آنچه که ما آموخته است که در مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه دوشنبه

چه اتفاقی افتاد دوشنبه ؟

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی خود را از سر گرفت دفاع رئیس جمهور به سرعت در جریان حمله علیه جو بایدن — و حتی باراک اوباما ، مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای Pam باندی و اریک Herschmann استدلال کرد که در واقع این بود که جفت که باید بررسی شود برای فساد و سوء استفاده از قدرت به عنوان بخشی از خود را در دست زدن به روسیه و اوکراین سیاست.

سناتورها همچنین شنیده از کنت استار سابق مشاوران مستقل که تحت فشار قرار دادند برای بیل کلینتون را استیضاح و سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق و وکیل مدافع جنایی Alan Dershowitz دو خارج از وکلای اضافه شده به مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از ستاره قدرت و استدلال می کنند در برابر قانون اساسی دموکرات استیضاح مورد.

این مسئله که تحت سلطه مکالمه دوشنبه — جان بولتون اتهامات تساوی جمهور به طور مستقیم به اوکراین رسوایی — بود به سختی خطاب با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم.

اما مجلس سنا بود مصرف آیات که تهدید به upend جمهوریخواه قصد دارد برای سریع تبرئه این هفته است. اوباما در حال افزایش فشار از دموکرات ها به توافق برسند به شنیدن شاهدان از جمله بولتون و بهداشت ، میت رامنی پیشنهاد آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” شاهدان می شود به نام. اما در پایان روز آن را هنوز هم روشن نیست که اکثریت سنا وجود دارد برای انجام این کار است.

آنچه اتفاق می افتد در روز سه شنبه?

محاکمه خواهد reconvene در 1:00 p. m. و مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی تیم نتیجه خواهد گرفت استدلال های خود را روز به روز تا پایان.

پس از هر دو طرف به پایان رسید خود را باز استدلال سناتور آغاز خواهد شد-16 ساعت کشش که در آن آنها می توانند سوالات — خواندن با صدای بلند توسط قاضی جان رابرتز — به هر دو استیضاح مدیران و رئیس جمهور و وکلای مدافع.

11:06 P. M.

‘آن را برای رفتن به مضر’: جمهوری خواهان تسلیحاتی تهمت تیم حملات در بایدن

سنا استیضاح محاکمه نیست دقیقا خوب را فشار دهید برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما جمهوری خواهان مجلس سنا می گوید آن را نیز صدمه زدن به معاون سابق رئیس جمهور و 2020 امیدوار جو بایدن.

دومین روز از استیضاح دادگاه در زمان به نوبه خود تیز زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای Pam باندی و اریک Herschmann صرف بخش قابل توجهی از وقت خود را در کف مجلس سنا با این استدلال که بایدن باید مورد بررسی قرار گیرند.

اما جمهوری خواهان مجلس سنا مورد استفاده در این حمله هماهنگ در بایدن به منظور بالا بردن سوال در مورد زنده بودن سیاسی خود. دفعات بازدید: داستان کامل. — ماریان LeVine

10:14 P. M.

جمهوری خواهان به Dershowitz یک thumbs-up

بسته شدن استدلال سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق و وکیل مدافع Alan Dershowitz به نظر می رسید لطفا به سناتور جمهوریخواه — و حتی به دست آورده او را در آغوش صریح از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد هنجار ایسن.

Dershowitz که پیچیده دوشنبه استدلال به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی استدلال در میان چیزهای دیگر که ادعا می کند در سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب منتشر نشده — اگر درست باشد — آیا تشکیل یک impeachable دفاع. بولتون گزارش مربوط جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به توقف در اوکراین کمک کند.

عملکرد به نظر می رسد برای جلب رضایت جمهوریخواهان تعدادی از آنها رفت و به Dershowitz به لرزش دست خود را پس از سنا موکول برای شب. ایسن — سابق کاخ سفید وکیل در دولت اوباما که مشغول به کار به عنوان بخشی-زمان قضایی مجلس کمیته مشاور — در آغوش گرفت Dershowitz و دو رد و بدل آنچه به نظر می رسد تعارفات. — جسی نرنااجو

8:53 P. M.

Dershowitz آدرس بولتون

سابق استاد حقوق دانشگاه هاروارد و اشاره کرد وکیل مدافع جنایی Alan Dershowitz در نهایت ذکر John Bolton با نام اواخر دوشنبه شب او به عنوان بسته بندی خود را ارائه — به مناسبت روز فقط مستقیم مرجع در طبقه سنا به سابق مشاور امنیت ملی که تهدید کرده است که به upend استیضاح محاکمه.

“هیچ چیز در بولتون آيات حتی اگر درست خواهد به سطح افزایش سوء استفاده از قدرت و یا یک impeachable جرم” Dershowitz گفت.

Dershowitz همچنین استدلال کرد که هر دو از حزب دموکرات’ مقالات از استیضاح — سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره — مشروع نیست impeachable جرائم. — اندرو اینکه desiderio و Kyle Chandler

7:55 P. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم تبدیل سنا محاکمه به تمدید اوباما-بایدن حمله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل سنا کف دوشنبه به متناوب-واقعیت استیضاح از رقبای سیاسی خود: جو بایدن و باراک اوباما.

در حالی که سناتور بحث مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح پشت درهای بسته — یک فرایند در حال حاضر تعریف شده که آیا آنها موافق اجازه می دهد تا جدید شاهد به شهادت — وکلای او ریختن هر گونه تظاهر متقاعد کردن یک گروه از جمهوری خواهان میانه رو به طرف رئیس جمهور و به جای عمل کردن به یک مجازی دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن بالای سیاسی nemeses.

برای حدود دو ساعت در روز دوشنبه تهمت وکلای Pam باندی و اریک Herschmann استدلال کرد که آن را بایدن و اوباما که باید بررسی شود برای فساد و یا سوء استفاده از قدرت تخمگذاری مورد ضخامت سیاسی کنایه است که به شدت رد شده توسط سوگند شهود در مجلس استیضاح پرس و جو در اواخر سال گذشته. دفعات بازدید: داستان کامل. — Kyle Chandler و اندرو اینکه desiderio

5:49 P. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم پرانتز برای عمیق تر استیضاح درام پس از Bolton, تعجب

در عرض فقط 24 ساعت به مقامات کاخ سفید رفت و از احساس خود مطمئن در مورد speediness سنا استیضاح محاکمه به تکاپوی اسکواش جان بولتون بمب اتهام.

در حال حاضر مقامات کاخ سفید و تهمت وکلا در حال آماده سازی برای امکان وجود دارد که مجلس سنا استیضاح دادگاه احضار شهود کشیدن از محاکمه برای روزها یا هفته, برش, به برنامه های دولت از آدرس اتحادیه و تاخیر در مغلوب ساختن پیشی جستن محوری خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است. دفعات بازدید: داستان کامل. — نانسی طبخ دارن Samuelsohn و Meridith McGraw

5:35 P. M.

Pelosi توسط بولتون اخبار

سخنران نانسی پلوسی گفت: او را شگفت زده و ادعا می کند از جان بولتون که به طور مستقیم با لینک جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نکردن به اوکراین کمک کند.

“من شده است برای شهود و اسناد و مدارک در تمام طول” پلوسی به خبرنگاران گفت: او به عنوان رهبری خود هفتگی رهبری جلسه دوشنبه شب با اضافه کردن آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که سناتور بود در مورد آن می گویند.

Pelosi جواب نداد سوال در مورد اینکه آیا در خانه را از هر گونه اقدامات در پی اخبار.

بولتون ادعا — گزارش ساخته شده در عین حال-به-انتشار کتاب — می تواند به افزایش فشار بر جمهوری خواهان مجلس سنا به صورت شهود در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه. — جسی نرنااجو

5:21 P. M.

پنس فاصله خود را از اوکراین —دوباره

بدون توجه به آنچه او می کند معاون رئیس جمهور مایک پنس نگه می دارد به عقب کشیده به اوکراین رسوایی.

در بعد از ظهر دوشنبه پنس را رئیس ستاد مارک کوتاه منتشر نادر بیانیه ای در مورد اوکراین بار دیگر در تلاش برای فاصله معاون رئیس جمهور از این موضوع گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او اجازه “به مجموعه ای از رکورد مستقیم.”

