آنچه شما نیاز به دانستن به عنوان NHL اردوگاه های آموزشی باز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

NHL اردوگاه های آموزشی باز هستند

لیگ و بازیکنان در نهایت نهایی خود بازگشت-به-بازی بازی های معامله و توافق دسته جمعی در شب جمعه. که پاک راه را برای تمام 24 تیم های درگیر در این سال گسترش حذفی رقابت برای باز کردن اردوگاه های امروز در خانه خود شهرستانها. شش هفت کانادا تیم های واجد شرایط (اتاوا است که تنها یک نفر) و شما می توانید به عنوان خوانده شده سریع سوس گوجه فرنگی در هر یک از آنها را در اینجا.

پیتسبورگ پنگوئن ها در حال حاضر تجربه سکسکه در اردوگاه خود را. آنها برگزار شد نه ناشناس بازیکنان امروز به دلیل آنها ممکن است در معرض به کسی که تا به حال تماس با یک فرد که تست مثبت برای COVID-19. بازیکنان را کنار می شود تا زمانی که نتایج آزمون نشان می دهد آن را امن برای آنها را به بازگشت.

در تورنتو افرا برگها’ اردوگاه Auston ماتیوز تایید کرد که گزارش او آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته. ستاره رو به جلو امروز گفت که او “تقریبا بدون علامت” اما نیاز به چند هفته خاموش یخ مجموعه او را کمی از نظر جسمی.

امروز نیز آخرین مهلت برای بازیکنان به انتخاب کردن از راه اندازی مجدد. هر کسی ممکن است انجام این کار به هر دلیلی بدون مجازات (هر چند آنها نمی پرداخت برای بازی های آنها را از دست ندهید). تا کنون شش بازیکن باید اعمال این حق: کلگری تراویس Hamonic ونکوور را Sven Baertschi مونترال را کارل Alzner ادمونتون مایک سبز دالاس’ روم Polak و بوستون استیون Kampfer. مونترال حداکثر Domi که به دیابت نوع 1 و بیماری سلیاک است و با توجه به انصراف. این کانادایی ها توافق را به او بدهد اضافی هفته یا بیشتر به تصمیم می گیرید.

کلیدی دیگر همه چیز به دانستن در مورد NHL راه اندازی مجدد:

جدول زمانی: اردوگاه های آموزشی اجرا تا جولای 26, زمانی که تیم را به سفر خود را تعیین hub شهر (ادمونتون برای کنفرانس غرب تورنتو برای شرق). نمایشگاه بازی برگزار خواهد شد ژوئیه 28-30. مرحله اول پلی آف آغاز می شود Aug. 1. استاندارد 16-تیم حذفی مسابقات باز می شود Aug. 11. استنلی جام آزمایشی میله میله برای شروع سپتامبر. 22 و پایان اکتبر. 4 در آخرین. رایگان آژانس باز خواهد شد یک هفته پس از جام اهدا شده است. پیش نویس برگزار خواهد شد ، اردوگاه های آموزشی برای 2020-21 فصل باز خواهد شد در اواسط ماه نوامبر و دسامبر. 1 است که تاریخ مورد نظر برای شروع فصل به طور منظم.

چگونه برگشتی کار: مرحله اول است که به اصطلاح استنلی مقدماتی جام. دو قسمت وجود دارد به این. یکی “دور مقدماتی.” در اینجا تیم کشت 5 به 12 در همایش همسان هستند تا در بهترین پنج سری به تصمیم می گیرید که پیشرفت به استاندارد 16-تیم حذفی مسابقات است. غربی ترکیب هیرو ها (5) ادمونتون در مقابل (12) شیکاگو (6) نشویل در مقابل (11) دانشگاه (7) ونکوور در مقابل (10) مینه سوتا و (8) کلگری در مقابل (9) وینیپگ. شرقی matchups هستند (5) پیتسبورگ در مقابل (12) مونترال (6) Carolina در مقابل (11) نیویورک رنجرز (7) New York Islanders مقابل (10) در فلوریدا و (8) تورنتو در مقابل (9) کلمبوس. بخشی دیگر از این جام استنلی مقدماتی است دور رابین برای چهار تیم برتر در هر کنفرانس. که St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس و بوستون, Tampa Bay واشنگتن و فیلادلفیا در شرق. به طوری که در سه بازی برای هر تیم است. همه آنها پیشرفت خود را با round-robin پرونده تعیین چگونه آنها کشت برای 16 تیم مسابقات (1 تا 4). این کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی تمام خواهد شد در ادمونتون برگزار شد.

برنامه: آن را بسیار وحشی در شروع است. بازی های جام استنلی مقدماتی فاز هستند و مبهوت به طوری که آنهایی که در تورنتو شروع در ظهر و 4 بعد از ظهر و 8 p. m. ET و آنهایی که در ادمونتون شروع در 2:30 p. m., 6:30 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. ET. مطمئن شوید که بازی را با هم همپوشانی دارند بیش از حد NHL گفت: این نوسان ممکن است به ادمونتون بار تا 30 دقیقه. بنابراین برای بهتر یا بدتر, شما باید این فرصت را به تماشای بیش از 13 ساعت متوالی هاکی در روز است. بیشتر بخوانید درباره NHL بازگشت-به-بازی بازی های معامله در اینجا.

سازمان دیده بان | چگونه امن هستند hub شهرستان حباب ؟

به عنوان NHL hub شهرهای ادمونتون و تورنتو آماده به میزبان صدها نفر از بازیکنان تمرین برای از سرگیری فصل نگرانی وجود دارد که “حباب” آماده رفتن نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از COVID-19. 2:05

واشنگتن NFL تیم جدیدی به نام

ده روز پیش رو تمدید فشار (از جمله از یک حامی اصلی) برای جلوگیری از استفاده از یک نام است که بسیاری از پیدا کردن توهین به مردم بومی حق رای دادن گفت: “انجام یک بررسی کامل از این تیم نام.” امروز در واشنگتن اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که در آن “خواهد بود بازنشستگی ردسکینز نام و آرم پس از اتمام این بررسی است.”

تیم صاحب دن اسنایدر و سر مربی ران ریورا هستند “همکاری نزدیک به منظور توسعه یک نام جدید و رویکرد طراحی” با توجه به انتشار. اما نمی گویند که چگونه این ممکن است. بنا به گزارش این تیم هنوز کار به امن علائم تجاری. بنابراین در حال حاضر بحث برانگیز نام در محل باقی می ماند. NFL اردوگاه های آموزشی تنظیم شده برای باز کردن در حدود دو هفته.

واشنگتن اعلام می تواند به نوبه خود حرارت در دیگر تیم های ورزشی با نام بومی. سرخپوستان کلیولند و ادمونتون اسکیموها هم گفت: بیش از 10 روز گذشته که آنها دوباره نام خود را. Chicago Blackhawks و بریوز آتلانتا نشان داد که هر دو آنها را به آنان است. بیشتر بخوانید درباره واشنگتن تصمیم (در نهایت) رها کردن نام خود را در اینجا.

به سرعت…

آبی جیز افتخار خواهد کرد اواخر تونی فرناندز در این فصل است. آنها را می پوشند پچ خود کشباف با فرناندز شماره 1 بر روی آن. جیز’ تمام وقت رهبر در بازی های انجام شده و بازدید و عضو 1993 سری جهانی قهرمانی تیم فرناندز درگذشت, در فوریه در سن 57 پس از مبارزه با مشکلات کلیوی. بیشتر بخوانید درباره جیز’ ادای احترام به او را در اینجا.

پس از دو تعویق تورنتو FC در نهایت بازی خود را بازکن در MLS برگشت مسابقات است. در اصل تورنتو قرار بود به صورت دی سی ایالات آخرین شب جمعه. اما مطابقت منتقل شد تا صبح روز یکشنبه پس از TFC ورود در دیزنی جهان به تعویق افتاد چرا که کسی که در آن رفت و آمد حزب نشان داد COVID-19 علائم معنی بیشتر تست بود که باید انجام شود. پس از آن بازی بود به نام خاموش دقیقه قبل از کیکآف یکشنبه به دلیل مثبت شدن تست برای سی و بازیکن مجمل نتیجه برای TFC بازیکن. آنها در نهایت آن را به این و آن به پایان رسید در یک تساوی 2-2. تورنتو بعدی, مسابقه, مقابل, مونترال, تاثیر عقب رانده شد از شنبه تا پنج شنبه شب. بیشتر بخوانید درباره امروز قرعه کشی در مقابل سی و تماشای برجسته در اینجا.

منچستر سیتی خود را در لیگ قهرمانان ممنوعیت لغو شد. انگلیسی نیروگاه به حالت تعلیق در آمد از فوتبال از معتبرترین و پر سود رقابت های باشگاه برای دو سال در ماه فوریه برای نقض یوفا به اصطلاح Financial Fair Play مقررات. این طراحی شده در بخش به نگه داشتن عمیق به جیب صاحبان (مرد شهر است که یک عضو از ابوظبی خانواده سلطنتی) از هزینه های شدید در حقوق بازیکن به خرید خود قهرمانی. یک تیم حقوق و دستمزد باید در خط با درآمد آن را در واقع به ارمغان می آورد. یکی از اتهامات این بود که منچستر سیتی بیش از حد آن حمایت مالی می پردازد که برخی از آنها مربوط به دولت مورد حمایت شرکت ها در ابوظبی. اما دادگاه داوری ورزش را تایید کرد مرد شهرستان درخواست تجدید نظر امروز پاکسازی آن را به بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده است که زمانی که این ممنوعیت را شروع کرده اند (منچسترسیتی هنوز زنده است در این سال رقابت که رزومه خود را در ماه اوت). دادگاه بود اما خوب این تیم 10 میلیون یورو ($11.3 میلیون دلار آمریکا) برای همکاری با محققان. جزئیات بیشتر در مورد این پرونده تصمیم امروز در اینجا.

ای اس پی ان به حالت تعلیق در آن بالا NBA خبرنگار. آدریان Wojnarowski که شناخته شده به عنوان برترين اخبار شکن در ورزش شد و گزارش ممنوع برای دو هفته بدون پرداخت هزینه برای ایمیل “F— شما” (او نوشت واقعی کلمه) به جاش هاولی یک سناتور ایالات متحده از ایالت میسوری. این بود که در پاسخ به هالی نوشتن نامه سرگشاده ای به کمیسر NBA آدم نقره ای است که در آن او با انتقاد لیگ برای بازیکنان اجازه می دهد برای قرار دادن ضد نژاد پرستی و دیگر شبکه های اجتماعی-عدالت پیام های خود را کشباف اما نه آنهایی که حمایت از اجرای قانون و یا تظاهرات در هنگ کنگ علیه حاکم دولت چین (NBA اتحاد کسب و کار پر سود روابط چین). در چه خواهد بود او در آخرین توییت برای یک زن و شوهر از هفته Woj عذرخواهی برای خود ایمیل و نام آن را “بی احترامی است.” چند بازیکن از جمله LeBron James و کانادا جمال موری حمایت خود را از این خبرنگار توسط تویت “#FreeWoj”.

و در صورتی که شما آن را از دست رفته…

Moh احمد را شکست کانادا رکورد در 5,000 متر دوباره. 29 ساله از St. Catharines, Ont., برنده یک مسابقه در پورتلند, اورگان در شب جمعه در 12 دقیقه 47.20 در ثانیه است. که زمان کاهش رکورد ملی او در تابستان گذشته حدود شش ثانیه و همچنین ساخته شده از او 10-سریعترین 5000 m دونده از همه زمان. هر کس دیگری در بالای 15 نمایندگی یا اتیوپی یا کنیا. احمد متولد شد و در سومالی و به کانادا نقل مکان کرد زمانی که او 11. در پاییز گذشته او اولین کانادایی به کسب مدال در 5,000 در مسابقات قهرمانی جهان زمانی که او در زمان برنز در دوحه. او به سختی از دست رفته المپیک تریبون در سال 2016 به پایان رساندن چهارم. بیشتر بخوانید درباره احمد آخرین رکورد اجرا کنید.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>