چه تست پاپ اسمیر? در اینجا چیزی است که پزشکان به دنبال

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پاپ اسمیر آزمایش یک بخش مرکزی از سلامت جنسی برای کانادایی ها و نگه داشتن تا با نمایش بسیار مهم است برای گرفتن هر گونه علائم اولیه سرطان دهانه رحم با توجه به بهداشت حرفه ای.

اما تصورات غلط در مورد چرا و چگونه اغلب pap آزمون های مورد نیاز هستند ممکن است باعث شود برخی از مردم به دست خود تست.

این مهم است به درک هدف از این روش و زمان را برای آن در برنامه خود گفت, الیزابت هلمز, مدیر سیاست های بهداشتی در کانادا سرطان در جامعه است.

“ما مشغول و ما فقط مانند:” آه من آن را یک زن و شوهر از سال پیش, خوب,’,” او گفت:. “اما آن است که واقعا مهم را به انجام آن را از طریق خود برنامه غربالگری سرطان دهانه رحم و انجام آن را هر دو تا سه سال به طوری که ما می توانیم نگه داشتن یک چشم را برای سلول های غیر طبیعی” او توضیح داد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: می خواهید برای کاهش شانس خود را از ابتلا به سرطان دهانه رحم? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

به طور کلی بسته به استان و یا منطقه شما زندگی می کنند پزشکان به شما توصیه خواهد کرد برنامه ریزی برای غربالگری هر دو تا سه سال گفت: “هولمز.

“فکر می کنم از آن به عنوان بخشی از مراقبت از خود به عنوان بخشی از مراقبت از خودتان برای چک کردن لیست خود را,” او گفت:.

پرینت این

“و اگر شما یک تجربه بزرگ بود و سپس پیدا کردن یک دکتر شما راحت هستید و مطمئن باشید که برای به اشتراک گذاشتن تجربه گذشته خود را با آنها در مورد اینکه چرا شما عصبی در مورد آن.”

چرا pap آزمون مورد نیاز است ؟

هدف از تست پاپ اسمیر است که به صفحه نمایش نشانه هایی از ابتلا به سرطان دهانه رحم تشخیص همراه تغییرات در دهانه رحم گفت: دکتر راشل اسپیتزر یک متخصص زنان و متخصص زنان و زایمان در بیمارستان کوه سینا و کالج زنان بیمارستان در تورنتو است.

“پاپ اسمير نمایش معمولا برای افرادی که هیچ نشانه و یا مشکلات گفت:” اسپیتزر که همچنین به عنوان استاد در دانشگاه تورنتو است.

ادامه مطلب: 26 ساله انتاریو زن تشویق غربالگری سرطان دهانه رحم

توسعه سرطان دهانه رحم است که معمولا به طور مستقیم مربوط به ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) توضیح داد اسپیتزر. “آن را به دنبال معمولا HPV واسطه … تغییرات سلولهای دهانه رحم قبل از سرطان های توسعه, به طوری که آنها می تواند به درمان و پیشگیری,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در کانادا 1,350 شد زنان مبتلا به سرطان دهانه رحم در سال 2019 و حدود 410 خواهد مرد از آن با توجه به Canadian Cancer Society. اما برنامه ریزی شده تست پاپ اسمیر و HPV واکسن راه برای جلوگیری از این بیماری با توجه به جامعه.

“یک بخش بسیار مهم از همه این پیام توصیه در اطراف واکسیناسیون برای [HPV],” او گفت:. واکسن معمولا در دسترس در مدارس اما بزرگسالان می توانند درخواست واکسن از دکتر خود را — که ممکن است یا ممکن است تحت پوشش بیمه است.

“بیشتر مردم نمی دانند که HPV است که چه چیزی باعث سرطان دهانه رحم,” دکتر گفت: Amanda Selk یک متخصص زنان و متخصص زنان و مستقر در تورنتو است. “و در حال حاضر ما یک واکسن و … که در واقع می تواند به جلوگیری از شما را در زندگی از تا کنون به این ویروس است که می تواند کمک به شما برای گرفتن سرطان است.”

در چه سنی آیا من نیاز به یک تست پاپ اسمیر?

سن در هنگام اولین تست پاپ اسمیر توصیه می شود و چگونه اغلب آزمون باید بستگی به جایی که شما زندگی می کنند در کانادا گفت: Selk.