کوتاه اصرار تهمت هرگز بسته کمک به اوکراین برای تحقیقات به Bidens در مکالمات معاون رئیس جمهور تا به حال با او را به عنوان او آماده برای یک سفر به اروپا. او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پنس که دیگر کشورهای اروپایی نیست انجام بخشی خود را در کمک به اوکراین است.

“به کاخ سفید, مشاور ارائه شده امروز بر اساس شهادت ارائه شده توسط حزب دموکرات شاهدان در خانه جلسات این تنها مسائل است که معاون رئیس جمهور مورد بحث با مقامات اوکراین — از آنجا که این چیزی است که رئیس جمهور از او خواست به منظور بالا بردن” او نوشت. — آنیتا کومار

5:21 P. M.

Bolton, بمب, مجموعه whodunnit دیوانگی

کاخ سفید و جان بولتون تیم توافق در این حد, حداقل: نبود ما است.
به عنوان مواد منفجره اخبار از سابق مشاور امنیت ملی در آینده کتاب ricochets در سراسر واشنگتن — در این گزارش متهم به رئیس جمهور مقید کمک نظامی به اوکراین به تحقیقات دموکرات — هر طرف در حال ظهور اختلاف التماس کردن مسئولیت نشت به نیویورک تایمز.

آشنایی با منابع در پشت داستان می تواند درخشش نور در مورد اینکه آیا کسانی که اطلاعات با زمان انگیزه شد برای نفوذ در سنا استیضاح محاکمه و یا — به عنوان جمهوری خواهان پیشنهاد شده در دوشنبه آنها صرفا تلاش برای آب بولتون فروش کتاب.

و این می تواند به روشن شدن این که آیا بالا مقامات کاخ سفید آگاه بودند بولتون اتهامات با چند نوروزی گفتن خبرنگاران آنها احساس blindsided با داستان. دفعات بازدید: داستان کامل. — دانیل Lippman, Natasha برتراند و Meridith McGraw

5:04 P. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم صفر در بایدن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دفاع تیم تکیه سخت به اتهامات فساد علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی — ادعا می کند که سوخت تهمت ادعا فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین است.

به طور گسترده و ارائه در روز دوشنبه جلسه محاکمه Pam باندی و اریک Herschmann اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی تیم شیرجه زده و فساد ادعا اطراف هانتر بایدن نقش در هیئت Burisma یک انرژی اوکراین شرکت.

“چرا هانتر بایدن در این هیئت مدیره؟” باندی پرسید: بررسی اظهارات او با بیان این که مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم بود نه برنامه ریزی در آوردن اتهامات تا زمانی که خانه استیضاح مدیران در هفته گذشته با استفاده از بخشی از خود را باز استدلال به دنبال کم ارزش کردن این مسئله است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی رهبری تلاش در سال گذشته به فشار دولت برای بررسی Burisma و Bidens اما این اتهامات بی اساس هستند. چند شاهد که شهادت قبل از خانه محققان وجود دارد گفت: هیچ اعتبار به اتهامات علیه بایدن. دفعات بازدید: داستان کامل. — اندرو اینکه Desiderio

4:20 P. M.

شاهد رای برای چهار شنبه

جمهوری خواهان مجلس سنا هستند eyeing حیاتی رای شاهد پایان همین هفته.

“ما در حال رفتن به یک رای در شاهدان روز جمعه” سناتور. جان Barrasso (R-Wyo.), یک عضو جمهوریخواه رهبری به خبرنگاران گفت:.

رای گیری است و انتظار می رود فراگیر پس از آیات از سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون که رئیس جمهور به او گفت که او به طور مستقیم نکردن کمک های از اوکراین به دلیل او می خواست آن دولت به بررسی رقبای سیاسی خود از جمله جو بایدن.

جمهوری خواه سنسور. میت رامنی در ایالت یوتا سوزان کالینز از مین و لیزا Murkowski آلاسکا گفته اند که آنها در حال باز به شنیدن از Bolton اما معلوم نیست اگر لازم چهارم جمهوریخواه به آنها ملحق خواهد شد و دموکرات ها او را در.

اگر سنا رای در برابر شنیدن شهادت شهود میچ مک کانل می تواند حرکت به سوی یک رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت. — ماریان LeVine

3:45 P. M.

