ساندرز منتشر شده اظهارنامه مالیاتی خود را به او گفت: یک خبرنگار “اگر شما نوشتن یک کتاب پرفروش به شما می تواند یک میلیونر است.” بی دست و پا.

تامپسون: ما آموخته چقدر همه آنها نفرت مهر و خشم بی سابقه صدها میلیون دلار او صرف در ده هفته است که او را درست در وسط از نماینده نژاد در سه شنبه — و قرار دادن او در آن بحث مرحله چهارشنبه شب.

Cadelago: Klobuchar را خط موفق بحث به پایان آمد امشب. او نیاز به یک بزرگ پایان این آخر هفته برای حفظ خودش در این بازی است.

اشنایدر: با این حال ما را از یاد Klobuchar که پس از آن یادداشت ها اختراع شد در مینه سوتا است.

چگونه می خواهد این بحث تغییر نوادا قفقاز — و کارولینای جنوبی اولیه و سه شنبه?

تامپسون: به نظر می رسد ما در حال دیدن یک بازی بسیار بی رحمانه مبارزه شد و پس از یک بیشتر صمیمی سال-به علاوه از مسابقه اولیه تا کنون.

ساندرز در رهبری اما او نیست به طور کامل شکسته نشده است و ما شاهد قوی اجرای برنامه از چند تن از نامزدها که به نظر نمی رسد مانند آنها در حال رفتن در هر نقطه. به عبارت دیگر من فکر می کنم این بحث باعث می شود آن را به احتمال زیاد ما می توانیم یک طولانی نبرد طولانی برای نامزدی به جای دموکرات ها تا حد زیادی بسته بندی آن را تا سه شنبه.

اشنایدر: می تواند بحث تنظیم کردن یک وارن افزایش نوادا مانند Klobuchar تا به حال در نیوهمپشایر پس از او قوی بحث ؟ او عملکرد قوی قطعا می تواند او را از حرکت و وارن بدون شک مبارزات انتخاباتی ماشین آلات بر روی زمین در نوادا به سعی کنید به سرمایه گذاری در آن. شاید بزرگترین چیزی که ایستاده بین او و موجی از مهم حرکت است نوادا دموکراتها رای گیری اولیه سیستم. یک تکه بزرگ از دموکرات ها در نوادا caucused قبل از بحث صورت گرفت به طوری که او ممکن است به نفع از همان نوع از جهش که رو Klobuchar.

Cadelago: در آنجا بوده است بزرگ اولیه رای گیری در نوادا است. و وارن ممکن است از دست رفته برخی از این موج. اما او می تواند آن را تشکیل می دهند در droves اگر مردمی از سه شنبه متحده با رای گیری اولیه خود را دوست داشت عملکرد امشب به اندازه کافی به او رای خود را. علاوه بر این, او ممکن است به اندازه کافی پول این بحث به تفاوت وسیع شنبه چشم انداز که در آن تنها ساندرز و دو میلیاردر نامزدها بلومبرگ و تام Steyer داشته اند منابع به هوا تلویزیون بزرگ مبارزات انتخاباتی آگهی تا کنون هر چند وارن انجام داده است برخی از هزینه های مین است.

Otterbein: خواهیم دید که نتایج حاصل از قفقاز آمده! اما قابل توجه است که در نوادا که در آن ساندرز است frontrunner او خاموش کردم نسبتا به راحتی — حداقل در مقایسه با بلومبرگ. مطمئن ساندرز مورد حمله قرار گرفت توسط وارن بیش از خود مراقبت های بهداشتی طرح توسط بلومبرگ برای داشتن سه خانه توسط بایدن و Klobuchar برای مهاجرت خود را ضبط. آن را بیشتر ورودی از حد معمول. اما آن را بسیار کمتر از آنچه بلومبرگ پایدار و ساندرز پایدار آن را بهتر از بلومبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>