چه ردسکینز نام و مؤتلفه مجسمه های مشترک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

روز دوشنبه ردسکینز واشنگتن اعلام کرد این امر می تواند انتخاب یک نام جدید در نهایت غارنوردی به فعال و حامی فشار به جای ضد آمریکایی های بومی لکه دار کردن با یکی دیگر از طلسم. روشن نیست که آیا این تغییر نام را به طور کامل ریشه کن کردن این مشکل است. در حال حاضر این تیم مربی گفت که او می خواهد نام جدید برای “ادامه تجلیل و حمایت از آمریکایی های بومی” که نشان می دهد برخی از ادامه بومیان آمریکایی مراجع در جایگزینی طلسم. با این ادعا که این نام به نوعی “افتخارات” بومی آمریکایی ها همچنین نشان می دهد که رهبران تیم نیست و به طور کامل با حساب مشکلات را طلسم خود را.

حامیان ساخته شده اند که همان دفاع با افزایش شدت در هفته های اخیر, اما از آن است که کمتر سوزان از نام خود را. “لقب است نه بود و نه خواهد شد یک تجلیلی,” Suzan نشان داده Harjo بومی فعال سیاسی که به صرف حرفه خود به چالش کشیدن آمریکا-هند مضمون کثافت در دادگاه ها و در دانشگاه ها نوشت: در نظر قطعه خواستار نام به کاهش یافته است.

تغییر نام رخ داده است در یک تابستان که امریکا آغاز شده است یک عقب افتاده حساب با این سوال که ما افتخار و چرا. تظاهرات گسترده پس از کشتن جورج فلوید چرخد و به زودی پس از آن به بیش از 700 مجسمه مؤتلفه رهبران و سربازان هنوز ایستاده در ایالات متحده است. حامیان این آثار گفت که خلاص شدن از آنها را به مقدار “پاک کردن” تاریخچه—نه کاملا “افتخار” ما در مورد شنیدن با بومی آمریکایی با مضمون تیم های ورزشی, اما مشتق از همان غریزه برای حفظ حافظه جمعی و بدون فکر می کنید مراقب باشید به ارزش این آثار نیز بیان.

در بسیاری از نامهای هند و کنفدراسیون بناهای تاریخی مانند صدا جداگانه مسائل. آثار تاریخی اختصاص داده شد به افراد خاص و در آن حس را منعکس واقعی لحظه در تاریخ هند با مضمون تیم ها و تصاویر که آمده اند برای تعریف بخش های بزرگی از فرهنگ آمریکایی از سوی دیگر نمی شد تا کنون حدود یک لحظه تاریخی است. اما این اتصالات که ملت مقابله با هر دو در یک بار: هر دو متفق آثار و تیم های ورزشی تاریخ به حدود همان زمان حدود یک قرن پیش زمانی که Jim Crow قوانین به طور کامل ریشه KKK شد شکوفایی و غرب اعلام شد به دست آورد. مورخ فردریک جکسون ترنر بود به نام مرز “بسته” و آخرین جنگ و کشتار به سرعت خود را به عقب به حافظه است. مردم هند بودند محدود به رزرو فرزندان خود را به سرقت رفته دور و قرار داده شده در مدارس شبانه روزی.

هر دو این تیم ها و بناهای تاریخی در حال عبارات از ارزش هایی که تاریخ از زمان قبل ارزش تنگاتنگی در ارتباط با دو متمایز تظاهرات سفید برتری—برده داری و فتح. و هر دو به ایران توسط پست-hoc توجیه که مبهم اصلی انگیزه برای آنها. مؤتلفه مجسمه های ساخته شده در دهه 1920 واقعا نمی شد در مورد جنگ. و کثافت به تصویب رسید و در حدود همان زمان واقعا نمی شد در مورد احترام به روح مردم است.

به عنوان بسیاری از مردم پس از مکالمه بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی می دانم که بسیاری از این مجسمه ها ساخته شده است و بلافاصله پس از جنگ داخلی بلکه در اوایل 1900s و 1950s و ’60s—هر دو بار گرم, حقوق مدنی, تنش است. اولین کسانی بودند خاطرات نه بناهای اگر ما به طور جدی ظریف تمایز ارائه شده توسط منتقد هنری آرتور Danto: “ما راست بناهای تاریخی که ما باید همیشه به یاد داشته باشید و ساخت بناهای یادبود به طوری که ما باید هرگز فراموش نکنید.” به عبارت دیگر خاطرات هستند یادبود دهید; آثار پافشاریای نشان دادن یک جامعه را انسجام از طریق تجلیل از رویدادهای خاص و یا افراد است. اوایل یادبود بودند در ارتباط با گورستان و سنگ قبر و آن را تنها در 1870s و پایان بازسازی که آنها شروع به مهاجرت به دادگاه چمن و میادین شهرستان و در نظر گرفتن تهاجمی شکل مجسمه یاد ماندنی. توسط 1890 با ارتفاع Robert E. Lee بالاتر از آنچه که تبدیل به ریچموند بنای خیابان حرکت بود در نوسان کامل است و آن را ادامه داد و از طریق 1930 اسپانسر شده از طرف ایالات دختران کنفدراسیون و دیگر جنوب سازمان.

مجسمه ها واقعا به دنبال به مناسبت قدیمی که تاریخ جنگ. به جای آنها اظهار داشت و پس معاصر ارزش Jim Crow تبعیض نژادی در حالی که خدمت به عنوان یک انحصاری هشدار به آمریکایی های آفریقایی تبار. “این مجسمه به معنای ایجاد مشروع لباس سفید برتری” جیمز گراسمن, مدیر اجرایی American Historical Association, NPR گفت. “چرا شما با قرار دادن یک مجسمه Robert E. Lee یا استون وال جکسون در سال 1948 در بالتیمور?”

