بسکتبال با ویلچر رو به محرومیت از توکیو پارالمپیک بیش طبقه بندی اختلاف

بسکتبال با ویلچر حذف شد از پارالمپیک 2024 برنامه روز جمعه است و می توان از برش آینده توکیو بازی به عنوان به خوبی.

بین المللی پارالمپیک, کمیته بین المللی بسکتبال با ویلچر فدراسیون در اختلاف در مورد چگونه بازیکنان مدرج هستند و آنهایی که باید واجد شرایط برای رقابت.

این ورزش باز است به طیف گسترده ای از ورزشکاران معلول با قوانین نیاز به تیم شامل افراد با اختلالات مختلف شدت.

قانون مجازات اسلامی می خواهد به ارزیابی مجدد برخی از بسکتبال با ویلچر بازیکنان امید را برای رقابت در توکیو پارالمپیک و جلوگیری از هر نظر فاقد شرایط لازم. این 2024 های پارالمپیک خواهد بود در پاریس و حکم هنوز هم می تواند معکوس شود.

“ما درک که بسکتبال با ویلچر یکی از محبوب ترین ورزش ها در بازی های پارا المپیک, اما این به این معنا نیست که IWBF بالاتر از قوانین” IPC رئیس جمهور اندرو پارسونز در بیانیه ای گفت. “ورزشکار طبقه بندی انتگرال به همه پارالمپیک ورزش و شکست هر ورزشی مطابق با IPC ورزشکار طبقه بندی کد انتقادی نگرانی برای ما به دلیل آن می تواند تهدیدی برای یکپارچگی رقابت است.”

این IWBF گفت که می خواهد برای رسیدن به یک معامله با IPC قبل از توکیو پارالمپیک و بازی کردن تفاوت های بین دو سازمان است.

“این مهم است که استرس و واجد شرایط بودن از ورزشکاران ما در شک و تردید نیست صرفا ما با استفاده از زبان های مختلف در رده بندی ما” گفت: Regina کاستاریکا که ریاست IWBF را طبقه بندی کمیسیون.

IPC گفت که IWBF قوانین اجازه می دهد برخی از ورزشکاران که نمی تواند واجد شرایط برای دیگر ورزش پارالمپیک. IPC سخنگوی کریگ اسپنس آسوشیتدپرس گفت که 50 تا 75 ورزشکاران در سراسر جهان با انواع خاصی از اختلال ممکن است باید دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

ایالات متحده آمریکا مدافع عنوان قهرمانی مسابقات در هر دو بخش مردان و زنان بسکتبال با ویلچر حوادث.

کانادا پارالمپیک کمیته خواستار حل سریع

کانادا مردان و زنان تیم باید هر دو واجد شرایط برای سال 2020 بازی. بعد جمعه کانادا پارالمپیک committe انتشار بیانیه ای در پاسخ به امکان خروج از این ورزش است.

“ما امیدواریم که هر دو IPC و بین المللی بسکتبال با ویلچر فدراسیون می تواند به حل سریع برای اطمینان حاصل شود که بسکتبال با ویلچر باقی مانده در پارالمپیک برنامه برای توکیو می گوید:” کانادا پارالمپیک, کمیته, مدیر عامل شرکت کارن اونیل.

“تیم ما مجرب هستند و در مراحل نهایی آماده سازی است. ما متعهد به همکاری با بسکتبال با ویلچر کانادا به اطمینان حاصل شود که ما ورزشکاران و مربیان باید مطلوب حواس پرتی محیط آزاد برای انجام در بهترین حالت خود را در توکیو. ما می خواهیم IWBF به اقدامات فوری برای اطمینان از آنها پیروی و اجرای یک طرح عمل برای بهبود ورزشکار طبقه بندی که هم راستا با IPC طبقه بندی کد.”

تونی Walby صندلی کانادا پارالمپیک ورزشکاران شورای نگران است با زمان نزدیک به شروع رقابت است.

“ما در حال نا امید که چنین وضعیتی بوجود آمده است و نزدیک به 200 روز قبل از شروع بازی. این می تواند حواس پرتی برای ورزشکاران آماده برای بزرگترین رویداد حرفه ای خود را. ما امیدواریم که قطعنامه را می توان به سرعت, “او گفت:.

2020 توکیو پارالمپیک در مجموعه ای برای شروع on Aug 25.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر