چه چیزی در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن Baffling جدید قدرت گرفتن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

دو روز پس از این ادعا او “کل” اقتدار بیش از فرمانداران به منظور متحده به بازگشایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به موکول کردن هر دو مجلس کنگره اگر آنها نمی تعظیم قبل از او.

“این عمل در حال حاضر از خروج از شهر در حالی که انجام ساختگی طرفدار forma جلسات یک dereliction از وظیفه است که مردم آمریکا نمی تواند در این بحران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول چهار coronavirus نیروی کار جلسه در یک حرکت یادآور بوریس جانسون تعلیق پارلمان. او شکایت کرده است که “ساختگی” جلسات به عنوان مجلس نمایندگان و سنا سعی کنید به شکل از چگونه برای دیدار با رفتن به جلو در زمان اجتماعی فاصله مانع او از نصب بیشتر اقدام مقامات به پست در غیر این صورت نیاز به سناتوری مشاوره و رضایت. “این یک کلاهبرداری است که آنها انجام می دهند. این یک کلاهبرداری است و همه آن را می داند و آن را که راه را برای یک مدت زمان طولانی است.”

هنگامی که یک حرکت برای ورزش انتخاب نشده قدرت مسدود شده (به یاد داشته باشید بحث خود را در مورد quarantining نیویورک؟), مغلوب ساختن پیشی جستن فقط حرکت به یکی دیگر. در این زمان او در نظر گرفتن هدف در قدرت سنا را رئیس جمهور انجام شده است به طوری که بیش از یک تقریبا به شدت کم ریسک و موقعیت.

با توجه به مقاله دوم, بخش 3 از قانون اساسی رئیس جمهور مه “روز فوق العاده ای موارد تشکیل هر دو مجلس و یا هر کدام از آنها و در صورت عدم توافق بین آنها با توجه به زمان adjournment, او ممکن است آنها را موکول به زمان مانند او باید فکر می کنم مناسب است.”

بدون در نظر گرفتن قانون اساسی از ادعای خود را (به عنوان مثال مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر نیست که یک “توافق… با توجه به زمان adjournment”), تهمت است, یک بار دیگر در بر داشت یک راه جدید برای استرس ما موسسات ناراحت سابقه و فشار حداکثری نسخه از موقعیت خود را.

“این نمونه نهایی یک تست قدرت” جاناتان Turley یک قانون اساسی متخصص که به عنوان یک anti-استیضاح شاهد (استدلال قانون اساسی مورد برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه), ایمیل من در شب چهارشنبه. “این است که گیج کننده است که رئیس جمهور را چنین اقدام بی سابقه ای برای چنین اعلام دلایل پر کردن یک شکاف در صدای آمریکا.”

در واقع انتصاب تهمت بود بیشتر آوازی در مورد تسریع شد نامزدی فیلمساز مستند مایکل بسته به سر این سازمان که نظارت بر صدای امریکا, دولت, بودجه, اخبار, خدمات طراحی شده برای گسترش ارزش های آزادی و دموکراسی در سراسر جهان است.

درست است. این آخرین قدرت گرفتن کمی برای انجام با مبارزه مرگبار همه گیر و همه چیز را به انجام با نصب وفاداران. در حالی که برخی در ابتدا ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود صدای امریکا به یک خانه ارگان pro-مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات خروجی خدمات خود را حفظ کرده است استقلال و در ادامه به رسم خشم تهمت و تیم خود را—اخیرا زمانی که آنها ادعا فردا ترویج چینی تبلیغات. “اگر شما شنیده ام چه بیرون آمدن از صدای امریکا آن را نفرت انگیز—چه چیزهایی که آنها می گویند در حال نفرت انگیز نسبت به کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:.

صرف نظر از انگیزه های خود را تهمت آخرین تهدید نشان می دهد چگونه در بحران های اجرایی می تواند به طور یک جانبه عمل می کنند (یا تهدید به عمل می کنند) در حالی که هر کس دیگری را به واکنش نشان می دهند.

“حتی اگر موفق این انتصاب را خدمت زیر قابل توجهی [مقدار] از جنجال.” گفت: Turley که قبلا شهادت داد که رئیس جمهور اوباما افزااس اس انتصاب ریچارد Cordray بر خلاف قانون اساسی بود.

در مواجهه با جهانی همه گیر که در آن او گرفتار شد و پا به حالت صاف می کند و تهمت واقعا نیاز به اختراع یک بحران جدید ؟

وجود دارد یک میزبان از پتانسیل چالش های اینجا از جمله اینکه آیا واقعا اختلاف بین خانه ها به عنوان اعضای کار از راه دور از طریق یک بیماری همه گیر” Turley گفت.

تهمت شکایت در حال حاضر است که در ادامه نقل مکان کرد به طرفدار forma جلسات برای جلوگیری از لحاظ فنی adjourning در طول یک بیماری همه گیر بحران (در نتیجه جلوگیری از هر گونه زنگ تفریح قرار ملاقات). ماده یک از قانون اساسی می گوید که “نه خانه در طول جلسه کنگره, باید, بدون رضایت دیگر موکول برای بیش از سه روز.” که همان چیزی که اتفاق افتاد چند سال پیش یک سخنگوی رهبر اکثریت میچ مک کانل توضیح داد که “به دیدار ما قانون اساسی نیاز هر جلسه چند روز ما در حال انجام pro formas. ما آن را انجام نمی برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

بدون در نظر گرفتن آن روشن نیست اگر مک کانل که رهبری تایید متعدد محافظه کار قضایی قرار ملاقات (واقعا) می خواهد همه این تهمت طولانی قرار ملاقات را تایید و یا اینکه او را تلویحا تایید برخی از stonewalling. اما او را مجبور به خرید در برای مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای این به کار می کنند. به منظور وادار کردن این gambit, “مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به دریافت سنا را موکول به دنبال اختلاف با خانه” Turley می گوید. “چنین اختلاف خواهد و سپس ماشه مقاله خود II قدرت است که مورد نیاز است برای ایجاد یک پایه و اساس برای یک زنگ تفریح قرار ملاقات.”

آیا مک کانل می خواهید میراث او به عنوان رهبر اکثریت که ریاست آن بر فرسایش سنا استقلال و تفکیک قوا? در یک حس اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به موکول کردن کنگره خواهد بود که نتیجه گیری منطقی پس از اجازه می دهد او را به اعلام جعلی “اضطراری” برای دور زدن کنگره power-of-the-کیف پول و قدرت و صندوق ساخت و ساز از یک مرز دیوار با مکزیک.

“به طور معمول رئیس جمهور در حال بازی پوکر با کارت های خود را رو به بیرون” Turley می گوید. “این را تست دموکرات و fealty به خود نهاد. این است که به عنوان بی سابقه آن را به عنوان غیر ضروری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>