آنچه که ما در حال نگرانی بیش از رفتن به آیووا قفقاز

DES MOINES—چه اتفاق می افتد ؟

Uber راننده, آموزش شغل من می خواهد به دانستن است. بنابراین بیش از حد اتاق خبر همکاران که پوشش بیت دیگر از سیاست است. بنابراین بیش از حد اعضای خانواده که نه نامعقول تصور کنید که من باید به دست آورد برخی از بینش ترک آنها را به سفر در اینجا.

دو واژه من آموخته اند می گویند برای اولین بار با خجالت در حال حاضر با یک معیار پذیرش: بیت من. من می تواند در گسترش که با سه کلمه پاسخ: کاملا به من می زند.

شواهد همچنان به کوه افشای مغالطه است که سیاسی روزنامه نگاری بالا ارزش اخباری. بدیهی است که اکثر خبرنگاران شگفت زده شدند در سال 2016 توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی (شاید بسیار شبیه به برگ برنده خود را). اما بسیاری در این حرفه هستند recidivists: اخیرا در چند ماه پیش هوشمند-تنظیم اجماع در میان خبرنگاران و “استراتژیست” بحث ما به این بود که الیزابت وارن با شور و شوق از فعالان و ظاهرا سازمان برتر شد نزدیک به بی نظیر در آیووا. است که در نظر من شنیده ام حتی یک بار در روزهای اخیر.

وجود دارد شاید یکی بازخرید مهارت است که سیاسی و روزنامه نگاران را که توجیه swarms از مردم نزولی در اینجا در گسترده هزینه برای سازمان های خبری در روزهای اخیر. به خبرنگاران گفت که سفر بیش از همه و عقده روحی در مورد این مسائل به طور مداوم (یک باشگاه است که من در بهترین کمکی عضو) هنوز هم بسیار خوب (و بهتر از اکثر مردم بازی همراه در خانه) در فریم مربوطه سوال.

بله, بله, البته, اجازه دهید ما حیاتی توأم با تقوا محکوم پک روزنامه نگاری. اما درک من از نژاد اصیل واضح تر داشتن نشسته اند در استخرهای استثنایی با خبرنگاران در راه به حوادث و یا از نسیم در Des Moines میله های زندان. و شما بدانید که تماشای یک نامزد در فرد صحبت با رای دهندگان و یا مشاوران کمین در اطراف رسانه های که شما احتمالا نمی یاد پس همان رویداد در توییتر و یا کابل.

حتی اگر شما فکر می کنم هک پک کامل از آن, شما ممکن است کنجکاو در مورد این سوال که در حال مصرف ما در آستانه قفقاز و در آغاز یک دوره شدید از حداقل چند هفته و حداکثر چند ماه است که تولید خواهد شد دموکرات نامزد.

چقدر بد است که بایدن?

آن چیزی که قابل توجه ترین به محض این که من وارد در Des Moines: این بی اعتقادی از همکاران در چند, اخبار سازمان های, پس از دیدن این معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی در فرد اگر آنها به حال شده است در حضور او در حالی که برای.

هر زمان که خبرنگاران جمع شده بود آن را یک موضوع بحث است. آشکار اکثریت مشاهده: او ضعیف تر است در فرد بیشتر گفتمانی و کمتر فرمانده در سخنرانی و حضور فیزیکی و از او به نظر می رسد در بحث اجرای برنامه (که خود را به سختی افزایش یافت و به Churchillian ارتفاع).

اقلیت نمایش معمولا بیان شده توسط خبرنگاران که همواره پوشش او بیشتر به طور مداوم: حل و فصل کردن او خیلی بد نیست مردم صحبت شده است و او را برای ماه ها و در عین حال هنوز هم او perseveres در بالای نظر سنجی های ملی.

در مشاهدات خود من آن را قابل توجه شخصی محبت است که عمدتا مسن رای دهندگان در جمعیت احساس می کنید برای او. همچنین قابل توجه است که بایدن شور صدای او افزایش به فریاد در حالی که صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصیت و چه رئیس جمهور توهین و هنجار شکنی انجام می دهند به شخصیت کشور است.

اما نیز وجود دارد یک نگه خود-نفس با کیفیت برای گوش دادن به بایدن—مکث از جمله قطعات این حکایات را آغاز کرده و بدون آشکار مقصد—و یک آه امداد در هنگام عملکرد به پایان می رسد بدون فاجعه و با چیزی نزدیک یک خطی استدلال.

سوال در مورد بایدن به نظر می رسد مانند مرکزی متغیر به عنوان یکی ponders ماه آینده: آیا او بی باک و با دوام حضور? یا شکننده کسی که کمپین است که به سادگی ساخته شده برای سفت بادها در مورد به می رسد ؟

به طور خاص چگونه معتبر است و آن را فرض کنید که آفریقایی-آمریکایی که در پشت او قرار است “فایروال” در کارولینای جنوبی باقی خواهد ماند و با او اگر او می رسد در این مسابقه در فوریه. 29 با اولین محل پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر یا نوادا ؟

بایدن عملیاتی مانند سابق بهداشت ، کریس داد نور از سن سوال با استناد به حیات 79 ساله نانسی پلوسی و quipping که “هفتاد جدید پنجاه.”

