در حال حاضر که خواهد شد-آنها/نمی-آنها/وقتی-را-آنها رقص با بازی های المپیک است که در نهایت بیش از, واقعا وجود دارد هیچ چیز از چپ به لغو.

مطمئن شوید که اخبار مختلف ورزشی در لیگ های گسترش خود را در “مکث” ادامه خواهد داد به شدت در زمانی که این کابوس به طول می انجامد اما این المپیک که به تعویق افتاده بود و آخرین بمب خواهیم دید احتمالا برای مدتی. بزرگ بعدی coronavirus مرتبط با ورزش داستان خواهد بود که یکی از لیگ می گوید آن را در حال آمدن به عقب و یا تسلیم شد و آنچه مانده است از آن فصل به طور منظم و/یا برگشتی.

با که در ذهن اجازه بدهید با یک نگاه سریع در وضعیت فعلی برخی از لیگ های مردم در مورد مراقبت بیشتر در اینجا در شمال امریکا است.

NHL

تعطیل از: مارس 12

که در آن همه چیز ایستاده: تا کنون تنها دو NHL بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 — هر دو از سناتورهای اتاوا. آن را حدود یک هفته و نیم پس از لیگ توصیه تمام بازیکنان خود به خود منزوی تا مارس 27 و که این امر می تواند حداقل 45 روز قبل از آن حتی می تواند ارائه راهنمایی در پتانسیل دوباره باز از شیوه های تیم است. که جدول زمانی عقب رانده شد و حتی بیشتر دیروز وقتی NHL خواسته خود بازیکنان و کارکنان به گسترش خود-جداسازی توسط یکی دیگر از 10 روز به تاریخ 6 آوریل. در ضمن لیگ شده است برگزاری کنفرانس تلفنی با صاحبان و GMs به آنها را نگه دارید به روز شده اما هیچ کس به نظر می رسد هر گونه ایده در زمانی که (یا اگر) فصل سر گرفته خواهد شد. یک دلسرد سیگنال آمد از خارج از کشور اوایل امروز زمانی که روسیه بر اساس KHL اعلام کرد آن را رها مانده از آن گاگارین جام حذفی. دیگری آمد و بعد وقتی NHL به تعویق افتاد پیش نویس خود را و آن جوایز نشان می دهد. کسانی که برنامه ریزی شده بود, اواسط و اواخر ماه ژوئن.

چه بعدی: NHL گزارش همچنان امیدوار است که از آن خواهد شد قادر به بازگشت در زمان به مرحله نوعی از رقابت های جام استنلی چه که کامل حذفی مسابقات و یا یک نسخه اصلاح شده. لیگ گزارش شده است که مایل به رفتن به عنوان عمیق که در اواخر تابستان و یا حتی اوایل پاییز برای انجام این کار, هر چند آن را نیز باقی می ماند متعهد به کوتاه شدن 2020-21 فصل است. همچنین به یاد داشته باشید که NHL — و احتمالا هر لیگ در مکث — به احتمال زیاد نیاز به نگه داشتن برخی از مرتب کردن بر اساس به صورت مختصر اردوگاه های آموزشی برای بازیکنان به گرم کردن قبل از بازی سر. بیشتر بخوانید درباره آخرین NHL در اینجا.

NBA

تعطیل از: مارس 11

که در آن همه چیز ایستاده: حدود ده NBA بازیکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. رودی Gobert تشخیص درست قبل از tipoff از یک بازی در تاریخ 11 مارس باعث rapid-fire رشته از لغو سراسر ورزش و سابق MVP کوین دورانت نیز در میان کسانی که نشان داد آنها آزمایش مثبت است. امروز دو بار all-star کارل-آنتونی شهرهای گفت که او مادر است که در کما است و او فکر می کند او COVID-19. به عنوان زمانی که NBA ممکن است بازگشت آن را اساسا در همان قایق به عنوان NHL که با آن سهام بسیاری از عرصه. تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش می یابد, با امداد در چشم — بدون توجه به آنچه رئیس جمهور می گوید در تلویزیون در هر روز است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به رخ کشیدن در مورد باز کردن این کشور به عقب تا همه او می خواهد, اما اگر دولت و مقامات محلی در ادامه به دستور مستندات, رویدادهای ورزشی, ممکن نخواهد بود. اگر و هنگامی که در NBA بازی می کند و در نهایت بازگشت — و شما می توانید پرتاب NHL به این بیش از حد — گام اول به نظر می رسد به احتمال زیاد به بازی در عرصه خالی. اگر طبیعی بازی امکان پذیر نیست NBA کمیسر آدم نقره ای شناور است این ایده از یک بازی و یا مسابقات در یک محل واحد ارائه تمام بازیکنان در سلامت می تواند گواهی شده است.

چه بعدی: دیدن که چگونه بسکتبال است که واقعا یک تابستان, ورزش, NBA بازی در ماه ژوئیه یا اوت به نظر می رسد جذاب تر و کمتر-از-محل — از NHL ، و با گذشت هر روز به نظر می رسد که بیشتر و بیشتر شبیه به یک سناریو. برای یک ایده خشن از آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید نگاهی بسکتبال چین که فقط تحت فشار قرار دادند آن را دوباره شروع تاریخ به ممکن است. لیگ تعطیل در ماه ژانویه است که در زمانی که شیوع کروناویروس آمار چین ، بنابراین ممکن است را چهار ماه. هر کشور است مدیر عامل شیوع متفاوت (و با درجات مختلفی از موفقیت) اما هر کسی می گویند در این لحظه است که ایالات متحده در حال انجام یک کار بهتر از چین انجام داد ؟ بر اساس آن چهار ماه به نظر می رسد مانند یک بهترین سناریو برای NBA اخراج به پایان رسید. که در اواسط ماه جولای. امروز دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت که او می خواهم شرط بندی در بازی اتفاق می افتد در عرصه خالی قبل از ژوئن 1 و شاید به عنوان اواسط ممکن است که فقط ممکن است افکار واهی و پوچ از یک مرد با تعداد زیادی از پوست را در بازی.

این چیزی است که عرصه احتمالا شبیه دفعه بعد شما را به یک بازی NHL. (تیم اسمیت/گتی ایماژ)

لیگ اصلی بیس بال

تعطیل از: مارس 12

که در آن همه چیز ایستاده: نه به downer اما فردا قرار بود روز افتتاحیه. طرفداران ورزش سرقت شد که سالانه مراسم از بهار در مارس 16, وقتی که, چهار روز پس از به طور ناگهانی متوقف بهار, آموزش MLB عقب رانده شروع فصل حداقل تا اواسط ماه مه. این تردید ، به نظر می رسد مانند MLB به سادگی وارد این رقم بر اساس CDC مارس 15 توصیه که هیچ تجمعات از 50 یا بیشتر مردم برگزار می شود در ایالات متحده حداقل به مدت هشت هفته.

چه بعدی: کامل 162-بازی فصل خواهد بود بسیار دشوار به جلو. بر خلاف NHL و NBA که در داخل خانه بازی بیس بال است به نگرانی در مورد شروع آب و هوای سرد. و برگشتی بالا بردن در برابر آن را به عنوان آن را با بازی 7 از این سال را به مسابقات جهانی برنامه ریزی شده برای اکتبر. 28. بهترین سناریو در این نقطه به نظر می رسد مانند یک مختصر فصل به طور منظم و پس از پر برگشتی. مگر اینکه بیس بال… واقعا خلاق است. به این منظور Blue Jays GM راس اتکینز پرتاب تا ایده امروز از برنامه ریزی یک دسته از هفت زمین باز یافته doubleheaders به طوری که تیم می تواند بازی نه بازی های هفته. که اجازه می دهد به صورت کامل 162-بازی فصل به طور منظم اگر آن شروع می شود در ماه جولای و اجرا می شود از طریق اکتبر. ممکن است می خواهم به بررسی کنید که چگونه بازیکنان احساس می کنم در مورد آن ،

