چه رئیس جمهور گفت که او در ویروس — و آنچه که او در واقع

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزیدگی توسط اتهامات که او آهسته به عمل در coronavirus همه گیر منتشر کرده است یک لیست طولانی از اقدامات کلیدی دولت در زمان به صرفه جویی در زندگی می کند.

اما لیست منتشر شده توسط کمپین overstates برخی از اقدامات خود را – و برگ کردن inactions.

مراکز کنترل بیماری را توزیع آزمون به کاخ سفید ، اما از آن حذف شده که آزمون کار نمی کند – و حتی زمانی که آنها دریافت بهبود یافته, تست ظرفیت عقب مانده راه را. آن را در طول این مهم هفته, بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که اولیه پراکندگی عفونت snowballed به کشنده نقاط داغ. رئیس جمهور برجسته چگونه او به دنبال به آمریکا CDC کارشناسان به چین در حالی که حذف که او زودتر قطع ایالات متحده در تعامل وجود دارد. او اقدام در توسعه واکسن که مسلما کمک کرده است.

در اینجا تمام راه ها گفت: در زمان عمل – همراه با یک واقعیت برای چک کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است.

تست

مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی

بررسی واقعیت

CDC اذعان می کند که تست کیت های مستقر در اوایل بحران عمیقا ناقص جلوگیری از استفاده گسترده و hobbling آمریکا تست ظرفیت. دو هفته پس از اطلاعیه اولیه فقط سه نفر از بیش از 100 سلامت عمومی آزمایشگاه در ایالات متحده تا به حال تایید CDC تست برای استفاده با توجه به ارتباط سلامت عمومی آزمایشگاه.

برای بیش از سه هفته دولت فدرال اصرار داشت که تنها CDC-طراحی و توسعه آزمون می تواند از نظر قانونی مورد استفاده برای شناسایی شیوع کروناویروس. کیت’ شکست چپ متحده وابسته به ارسال نمونه به CDC مرکزی آزمایشگاه –که ثابت شود عمده تنگنا به تأخیر انداختن نتایج.

علاوه بر این تست معایب تاخیر در استقرار تبلیغ “مبتنی بر جامعه آنفلوانزا نظارت” بالقوه سیستم هشدار دهنده برای نقاط داغ. در زمان سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت سیاسی که تست تاخیر می تواند مانع دولت توانایی تشخیص پراکنده موارد قبل از آنها سوخت بزرگتر شیوع است.

احتمالی راه حل — یک تغییر در سیاست FDA است که اجازه labs توسعه و استقرار آزمون خود را آغاز و در بهمن 29 — آمد و نزدیک به یک هفته پس از APHL فوری درخواست نظارتی امداد.

بریتا Jewell, متخصص اپیدمیولوژی در امپریال کالج لندن گفت سیاسی که فقدان اولیه و گسترده آزمایش در ایالات متحده نقش مهمی در زمان اجتماعی فاصله سیاست. کار او نشان می دهد که اجرای سیاست های دو هفته قبل از آن می تواند کاهش می یابد coronavirus مرگ و میر ده برابر است.

“بسیاری از کشورها – و نه فقط آمریکا بود که طبعا تلاش به زمان اجتماعی فاصله سیاست های اقتصادی به حداقل رساندن درد” بریتا گفت: “اما آن را بسیار دشوار است برای گرفتن حق زمان اگر شما نمی دانید که با اعتماد به نفس معقول که در آن نقاط داغ هستند و یا چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند.”

چین نظارت

مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی

بررسی واقعیت

این سند با دقت اشاره می کند که چین مانع از CDC و WHO کارشناسان از ارزیابی شیوع این بیماری در اوایل فوریه. اما با حذف بافت – کاهش بین المللی سلامت عمومی تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از همه گیر مانده بود رد پای کوچکتر در چین است.

با توجه به گزارش های رادیو فردا, دولت, حذف, بهداشت عمومی موقعیت در پکن در ماه ژوئیه گذشته که تعبیه شده بود یک آمریکایی اپیدمیولوژی در چین کنترل بیماری آژانس. گسترده تر CDC قطع ده ها تن از چین مبتنی بر موقعیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

CDC را انکار می کند که کاهش حضور امریکایی تحت تاثیر خود ارزیابی از این بیماری همه گیر را انتخاب کنید.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی نیز صدور خود را طبقه بندی شده هشدار در ژانویه و فوریه در مورد جهانی خطر ناشی از ویروس ها و تلاش های مقامات چینی برای به حداقل رساندن آشکار شدت.

