آنچه شما نیاز به دانستن برای NBA بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

به یاد داشته باشید چهار شنبه, مارس 11? که روز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد در سراسر جهان شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. و در عین حال برای بسیاری از آمریکایی شمالی, ویروس از راه دور باقی مانده (اگر در حال رشد) به عنوان نگرانی آنها در مورد روز خود را. اما بسیاری از مردم از خواب بیدار کردن تماس آمد که شب هنگامی که یک بازی NBA بین جاز و رعد و برق در شهر اوکلاهما بود به نام لحظه های قبل از tip-off زیرا کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث COVID-19. کسی که تبدیل به موسیقی جاز مرکز رودی Gobert که چندی قبل از به حال تمسخر ویروس نگرانی با دست زدن به یک دسته از خبرنگاران میکروفن و ضبط در یک کنفرانس مطبوعاتی.

NBA نیز با عجله لغو شد که شب بازی بین پلیکان و پادشاهان در ساکرامنتو و اعلام کرد تقریبا بلافاصله که فصل آن به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد. روز بعد, NHL و لیگ اصلی بیس بال به دنبال کت و شلوار. ناگهان هیچ یک — ورزشی فن یا نه — می تواند چشم پوشی از این بیماری همه گیر. کانادایی در خارج از کشور درهم به خانه. در عرض چند روز این کشور بود که در مستند همراه با بسیاری از نقاط جهان.

چهار ماه و نیم بعد (یا چهار سال — چه کسی می تواند بگوید دیگر؟), جهان باز کرده است تا بسیار کمی برای بهتر یا بدتر. و NBA آماده است تا به سر در پنج شنبه شب با دو بازی: جاز (جاست) در مقابل پلیکان در 6:30 p. m. ET و لیکرز مقابل کلیپرز در 9 p. m. ET.

از آنجا که این بیماری همه گیر است که هنوز هم بسیار زنده (به خصوص در عصری ایالات متحده), NBA است نقل مکان کرد به یک محافظ “حباب” در دیزنی جهان ملک در نزدیکی اورلاندو فلوریدا., که در آن بازیکنان و کارکنان در حال منزوی از مردم و آزمایش روزانه. امروز لیگ برتر اعلام کرد صفر وجود دارد مثبت در آخرین دور از تست در میان 344 بازیکنان.

پس هر کس حافظه کمی مه آلود در حال حاضر در اینجا یک سریع سوس گوجه فرنگی در برخی از مسائل شما باید بدانید که برای NBA گشت:

نه هر کس دعوت شد

تنها تیم که در حال حاضر اشغال یک نقطه حذفی و یا در حال ظرف شش بازی از یک شرکت در راه اندازی مجدد. که 22 از NBA 30 تیم. قابل توجه ترین برش طلایی رزمندگان امور خارجه. آنها به نظر می رسد در آخرین پنج NBA نهایی و برنده سه تن از آنها. اما عامل خروج از کوین دورنت همراه با دراز مدت صدمات به Steph کاری و کلی تامپسون منجر به یک لیگ-بدترین 15-50 رکورد.

برگشتی نیست شروع به سمت راست دور

اول همه نقش هشت بار. NBA است نام تجاری این به عنوان “بذر بازی ها” یادآوری میکند که هدف اولیه خود را به تصمیم می گیرید حذفی نقاط. بیشتر احتمال دارد آنها به تعهدات به تلویزیون دارندگان حقوق. اما چند چیز وجود دارد در خطر است. سوابق قبل از وقفه حمل بیش, به طوری که تیم حذفی نقاط امن هستند ممکن است به دنبال به هم نگه دارید موقعیت خود را و یا حرکت می کند تا به کسب بیشترین مطلوب ممکن است matchup. بیشتر پایین سلسله مراتب نظم تیم تلاش خواهد شد یا به زور و یا جلوگیری از یک بازی در سری است. اگر شماره 9 دانه در هر دو کنفرانس پس از اتمام چهار یا کمتر بازی پشت شماره 8 دانه 9 می تواند سرقت نهایی حذفی نقطه با ضرب و شتم 8 دو بار در یک ردیف. اگر 8 برنده یکی از بازی های آن را می شود نقطه.

این بذر بازی اجرا را از طریق Aug. 14. اگر یک بازی در(s) مورد نیاز است کسانی که در بازی اتفاق خواهد افتاد Aug. 15-16. استاندارد حذفی مسابقات (16 تیم بهترین هفت سری) باز می شود Aug. 17. یک قهرمان خواهد شد تاج گذاری توسط Oct. 13.

دیگران دیوانه هستند-خوب

برای دومین سال متوالی میلواکی اتحاد NBA ویدئو به طور منظم فصل رکورد. دلار رفت 53-12 که آنها را قرار می دهد سه بازی در لیکرز و 6.5 جلوتر از سوم به طور کلی تورنتو است.

Giannis Antetokounmpo رتبه سوم در لیگ در هر دو نمره (29.6 امتیاز در هر بازی) و بازگشت (13.7) است و به احتمال زیاد به برنده دوم جایزه MVP در یک ردیف (اگر وجود دارد برخی از بحث که LeBron James می تواند آن را سرقت). او همچنین می تواند برنده دفاعی بازیکن سال جایزه. مایکل جردن و Hakeem Olajuwon تنها بچه ها تا به حال به جلو و دو.

با یونانی عجایب پیشرو راه میلواکی شده است خرد کردن مخالفان این سال است. علاوه بر آن-11.2 دمای نقطه دیفرانسیل است که نزدیک به چهار امتیاز بهتر از هر کس دیگری است که پوچ است. دیگران باید یکی از این لیگ بهتر جرائم و بهترین دفاعی امتیاز توسط یک حاشیه گسترده ای. که یک قهرمانی فرمول.

اما میلواکی شکست مواجه برابر رپتورز در سال گذشته شرق نهایی و هنوز هم وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا حمایت از بازیگران می تواند گام تا زمانی که مخالفان چرخ ضامن دار تا فشار دفاعی در Giannis در پلی آف. شاید به همین دلیل…

LeBron است لیکرز و Giannis’ دیگران می تواند در دیدار اکتبر NBA Finals. (هری چگونه/گتی ایماژ)

لیکرز هستند علاقه مندی ها

اکثر bookmakers آنها را به لبه خفیف در وقتی است که همچنین شامل دیگران و کلیپرز در آن منظور. سپس یک قطره بزرگ کردن به بقیه در این زمینه است.

مانند دیگران لیکرز یک سوال برانگیز حمایت از بازیگران. بر خلاف دیگران آنها را به دو superstars: LeBron و آنتونی دیویس که به صورت یک مکمل (و مرزی-توقف) ballhandler/big-man دسته کوچک موسیقی جاز. به عنوان طولانی به عنوان آنها بر روی زمین و دریافت اندکی حمایت از امثال شادابی مرد بزرگ دوایت هاوارد سابق رپتورز سه-و-D متخصص دنی سبز و (قورت دادن) به تازگی به دست آورد وحشی, کارت, J. R. Smith, که به اندازه کافی برای حمل یک تیم NBA به عنوان.

بسکتبال هیجان انگیز ترین rookie است در مخلوط

صهیون ویلیامسون وارد NBA با فوق العاده اعتیاد به مواد مخدره پس از نیواورلئان او را برداشت کلی برای اولین بار در سال گذشته پیش نویس است. مصدومیت زانو به تاخیر افتاد اولین بازی خود را تا اواخر ماه ژانویه و پلیکان را محدود به خود, دقیقه, اما صهیون هنوز هم به نظر می رسد مانند یک سوپراستار در ساخت (اگر او می تواند به سالم ماندن است که به یک مشکل شده است که قدمت آن به دانشگاه). او به طور متوسط 23.6 امتیاز در هر بازی تیراندازی کارآمد و نشان فک انداختن مخلوط ورزشکاری و عمده ای است که باعث می شود او بسیار جالب است.

گرفتن او را در حالی که شما می توانید ، پلیکان در حال 3½ بازی از یک نقطه حذفی بنابراین صهیون ممکن است در گذشته بذر بازی.

رپتورز را مشروع فرصتی برای تکرار

خیلی از بسکتبال جهان نوشت: آنها پس از حاکم Finals MVP Kawhi Leonard چپ برای کلیپرز. یک سوپراستار بازیکن است که معمولا یک پیش نیاز برای برنده شدن یک قهرمانی NBA اما تورنتو است و مطابق مد روز سوم-بهترین رکورد در لیگ با تکیه به آن عمق و کار تیمی و چقرمگی دفاعی تعهد و خلاق مربیگری نیک ،

به نام تنها چند standouts: پاسکال Siakam شکوفا شده است به رپتورز’ پیشرو گلزن پست-Kawhi ادامه قابل توجه خود را ستارگی. Thicc گارد نقطه کایل لوری باقی می ماند و قلب و روح تیم Fred VanVleet ساخته شده در سال گذشته حذفی دستیابی به موفقیت و نورمن پاول ساخته شده جهش به اعتماد به ثمر رساند گزینه است.

اکثر sportsbooks باید تورنتو به عنوان شماره 4 مورد علاقه را به نفع خود عنوان (پشت لیکرز دلار و کلیپرز). سخت به استدلال می کنند که اما هنوز هم احساس می کند مانند Raps هستند که دست کم گرفته شده توسط بیش از حد بسیاری از مردم است. آنها را به مبارزه با به آخرین گلوله.

تورنتو اولین بازی برگشت خوب است: شنبه ساعت 8:30 p. m. ET مقابل لیکرز.

برخی از کانادایی ها می گویند که برنده عنوان

Shai Gilgeous-الکساندر است که در آستانه ستاره شدن به عنوان پیشرو بهترین گلزن در یک بازی جذاب شهر اوکلاهما تیم. رعد و برق را شوکه کرد هر کس با ارسال NBA نهم-بهترین رکورد پس از معاملات دور ستاره پل جورج و راسل وستبروک در تابستان گذشته. OKC خواهد بود دشوار با SGA و کریس پل تشکیل عالی backcourt پشت سر هم.

گارد نقطه جمال مورای که دومین گلزن برجسته برای دنور که در حال حاضر کشت سوم در غرب (پس فقط لیکرز و کلیپرز). در تورنتو جوان رو به جلو کریس بوچر پدید آمده است به عنوان یک herky-تشنجی آستین فرز و چابک سلاح است که می تواند آسیب برساند و در هر دو به پایان می رسد از زمین در محدود دقیقه خاموش روی نیمکت.

دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>