چه coronavirus تماس با ردیابی و چقدر مهم است که آن را به عنوان کانادا بازگشایی?

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تماس با ردیابی یکی از ابزار کلیدی لازم برای سرکوب COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus به گفته کارشناسان.

به استان ها و مناطق بازگشایی به آرامی و با درجات مختلف تماس, ردیابی تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مهم — یک راه برای پیگیری کردن افرادی که ممکن است عفونی و نگه داشتن آنها را دور از مردم دیگر که می تواند کمک به جلوگیری از یک مورد مثبت از رشد به وقوع چندین مورد.

“تماس با ردیابی یکی از چندین مولفه مهم برای مدیریت این بیماری همه گیر و در واقع مدیریت هر بیماری همه گیر” گفت: دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی بر اساس تورنتو بیمارستان عمومی.

ادامه مطلب: چگونه COVID-19 تماس با ردیابی محل کار ؟ آلبرتا, دکتر توضیح می دهد

کارشناسان معتقدند مخاطب گسترده ردیابی لازم است به منظور کاهش گسترش ویروس به عنوان کشور با احتیاط بازگشایی بیت به بیت.

ما واقعا نیاز به تماس با ما ردیابی به طوری که ما می توانید کشف کردن که در آن همه چیز در حال آمدن از” دکتر گفت: سامانتا تپه از انتاریو انجمن پزشکی در مصاحبه با اخبار جهانی رادیو.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این است که چگونه شما تعطیل یک بیماری همه گیر شما تعطیل انتقال از یک نفر به بعد.”

چگونه کار می کند ؟

تماس با ردیابی این نسخهها کار در پشت سر هم با COVID-19 تست به منظور محدود کردن گسترش ویروس. به عنوان نفر تست مثبت, آموزش ردیاب شکل که خود را در تماس نزدیک بودند بیش از قبل از دو هفته.

آلبرتا تماس با ردیابی نرم افزار برای دریافت نرم افزار به روز رسانی اما مشکلات ادامه

آلبرتا تماس با ردیابی نرم افزار برای دریافت نرم افزار به روز رسانی اما مشکلات ادامه

تماس با ردیاب آموزش به اصل تماس بگیرید تا افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و جمع آوری اطلاعات در مورد جایی که آنها شده اند و که آنها ممکن است در تماس با بیش از گذشته 14 روز با توجه به Bogoch.

سپس آنها را در تماس با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با مثبت فرد اما بدون افشای هویت.

آنها راه رفتن آنها را از طریق آنچه که آنها نیاز به نگاه کردن به در نظر علائم و نشانه های عفونت; چه آنها ممکن است نیاز به 14 روز انزوا در خانه; و کسی که به تماس اگر چیزی را توسعه.

ادامه مطلب: Coronavirus: بیش از 27,000 کانادایی ثبت نام به عنوان داوطلب برای کمک به استان

کل فرایند است که “کار ويژه” Bogoch گفت.

“این ممکن است کمی از زمان برای انجام این, اما آن را سخت به آموزش مردم چگونه به آن را انجام دهد,” او گفت:. “و آن را بسیار مهم به انجام رسد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنچه که در کانادا انجام شده است ؟

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

دولت فدرال است که خانههای گلی خالی بیش از چندین برنامه های گوشی های هوشمند برای کمک به, تماس, ردیابی کردند. تکنولوژی استفاده شده در کشورهای دیگر — در زمان های گسترده — برای انجام جرم تماس با ردیابی.

برای مثال کره جنوبی است که با استفاده از داده های جدید-سیستم های معرفی شده در مارس که تکه های به هم محل تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری و سوابق.

این سیستم اجازه کره جنوبی مقامات به ردیابی حرکات شخص اول مثبت شناسایی شده در سئول آخرین شیوع است که مرتبط به یک کلوپ شبانه. تا کنون در این کشور دیده می شود 11,142 موارد و 264 مرگ و میر.

ادامه مطلب: ترودو می گوید اتاوا کمک خواهد کرد که صندوق coronavirus تماس ردیابی در سراسر کانادا

در کانادا یک برنامه می تواند کمک به پیگیری هر کاربر بوده و در تماس نزدیک با هشدار آنها را اگر آنها شده اند در نزدیکی کسی که با تایید و یا فرض مورد COVID-19.

تعدادی از استان ها باید نگاه خود را در حال توسعه تماس با ردیابی نرم افزار. آلبرتا در حال حاضر با استفاده از یک. انتاریو برتر داگ فورد در گفت و پشتیبانی ملی هماهنگ رویکرد است.

فدرال تماس با ردیاب در حال حاضر کمک به مقامات بهداشت عمومی در انتاریو — بیش از 200 نفر از آنها در حال کمک به ردیابی تماس از موارد مثبت.

داگ فورد را تشویق می کند هر کسی که نیاز به کروناویروس آزمون تست کنید

داگ فورد را تشویق می کند هر کسی که نیاز به کروناویروس آزمون تست کنید

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: آنها به بیش از هزار تماس در روز هنگامی که هر استان می پرسد. اداره آمار کانادا نیز از 1700 مصاحبه که می تواند 20,000 تماس در هر روز برای کمک به با تماس با ردیابی تلاش های او اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نیاز به در تماس گرفتن با هر کسی که ممکن است در معرض ویروس به مطمئن شوید که آنها را قرنطینه و نظارت خود را به صورت علائم و یا آزمایش” ترودو گفت: در روز جمعه.

برای Bogoch آن را کمی دشوار است برای ارزیابی چگونه کانادا در حال انجام است که تا کنون از نظر تماس با ردیابی. بهداشت عمومی در کشورهای در حال “انجام متفاوت,” او گفت:.

ادامه مطلب: به کانادا بازگشایی هستند ما آماده برای یک “موج دوم” از coronavirus عفونت است ؟

به شدت anecdotally, Bogoch گفت که او تا به طور کلی از شنیده تماس با ردیابی انجام می شود “کارآمد” در برخی از تنظیمات و “بسیار به آرامی” در دیگران است.

“و بسیاری از آن پایین می آید به منابع,” او گفت:.

اگر مردم به اندازه کافی به خرید به این ایده از یک برنامه و سپس آن را می تواند کمک به تکمیل تماس موجود را ردیابی کردند. اما یک برنامه است نه یک پتو راه حل او اضافه شده است.

شیوع کروناویروس: دکتر Njoo می گوید دولت فدرال آماده به حمایت از استانهای در تماس با ردیابی

شیوع کروناویروس: دکتر Njoo می گوید دولت فدرال آماده به حمایت از استانهای در تماس با ردیابی

او کسی نیست به هشدار در برابر قرار دادن بیش از حد بسیاری در فن آوری دیجیتال. کانادا معاون بهداشت افسر دکتر هوارد Njoo همچنین جمعه هشدار داد که برنامه می گلوله نقره ای نیست.

Benoit Barbeau, یک استاد علوم زیستی گروه در دانشگاه Université du Québec à Montréal گفت: به نظر می رسد کانادا این است که فقط شروع به سطح شیب دار تا تماس خود را ردیابی. این کشور دارای “not لزوما فعال شده است” در افزایش تست و یا ردیابی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

انتقال بدون علامت یا presymptomatic اما مسری مردم مثلا شده است “یک مشکل مهم.”

ادامه مطلب: در داخل مقامات در تلاش برای ردیابی تماس حرکات COVID-19 بيمار

“تماس با ردیابی خواهد شد حداقل این مردم آگاه باشید که آنها ممکن است حامل حتی اگر آنها در حال نشان دادن هر گونه علائم یا هنوز در حال توسعه هر گونه علائم” Barbeau گفت.

موج دوم

موج دوم است مهم نیست اگر آن را یک ماده از زمانی که.

به عنوان Canadian Medical Association رئیس جمهور دکتر شنی nuno santos روز جمعه گفت موج دوم COVID-19 است “اجتناب ناپذیر است.”

“شده است وجود دارد هرگز یک بیماری همه گیر در تاریخ ثبت شده که موج دوم و اغلب که موج دوم است و حتی بدتر از اول,” او گفت: جهانی, اخبار رادیو.

بازگشایی در راه است که کاهش مرگ و میر و موارد را می توان با “خوب داده است.” و خوب که داده ها می آید از تست گسترده برای پیدا کردن جایی که دقیقا موارد جدید در حال آمدن از.

فقط در آن می تواند شما را ردیابی.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

ما باید قادر به شناسایی نقاط داغ چرا که پس از آن شما می توانید ردیابی” nuno santos گفت.

ردیابی معنی برخی از مردم به ماندن در خانه تحت قرنطینه در حالی که دیگران می تواند بازگشت به کار و یا رفتن به مدرسه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر ما شناسایی بیشتر نقاط داغ و یا افراد بیمار شدن ما می تواند کاهش سرعت کمی,” او گفت:.

“اگر ما پیدا کردن که ما شاهد این بیماری وجود دارد ما می توانید برای باز کردن ، بنابراین این نوع برنده-برنده هر دو روش. این واقعا چیزی است که ما در حال تماس است.”

بازگشایی

در کانادا COVID-19 اپیدمی است که در مرحله مختلف در سراسر کشور — برخی از مناطق شهری بالا ارقام در حالی که استانهای دیگر (مانند New Brunswick) رسیده اند یک نقطه که در آن آنها در حال رفتن روز و یا هفته بدون یک مورد جدید.

به همین دلیل است که برای بسیاری از نقاط کشور آن را “کاملا مناسب” برای لغو برخی از محدودیت های اعمال شده از مستند.

به طور عمده, شما می دانید, شرق استان, چمن زار, Alberta British Columbia, these مکان هایی که توسط و بزرگ باید این بیماری تحت کنترل بسیار بهتر,” Bogoch گفت.

ساسکاچوان صاحبان رستوران eyeing بازگشایی بعد با احتیاط

ساسکاچوان صاحبان رستوران eyeing بازگشایی بعد با احتیاط

اما هنوز هم وجود دارد یک نگرانی در مورد تست سطح در استانهای انتاریو و کبک که در مجموع گزارش اکثریت قریب به اتفاق جدید روزانه موارد در کانادا در هفته های اخیر.

“وجود دارد بدیهی است که این نگرانی است که اگر ما نمی باید تست تشخیصی ظرفیت — یا شاید ما باید از این ظرفیت ما نه تنها استفاده از آن — و اگر ما سطح مناسب از تماس با ردیابی در محل در حال حاضر ما قطعا می تواند کمک به جامعه بزرگتر انتقال” Bogoch گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— با فایل توسط The Canadian Press, رادیو فردا

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>