در اطراف بناهای تاریخی یک نفر می تواند در ایجاد روحیه تیم یک زیرساخت فرهنگی از داستان آهنگ ها و آیین تبیین ارزش های سفید برتری. مانند بازی روز پرچم های مؤتلفه نبرد پرچم به عنوان یک خدمت قابل حمل بیت از خاطرات. شما می توانید آن را در خانه خود و یا ماشین و یا حمل آن را از جنوب دور از مجسمه. وحدت ما یادآوری نیست به ناچار یک نیروی خوب است. در حال حاضر داشتن شده است تحت فشار قرار دادند به دیدن همه چیز از نو بسیاری از آمریکایی ها نگاهی به دادگاه مربع و پیدا کردن یک دید واضح تر: کسانی که افتخار مردان—کسانی که کثافت از سفید برتری شدند خائن slaveholders, نژادپرستان.

موج مؤتلفه مجسمه های گل رز و کاکل در همان سال که تیم های ورزشی خود را نام مستعار. بوستون بریوز شروع بازی تحت این نام در سال 1871. سرخپوستان کلیولند دنبال کرد و در سال 1915 و شیکاگو, سیاه, شاهین در سال 1926 با بوستون (و به زودی واشنگتن) بریوز اتخاذ ردسکینز نام در سال 1933. در طول 1900s اولیه فهرستی از نام تیم رشد شامل رزمندگان Redmen, ستاد, وحشی Thunderbirds و Tomahawks. و بیش از چند دهه آینده این بلد را به دبیرستان و راهنمایی سطح بالا ایجاد یک اکوسیستم از نمادها و تصاویر بسیار متراکم آن را به نظر می رسد کاملا طبیعی و نرمال است.

که نمادین زیرساخت های توسعه یافته فراتر از کثافت. آن را شامل هند سر پنی و بوفالو نیکل هند با مضمون تابستان اردوگاه های “Indianist” جنبش در موسیقی و “توحش” در نقاشی های عجیب و غریب گردشگری به جنوب, جوک, کارت پستال و چیز تازه ای شاید یک “هند گوشه” که پر از خانه با بومی صنایع دستی است.

و فقط مانند مؤتلفه مجسمه منعکس پیروزی سلسله مراتب نژادی, بومیان آمریکا, اسامی تیم آغاز شده و در میان final فتح غربی قبایل و شدت پس از به نوبه خود از قرن زمانی که مردم هند شد اشیاء از نوستالژی ترحم و صحت برای سفید آمریکایی مبارزه با محاکمه میشود. رزرو زمین که برگزار شده بود جمعی بود که تقسیم سهمیه که به سرعت در حال انتقال از طریق پیوند و زور به یک دسته جدید از غیر بومی مهاجران. و دولت مدارس شبانه روزی—با هدف استفاده از ورزش ، موسیقی و آموزش فنی و حرفه ای به زور هند جذب—معرفی برخی از اولین تیم به نام “سرخپوستان.” این آغوش “هند” یک آغوش و یک فکر بود ناپدید شد. و به این ترتیب در حالی که کنفدراسیون بناهای تاریخی جشن پیروزی یک مسابقه بیش از یکی دیگر از بومیان آمریکایی تصاویر—در حالی که بسیار پیچیده تر است—نیز جشن فتح یک نفر در دست دیگری است.

واشنگتن NFL team اعلام کرده است آن را به پیدا کردن یک نام جدید. تا کنون تلاش به نظر می رسد به زندانی با زبان “تجلیل” بومی آمریکایی است. نام جدید ما گفته خواهد شد “افتخار” هر دو مردم هند و نظامی است. که ترکیبی نشان می دهد که alliterative “رزمندگان” ممکن است دروغ در سی آینده.

اما چرا اجازه نمی دهد این اسطوره بروید ؟ یک تیم فوتبال را نام می کند افتخار نیست هر چیزی و نه باید آن را به. هیچ کدام از اوایل ورزشی تیم همیار—از جمله تمام کسانی که سرخپوستان با هدف به افتخار. آنها به دنبال ایجاد یک تصور جامعه اطراف رنگ از بازیکنان خود را’ ، محلی و یا جغرافیا و یا صنعت. یا کاریزماتیک مخلوقات است. کثافت باید محلی, دمدمی, شاید حتی سرگرم کننده است. (به سلامتی, برای مثال, برای گذشتن از شهر گودال Spitters تیم بیس بال!)

با توجه به سابقه واشنگتن باید فرار از هر چیزی برای انجام با افراد بومی است “رزمندگان” خواهد بود بدبینانه سیلی تشویق طرفداران به ادامه پاک کردن و dishonoring سرخپوستان در حال حاضر تحت پرچم یک کمی کمتر نژادپرستانه نام. به همین ترتیب همه درگیر باید به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد اتخاذ یک نام مانند دم قرمز است که در حال حاضر به دام “تجلیل”—در این مورد تاسکیگی نیروی هوایی. و یا حتی بدتر Codetalkers پس از (بیشتر) شام خوردن سربازان جنگ جهانی دوم است. اگر ما می خواهیم به احترام به این افراد اجازه دهید قرار دادن جدید مجسمه. بیایید وانمود به افتخار آنها را با چسباندن نام خود را در یک تیم فوتبال و ساخت آنها را به کثافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>