چه نیوهمپشایر خروج سنجی به ما بگویید در مورد اولیه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این به مراتب از پیروزی قاطع چهار سال پیش اما برنی ساندرز سوار یک ائتلاف از جوان ترین و لیبرال ترین رای دهندگان در نیوهمپشایر به مقام اول در متلاشی دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی در روز سه شنبه.

با توجه به خروج نظرسنجی های انجام شده با رای دهندگان پس از رأی گیری Sanders, برنده تقریبا نیمی از کسانی که در زیر سن 30 و کسانی که شناخته شده به عنوان “بسیار لیبرال.” هر دو کوچک بودند slivers از نیوهمپشایر دموکراتیک رای دهندگان اما ساندرز’ حاشیه بودند خمیازه کشیدن.

که به ساندرز لبه کمی بیش از پیت Buttigieg و ctq که پیوست سناتور ورمونت در gobbling تا همه نمایندگان در خطر است, پس از شکار غیر قانونی رای دهندگان در روز نهایی که ممکن است حمایت الیزابت وارن و یا جو بایدن پیش از آن در مبارزات انتخاباتی.

مانند آیووا و نیوهمپشایر اصلی مقالات بیش از یکی از تعریف های شکاف در حزب دموکرات مسابقه: نژاد و قومیت. با توجه به خروج نظرسنجی 91 درصد نیوهمپشایر دموکراتیک رای دهندگان سفید — یک تضاد دو کشور در آینده بعدی در نامزدی, تقویم نوادا و کارولینای جنوبی است.

اما برخی از مهم تقسیم باقی می ماند عمدتا همراه سن و ایدئولوژیک خطوط. ساندرز بود انتخاب قریب به اتفاق رای دهندگان جوان, برنده 51 درصد از کسانی که زیر 30 و 42 درصد از کسانی که زیر 45. رای دهندگان کمتر از 30 ساخته شده تا حدود 14 درصد از رای دهندگان با توجه به نظرسنجی های خروج در حالی که کمی بیش از یک سوم شد و زیر 45.

ساندرز شد بسیار ضعیف تر با رای دهندگان گرفتن 17 درصد در میان کسانی که 45 ساله و مسن تر و 14 درصد از سالمندان 65 ساله و مسن تر.

Klobuchar سن انشعابات معکوس شد روز سه شنبه: مینه سوتا سناتور تنها موفق به کسب 4 درصد از کسانی که زیر 30 و 7 درصد از کسانی که زیر 45. اما او تمیز کردن در میان رای دهندگان مسن تر بودند که ستون فقرات بایدن حمایت خود را قبل از سقوط در اوایل متحده: او برنده هر دو آن دسته از 45 سال و بالاتر (با 27 درصد) و سالمندان 65 ساله و مسن تر (با 32 درصد).

پشتیبانی از Buttigieg در ضمن پل سن تقسیم. او موفق به کسب 21 درصد از رای دهندگان زیر 45 و 26 درصد از کسانی که 45 سال و بالاتر.

حدود یک پنجم رای دهندگان توصیف خود را به عنوان “بسیار لیبرال” و حدود نیمی از آنها 48 درصد رای برای Sanders, خروج نظرسنجی نشان می دهد. از جمله کسانی که شناخته شده به عنوان “تا حدودی لیبرال” به ارمغان می آورد مترقی به اشتراک گذاری از رای دهندگان به حدود 60 درصد و ساندرز برنده 33 درصد از آنها.

Buttigieg و Klobuchar اساسا بستن 27 درصد به 26 درصد در میان حدود 40 درصد که توصیف خود را به عنوان “متوسط” یا “محافظه کار است.” Buttigieg (22 درصد) بود کمی حمایت بیشتر در میان رای دهندگان لیبرال از Klobuchar (15 درصد).

خیلی از ساندرز’ پشتیبانی قفل شده بود پیش از آن در مسابقه. تنها 38 درصد از رای دهندگان در روز سه شنبه گفت: آنها تصمیم گرفتند برای آنها که رای قبل از این ماه اما بیش از دو سوم از ساندرز هواداران گفت: آنها ساخته شده تا ذهن خود را قبل از آن.

نه تنها 62 درصد می گویند که آنها تصمیم این ماه اما نیمی از رای دهندگان گفت: آنها ساخته شده تا ذهن خود را در چند روز گذشته. در میان کسانی که در اواخر deciders, Buttigieg برنده 29 درصد در مقایسه با 24 درصد برای Klobuchar و 16 درصد برای Sanders.

در حالی که نیوهمپشایر افزایش عمده برای ساندرز و Buttigieg — می دهد و اکسیژن به Klobuchar را — آن مشخص شده قابل توجه سقوط وارن و بایدن.

وارن تن به تن خودش را به عنوان یک وحدت نامزد, اما او در نهایت به حال یک هسته کوچک از حمایت حزب لیبرال بال و بدون کشش با تعدیل می شود. او موفق به کسب 13 درصد از رای دهندگان لیبرال — 20 امتیاز پشت ساندرز و 9 امتیاز پشت سر Buttigieg — و اسیر تنها 3 درصد از آرا در میان میانه رو و محافظه کاران است.

بایدن نامزد از رای دهندگان در پای صندوقهای رای پس از او وارد مسابقه برنده تنها 12 درصد از افراد 65 ساله و مسن تر. خود را تنها باقی مانده stronghold: یک-در-10 nonwhite رای دهندگان اولیه در میان آنها او موفق به کسب 16 درصد آرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>