چه در مغلوب ساختن پیشی جستن سه فاز بازگشایی طرح

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل جدید برای بازگشایی نقاط کشور توصیه متحده و محلات تایید دو هفته روند نزولی در coronavirus علائم و موارد مستند قبل از شروع به سهولت مستندات در حالی که اطمینان از بیمارستان ها باید ظرفیت کافی و قوی تست در محل.

دولت پیش بینی متحده و یا محلات کسانی که با معیارهای هر زمان آنها را از طریق سه مرحله است. آن را تجویز تاریخ هدف برای ملاقات با هر مرحله و مقامات اذعان محدودیت می تواند ضربه محکم و ناگهانی اگر یک تجدید حیات در موارد.

در اینجا چگونه دستورالعمل جدید پیش بینی کاهش اجتماعی فاصله محدودیت:

فاز یک: رستوران, سینما, تئاتر, سالن های ورزشی, اماکن و سالن های ورزشی می تواند بازگشایی اگر آنها رعایت دقیق اجتماعی فاصله. اعمال جراحی الکتیو می توانید رزومه در زمان مناسب به صورت سرپایی.

مدارس در حال حاضر بسته باید بسته و بازدیدکننده داشته است به زندگی ارشد امکانات و بیمارستان ها باید ممنوع است. میله باید بسته باقی می ماند. در معرض خطر افراد باید در خانه باقی می ماند.

فاز دو: مدارس و سازمان های جوانان فعالیت هایی مانند اردوگاه می تواند بازگشایی شده است. غیر ضروری سفر می تواند رزومه و مردم می توانند شروع به گردش در پارک, هوای آزاد, مناطق تفریحی و مراکز خرید در حالی که اجتناب از تجمع بیش از 50 نفر مگر نامشخص اقدامات احتیاطی گرفته شده است. رستوران سینما و بزرگ دیگر سالن می تواند تحت وزش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آسیب پذیر افراد باید همچنان به پناهگاه در محل و کارفرمایان باید همچنان به تشویق telework هر زمان ممکن است. زمینه های مشترک که در آن جمع مردم در محله های نزدیک باید بسته شود. میله می تواند با کاهش ایستاده-اتاق اشغال.

فاز سه: آسیب پذیر افراد می توانند رزومه تعاملات اما عمل اجتماعی فاصله. کارفرمایان می توانند رزومه محدودیت نیروی انسانی از محل های کار است. بزرگ در اماکن عمومی می تواند تحت عمل محدود اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. بازدیدکننده داشته است به مراقبت ارشد امکانات و بیمارستان ها می توانند رزومه.

در این سند همچنین به تشریح “هسته ای دولت آمادگی مسئولیت” از جمله داشتن کافی تست و نمایش توانایی عرضه به اندازه کافی دنده محافظ و تجهیزات پزشکی و برنامه ای برای افزایش تخت های مراقبت ويژه اگر مورد نیاز است.

تصویر بزرگ: آن برگ نهایی می گویند در هر شل شدن محدودیت برای دولت و مقامات محلی و اضافه کرد که فرمانداران باید کار منطقه ای بر اساس به پیشرفت از طریق مرحله به مرحله بازیابی.

سند تکرار گذشته فدرال راهنمایی در مورد بهداشت شخصی — از جمله اصرار مردم به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در ملاء عام. کارفرمایان باید در نظر متوسط چک اجتماعی فاصله و انجام خود را تست و تماس با ردیابی. آن خواستار جلوگیری از هر کسی که با علائمی از بازگشت به کار تا زمانی که آنها پاک شده توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>