ارتباطات عمومی

مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی

بررسی واقعیت

در حالی که مشخصات فنی دقیق این کمپین را توصیف حذف این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات عمومی در سراسر مه بارها و بارها عنوان همه گیر.

در حالی که کاخ سفید Coronavirus نیروی کار را با ارائه یک جلسه مطبوعاتی در ملی فرمانداران’ جلسه انجمن پانل اعلام کرد که “خطر برای آمریکا باقی می ماند در این زمان” با توجه به خلاصه ای منتشر شده توسط HHS. به همین ترتیب در تبلیغ مطبوعاتی در هند مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتباه اعلام کرد که این ویروس بود “به خوبی تحت کنترل در کشور ما” و ادعا کرد که “وضعیت تمام خواهد شد شروع به کار کردن.”

کاخ سفید در نامه ای به کنگره را درخواست $2.5 میلیارد اگرچه $535 میلیون بود تغییرمسیر از ابولا پیشگیری و درمان است. در نهایت پس از هفته ها مذاکره کنگره با تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد در اواخر ماه مارس با بیش از 120 میلیارد در بودجه بهداشت عمومی.

تولید واکسن

مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی

بررسی واقعیت

واکسن مشارکت در حال حرکت رو به جلو و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند دولت فدرال, پشتوانه مالی می تواند کمک به تسریع واکسن.

اما تهمت بارها overestimated و overpromised چگونه به سرعت یک واکسن می تواند مستقر شود. خوش بینانه, محققان می گویند یک واکسن می تواند آماده شود پس از یک سال تا 18 ماه از توسعه و آزمایش است. اما این امر زمان بیشتری را به سطح شیب دار بالا تولید.

کارشناسان می گویند بیشتر نیاز فوری تر بود تولید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت در خط مقدم. لیست باعث می شود هیچ اشاره ای از اقدامات برای سرعت بخشیدن به که تولید تا اواخر ماه مارس است.

محدودیت های مسافرتی

مغلوب ساختن پیشی جستن جدول زمانی

بررسی واقعیت

مغلوب ساختن پیشی جستن غالبا دفاع از رکورد خود با اشاره به چین سفر محدودیت های اعلام شده در ژانویه 31, یک حرکت گسترده در دفاع توسط کارشناسان بهداشت عمومی با وجود شکاف قابل توجهی.

تلاش بیشتر شامل سفر از کشورهای دیگر هنگامی که ویروس فرار کرده بود و چین به دست آورد footholds در سراسر اروپا و آسیا نمی آمد تا پایان ماه فوریه. آن گونه از ویروس منشاء آن در اروپا شد و به احتمال زیاد در حال حاضر در گردش خون در سراسر شهر نیویورک است. مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده مجموعه ای جامع از سفر اروپایی محدودیت در مارس 11. کارشناسان می گویند ایران به احتمال زیاد اوایل نقطه داغ اگر چه اطلاعات در مورد ویروس’ گسترش در این کشور محدود است.

در حالی که محدودیت های مسافرتی هستند به طور گسترده ای پذیرفته ابزار حاوی بین المللی بیماری شیوع برخی از کارشناسان با انتقاد از تمرکز بر مسافران خارجی – اشاره کرد که شهروندان آمریکایی هستند کمتر احتمال دارد به قرارداد این بیماری و گسترش آن را بر خود بازگشت.

در حالی که بازگشت شهروندان به طور معمول به نمایش در فرودگاه ها و بسیاری از خانه رفته و با کمی بیش از یک اطلاعات جزوه و دستورالعمل های مربوط به خود شده است. در مقابل هنگ کنگ – تبلیغ توسط برخی از کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان یک مدل بین المللی پاسخ – اجرا به صورت تصادفی تست بزاق و در معرض تقریبا تمام مسافران به اجباری 14-روز قرنطينه با مجازات های کیفری برای نافرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>