چه جدید در Netflix, Hulu, HBO و آمازون در آوریل: یک جریان راهنمای Coronavirus قرنطینه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

همه چیز ممکن است آنقدر وحشتناک اما حداقل وجود دارد یکی از چیز خوب در آینده در افق: جدا نشده سنگهای خواهد بود در Netflix بکشد قبل از پایان ماه مه.

اگر شما خودتان را بی وقفه پیمایش از طریق پخش برنامه های به تازگی, ممکن است به ارمغان بیاورد یک دسته تازه از گزینه ها—از جمله دیوانه غنی سکس با Rocketman تحصیلات تکمیلی, فک و کمدی جدید ویژه از Jerry Seinfeld و هانا Gadsby. سری جدید از جمله Steve Carell خودرو فضای زور و رایان مورفی هالیوود مجموعه به برتر این ماه نیز همراه با جدید فصل انتقادی-تحسین شده نشان می دهد مانند Ramy و بازگشت به خانه. امیدوارم این را حفظ خواهد کرد شما را مشغول به اندازه کافی برای جلوگیری از doomscrolling برای حداقل یک ساعت.

NETFLIX

بازگشت به آینده

اسکات بزرگ!!! من قصد دارم به فرض همه دیده ایم Robert Zemeckis علمی تخیلی کلاسیک حداقل یک بار قبل از—اما چرا هاپ در DeLorean و میل لنگ که پمپاژ تا 1.21 گیگاوات در 88 کیلومتر در ساعت بیشتر وقت ؟ و اگر که نیست به اندازه کافی شما می توانید به تماشای قسمت دوم بعد از آن. (ممکن است در دسترس 1)

هالیوود

رایان مورفی دوم Netflix سری بعد از این سیاستمدار است که در 1940s و می پرسد: اساسا “چه می شود اگر یک گروه از بیگانگان داده شد شانس خود را بگویید؟” وقتی پرسید که آیا او توصیه می کنم سری روزانه وحش تلویزیون منتقد کوین فالون پاسخ از طریق شل که ممکن است آن را کمی کثیف, اما آن را قطعا به ارزش تماشای “برای Patti LuPone به تنهایی.” بررسی خود را در اینجا است. (ممکن است در دسترس 1)

شوم

فقط یک ساده horror flick در مورد خاموش شدن فیلم و یک خانه با یک دسته از فرزند ارواح در اتاق زیر شیروانی—و Ethan Hawke! و Vincent D’onofrio! اگر شما وحشت فن و شما از دست رفته این یکی زمانی که آن را در سال 2012 آن را به ارزش زمان است. (ممکن است در دسترس 1)

Willy Wonka & the Chocolate Factory

وجود دارد هیچ جایی بهتر برای فرار به سمت راست در حال حاضر از جهان تخیل خالص? (ممکن است در دسترس 1)

اموات

به عنوان کسی که بیشتر از او دبیرستان سال سیاه پوشیدن حمام کردن در خط چشم و اجتناب از خورشید من ممکن است مستقیما در وسط اموات‘s هدف نسخه ی نمایشی زمانی که این فیلم بیرون آمد. که گفت:, Kate Beckinsale-در-چرم خودرو اموات و دوم آن عاقبت Rise of the Lycans—بازیگران واقعا متعهد مایکل شین—هر دو خالص پاپ کورن سرگرم کننده است. تکاملاولین عاقبت در این مجموعه در دسترس خواهد بود و همچنین, اما شما می توانید و باید فقط آن جست و خیز. (ممکن است در دسترس 1.)

Jerry Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن

اگر کمدی فوق العاده هستند و بیشتر خود را, سرعت, Jerry Seinfeld دارای یک جدید در راه است—و آن را در حال حاضر براق تریلر جدید! (ممکن است در دسترس 5)

Dead to Me Season 2

بیشتر Christina Applegate با عصبانیت گوش دادن به فلز! بیشتر artsy Linda Cardellini در ruffly گل چاپ لباس! بیشتر وسواس صابون درام! بیشتر و بیشتر و بیشتر! (در دسترس ممکن است 8)

ادی

Damien Chazelle نیز اولین سری جدید همه چیز در مورد موسیقی جاز—فقط در مورد لا لا زمین کافی نیست. این زمان در اطراف, اما, او André Holland در هیئت مدیره به عنوان یک ستاره و هر کجا که André Holland می رود همه از چشم ما باید به دنبال. (در دسترس ممکن است 8)

Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy در مقابل کشیش

برای کسانی که می خواهند کمی زمان بیشتری را با Kimmy ، تیطوس Andromedon و باند این تعاملی ویژه فقط برای شما است. جایزه: دانیل رادکلیف نقش یک شاهزاده! (در دسترس مارس 12)

جدا نشده سنگهای

آنچه که وجود دارد به می گویند ؟ آدام سندلر به عملکرد حرفه ای خود را در دریایی از الماس encrusted Furbies. و همچنین Idina Menzel مدل ’80s بت میتسوا لباس. اگر نیست که فروش شما فراتر از کمک. (در دسترس مارس 25)

داگلاس

هانا Gadsby آخرین کمدی ویژه Nanette, شکست اینترنت—و یا حداقل کمدی توییتر—برای آنچه که احساس می کردم ماه پس از انتشار آن در سال 2018 است. اینکه آیا یا نه آن پیگیری خواهد شد که یک اثر مشابه در این گفتمان باقی مانده است دیده شود اما با توجه به نحوه ماهرانه Gadsby نوشتن شد اولین بار در اطراف آن به نظر می رسد به خوبی به ارزش چک کردن این یکی هم در راه است. (در دسترس مه 26)

فضا نیروی

Steve Carell, بازگشت به محل کار کمدی—اما این بار به جای Dunder Mifflin او کمک به ایجاد ایالات متحده فضایی نیروی. حتی فراتر از Carell, بازیگران برای این سری انباشته شده است—و شامل John Malkovich, Ben Schwartz and Lisa Kudrow, فقط به نام چند. (در دسترس مارس 29)

HULU

بتمن آغاز می شود/شوالیه تاریکی

در حال حاضر من کاملا مطمئنم که همه ما می دانیم چگونه بذله گو کردم کسانی که زخم—اما اگر شما می خواهید به دوباره دو نوشته در کریستوفر نولان در سه گانه بتمن در حال حاضر شانس خود را است. (ممکن است در دسترس 1)

رفقای خوب

من فقط میخوام رها کردن برخی از نام اینجا و به شما اجازه انجام محاسبات ریاضی: مارتین اسکورسیزی. Robert DeNiro. Ray Liotta. Joe Pesci. Lorraine Bracco. (ممکن است در دسترس 1)

Megamind

این انیمیشن کمدی با بازی ویل فرل عنوانی گنبد-skulled supervillain و براد پیت به عنوان کینه جویی قوس خود را یک قهرمان به نام Metro Man—هرگز کاملا به آن دلیل که این عرضه در سال 2010. به جای آن در حال ورشکستگی در سایه نفرت من. اما اکنون فرصتی است که ما به حق که اشتباه است و به این فیلم برنده احترام آن را همیشه سزاوار. (ممکن است در دسترس 1)

دهم:

هیچ وقت مثل حال حاضر به اتمام (یا re-سازمان دیده بان برای زمان بی حد و حصر) James Wan فیلم که جوانه زده به وحشت سینمایی جهان است. برای پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا و ماندن برای دختران بی عیب و نقص تکرار 1970s وحشت زیبایی شناسی. همچنین, شما می دانید, عروسک های خزنده. (ممکن است در دسترس 1)

فارغ التحصیل

من فقط ترک این اینجا که من راه رفتن به دور زمزمه “Scarborough Fair/سرود.” (ممکن است در دسترس 1)

تسلیم

اگر برای شما عزیزان 2014 فراموش نشدنی شب بخیر مامان این تلخ روانی فیلم ترسناک می تواند یک راه خوب برای کشتن یک ساعت و نیم. مانند شب بخیر مامان, تسلیم مراکز در یک مادری شکل—این زمان به زودی به نامادری مقابله با برخی تنش جدی با دو فرزند. (در شب بخیر مامان و دختر آن پسر دوقلو; در اینجا آن را به یک جفت هایی کودکانی که عصبانی پدر خود است جای خود را در اواخر مادر به سرعت.) در حالی که روایت برگ چیزی به دلخواه تسلیم غیر قابل انکار است زمان سوار شدن از آن بسیار زیبا و به خوبی به ارزش چک کردن را برای هر گونه وحشت فن. (ممکن است در دسترس 5)

Ramy فصل 2

وجود دارد یک دلیل این سری از مصر-آمریکا کمدین Ramy یوسف در لیست ما بود از قرنطینه ساعت: آن را فقط واقعا که خوب است. و در حالی که شما مشتاقانه در انتظار فصل 2 شما همیشه می توانید چک کردن یوسف را آخر خنده گفتگو با بسیار خود ما مت Wilstein. (در دسترس مارس 29)

آمازون

فرار از آلکاتراز

یک نمی توانند دست از فرار از زندان ژانر فرار از آلکاتراز—از هری کثیف کارگردان Don Siegel—باقی مانده کلاسیک کلینت ایستوود انتخاب کنید. این یکی را کمی طولانی و در حدود دو ساعت است اما بر خلاف برخی overlong زندان عکس—*سرفه* های سبز مایل * * * * سرفه* — آن را به اندازه کافی قانع کننده برای توجیه ظهر. (در دسترس مارس 1 در هر دو سایت آمازون و Hulu)

گلوریا

زمانی که گلوریا بل آمار تئاتر در سال 2018 برخی از منتقدان نسبتا پرسید که آیا (بزرگ!) جولین مور فیلم نیاز به وجود داشته باشد. پس از همه, شیلی مدیر Sebastián Lelio بود در واقع فقط بازسازی خود را پیروز 2014 فیلم انتقادی محبوب گلوریا, در انگلیسی. در حال حاضر شما می توانید تماشا اصلی بازیگران پائولینا گارسیا و پاسخ این سوال را برای خودتان. آن را سخت به تصور کنید که یک زمان بهتر برای چک کردن یک فیلم همه مورد استقبال زندگی. (در دسترس مارس 1 در آمازون و Hulu)

جیمی O. یانگ: معامله خوب

اگر شما عاشق جیمی O. یانگ در دره سیلیکون و دیوانه غنی آسیایی هاو به دنبال به جلو به دیدن او در فضا نیرویشما در شانس هستید! او همچنین دارای یک غرفه ویژه در راه است. (در دسترس ممکن است 8)

نام مستعار

در نهایت جنیفر گارنر و کلاه گیس صورتی احترام آنها سزاوار! سری به اطراف منعکس در Netflix و Hulu و در حال حاضر تمام پنج فصل از J. J. Abrams’ قاتل سری عمل خواهد شد یک بار دیگر streamable. (در دسترس مارس 11)

بازگشت از فصل 2

جولیا رابرتز’ کلاه گیس در این تریلر روانی و سری مرزی, جنایی, اما تمپا-سری مجموعه را از ویژگی های قاتل اجرای برنامه از هر دو رابرتز و شرکت ستاره استفان جیمز. پاداش اضافه شده برای این فصل ؟ Janelle Monae اتحاد پیوست بازیگران. (در دسترس مارس 22)

Rocketman

خبر بسیار خوبی برای همه ما که صرف ماه پس از این فیلم ، گوش دادن به التون جان آلبومها, در یک حلقه. (در دسترس مارس 22 در آمازون و Hulu)

بیا به پدر

لذتبخش bonkers الیاس چوب خودرو مورد بسیار ناکارآمد پدر و پسر رابطه ؟ چرا که نه! (ممکن است در دسترس 23)

HBO

BlacKkKlansman

این یکی رو 10 دقیقه تشویق می کردند در جشنواره کن و از آن سخت است برای دیدن چرا. جان دیوید واشنگتن له نقش خود را به عنوان ران Stallworth سیاه افسر پلیس که نفوذ Ku Klux Klan در اسپایک لی تیره 2018 کمدی—به عنوان آدم راننده لورا تازی مخصوص شکار خرگوش و Topher Grace. (ممکن است در دسترس 1)

بازیگران

قرنطینه/صحبت کردن-به-بی جان-اشیاء جوک عملا خود را در این نقطه است. (ممکن است در دسترس 1)

سینما پارادیزو director’s cut

اگر شما عاشق اصلی 1988 نسخه Giuseppe Tornatore را سینما پارادیزو به اندازه کافی برای دوباره به تماشای آن—به علاوه اضافی 51 دقیقه اضافی فیلم—آن را به خوبی به ارزش بازبینی این, ایتالیایی, کلاسیک director’s cut در سال 2002 منتشر شد. به عنوان راجر ایبرت آن را در بررسی خود از انتشار “170 دقیقه قطع overstays خود خوش آمدید و همچنان پس از آن اوج. هنوز هم من خوشحال به آن را دیده اند—و نه به عنوان یک نسخه جایگزین اما به عنوان نهایی ورزش در مشاهده صحنه های حذف شده. هر کسی که دوست دارد این فیلم را در واقع کنجکاو در مورد آنچه واقعا اتفاق افتاده است به عشق یک عمر’ و آن را به خوبی می دانیم.” (ممکن است در دسترس 1)

سرایت

دوباره. جوک نوشتن خود را. (ممکن است در دسترس 1)

دیوانه غنی آسیایی

آه بله—این فیلم که فرستاده هنری گولدینگ مستقیم به بالای هر فرد عاقل چشم و آب نبات رتبه بندی. آن را سخت به تصور کنید که یک زمان بهتر برای دوباره این impeccably ساخته شده رام-com و آن زرق و برق دار طراحی و تولید. حتی به عنوان من با تایپ این من به یاد صحنه های عروسی و مه آلود. لطفا ببخشید که من گرفتن یک بافت. (ممکن است در دسترس 1)

Death at a Funeral (2007)

در صورتی که شما واقعا فقط نیاز به یک خنده, لذت بردن از این فیلم کمدی Frank Oz—شامل Matthew Macfadyen, Alan Tudyk, پیتر دینکلاگه و چندین بالا سفت ، (ممکن است در دسترس 1)

How Stella Got Her Groove Back

شما آن را مدیون خودتان به تماشای Angela Bassett قلاب با جوان, همجنس باز, ستاره فیلم سکسی Diggs—با سالم خدمت از گلدبرگ Whoopi و Regina King در سمت. این خیالبافانه آن aspirational و این چیزی است که همه ما باید در حال حاضر. (ممکن است در دسترس 1)

در بروژ

نویسنده و کارگردان مارتین مکدونا برای اولین بار از ویژگی های باقی مانده خود را از بهترین و در حال حاضر آن را سخت به اشتباه با یک کمدی سیاه با بازی Colin Farrell, Brendan Gleeson و رالف فینس. (ممکن است در دسترس 1)

فک

Ahem.

(ممکن است در دسترس 1)

جان تاکر باید بمیرد

دو کلمه: دستکمگرفتهشده کلاسیک. بدون آن هیچ معنی دختران, اما, این, نوجوانان, کمدی بازیگران Jesse Metcalfe به عنوان یک philandering دبیرستان playboy and Arielle Kebbel, سوفیا بوش و Ashanti—Ashanti!—به عنوان زنان او را تمسخر سزاوار بهتر از آن را کردم. Brittany Snow همچنین ستاره به عنوان خارجی جان تاکر exes استخدام برای کمک به آنها تخم انتقام خود را طرح. در حال حاضر احساس می کند مانند زمان مناسب برای اصلاح آن است. (ممکن است در دسترس 1)

فروشگاه کوچک وحشت director’s cut

بیشتر Frank Oz! از ویژگی های اصلی این director’s cut است که معروف پوچ alternate ending—که ممکن است زمین کمی به طرز عجیبی در حال حاضر با توجه به همه چیز. اما در صورتی که علاقه داشتن به خود را, آن را در دسترس خواهد بود ممکن است 1.

Mamma Mia! در اینجا ما دوباره

از مریل استریپ و آواز “Super Trouper” تحت پوشش در پرهای به Stellan Skarsgård استقبال کالین فرث در یک قایق بادبانی به Cher serenading اندی گارسیا با “فرناندو” آن را سخت به فکر می کنم از فیلم دیگری است که قطاری خالص كلیك كنید شادی بسیار پر زرق و برق. (ممکن است در دسترس 1)

My Big Fat Greek Wedding

هیچ چیز تا به حال کاملا قادر به تکثیر سحر و جادو از این بی وقفه کردنی, indie در, رام-com. نیا Kelsey آورده گزارش روز, John Corbett آورده ملایم dreaminess و حمایت بازیگران از جمله Lainie کازان, Andrea Martin, و بله, Joey Fatone—آورده شناور انرژی ساخته شده است که همه چیز را می خوانم. به عبارت دیگر به عنوان آن میلیون ها نفر از طرفداران در حال حاضر می دانیم آن را به راحتی نهایی فیلم. (ممکن است در دسترس 1)

مدرسه راک

چرا که همه ما می تواند احتمالا با استفاده از کمی جک سیاه و سفید در حال حاضر. (ممکن است در دسترس 1)

این به این معنی جنگ

نگاه این یکی هرگز به هیچ برنده اسکار—اما وجود دارد به مراتب بدتر از استفاده از زمان خود را از تماشای Chris Pine and Tom Hardy دوک آن را برای ریس ویترسپون را دوست دارم. (حتی اگر او نهایی انتخاب شد کاملا اشتباه انتخاب!) (ممکن است در دسترس 1)

بتی

یک سری جدید از آمدن به HBO بتی است که در یک, skateboarder, کمدی, براساس سال 2018 به اسکیت بازی کردن ، بسیاری از بازیگران اصلی بازگشت است و شش قسمت سری را به تمرکز بر روی یک گروه متنوع از زنان جوان به عنوان آنها راه خود را از طریق مردسالار اسکیت بورد جهان است. (برای اولین بار در مارس 1)

من می دانم که این بسیار درست است

دو علامت Ruffalos بهتر از یکی است ؟ ما به زودی خواهید پیدا کردن زمانی که HBO برای اولین بار در این سری محدود است که به پیروی از موازی زندگی دوقلوهای همسان—با حمایت از نام های بزرگ از جمله Rosie o’donnell, Melissa Leo, Kathryn Hahn و Juliette Lewis. (برای اولین بار در مارس 10)

آماده است یا نه

این 2019 فیلم ترسناک در مورد یک آشفته خانواده ثروتمند تیره سنت بود لذت ستمکاران. سامارا بافی سرب عملکرد یک سر سخت مارول—تقویت توسط قاتل حمایت از اجرای برنامه از اندی MacDowell, Adam Brody و خودنمایی Nicky Guadagni. (ممکن است در دسترس 23)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>