NFL

تعطیل از: N/A

که در آن همه چیز ایستاده: ثروتمندترین لیگ ورزش نیز luckiest. آمریکای شمالی پا از شیوع کروناویروس کاهش یافته است مستقیما در NFL خارج از فصل. است که می گویند لیگ دست نخورده باقی مانده است. New Orleans Saints سر مربی شان Payton قرارداد ویروس (هر چند او به نظر می رسد خوب) و اجتماعی-فاصله مقررات را ساخته اند آن را بسیار دشوار است (اگر نه غیر ممکن است در بسیاری از موارد) برای تیم به اجرا یا physicals یا کار کردن بازیکنان آنها به فکر ثبت و یا معاملاتی برای. اما آژانس پنجره هنوز باز هفته گذشته بدون خیلی از دردسر اجازه می دهد NFL به خود ورزش-اخبار چرخه تقریبا به طور کامل در یک زمان هنگامی که طرفداران ورزش گرسنگی برای مطالب تازه.

چه بعدی: هر چند از آن شده است بسیار قایقرانی صاف تا کنون NFL شروع به آمار برخی از ریز ریز کردن. به طور معمول تیم شروع به جمع آوری به صورت گاه به گاه خارج از فصل تمرینات (به نام سازمان فعالیت های تیم و یا OTAs برای کوتاه) در اطراف اواسط ماه آوریل است. اما با شروع امشب NFL سفارش آن تیم به امکانات خود را به همه پرسنل حداقل تا آوریل 8. در ضمن تیم ها شروع به عقب براند در لیگ برنامه ریزی برای رفتن پیش با آن پیش نویس مارس 23-25. قصد دارد آن را در یک منظره در لاس وگاس scrapped در حالی که پیش اما این پیش نویس هنوز هم بسیار محبوب در تلویزیون رویداد بنابراین NFL می خواهد به نوعی نشان می دهد که در آن تیم های ارسال میدارد از مکان های از راه دور. اما گله مند در حال حاضر از تیم مقامات است که آن را غیر ممکن است برای آنها را به درستی ارزیابی بازیکنان در محیط فعلی است. برخی از آنها نیز شروع به نگرانی در مورد اردوگاه های آموزشی در ماه های ژوئیه و حتی به طور منظم فصل کیکآف در سپتامبر. 10. هنوز هم اگر کسی یک فرصت برای خروج از این بیماری همه گیر در نسبتا خوب شکل آن را NFL.

لامپ کم مصرف

تعطیل از: N/A

که در آن همه چیز ایستاده: مانند برادر بزرگ خود به جنوب لامپ کم مصرف باقی مانده است نسبتا پناه از ویرانی همه گیر به سادگی با توجه به این خوبی از داشتن این همه اتفاق می افتد در طول خارج از فصل است. لیگ را “جهانی” پیش نویس در تاریخ 16 آوریل به تعویق افتاد اما در حال حاضر استاندارد پیش نویس اردوگاه های آموزشی و به طور منظم فصل هنوز رسما برنامه ریزی برای باز کردن در زمان.

چه بعدی: مشکل این است که برنامه است که به احتمال زیاد در مورد به سقوط در عجله بسر می رسانید. این لامپ کم مصرف در مقدار dicier وضعیت از NFL چون فصل آن آغاز سه ماه زودتر. اولین چیزی که در خطر است, آوریل 30 پیش نویس و سپس در مارس 17 افتتاح کامل اردوگاه های آموزشی و سپس اولین پیش فصل بازی در مارس 24, سپس شروع فصل به طور منظم در ژوئن 11. به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که هر یک از آن قادر خواهید بود به نگه دارید تا. جدید CFLPA رئیس جمهور جزایر Elimimian در حال حاضر با ارسال نامه ای به هموطنان خود بازیکنان هشدار آنها را به آماده شدن برای بدترین و لامپ کم مصرف کمیسر سفت Ambrosie گفت: در هفته گذشته که در لیگ و اتحادیه در حال بحث در مورد برنامه های احتمالی. بیشتر بخوانید درباره آخرین CFL در اینجا.

این گزیده ای از زنگ CBC Sports daily عضویت در خبرنامه. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im