“استاندارد است نه قبل از 21 و شما شده اند به لحاظ جنسی فعال است. بنابراین اگر شما تا به حال هرگز هر گونه تماس جنسی از هر نوع و سپس شما می توانید صبر کنید,” او توضیح داد.

برخی از استان ها مانند استان آلبرتا و بریتیش کلمبیا را مطرح سن برای غربالگری به 25 و نیز با تحت نظر گرفتن در انتاریو, P. E. I. و NL.

اخبار جهانی صبح پیش نمایش سرطان دهانه رحم هفته آگاهی

اخبار جهانی صبح پیش نمایش سرطان دهانه رحم هفته آگاهی

این است که با توجه به دستورالعمل جدید از the Canadian Medical Association Journal در سال 2013 است که احتمال مثبت کاذب بالاتر است و اگر بیمار جوان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تست نیز رخ می دهد هر سه سال به جای سالانه در استانهای انتاریو به عنوان شواهد نشان می دهد که بیش آزمایش می تواند منجر به بیش از درمان گفت: Spitzer. انجام بیش از حد بسیاری از “مخرب” روش دهانه رحم لازم نیست و می تواند در آینده تاثیر حاملگی او توضیح داد.

چک کردن با دکتر خود را برای دستورالعمل در منطقه خود و درک کنند که تماس جنسی نه تنها شامل مهبلی او اضافه شده است.

“فعالیت جنسی نیز به نوعی تعریف گسترده. این فقط دخول فعالیت جنسی می تواند دیجیتال و آن را نه تنها بین مردان و زنان می توان آن را همان” او گفت:.

هر کسی با یک دهانه رحم نیاز به روال pap آزمون در صورتی که از نظر جنسی فعال او توضیح داد. “پس از تغییر جنسیت مردان نیز هست.”

ادامه مطلب: واکسن HPV می تواند به زودی رسیدن به ‘کاهش قابل توجهی در موارد سرطان گردن رحم: مطالعه

“گاهی اوقات جمعیت هستند که در معرض بیشترین خطر از آمدن به جلو با بیماری هایی که فراتر از نقطه که در آن ما باید به ابتلا به آنها هستند افرادی که … به نوعی به حاشیه رانده شده و یا تر و زمان اتصال با سیستم بهداشت و درمان,” او گفت:.

دسترسی به سرطان دهانه رحم نمایش برای به حاشیه رانده شده مردم همچنان به عنوان یک مشکل در کانادا به عنوان سیاه و سفید زنان مزمن تحت غربالگری دهانه رحم و سرطان پستان و وجود فقدان اطلاعات در مورد این مسئله با توجه به بررسی ادبیات از دانشگاه تورنتو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مردم بومی همچنان به صورت مسائل مانند عدم دسترسی به فرهنگی صالح مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان خدمات به طور کلی با توجه به Cancer Care Ontario.

چه سن شما باید یک تست پاپ اسمیر, استان, با توجه به کانادا سرطان Soceity:

 • بریتیش کلمبیا: تست شروع می شود در سن 25 با آزمایش پس از آن هر سه سال پس از آن. آزمون توقف در سن 70.
 • آلبرتا: تست شروع می شود در سن 25, به دنبال آزمایش هر سه سال. آزمون توقف در سن 69.
 • ساسکاتون: تست شروع می شود در سن 21 یا سه سال پس از اولین تماس جنسی هر کدام که می آید برای اولین بار. آزمایش اتفاق می افتد هر دو سال تا زمانی که شما سه تست منفی در یک ردیف و سپس هر سه سال. تست متوقف می شود در سن 69.
 • Manitoba: تست شروع می شود در سن 21 با آزمایش هر سه سال. تست متوقف می شود در سن 69.
 • انتاریو: تست شروع می شود در سن 21 اگر بیمار از نظر جنسی فعال است. تست رخ می دهد هر سه سال متوقف می شود و در سن 70 کافی منفی غربالگری تاریخ است.
 • کبک: تست شروع می شود در سن 21 (هیچ سازمان برنامه غربالگری). آزمون رخ می دهد هر دو تا سه سال و در سن 65 اگر بیمار تا به حال دو تست منفی در گذشته 10 سال است.
 • New Brunswick: تست شروع می شود در سن 21 یا سه سال پس از اولین تماس جنسی هر کدام که می آید برای اولین بار. آزمون سالانه رخ می دهد پس از آن تا زمانی که وجود دارد متوالی منفی آزمون; سپس تست رخ می دهد هر دو تا سه سال است. تست متوقف می شود در سن 69 اگر بیمار تا به حال تست منفی در ده سال گذشته.
 • نوا اسکوشیا: تست شروع می شود در سن 21 با آزمایش هر سه سال. تست متوقف می شود در سن 70.
 • جزیره پرنس ادوارد: تست شروع می شود در سن 21 اگر بیمار از نظر جنسی فعال است. تست رخ می دهد هر دو سال متوقف می شود و در سن 65 اگر بیمار دارای سابقه منفی نمایش.
 • نیوفاندلند و لابرادور: تست آغاز می شود در سن 21. تست رخ می دهد سالانه تا سه روز متوالی منفی آزمون در یک ردیف و سپس تست رخ می دهد هر سه سال. نمایش توقف در سن 70 اگر بیمار دارای سابقه منفی نمایش.
 • یوکان: هیچ سازمان برنامه غربالگری و هیچ داده ای در دسترس است.
 • Northwest Territories: تست شروع می شود در سن 21 (هیچ سازمان برنامه غربالگری). آزمون در سال رخ می دهد تا در سه روز متوالی منفی آزمایش و سپس تست رخ می دهد هر دو سال. تست متوقف می شود در سن 69.
 • Nunavut: تست شروع می شود در سن 21 اگر بیمار از نظر جنسی فعال است. تست رخ می دهد هر سه سال متوقف می شود و در سن 69.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زمانی که توقف کنم گرفتن پاپ اسمیر تست ؟

به طور معمول ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می گویند شما می توانید جلوگیری از داشتن به طور منظم تست پاپ اسمیر در سن 69 یا 70 بسته در چه استان یا منطقه شما زندگی می کنند در گفت اسپیتزر.

“اگر آزمون خود را يافته اند طبیعی است و اگر شما بوده ام غربالگری در فواصل عادی در بسیاری از حوزه های قضایی خود را تست متوقف می شود توسط سن 70,” او گفت:.

ادامه مطلب: HPV برنامه ایمن سازی در B. C. کاهش نرخ قبل از سرطان در زنان, مطالعه می گوید

تست ممکن است فراتر از سن 70 اگر شما تا به حال اختلال در 10 سال گذشته و یا اگر شما تا به حال قبل از سرطان در سلول های حذف شده قبل از توضیح Selk.

اگر تست پاپ اسمیر باعث می شود من ناراحت کننده است ؟

سرطان دهانه رحم قابل پیشگیری است اگر شما درگیر با تست منظم و نرخ این نوع سرطان در کانادا به طور کلی پایین به دلیل pap آزمون گفت: Selk.

“این بسیار مهم است برای بیماران به ما بگویید که اگر آنها مضطرب یا… [در صورت وجود] هر چیزی که ما می توانید انجام دهید تا آن را آسان تر برای آنها که آیا آن است که آنها را به دکتر خود را برای رفتن واقعا به آرامی این نوع از چیزی. ما می توانید سعی کنید به آن را راحت تر” Selk گفت.

پزشکان نمی تواند پیش بینی کند که چگونه یک آزمون ممکن است شما احساس می کنید بنابراین مهم است که برای برقراری ارتباط هر بد تجارب گذشته به آنها به طوری که آنها می تواند این فرایند را آسان تر او توضیح داد.

آیا غیر معمول علائم و نشانه من باید تماشا ؟

به عنوان یک تست پاپ اسمیر است که به معنای برای کسانی که تا به حال هر گونه علائم غیر معمول اگر شما مسائل را مانند نامنظم و خونریزی های غیر طبیعی و یا بوی بد ترشحات شما باید به دکتر خود گفت: Spitzer.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در اغلب موارد پاپ اسمير است در این آزمون که در حال رفتن برای کمک به کشف کردن آنچه در جریان است با آنها در آن شرایط” او گفت:.

HPV تست باید جایگزین تست پاپ اسمیر برای سرطان دهانه رحم غربالگری: مطالعه

HPV تست باید جایگزین تست پاپ اسمیر برای سرطان دهانه رحم غربالگری: مطالعه

درد و یا خونریزی هنگام مقاربت چیزی است که پزشک باید بررسی کند و شما نباید منتظر بعدی خود را تست پاپ اسمیر گفت: Selk.

“حتی اگر شما خجالت آن را بسیار مهم است که مطمئن شوید کسی شما را می بیند به نظر می رسد در همه چیز و چک که همه چیز خوب,” او گفت:.

Follow @OliviaBowden__

Olivia.Bowden@globalnews.ca

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>