آنچه که ما آموخته ایم از 101 سال از آمریکا ناآرامی

زمانی که فرماندار نیویورک اندرو کومو پیشنهاد یک تخته سنگ از عدالت کیفری اصلاحات در این بهار وی یادآور شد مخاطبان خود را که جورج فلوید قتل توسط پلیس مینیاپولیس شد فقط آخرین در یک خط از قربانیان خشونت پلیس است که مرگ و میر شده و منجر به تظاهرات و اعتراض. “ما رنج می برد در این شهرستان از طریق Abner Louima و Amadou دیللو و شان بل و اریک گارنر” کومو fulminated. “چگونه بسیاری از بار ما همان وضعیت؟”

کومو را تلاوت این نام تکرار “می گویند نام خود را” کمپین تجلیل خاطرات آفریقایی آمریکایی کشته شده در سال های اخیر توسط پلیس خشونت و یا سهل انگاری است که مرگ و میر الهام گرفته از تظاهرات از انواع مختلف: Michael Brown (2014), Tamir برنج (2014) فردی خاکستری (2015) والتر اسکات (2015), ساندرا مطلوب (2015), Alton استرلینگ (2016), Philando کاستیا (2016), Botham ژان (2018), Breonna تیلور (2020), داود McAtee (2020), Rayshawn بروکس (2020) و دیگران.

هنگامی که مردم بحث در مورد مدرن موج تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال حاضر آنها تمایل به رسیدن به رادنی کینگ شورش در سال 1992 هنگامی که خشم بیش از تبرئه چهار پلیس که ضرب و شتم وحشیانه یک زن بی دفاع سیاه درایور led به مدت پنج روز از ضرب وشتم در لس آنجلس. پادشاه باختری در کومو ذهن به عنوان مثال: “رادنی کینگ بود 30 سال پیش” او گفت:, با غضب در کنفرانس خبری در ماه گذشته.

اما این الگو در واقع می رود بیشتر از آن—بسیار بیشتر است. کل قرن 20 از حداقل شیکاگو ضد شورش از سال 1919 بود متصلب توسط امواج اعتراضات باعث شده یا بدتر با حوادث است که به نظر می رسد depressingly امروز آشنا. هر زمان که شورش شکست در محله جرقه بود و تقریبا همیشه مورد خشونت پلیس و یا سوء استفاده از قدرت و یا گاهی عدم برگزاری پلیس به حساب.

یکی دیگر ثابت است و با ما نیز هست. از اوایل 1900s و چند بار در چند دهه بعد از آن دولت و دولت های محلی باید با تشکیل کمیسیون و گزارش نوشته شده است شناسایی ریشه های این مشکل و راه حل رفع آن. اگر چه جزئیات و برخی از زبان تغییر کرده و برخی از این اسناد قابل توجه پیش نمایش از سیاست گفتگو آمریکایی ها داشتن دوباره امروز به دنبال فراتر از محلی خشونت به شناسایی و ریشه کن کردن بی عدالتی ساختاری عمیقتر از مسکن به پلیس به مدارس.

به عنوان کشور تا حد زیادی سفید رهبری سیاسی یک بار دیگر تصدیق دیوانه وار برای رسیدگی به خشونت های پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار—با نونما شهر و دولت بودجه ناگهانی سیاست به نوار chokeholds و دیگر سوء استفاده از تاکتیک ها و محدودیت در قدرت پلیس اتحادیه—نیاز به چنین تغییر قابل توجهی باید به عنوان یک وحی است. نه باید نیاز به بیشتر اقدامات گسترده به مسکن و تحصیل و مراقبت های بهداشتی و فرصت های شغلی برای آمریکایی های سیاه و سفید واقعا در برابر کسانی که برای سفید پوستان است. درس نیست پس چه باید انجام شود—ما یک قرن از نقشه یک بازتاب بعدی—به عنوان آنچه که اتفاق می افتد به اراده سیاسی برای انجام آن است.

احتمالا شناخته شده ترین قسمت از شهری نژادی و خشونت در اوایل قرن 20 بود شیکاگو شورش سال 1919. در ماه ژوئیه آن سال در شرجی بعد از ظهر یوجین ویلیامز, سیاه, نوجوان سوار یک قایق بر روی دریاچه میشیگان. بيشماري غیررسمی تفکیک و آب انجام ویلیامز به منطقه های تعیین شده به عنوان سفید. دیدن یک پسر سیاه و سفید در “اشتباه” کشش دریاچه سفید beachgoers clamored. یک پرتاب سنگ ویلیامز ضربه زدن به او را در قایق خود را—و باعث او را به غرق.

این افسر پلیس که در صحنه وارد شدند دانیل کالاهان کاهش یافته است به دستگیری ادعا مقصر است. به جای کالاهان در زمان یک ناظر به حضانت. در حال حاضر در طول دهه قبل زمانی که در شیکاگو جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار تا به حال بیش از دو برابر مردم سیاه و سفید تا به حال در مواجهه مستمر بدرفتاری در دست پلیس است. کالاهان امتناع به دنبال عدالت برای یوجین ویلیامز یکی بیشتر مورد نژادپرستانه پلیس. درمان ناعادلانه توسط قانون به نوبه خود به سادگی یک جلوه ای از تبعیض و نابرابری که در شیکاگو سیاه ساکنان رنج می بردند.

مبارزه به سرعت شکست در ساحلی و گسترش در سراسر شهرستان. مسلح مبارزه بین سیاه و سفید ساکنان به طول انجامید به مدت چهار روز و ادعا 38 زندگی 23 و 15 سفید. “بیمارستان ها شلوغ با زخمی” که نیویورک تایمز گزارش داده است که “اکثر آنها سیاه پوستان.” برخی از افسران پلیس تبدیل شده است چشم خود را به ضرب و جرح در Chicagoans و یا عضویت در. (کالاهان بود و بعد از آن به حالت تعلیق درآمد.)

پس از آن فرماندار ایلینوی فرانک Lowden یک محافظه کار جمهوری خواه آنچه را نیز تبدیل به یکی دیگر از استاندارد بخشی از الگو: او با تشکیل یک کمیته برای بررسی شورش است, علل و آمد تا با راه حل. به نام Chicago کمیسیون روابط خود پنل شامل محلی شخصیتهای برجسته از هر دو مسابقه از جمله ژولیوس Rosenwald رئیس سیرز Roebuck, شناخته شده برای انسان دوستی در جنوب و رابرت ابوت ناشر از شیکاگو مدافعمعروف سیاه و روزنامه.

کمیته یافته های منتشر شده تحت عنوان “Negro در شیکاگو: یک مطالعه روابط و مسابقه شورش” شبیه یک پایان نامه جامعه شناسی شهری. ارائه بیش از یک کرونیکل از تابستان ناآرامی گزارش شیرجه زده تاریخ سیاه مردم در شیکاگو جمعیتی و مسائل اقتصادی شکل دادن به زندگی خود را در تبعیض آنها مواجه مسکن در, جرم و اشتغال و مطالعه افکار عمومی. در پایان آن مقرر معقول توصیه هایی است که طنین انداز امروز: دقیق اسلحه جدید-اقدامات کنترل بهتر مدارس و خدمات اجتماعی در محله تلاش های سراسر جامعه مدنی به “برطرف کردن غلط مفاهیم هر مسابقه در مورد دیگر و ترویج تحمل متقابل و دوستی بین آنها را.” پلیس هم آموزش داده شد برای تضمین “کافی و برابر حفاظت توسط همه سازمان های اجرای قانون” به سیاه و سفید محله.

با وجود این شایسته اهداف در مناطق شیکاگو و دیگر شهرهای ناخالص نابرابری از جمله در پلیس را تحمل کردند. بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون در جوامع بالا ماند. این همه آب پز را دوباره و دوباره در 19 مارس 1935 در هارلم. آن روز لینو Rivera, سیاه, پورتوریکو, نوجوان, شد افتاد یک penknife. یک کارمند فروشگاه تهدید به او تا لگد زدن به شایعات مختلف و عصبانی جمعیت فراوان در خارج در 125 خیابان. یک شایعه گفت: این پسر بچه به قتل رسیده بودند; در واقع او با اعتراف به سرقت و منتشر شد. دیگران ادعا کرد که پلیس تا به حال شکسته آغوش یک زن سیاه و سفید (که به نظر می رسد نادرست). شورش آغاز شد که شب ترک مجروح نمرات دستگیر و سه مرده.

شهردار نیویورک Fiorella لاگاردیا آنچه Lowden انجام داده بود برای شیکاگو است. او منصوب روبان آبی کمیسیون این یکی به رهبری جامعه شناس مشهور E. فرانکلین فریزر. آن گزارش “سیاه پوست در هارلم: یک گزارش در شرایط اقتصادی و اجتماعی و مسئول شیوع 19 مارس 1935” مانند سلف خود فراتر رفت و حقایق برهنه از حادثه برای کشف علل ریشه ای درونی-شهرستان گيرد. آن را اشاره به مشکلات افسردگی, شغل, تبعیض, ویران, مسکن, سلامتی, مراقبت از بد مدارس و حداقل نه پلیس. نیروی تهاجمی استقرار نسبت به جامعه روابط تیره و زمانی که شهر مستقر اضافی افسران به دفاع از مغازه ها از غارت آن “مدلول آن اموال را محافظت خواهد شد به هر قیمتی; اما آن ارائه می دهد هیچ تضمینی وجود ندارد که خواسته های مشروع شهروندان جامعه برای کار و شرایط زندگی مناسب خواهد بود توجه” این گزارش به این نتیجه رسیدند. لاگاردیا معرفی برنامه ها برای بهبود خدمات اجتماعی در هارلم و خواستار آموزشی جدید برای پلیس. اما پیشرفت به آرامی آمد.

در دهه های بعد این همان الگوی بازی دوباره و دوباره. خشونت پلیس باعث نمی ژوئن 1943 مسابقه شورش در دیترویت اما آنها را بدتر. که درگیری زمانی شروع شد که brawls شکست در Belle Isle واقع در وسط رودخانه دیترویت بین سفید و سیاه و سفید باندهای. هرج و مرج ریخته به شهر مناسب است. اوباش با حمله به یکدیگر و سطل آشغال دیگران محله. بیش از سه روز سفید نیروی پلیس اغلب تشدید به جای quelled بیداد: از 25 آفریقایی آمریکایی که جان خود را در دیترویت پلیس مسئول 17 مرگ و میر. (هیچ یک از نه مرگ و میر سفید آمد و در دست پلیس است.) تنها فدرال آمريکا که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در نهایت ارسال در فرمانداری دعوت آرام این شهر است.

دوباره آمد یک گزارش. در این زمان مقامات پلیس و دولت دادستان کل برگزار شد نوسان در فرمانداری کمیسیون گذاشته و سرزنش با جامعه سیاه برای عدم اعتماد به اجرای قانون است. اما جدا NAACP تحقیقات اجرا شده توسط ترگود مارشال یافت که پلیس تا به حال مورد ضرب و شتم و بازداشت مردم در این شورش در حالی که نادیده گرفتن سفیده که فقط به عنوان مخرب است. حدود 85 درصد از افراد دستگیر شده آمریکایی آفریقایی تبار بودند. مارشال گفت: پلیس بودند مشکل است. “این ضعیف و سست عنصر سیاست کمیسر پلیس همراه با ضد Negro نگرش بسیاری از اعضای نیروی کمک به ایجاد یک شورش اجتناب ناپذیر” مارشال گفت. گزارش خود را تا به حال کمتر شناختی صدایی عنوان از پیشینیان خود: “گشتاپو در دیترویت.”

بعدی لس آنجلس. در 11 اوت 1965 در وات پلیس متوقف مارکت ریچارد فرای به عنوان او سوار Avalon خیابان در نزدیکی خانه خود را. فرای خودداری کردند در دستگیری او جمعیت زیادی جمع شده بودند و بیشتر پلیس با عجله به صحنه است. به عنوان وضعیت تشدید ماموران شتم تماشاچیان از جمله ریچارد فرای را. درگیری چرخید و از کنترل خارج و منجر به چهار روز از قتل عام: بیش از 1000 صدمات 40 میلیون دلار در صدمه به اموال و 34 مرگ و میر. این زمان سابق رئیس سازمان سیا جان McCone به ریاست این کمیسیون است. گزارش خود به نام برای reimagining رابطه بین پلیس و جامعه همراه با جدید سواد آموزی و پیش دبستانی برنامه های بیشتر مسکن و شغل, آموزش, بهتر, بهداشت و درمان و حمل و نقل عمومی و خیلی بیشتر در همان ورید.

در نهایت دو سال بعد از آن بود دیترویت به نوبه خود دوباره. حمله پلیس در قمار باشگاه در موتور شهر را تشدید کرد به خونین برخورد با ساکنان تحریک پنج روز از لندن, غارت و آتش سوزی و قتل است. همراه با شورش در نیوآرک و بیش از 150 شهرستانها در آنچه که به نام “طولانی و گرم تابستان” ویرانی در دیترویت موجب جمهور لیندون جانسون به ایجاد ملی مشورتی کمیسیون عمران اختلالات شناخته شده به عنوان Kerner کمیسیون برای آن صندلی فرماندار اتو Kerner جونیور ایلینوی است. مردم به یاد داشته باشید گزارش—بهترین-فروشنده—برای آن خط که “ملت ما در حال حرکت به سمت دو جوامع یکی سیاه یکی سفید مجزا و نابرابر است.” کمتر اغلب ذکر شده است فصل اصرار پلیس اصلاحات که توصیف “عمیق خصومت بین پلیس و جوامع یهودی نشین به عنوان یک علت اصلی این اختلالات” و تجویز بهتر پلیس-روابط اجتماعی به جای بیشتر سلاح.

با وجود این هیاهو که استقبال Kerner گزارش نیز وجود دارد یک حس پیشامد یا حداقل از déjà vu—آزار دهنده نگرانی که تمام شادمانی نمی واقعی را تغییر دهید. شهادت قبل از Kerner کمیسیون در سال 1967 جشن روانشناس کنت کلارک اظهار داشت: در دهه شکست و به عمل در پژوهش های علوم اجتماعی که در گذشته شورش تا به حال اجازه دهید به. او گفت: کمیسیون او فقط خواندن یک گزارش نوشته شده پس از سال 1919 شیکاگو شورش. “آن را به عنوان اگر من خواندن گزارش کمیته تحقیق در هارلم شورش ’35 گزارش کمیته تحقیق در هارلم شورش ’43 گزارش McCone کمیسیون وات شورش است,” او گفت:. “من باید دوباره در خلوص به شما می گویم اعضای این کمیسیون آن است که یک نوع از آلیس در سرزمین عجایب با همان تصویر متحرک reshown بارها و بارها همان تحلیل همان توصیه ها و همان انفعال.”

پس از آن در دهه شورش در ادامه به صورت پراکنده اما, جالب, حتی برخی از کشنده آنهایی که بیشتر از تضعیف حافظه محبوب. چند نفر امروز به یاد داشته باشید به عنوان مثال در میامی در سال 1980 تبرئه چهار پلیس در کشتار آرتور McDuffie سیاه تاجر مجموعه ای شب از ناآرامی با 18 مرگ و میر. و نه آن است که به طور گسترده ای شناخته شده است که در سنت پترزبورگ فلوریدا در سال 1996 تیراندازی مرگبار از 18 سال Tyron لوئیس توسط یک پلیس—به عنوان لوئیس التماس, “Please don’t shoot, please don’t shoot”—uncorked یک روز از ضرب وشتم. همچنین بیشتر یا کمتر فراموش کرده است که شورش در سینسیناتی در سال 2001 پس از یک پلیس به ضرب گلوله کشته و تیموتی توماس گزارشی ، این حادثه تولید سرفصل اما نه اصلاحات.

به نظر می رسد که پس از Kerner کمیسیون خاص تقديرگرايي در مجموعه. بالا جاه طلبی های مترقی دوران درخشان امیدوار است که تحقیقات و علوم اجتماعی می تواند به حل سنگ دل مسائل اجتماعی به طور پیوسته کاهش یافته و پس از 1960s. در ضمن افزایش استانداردهای زندگی و فرصت های شغلی برای آمریکایی ها و نظرسنجی ها در 1990s نشان دادن مردم از همه نژادها بیشتر مثبت دفع نسبت به یک دیگر را به توطئه نژادپرستی و نابرابری نژادی به نظر می رسد فشار دادن کمتر از آن بوده است در اوایل دهه. کاهش شدید جرم و جنایت شهری قرار داده و پلیس اصلاحات در سوز و شورش غیر عادی به نظر می رسد و نه بخشی از یک بی رحمانه الگوی.

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به وجود آمد که در سال 2014 بدتر شدن وضعیت اقتصادی برای آمریکایی های آفریقایی تبار پس از سقوط مالی سال 2008 و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات با هم ترکیب شده اند ساخته شده پلیس اصلاحات یک نگرانی فوری یک بار دیگر در سال 2020 است. هیچ کس انتظار دارد که رئیس جمهور تهمت یا ویلیام بر او دادستان کل برای تشکیل یک روبان آبی کمیسیون در مورد خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. اما این کناره گیری نشان دهنده حزب خود و ایدئولوژی خود را نه خلق و خوی از کشور است.

انرژی برای اصلاحات که پس از شیکاگو 1919 یا دیترویت سال 1967 ثابت سخت به حفظ, به خصوص در چهره سیاسی میکند. در این زمان, اما, اگر, اجتماعی, موانع تغییر باقی می ماند تثبیت سیاسی موانع به نظر می رسد به سقوط. مقیاس و مدت این بهار تظاهرات و بحث که در حال حاضر اتفاق می افتد در شوراهای شهر و قانونگذاران ایالتی در سراسر پلیس اصلاحات—نشان می دهد که این زمان ممکن است در نهایت می تواند متفاوت باشد.

بنابراین شاید آن را فقط به عنوان خوب اگر تهمت نمی جدید تشکیل Kerner کمیسیون. هوشیار فکر کارشناسان شده است نوشتن گزارش برای یک قرن در حال حاضر. به عنوان کنت کلارک با اشاره به نقشه در حال حاضر وجود دارد. سوال این است که آیا ما در نهایت از آنها استفاده کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesLevitraMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetJetbahisPiabetBetvolemobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesikronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oyna