وارن احتمالا گم شده و بیشتر مبارزات انتخاباتی زمان: ‘این مهم تر است’

الیزابت وارن نیست در همه تضاد در مورد چشم انداز از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایشی در حال اجرا گذشته آیووا و نیوهمشایر یک امکان واقعی اگر سنا رای به شنیدن از شاهدان.

“این مهم تر است. وجود دارد برخی از چیزهایی مهم تر از سیاست” او در مصاحبه ای گفت: بین شهادت از رئیس جمهور دفاع.

ماساچوست سناتور قفل شده است و در یک مسابقه نزدیک در آیووا و نیوهمشایر اما یکی از چهار سناتور — همراه با مایکل بنت ctq و برنی ساندرز — در حال اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر در گیر واشنگتن برای محاکمه. او گفت: این خبر که جان بولتون مرتبط است تهمت به طور مستقیم به خودداری از کمک شده است یک بازی تعویض: “چگونه می تواند جمهوری خواهان را انکار شهود در این نقطه است؟” — بورگس اورت

3:21 P. M.

رامنی و استار جویدن چربی

کشف چت در اولین دادگاه شکستن: میت رامنی و کن استار.

یوتا سناتور سابق بیل کلینتون محقق تا به حال طولانی متحرک, گفتگو پس از دفاع استراحت برای چند دقیقه. آن را به نظر می رسد به خوشگذران بود و خوب روحیه و شامل تهمت منتقد هنجار ایسن که امضا شده در سال گذشته به عنوان یک مشاور برای کمک به کمیته قضایی مجلس را نظارت و تحقیقات است.

به عنوان یک به طور فزاینده ای بزرگ مطبوعات بسته سعی کردم به گوش دادن و مشاهده گفتگو دیابت جان کندی (R-لا.) خم شد و زمزمه چند کلمه ظاهرا نشان می دهد خبرنگاران بودند ، رامنی نگاه کردن در گالری و سپس او و استار پا را از مشاهده. — بورگس اورت

2:42 P. M.

کن استار: ‘مانند جنگ استیضاح جهنم است’

کن استار ساخته شده است که اولین بازی خود را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محاکمه سخنرانی سناتور چگونه استیضاح مقایسه “به جنگ داخلی.”

استار — که اخیرا اضافه شده به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم و شهرت هل دادن برای استیضاح رئیس جمهور بیل کلینتون — تحویل یک رفیع گفتار به سناتورها در مورد وزن از وظایف خود را در آنچه که او به عنوان یک “سن استیضاح.”

“مانند جنگ استیضاح جهنم است” استار گفته سناتور در یک سخنرانی متراکم با منابع تاریخی از بیگانه و فتنه عمل می کند به ایران-کنترا رسوایی.

استار را تقریبا ساعت-سخنرانی طولانی باقی مانده در سطح بالا — veering از استیضاح اندرو جانسون به ریچارد نیکسون برای هیلاری کلینتون. او به نقل از الکساندر همیلتون اواخر دیوان عالی کشور قاضی آنتونین اسکالیا و البته قانون اساسی است.

“هنگامی که ما نگاه به پایین دالان زمان ما می بینیم که تقریبا برای ما در قرن اول به عنوان یک جمهوری مبتنی بر قانون اساسی شمشیر ریاست جمهوری استیضاح باقی مانده روکش.” استار گفت.

برخی از عربستان ناظران در مقایسه استار خشک سخنان نامطلوب به دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای که ارائه شد و با حرکت سریع و کامل با چند رسانه ای کلیپ های.

“این دفاع نیاز به کمی کمتر Atticus سهره و کمی بیشتر Miss Universe” Rep. مت Gaetz (R-Fla.) توییتی. — سارا فلک

2:40 P. M.

بی قرار سنا

کن استار فقط موفق به انجام کاری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح آزمایشی که چند دیگر سخنرانان اند: نگه داشتن هر کس در صندلی های خود.

شاید آن یک روز شکستن آنها درست بود اما حدود یک ساعت و نیم بعد از ظهر دوشنبه تمام 100 سناتور نشسته ربودهشده در میز خود را در حالی که سابق بیل کلینتون مشاوران مستقل و نوظهور علاوه بر این به رئیس جمهور قانونی دفاع تیم تشبیه استیضاح به جنگ و خواست تبرئه رای برای جلوگیری از طولانی مدت در قانون اساسی عواقب.

سرزنش بهداشت ، شلدون وایتهاوس برای شروع این روند را تغییر دهیم. رود آیلند دموکرات برای اولین بار ایستاده و ترک اتاق کمی کمتر از 10 دقیقه. سناتور. ران جانسون از ویسکانسین و سپس خارج شد با یک پوشه سبز در دست برای حدود یک دقیقه. دیگران که عذر خود را برای مدت کوتاهی شامل سنسور. Ron Wyden یا اورگان و چاک Grassley آیووا.

در طبقه سناتور تا حد زیادی نشسته و سکوت در طول استار اظهارات با چند استثنا. ایلینوی دموکراتیک بهداشت ، Tammy Duckworth گفتگو با دو seatmates: Whitehouse و بهداشت ، مایکل بنت کلرادو. جمهوری خواهان سوزان کالینز و لیزا Murkowski نگه داشته و مشغول نت برداری می کردند تا تعدادی از دموکرات ها از جمله کامالا هریس کالیفرنیا گری پیترز میشیگان, جک رید از رود آیلند و کریستن جیلیبرند از نیویورک است. — دارن Samuelsohn

2:14 P. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم: بولتون که ؟

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دفاع تیم دوشنبه نشان داد که آن را نمی خواهد به طور مستقیم آدرس جدید بمب ادعا می کند از جان بولتون که درهم جمهوری خواهان مجلس سنا و تزریق جدید عدم اطمینان به دادگاه.

“ما در برخورد با رونوشت مدارک و شواهد. ما در برخورد با اطلاعات در دسترس عموم. ما با حدس و گمان اتهامات که بر اساس مدارک استاندارد در همه” جی Sekulow تهمت سرب شخصی وکیل به دادگاه گفت که او در را باز کرد تا دومین روز از تیم خود را به باز کردن بحث در سنا محاکمه.

Sekulow نیست به طور خاص اشاره سابق مشاور امنیت ملی بدخشان اتصال مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به اوکراین کمک های یخ و فشار برای تحقیقات به Bidens. اما آن سخت است نه به حدس بزنید چه او با اشاره به. دفعات بازدید: داستان کامل. — Kyle Chandler و اندرو اینکه desiderio

2:09 P. M.

تلاش برای دریافت پیام

جمهوری خواهان مجلس سنا بودند پرتاب کردن تعادل-دوشنبه آخرین جان بولتون آیات ارائه طیف وسیعی از پیچیده و دشوار و در زمان های متناقض — پاسخ به یک قسمت که تهدید به upend جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

اوباما که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تا به حال زمان برای هماهنگ کردن پاسخ خود را قبل از ورود به کنگره ارائه یک all-over-the-map ارزیابی از اهمیت سابق مشاور امنیت ملی ادعا می کند. دفعات بازدید: داستان کامل. — هدر Caygle و Kyle Chandler

1:45 P. M.

Loeffler طول می کشد شات در رامنی

سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.), به جدید ترین عضو سنا متنبه بهداشت ، میت رامنی (R-Utah) در توییتر روز دوشنبه خواستار استیضاح شاهدان — نادر, شات در یک همکار همکار.

در یک صدای جیر جیر Loeffler گفت که “متاسفانه” رامنی “می خواهد برای دلجویی از سمت چپ با تماس شاهدان که تهمت” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “در طول 15 دقیقه از شهرت.”

او افزود: “سیرک است. از آن زمان به حرکت می کند!” مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا به حمایت Rep. داگ کالینز (R-Ga.) بیش از Loeffler برای پر کردن صندلی های خالی توسط سناتور. جانی Isakson.

رامنی روز دوشنبه گفت که آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” که بیشتر جمهوری خواهان پشت تلفن به حکم سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون پس از یک بمب گزارش از نیویورک تایمز. با توجه به بار بولتون نشان می دهد در کتاب جدید خود که تهمت به او گفت که او به دنبال خودداری از کمک به اوکراین به دلیل او می خواست تحقیقات خود را به رقبای سیاسی. — ماریان LeVine

1:35 P. M.

Mulvaney رد بولتون ادعا

اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney پیشنهاد کرد که روز شنبه جان بولتون مواد منفجره آیات در درجه اول در مورد سابق مشاور امنیت ملی تمایل به فروش نسخه از کتاب خود را.

در بیانیه منتشر شده توسط خود دادستان از باب Driscoll, Mulvaney گفت: اتهامات جدید باید “بیشتر به تبلیغات از حقیقت است.”

نیویورک تایمز گزارش داد که بولتون ادعا در کتاب منتشر نشده که Mulvaney شد و در حال حاضر برای یک تماس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و شخصی خود را وکیل رودی جولیانی مورد بحث و سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch که شهادت قبلا که او سرنگون شد از پست خود با توجه به یک کمپین اسمیر از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را.

Mulvaney گفت بولتون هرگز شخصا مطرح شده و با او در مورد یک مکالمه او با رئیس جمهور که در آن تهمت گره خورده است میلیون ها نفر در کمک به اوکراین با تحقیقات به رقبای سیاسی خود.

“جان بولتون هرگز مطلع میک Mulvaney از هر گونه نگرانی در اطراف بولتون ادعا اوت گفتگو با رئیس جمهور. نه آقای Mulvaney تا به حال یک گفتگو با رئیس جمهور یا هر کس دیگری نشان می دهد که اوکراین کمک نظامی کسر کرده بود در ازای اوکراین بررسی Burisma این Bidens یا 2016 انتخابات” Mulvaney وکیل در بیانیه ای گفت.

“علاوه بر این آقای Mulvaney هیچ خاطره ای از هر گونه گفتگو با آقای جولیانی شبیه است که بنا به گزارش ها در توصیف آقای بولتون نسخه خطی آن را به عنوان آقای Mulvaney عمل به بهانه ای خود را از مکالمات بین رئیس جمهور و شخصی خود وکیل به حفظ هر وکیل مشتری امتیاز است.” — Meridith McGraw

1:25 P. M.

تولدت مبارک جان رابرتز

محاکمه به عقب برداشت تا در روز دوشنبه با یک لحظه نادر از سبک سری به اتاق مشخص قاضی جان رابرتز’ تولد.

“به عنوان روحانی نشان داد به نمایندگی از همه ما شاد تولد” میچ مک کانل گفت رابرتز که تبدیل به 65 امروز با یک پوزخند است. “من مطمئن هستم این است که دقیقا چگونه شما در حال برنامه ریزی برای جشن روز”

“خوب, با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای کسانی که در نوع خواسته و تشکر از شما به تمام سناتورها برای درخواست yeas و nays,” رابرتز پاسخ داد: استخراج خنده از اتاق. — Caitlin Oprysko

12:55 P. M.

گراهام در بولتون: “من می خواهم برای دیدن آنچه که در این مقاله’

قضایی مجلس سنا رئیس لیندزی گراهام روز دوشنبه گفت او به دنبال به دست آوردن یک کپی از این منتشر نشده نسخه خطی از سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, یک حرکت است که می تواند شواهد جدید به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه.

“من می خواهم برای دیدن آنچه که در مقاله” گراهام به خبرنگاران گفت: یک روز پس از نیویورک تایمز گزارش داد که بولتون را بازگو بودن دست اول شاهد تهمت درخواست را به نگه دارید تا کمک به اوکراین است. دفعات بازدید: داستان کامل. — سارا فلک

12:28 P. M.

تد کروز جدید فرفره: بالا podcaster

در سال 2016 تد کروز مبارزه عمیقا شخصی و تلخ نبرد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای حزب جمهوری خواه نامزدی برای ریاست جمهوری. اما چهار سال بعد در تگزاس جمهوریخواه به بالا پادکست در کشور از رئیس جمهور به عنوان او چهره خود را در مجلس سنا استیضاح محاکمه.

پادکست تحت عنوان “حکم با تد کروز” ویژگی های کروز و Michael Knowles, یک محافظه کار مفسر سیاسی و ضبط شده است در پایان این مجلس با استیضاح محاکمه هر روز حتی اگر این بدان معناست که 2 صبح تا کنون آن را به حال بیش از 250.000 دریافت و حتی به دست آورده retweet از مغلوب ساختن پیشی جستن آن را ترویج. آن را در حال حاضر شماره یک پادکست در آیتونز فراتر از “Joe Rogan Experience” نیویورک تایمز “روزانه.” دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا. — ماریان LeVine

12:02 P. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دیده نشده بولتون مقاله

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او دیده است و نه یک کپی از جان بولتون کتاب نسخه خطی و گفت: اتهامات ساخته شده توسط خود را سابق مشاور امنیت ملی هستند “غلط است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان استقبال از او با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به کاخ سفید روز دوشنبه پیش از اعلام فردا از مدتها در انتظارش صلح خاورمیانه طرح است.

“من را دیده اند این مقاله, اما من می توانم به شما بگویم که هیچ چیز تا کنون گفت: به جان بولتون اما من را دیده اند و نه مقاله. من حدس می زنم او در حال نوشتن یک کتاب است. من را دیده اند آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: هنگامی که درباره اتهامات جدید و این که آیا آن را افزایش می دهد شانس بولتون است به نام شهادت.

کاخ سفید بسته بندی شده است رئیس جمهور برنامه در طول این هفته استیضاح محاکمه یک دیدار از نتانیاهو اعلام صلح خاورمیانه, طرح امضای USMCA توافقنامه تجارت و تجمعات انتخاباتی.

اما با اطلاعات جدید هنوز هم در آینده در مورد اوکراین, حماسه تهمت نمی تواند فرار از استیضاح. — Meridith McGraw

11:09 A. M.

بولتون وحی می تقلا مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دفاع تیم مقابله با جان بولتون به اندازه بحران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به رهبری کاخ سفید مشاور پت Cipollone را دوباره جمعه و در ادامه ارائه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار نسبت به اوکراین — حلاجی کنار خانه اتهامات ناروا تحت فشار مقامات اوکراین به راه اندازی بی اساس تحقیقات خود را دموکراتیک دشمنان.

بولتون وحی ارائه یک تهدید وجودی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع که حفظ کرده است برای ماه ها است که دموکرات ها نمی تواند تولید یک واحد شاهد است که می تواند ادعا می کنند با نزدیک دانش که تهمت مرتبط کمک یخ به تحقیقات او به دنبال. بولتون گزارش حساب نیز به رهبری کاخ سفید را توجیهی برای نگه دارید و بر روی کمک های اولیه — که تهمت می خواستم به فشار کشورهای دیگر برای کمک به اوکراین در دفاع بیش از حد. دفعات بازدید: داستان کامل. — Kyle Chandler و اندرو اینکه desiderio

11 A. M.

حزب دموکرات بولتون دارای اعتبار بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جولیانی

حزب دموکرات روز دوشنبه بازی های برگزار شده تا ملی سابق مشاور امنیت جان بولتون اعتبار آنها به عنوان انجام یک تجدید فشار برای شهادت او.

“بولتون دارای اعتبار است که منجر به برتری رودی جولیانی یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این مرحله” سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) به خبرنگاران گفت:.

اما Blumenthal گفت: موضوع مقابله با سناتورهای نیست که آیا آنها بر این باورند بولتون گزارش حساب یا تهمت را انکار — به جای او گفت: این که آیا بولتون حتی باید به نام برای شهادت. “آنها می توانید تصمیم بگیرید که پس از شنیدن از او شما می دانید آنچه به اعتقاد من رئیس جمهور,” او اضافه شده است. “اما می گویند ما حتی رفتن به شنیدن از او واقعا مخالف عقل سلیم و انصاف.”

Blumenthal همچنین خواهان سنا به حکم بولتون یادداشت ها و کتاب خطی در علاوه بر این به فوتی و فوری از شهادت او.

“اگر [جمهوریخواهان] قرار داده blinders در آنها نمی تواند شکایت دارند که آنها نمی توانند به دیدن آنها نمی گویند خوب ما فاقد اطلاعات کافی برای رای’ و سپس انکار اطلاعاتی که مورد نیاز است,” او گفت. — اندرو اینکه desiderio و جسی نرنااجو

10:54 A. M.

رامنی می گوید بولتون ممکن است upend جمهوریخواه مبارزه با شاهدان

آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” که بیشتر خواهان پیوستن تماس به دنبال شهادت را از جان بولتون در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه سناتور. میت رامنی روز دوشنبه گفت: با بولتون وحی جدید پرتاب به شک چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه اقدام خواهد شد.

تنها چند روز پیش مجلس سنا اوباما به نظر می رسد آماده برای شکست دادن یک رای به شنیدن بیشتر شاهدان به دنبال دموکرات. اما پویا متزلزل به نظر می رسد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی نشان داد در یک کتاب آینده که رئیس جمهور گفته به او گفت که او به طور مستقیم نکردن کمک به اوکراین به دلیل او می خواست کشور را به بررسی رقبای سیاسی خود.

“این به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون. … من صحبت با دیگران که اظهار کرده اند بر این” رامنی (R-یوتا) به خبرنگاران گفت:. “این مهم است که قادر به شنیدن از جان بولتون برای ما قادر به ایجاد بی طرفانه قضاوت.” دفعات بازدید: داستان کامل. — بورگس اورت ماریان لوین و جان Bresnahan

10:01 A. M.

بولتون کتاب هنوز در دست بررسی در شورای امنیت ملی

یک نسخه خطی از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون کتاب همچنان تحت “قبل از انتشار نقد و بررسی” در شورای امنیت ملی گفته یک سخنگوی شورای امنیت ملی.

سخنگوی شورای امنیت ملی جان Ullyot در بیانیه ای گفت که “هیچ کاخ سفید پرسنل خارج از شورای امنیت ملی را مورد بررسی این مقاله است.” این نظر ممکن است در نظر گرفته شده برای سر کردن اتهامات که تهمت تیم حقوقی دانست و در مورد اتهام بمب و آن را نادیده گرفته است.

یک نسخه از پیش نویس داده شد به شورای امنیت ملی در دسامبر. 30 با توجه به بولتون وکیل چارلز کوپر به بیش از نگاه و مطمئن شوید که هیچ اطلاعات طبقه بندی شده بود سهوا به اشتراک گذاشته شده در این کتاب است. بولتون وکیل گفت: آنها باور نمی کند این کتاب تا به حال هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده اما ارسال آن برای بررسی در شرایطی که “محتویات سفیر بولتون مقاله مورد بررسی خواهد شد و یا در غیر این صورت فاش شدن هر نفر به طور منظم درگیر در این فرآیند.”

بولتون تیم اشاره انگشت در کاخ سفید برای نشت محتویات بولتون کتاب در بیانیه ای اعلام کرد: “روشن است متاسفانه از مقاله نیویورک تایمز منتشر شده امروز که prepublication بررسی روند خراب شده است و این اطلاعات است فاش شده توسط افراد دیگر از کسانی که به درستی درگیر در بررسی این مقاله است.” — Meridith McGraw

7:04 A. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند, مواد منفجره جدید, Bolton, اتهامات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در اوایل صبح روز دوشنبه که او “هرگز” ابلاغ به جان بولتون که صدها میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین مشروط خارجی پروب به رقبای سیاسی داخلی — یک غضبناک انکار می آید که در میان تشدید خواستار شهادت سابق مشاور امنیت ملی رئیس جمهور در سنای استیضاح محاکمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده انکار از مواد منفجره جدید اتهامات در یک سری از توییت در مدت کوتاهی پس از نیمه شب ساعت پس از نیویورک تایمز برای اولین بار گزارش روز شنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون در مرداد ماه که دولت باید همچنان خودداری $391 میلیون دلار در کمک های امنیتی تا زمانی که مقامات در این کشور اروپای شرقی کمک کرد با تحقیقات با هدف قرار دادن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و دیگر دموکرات ها با توجه به پیش نویس اولیه از بولتون آینده کتاب.

“من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens. در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش کتاب” جمهور نوشت آنلاین. دفعات بازدید: داستان کامل. — پنجم Forgey

5:01 A. M.

تهمت توطئه های زرق و برق دار, سری آخر برای استیضاح

رئیس جمهور خارش است برای نزدیک کردن کبودی فصل از ریاست جمهوری خود — با یک پیروزی دامان به حداکثر رساندن ارزش سیاسی از او انتظار تبرئه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر خارش به پخش سری آخر از استیضاح.

در روزهای اخیر او و مشاوران ارشد کاخ سفید شده است با توجه به چگونه او باید خود را جشن می گیرند فرض تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و اینکه آیا او باید تحویل نادر, بیضی, آدرس دفتر, به مناسبت, با توجه به سه مقام ارشد دولت افغانستان ، دفعات بازدید: داستان کامل. — نانسی طبخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesLevitraMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetJetbahisPiabetBetvolemobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesikronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir