چه تفاوتی بین چکمه های پیاده روی و پیاده روی کفش ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

حتی فقط کلمه “پیاده روی” می تواند به اندازه کافی ماجرا برای برخی از. برای دیگران مثل خودم گرفتن در خارج از منزل است وسواسی, سرگرمی, پر, با, برنامه ریزی, مطالعه, مواد و مصالح دنده استفاده می کنیم برای انجام تمام فعالیت های ما می خواهید به. درخواست هر یک از دوستان: زمانی که ما در حال پیاده روی ما در حال صحبت کردن در مورد پیاده روی و زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد پیاده روی ما اغلب صحبت کردن در مورد جدید و جالب دنده و چه دنده امر می تواند بهترین برای چه ماجراجویی بزرگ است.

اگر شما به دنبال جایگزین خود را پیاده روی کفش یا یک جفت مشترک سوال بپرسید که آیا یا نه شما می توانید برای انتخاب کفش پیاده روی (با نام مستعار دنباله دونده) و یا اگر شما باید با چوب سنتی چکمه های پیاده روی. شما لازم نیست برای انجام هر چیزی. افرادی وجود دارند که پیاده روی های آپالاچی نوین پابرهنه. اما برای کمک به ایجاد خود را در فضای باز ماجراجویی خود را به عنوان لذت بخش که ممکن است ما در حال گرفتن یک نگاهی به تفاوت های بین دو محبوب ترین کفش گزینه های را انتخاب کنید بین اگر شما در حال برنامه ریزی یک پیاده روی به طوری که شما می توانید تصمیم آگاهانه است که بهترین متناسب با نیازهای شما.

چکمه های پیاده روی

چکمه های پیاده روی طراحی شده با عرض و ضخامت کف و بالاتر افزایش به شما پشتیبانی شما نیاز دارید. آیا این بدان معناست که حامل یک بسته که سنگین تر, و یا اگر شما از یک نوع بدن است که نیاز به حمایت بیشتر از خود کفش, چکمه های پیاده روی وجود دارد خواهد بود برای شما. برای تازه کار آنها پایدار گزینه برای کمک به پیدا کردن جای پای خود را در rockiest زمین و آنها برای جعل رودخانه و یا اگر گل فراوان است که در آن شما به رهبری. به طور کلی, چکمه های پیاده روی به شما ارائه خواهد شد با ثبات و کشش بنابراین شما فقط می توانید لذت بردن از مناظر.جنبه های منفی آنها از نوع سنگین است.

این موضوع را با چکمه های پیاده روی این است که آنها در حال بدجور سنگین و حفظ زیادی مشخصات. این به این معنی اگر شما در حال رفتن به یک پیاده روی کوتاه و سپس رهبری به شهر شما در حال رفتن به بسته بندی یک رد پای بزرگ. آنها همچنین بیشتر از یک مبارزه به روشن یا خاموش که بسیار من وقتی که من پیاده روی برای رفتن نوردی, قایقرانی و یا قایق سواری.

در حالی که شما نمی توانید به اشتباه با پیاده روی چکمه, به این توصیه توجه: شکستن آنها را قبل از اینکه شما ضربه دنباله.

Vasque LTE GT

این Vasque GT LTE است من رفتن به جفت چکمه. Vasque باعث می شود کیفیت و این سبک هستند بنابراین شما هنوز هم بسیاری از مزایای استفاده از یک پیاده روی, کفش. همچنین از آنجا که آنها یک نواخت آنها شیک به اندازه کافی برای پوشیدن زمانی که شما در شهر هستید. آنها ضد آب تمام راه را تا به مچ پا خود را با Vibram تنها و تنفس بنابراین شما می توانید آنها را بدون توجه به چه مدت شما در حال پیاده روی است.

کفش پیاده روی

اگر شما در حال پیاده روی در تابستان و زمین نیست بیش از حد شدید, من می خواهم برای انتخاب کفش پیاده روی. کفش پیاده روی باید خیلی بیشتر تنفس از پیاده روی چکمه های خود را سر پا خواهد ماند خشک کن. آنها همچنین باید یک راه کوتاه تر شکستن دوره از چکمه های پیاده روی که به معنی کمتر تاول! مزیت اصلی کفش پیاده روی این است که آنها بسیار سبک وزن است. اگر شما در حال حرکت به سرعت مصرف آنها را روشن یا خاموش و یا نمی خواهید به احساس گرفتار کردن با کفش خود آن را قطعا ارزش سرمایه گذاری در یک جفت.

در حالی که آنها خوب کشش مچ پا حمایت اغلب فقط وجود ندارد. اگر شما در حال مرور سنگی رخنمون مطمئن شوید که شما مطمئن هستید که از جای پای خود را. آنها همچنین کمتر با دوام به طور کلی از چکمه های پیاده روی و شما نیاز به جایگزین کردن آنها بیشتر است.

HOKA یکی یکی Speedgoat 4 Gore-Tex

این شامل بیشتر انطباق چارپایان از بسیاری از کفش و بیا با اضافه midfoot پشتیبانی و همچنین به نگه داشتن مچ پا خود را به عنوان پایدار به عنوان امکان پذیر است. سوار است تشک بادی مجهزند (Hoka شناخته شده است برای زیر سازی) و در عین حال پایدار و Vibram تنها را گرفتن فقط در مورد هر چیزی که شما به آن نیاز دارند و حتی در sloppiest از شرایط است.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای اطلاعات بیشتر و توصیه های ما را بررسی کنید کوپن سایت برای معاملات بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>