اما سلامت و حدت از مردم در آن سن به طور گسترده ای متفاوت و آیووا چپ من متقاعد شده است که خبرنگاران باید قاطعانه تر در بالا بردن این موضوع و خواستار جزئیات پرونده سلامت همه septuagenarians از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن, Bernie Sanders, الیزابت وارن و مایک بلومبرگ همچنین به عنوان بایدن.

آنچه در حال آمدن است در برنی واکنش?

اجماع نظر در این خبرنگار از عمل کلاس است که ساندرز ظهور خواهد کرد از آیووا با یک حزبی پیروزی. این است که بر اساس نظر سنجی عمومی و یک نوع Des Moines ماریوت اکو مجلسی. دومی سوخت گسترده و به طور گسترده ای اعتقاد بر این شایعاتی که Des Moines Register نظرسنجی که سردبیران تصمیم به انتشار به دلیل خطا در فرآیند مصاحبه نشان داد ساندرز (و وارن) به خوبی انجام می دهند. اگر من تا به حال اعتماد به نفس زیادی در ماریوت اکو اتاق خود من پیش بینی نمی شود به من می زند.

اما در اینجا چیزی است که بی شک درست است: امکان ساندرز پیروزی در حال حاضر ایجاد مهمی جدید پویا در مسابقه. آیووا مملو از حدس و گمان در مورد آنچه که از سلاح های در دسترس هستند به ساندرز استقرار دشمنان که ناامیدی از یک نامزد که سوسیالیستی انداز و سفت و سخت شخصیت آنها بر این باورند ترک او را قادر به متحد کردن حزب عمیقا آسیب پذیر به حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن و فوری تهدید به تازگی برنده خانه دموکراتیک اکثریت.

وجود دارد مقدار زیادی از سلاح های متعارف در آرسنال است. سوال این است که آیا ساندرز است دموکراتیک معادل تهمت که حامیان آنها تنها جسارت حمله از استقرار جمهوری خواهان و یا انتقادی رسانه های خبری پوشش.

این واقعیت است که برای ساخت یک سالن بازی. چگونه گسترده است که oppo فایل: پژوهش در زبان و رای که ساندرز نگاه بیش از حد شدید و یا زبان و رای که ساندرز نگاه مصلحت و محاسبه از خود اصولی شهرت ؟ و رقبا آماده برای شروع به شدت با استفاده از آن oppo فایل ؟

ممکن است رئیس جمهور سابق باراک اوباما که مشهور است به نگرانی بخش خصوصی در مورد ساندرز را به طور کلی چشم انداز انتخابات را کسانی که سوء ظن ،

چه خطرات ناشی از تیراندازی در ساندرز اگر شات معلوم نیست به لحاظ سیاسی کشنده?

سوالات معتبر هستند اما من حدس است که قرار است سکوت در مورد مقابله با ساندرز است-اعلام کرد. تنها راه برای ساندرز به نشان می دهد که او مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک تفلون است که برای او به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک های دریافتی. رقبا را به او بدهد که شانس.

آن زمان برای گرفتن مهر به طور جدی ؟

در دوازده هفته و یا پس از سابق شهردار نیویورک نشانه belatedly علاقه خود را به پیوستن به حزب دموکرات مسابقه او باقی مانده است مانند اکثر تازگی نامزد با یک کمی پیچ و تاب: نامحدود بودجه است که در حال حاضر صرف بیش از $200 میلیون دلار است.

این استدلال که بلومبرگ در مورد ریختن خود تازگی وضعیت اساسا تقطیر از دیگر استدلال های طرح فوق: ساندرز است که بیش از حد مخاطره آمیز بایدن بیش از حد ضعیف سیاسی و روزنامه نگاران مهم نیست تا آنجا که آنها استفاده می شود.

آخرین نقطه, ویژه, کلید بلومبرگ این شرط که چهار متحده—که در آن او است و حتی در رای گیری نمی تواند تعیین کننده ای که در گذشته چرخه. معمولا فاتحان بالا با موج خبری رسانه ای که ایجاد unstoppable momentum برای بعد متحده.

بلومبرگ معتقد است که او می تواند خود را ایجاد حرکت با آگهی های تلویزیونی و قوی نشان دادن در مارس 3 “سه شنبه” متحده است.

پست من-آیووا قوز: آن زمان به بلومبرگ به طور جدی. اما این بستگی دارد که در قسمت بعدی چند سوال.

چقدر قدرتمند هستند مترقی ،

این امر می تواند آسان برای ساندرز به اخراج بلومبرگ به عنوان یک ابزار بسیار ارتجاعی نیروهای سرمایه داری او را به مقابله با.

