این کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers مربع برای قهرمانی NFL روز یکشنبه در 6:30 p. m. ET در میامی. این که آیا شما یک طرفدار فوتبال و یا فقط می خواهید به صدا مانند یک در سوپر باول, پارتی, در اینجا برخی از چیزهایی که می دانیم برای کمک به شما لذت بردن از بازی های بزرگ:

باید آن را یک بازی نزدیک…

که چه oddsmakers به ما می گوید. و اگر شما نمی تواند اعتماد اعضا که می تواند به شما اعتماد کند ؟ اکثر روسای ذکر شده به عنوان تنها 1.5-نقطه مورد علاقه. این کوتاه ترین نقطه گسترش از جدید انگلستان در مقابل سیاتل سوپر باول پنج سال پیش. که یکی پایین رفت و به ثانیه های پایانی و تصمیم گرفته شد توسط یکی از معروف ترین نقش در NFL تاریخ است.

…و بالا به ثمر رساند یکی بیش از حد

اجماع بیش از/زیر مجموع 54.5 امتیاز است که برای یک بازی NFL. این ستاد دارای بیشترین مواد منفجره جرم در لیگ و 49ers یکی از آنهایی که بهتر بیش از حد. سان فرانسیسکو عالی دفاع است که نگه داشتن تعداد کمی پایین اما این ستاد باید نگاه غیر قابل توقف در پلی آف. بنابراین این تمام گیری از یک در ضربات پنالتی. البته در سال گذشته کل رقم 55.5 امتیاز و میهن پرستان و قوچ درمان ما به یک 13-3 snoozer. بنابراین شما هرگز نمی دانید.

یک قهرمانی خشکسالی به پایان خواهد رسید یا راه

The 49ers’ آخرین سوپر باول برنده آمد و در سال 1994. اما آنها حداقل از آن ساخته شده به بازی شش سال پیش و حق رای دادن موفق به کسب پنج سوپر کاسه — یکی از رکورد های به اشتراک گذاشته شده توسط New England و پیتسبورگ. روسای طرفداران داشته اند آن را بسیار ناهموار. تیم خود را ندارد برنده (یا حتی در) یک سوپر باول در 50 سال است. که تا همین چندی پیش بود که هنوز هم به لحاظ اجتماعی قابل قبول برای کارفرمایی لن داوسون برای انجام این کار در اتاق قفل:

سان فرانسیسکو است که به طور کلی بهتر است تیم…

این Niners باید با استعداد و سخت و بدون خود خواهی بازیکنان در سراسر این زمینه — و تاکتیک های برای مطابقت با. خود جرم ساخته شده است در حال اجرا توپ (نادر این روزها) و حتی گیرنده های مشتاق مسدود کننده (همچنین نادر این روزها). تقریبا هر NFL در حال اجرا به عقب اکسل می تواند در این سیستم اما سن Fran کشف کرده با کمی آب اضافی در Raheem eagles report. او در زمان بیش از شروع کار در اواخر فصل و خوب با آن زد. در این بازی NFC قهرمانی او پایمال Green Bay برای 220 متری و چهار touchdowns بر روی زمین است. The 49ers سعی خواهد کرد برای اجرای آن در برابر اشراف که دفاعی ضعف توقف اجرا است.

زمانی که Niners می خواهید/نیاز به قرار دادن توپ در هوا آنها می توانید به یکی از دو بهترین تنگ به پایان می رسد در فوتبال (جورج بازیگوش) و قابل پخش در امانوئل ساندرز و rookie Deebo ساموئل.

در سمت دیگر توپ Niners’ دفاع ترسناک است. تازه کار نیک Bosa و رئیس سابق Dee فورد با استعداد ترین عبور rushers. اگر مخالف کارفرمایی آنها را فرار او هنوز به نگرانی در مورد ریچارد شرمن و بگیرید و یاد دهید او کمین در ثانویه برای interceptions.

… اما کانزاس, شهرستان دارای یک لبه در این ورزش مهم ترین موقعیت

پاتریک Mahomes بهترین بازیکن خط حمله در فوتبال. او تنها 24 سال, اما او را در مسیر تبدیل شدن به یک زمان بزرگ است. او برنده جایزه MVP سال گذشته او انداخت برای 50 touchdowns. صدمات تقریبا از خط خارج او در این سال. یک رگ به رگ مچ پا hobbled او را در حالی که قبل از دررفتگی زانو قرار داده و او را در حاشیه برای دو بازی در وسط فصل (بله فقط دو که وحشتناک آسیب). اما Mahomes است به MVP نسخه از خود را در حال حاضر: در دو بازی حذفی او انداخت هشت TDs هیچ interceptions و حتی برای فرار 106 متری — از جمله برق 27-حیاط TD در مسابقات قهرمانی آسیا بازی.

سان فرانسیسکو کارفرمایی جیمی Garoppolo تا لحظات خود را, اما او خیلی خوب نیست و Niners این را می دانند. آنها ترجیح می دهم به نگه داشتن توپ از دست او بیرون.

هر دو سر مربیان توهین آمیز نوابغ — اما آنها کاملا متفاوت

دانستن خود و کارفرمایی است که یک نقطه ضعف, San Fran 40 ساله و کایل Shanahan طراحی شده خود جرم در اطراف در حال اجرا بازی. نگه داشتن توپ بر روی زمین در نظر گرفته شده است منسوخ شده (و خسته کننده) راه در حال بازی فوتبال, اما نه راه Shanahan تساوی آن است. او با استفاده از یک تن از تقلبی و misdirections به توپ خود را حامل (که می تواند شامل گسترده گیرنده) فضای باز. این است چگونه نادیده گرفته (هر چند با استعداد) به مانند eagles report به پایان می رسد تا مسلط NFC عنوان بازی مانند او.

K. C. s 61 ساله و اندی رید است Shanahan را در مقابل در برخی از راه. او تقریبا نادیده بازی در حال اجرا. به طور معمول شما نیاز به برخی از تعادل نگه داشتن مخالف دفاع صادقانه. اما رید بازی طرح (و کارفرمایی) آنقدر درخشان و تصویب فو هستند خیلی سریع و خیلی خوب (از جمله گیرنده های Tyreek تپه سامی واتکینز و Mecole Hardman و سوپراستار تنگ پایان تراویس Kelce که نمایشنامه مثل یک گیرنده) که مهم نیست. رید همواره عبور-بازی savant, اما آن را در زمان او این همه سال را در نهایت کامل کارفرمایی به ترجمه نبوغ خود را به این زمینه است. Mahomes است دنیرو به خود اسکورسیزی. این سوپر باول می تواند خود را رفقای خوب.

رید همچنین ممکن است محبوب ترین مربی در فوتبال است. بازیکن خود را در عشق ورزیدن به او و عشق طرفداران خود را deprecating بزرگ-غذا خوردن به طور منظم-مرد شخصیت — اسیر کاملا در این الگوی رفتاری:

کانادا یک بازیکن مهم برای اشراف — و همچنین یک پزشک

بدون شوخی: Laurent Duvernay-Tardif اول فعال NFL بازیکن به داشتن مدرک پزشکی. او مدرک دکترای خود را در پزشکی از مونترال دانشگاه مک گیل در سال 2018 توسط کار بر روی آن در اوقات فراغت خود و در طول خارج از فصل است. او احتمالا می تواند یک تمرین دکتر در حال حاضر اگر او نبود خیلی خوب در فوتبال است. 6-پا-5, 321-پوند offensive lineman است در وسط پنج سال قرارداد که او را تضمین حداقل 20 میلیون دلار آمریکا. آن را بسیار بعید است که این جامد حرفه ای هنگامی که شما بازی خود را توپ کالج در کانادا به جای آمریکا

اگر شما می خواهید به دنبال Duvernay-Tardif روز یکشنبه او می پوشد پلاک 76 و او را در شهر کانزاس شروع راست گارد. او خطوط به طور مستقیم به سمت راست از مرکز (کسی که جرقه بزند توپ را به کارفرمایی). دکتر یک کار بزرگ: کمک به محافظت از Mahomes از Niners’ شدید عبور rushers.

شما نمی خواهد آمریکا تبلیغات

بیایید صادق باشیم: سوپر باول است به عنوان یک تبلیغات سیستم تحویل آن را به عنوان یک بازی فوتبال است. یک آگهی 30 ثانیه در این سال هزینه بیش از 5 میلیون دلار آمریکا پس از برندها جلو و از همه متوقف می شود به آنها را به یاد ماندنی. اما کانادایی ها نمی بینم بسیاری از آنها را به خاطر ما به دیوان عالی کشور لغو CRTC حاکم است که تا به حال به ما اجازه برای چند سال گذشته به تماشای آمریکایی-شبکه سوپر باول خوراک اگر ما می خواستیم.

در حال حاضر آن را به عقب به راه آن استفاده می شود: مهم نیست که چه کانال شما تماشای بازی در بل کانادا (که دارای کانادا حقوق) پوشش خود را تغذیه به طوری که شما دریافت تبلیغات آنها به فروش. تعداد کمی از کسانی که ممکن است همان آنهایی که در آمریکا اما که در آن است.

حاصل کار دو نشان می دهد ویژگی های جنیفر لوپز و شکیرا

خوب است اشاره ای به میامی لاتین عطر و طعم. اما دیدن این که چگونه این سوپر باول LIV در اعداد رومی آنها می تواند رفته اند با پل مک کارتنی ELO و یا شاید حتی Ja Rule. خوب من به شما نشان می دهد خودم را در حال حاضر ،

این گزیده ای از زنگ CBC Sports daily عضویت در خبرنامه. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de