این امر می تواند سخت تر به اخراج اگر رقابت است که از طریق منشور از جنس. این بوده است یک موضوع ثانویه در وارن – ساندرز رقابت تا کنون.

آن را در هفته های آینده تبدیل به یک موضوع اصلی شاید هم مربوط به ctq? این پویا است به طور بالقوه قطار-انحراف قدرت مرگ ساندرز بایدن و یا اگر به خوبی انجام می دهد امشب Buttigieg.

چه منظور از پایان و حاشیه بین بایدن Buttigieg و Klobuchar?

این است که به آجیل و پیچ و مهره سطح اما چند من احترام خبرنگاران گفت: این چیزی است که آنها را با دقت.

حتی اگر هیچ یک از این افراد برنده نسبی خود را در جدول رده بندی روشن خواهد شد بسیاری در مورد چگونه به فوتبال بال coalesces بیش از چند هفته آینده.

اگر Buttigieg بهتر بایدن به عنوان مثال به خصوص با اختلاف قابل توجهی را تقویت شک و تردید در مورد معاون سابق رئیس جمهور و شهردار سابق یک وضعیت لایه است که او نمی باید در متحده فراتر از آیووا و نیوهمپشایر. اگر Klobuchar که شده روحیه اجرای برنامه در روزهای اخیر می تواند بهتر عمل نسبتا پایین انتظارات او را تحت بودجه و تحت کارکنان نامزدی ممکن است در ادامه زندگی است. در غیر این صورت او احتمالا در پایان راه است. اگر بایدن به طور قابل توجهی شکست آنها او می تواند به ارث می برند برخی از حامیان آنها – به اندازه کافی برای قاب دو مرد مسابقه با ساندرز قبل از بلومبرگ حتی به نظر می رسد در انتخابات.

که مراقبت خبرنگاران چه فکر می کنید ؟ چه کسی اهمیت میدهد آنچه مردم آیووا نمایندگان شان فکر می کنید ؟

به عنوان کسی که در روز گذشته—قبل از مدیریت قبل از columnizing—استفاده می شود نسبتا سرمایه گذاری در این مراسم من نمی توانم فرار از این احساس که ورزش در حال اجرا بر روی دود.

وجود حدس و گمان قابل توجهی بر روی زمین است که زمان رسیدگی به شکایات در مورد قفقاز—که دولت فاقد تنوع است که این فرایند را متورم و پرمدعا و واقعا تست کلی انتخابات آمادگی—ممکن است در نهایت رسیدن به جرم بحرانی است و دموکرات ها ممکن است مایل به ترک آن. که خواهد بود به ویژه اگر مردم آیووا نمایندگان شان امشب انتخاب یک برنده است که پایان ندارد تا برنده نامزدی و یا انتخابات عمومی.

اما به همان درجه از tenuousness—کم-درجه وجودی بحران—ماند روزنامه نگاری سازمانی در آیووا.

در اقتصاد از نظر آن است که ریشه در تکنولوژی سوخت سقوط از موانع ورود به بازار. در شرایط روانی است که ریشه در از دست دادن وضعیت خاص است.

یک ربع قرن پیش زمانی که من اولین بار شروع به پوشش این مسائل از آن آسان بود به هیاهو و اگر نه لزوما با پیش بینی های دقیق حداقل با smart صدایی بینش. مسلما به عنوان یک پاداش برای هدف قرار دادن جاده برای پوشش یک رویداد سیاسی, من می خواهم انتخاب کنید تا تکه از همکاران و یا عملیات است که می تواند موجه بود ساخته شده به صدا مانند ارزش بالا هوش.

شاید من می خواهم به اجرا سیاسی هک مانند دیوید اکسلراد یا مایک مورفی و یادگیری آنچه آنها فکر می کردند. در حال حاضر بچه ها من که مثل خود پادکست “هک در شیر” بیشتر آشنا با اکسلراد و مورفی نمایش ها از من است. اگر شما شده اند در توییتر شده اند و من آن را در حالی که رانندگی دو ساعت به کانسیل بلوففس به یک پیت Buttigieg تجمع پس از آن شما خواهد شد بیشتر در مورد آخرین از من است.

همانطور که برای پیش بینی, حتی کسی مانند مقابله و نقره ای ساخته شده است که شهرت او توهین سنتی خبرنگاران حدیثی و امپرسیونیستی روش نسبت به او بیشتر داده محور آنهایی که اذعان روز دیگر که در آینده راه هجوم ما certitudes.

“من صادقانه به خدا سعی می snarky اما (من) وجود دارد *احتمالا* تواند یک یا دو شگفتی در آیووا (ii) آن را احتمالا بسیار بی ثمر برای پیش بینی آنچه شگفتی خواهد بود,” نقره توییتی.

من نمی آن را به عنوان snarky. و یک دلیل وجود دارد من بحران وجودی است که درجه پایین: وجود دارد بسیاری از ارزش سیاسی و خبرنگاران می توانند حتی زمانی که ما در خارج از پیش بینی کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitra