هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد تزریق خود را با مواد ضد عفونی کننده مردم در زمان او به معنای واقعی کلمه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه سعی در دور کردن خود از پیشنهاد او است که افراد آلوده به COVID-19 در نظر تزریق نور خورشید یا مواد ضد عفونی کننده به بدن خود را با این ادعا که نظرات خود را روز قبل از صرفا طعنه به معنای rile تا خبرنگاران.

اما در آن نقطه به اندازه کافی مردم را گرفته بود او را به معنای واقعی کلمه (و دلیل خوب پس هیچ اثری از طعنه در صدای او) که حداقل یک بخش بهداشت محلی بود که توجه به یک چشم انداز مثبت در تماس مربوط به مردم خوردن مواد ضد عفونی کننده. مریلند مدیریت اضطراری آژانس ادعا کرد که آن را دریافت کرده بود “بیش از 100” از جمله تماس های تلفنی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه پايه بلند كن بادي.

علاوه بر این کوچک اما آوازی جامعه از افرادی که مصرف کننده در تلاش غلط برای درمان شرایط پزشکی از جمله اوتیسم بودند reveling در روز جمعه در آنچه که آنها تفسیر به ریاست جمهوری تایید شده. بسیاری از آنها با استفاده از یک محصول به نام معجزه معدنی محلول کلر دی اکسید محصول است که FDA نظر “معادل صنعتی سفید کننده است.”

در مارس 17, FDA به دنبال یک دستور در برابر “پیدایش II کلیسای بهداشت و درمان” که به فروش می رساند, MMS, برای جلوگیری از این سازمان از فروش MMS به عنوان یک درمان برای Covid-19 و بیماری های دیگر است. کلیسا “اسقف” علامت Grenon نوشت مغلوب ساختن پیشی جستن یک نامه در آوریل این ادعا که دی اکسید کلر محصول می تواند به “خلاص شدن بدن از Covid-19”. روشن نیست که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع دیدم Grenon نامه.

اردن Sather برجسته QAnon توطئه نظریه پرداز که ترویج, MMS, توییتی که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ثابت کرد که MMS امن بود به مصرف.

“چقدر عالی خواهد بود اگر او شروع می شود آشکارا به دنبال در دی اکسید کلر برای COVID!” Sather توییتی اضافه کرد که آن را خوب به “ریه پاک کن.”

Sather و پیدایش II کلیسا نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در داخل بال غربی روشن بود که رئیس جمهور صحبت از تحصیل عجیب و غریب, تزریق نمی شد چیزی که تهمت قرار داده بود یک کل بسیاری از فکر به, و نه آن را به نظر می رسد مانند چیزی است که او زمان زیادی را صرف مسکن در بخش خصوصی قبل از blurting آن را.

چهار مقام ارشد دولت مقامات و منابع نزدیک به رئیس جمهور هر روز جمعه گفت که آنها قبلا شنیده تهمت تا کنون آورد تا تزریق مواد ضد عفونی کننده به عنوان چیزی است که دانشمندان باید تست به عنوان یک coronavirus درمان است. تمام شد و زبانم بند آمده با آنچه که او تا به حال گفت: در طول تلویزیونی جلسه. چندین رسمی تهمت عملیاتی رسیده Daily Beast در صبح روز جمعه تا به حال صفر اشتها به دفاع از رئیس جمهور سخنرانی و به سادگی در انتظار این بیت از اخبار ناخوشایند به خارج از کابل-اخبار چرخه.

“من فقط نشسته وجود دارد تماشای آن [زنده] و با خودم فکر “من حدس می زنم این است رفتن به چیزی که فردا'” گفت: یکی از مقامات دولت.

در سالن کاخ سفید دستیاران رفت و به یک بسیار آشنا آسیب-کنترل ، یک ارشد سابق کاخ سفید رسمی اشاره کرد که در غرب بال مغلوب ساختن پیشی جستن lieutenants بسیار ساده روش عملیاتی استاندارد برای زمانی که رئیس جمهور می گوید: “چیزی گنگ است که او احتمالا باید گفت”: فقط ادعای او خارج از متن گرفته و یا اشتباه اصرار دارند که خود زمینه ای نقطه معتبر بود یا خوب و سپس به جرم معمولا با شکایت در مورد جریان اصلی رسانه ای رسانه های درمان تهمت ناعادلانه و یا نگرانی بیش از جزئیات ناچیز.

در اوایل روز شنبه که دقیقا چه تهمت مشاوران انجام شد با تازگی نصب شده کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany انفجار یک بیانیه خواندن: “رئیس جمهور تهمت بارها گفت که آمریکایی ها باید با مشورت پزشکان در مورد کوروناویروس درمان یک نقطه است که او تاکید دوباره در جلسه روز گذشته. ترک آن را به رسانه ها به غیر مسئولانه را به رئیس جمهور تهمت خارج از متن و اجرا با منفی میدانم.”

اما حدود سه ساعت بعد رئیس جمهور طرح میتوانست این استراتژی را در تمامیت آن. روز جمعه بعد از ظهر تهمت بود گفتن خبرنگاران در کاخ سفید که او فقط بازی big ol’ شوخی با مطبوعات است.

“من پرسیدن سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت: از یک بیانیه او ساخته شده است که در آن او به وضوح به صادقانه سوال خود کارشناسان بهداشت و درمان اگر آنها باید مطالعه اگر مواد ضد عفونی کننده می تواند کار را به کشتن COVID-19 در داخل بدن است.

نادر هستند و هر زمان که رئیس جمهور در دفاع از خود گفت: او می خواهم با استفاده از اعتبار به منظور اطلاع رسانی از اطلاعات حیاتی پزشکی به جای ترک, جوک. اما برای کاخ سفید وجود دارد بسیاری از گزینه های دیگر. علم قطعا در کنار خود.

UV-C, نور, کوتاه ترین طول موج نور ماورای بنفش است مخرب ترین نوع از نور ماوراء بنفش است که مضرات مواد ژنتیکی در موجودات زنده. محققان با استفاده از آن برای تمیز کردن N95 ماسک و اتاق بیمارستان و تولید کنندگان استفاده از آن در فیلترهای هوا برای کشتن میکروب ها است. این نیز به همین دلیل کارشناسان بهداشت و درمان به شدت توصیه می کنند که مردم نمی خود را به اشعه ماوراء بنفش-C تابش. UV-C تابش مضر به پوست و چشم و طولانی مدت قرار گرفتن در معرض افزایش خطر ابتلا به سرطان پوست است.

“من آگاه هستم از هر راه و یا مدرکی برای با خیال راحت درخشان نور ماوراء بنفش در یک فرد برای درمان عفونت های,” دکتر گفت: تیموتی Brewer, استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه UCLA فیلدینگ دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی است. “نور ماوراء بنفش استفاده می شود به عنوان یک ضد عفونی کننده سطوح و مواد مانند خالی اتاق بیمارستان اما به دانش من آن است که امن برای استفاده در یا در مردم است.”

قبل از رئیس جمهور تهمت نظرات در روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی ذکر شده ایده استفاده از تابش اشعه ماوراء بنفش به عنوان یک coronavirus ضد عفونی در انسان تحت یک بخش در COVID-19 افسانه ها. “لامپ UV استفاده شود باید برای استریل کردن دست و یا مناطق دیگر پوست به اشعه ماوراء بنفش می تواند باعث تحریک پوست” آن هشدار داد.

و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب با صدای بلند که آیا آن را ممکن است به استفاده از سفید کننده در مقابل coronavirus در انسان “توسط تزریق داخل” اواخر پنج شنبه در سازمان حفاظت محیط زیست با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در امن ضد عفونی کننده استفاده کنید. هنگامی که با استفاده از مواد ضد عفونی کننده آن هشدار داد: “هرگز درخواست محصول به خودتان و یا دیگران است. آیا مصرف مواد ضد عفونی کننده محصولات.”

“این امر می تواند تهدید کننده زندگی به مصرف/تزریق/استنشاق مواد شوینده و سفید کننده و یا هر خانواده محصولات” دکتر جاناتان اسپایسر دستیار استاد جراحی در دانشگاه مک گیل نوشت: هیولایی روزانه در ایمیل.

حتی ایالات متحده جراح عمومی به نظر می رسید مورب هشدار به مردم در برابر زیر رئيس جمهور انتقادات و پیشنهادات در یک صدای جیر جیر در اوایل صبح روز جمعه.

اما آن را فقط کارشناسان پزشکی که در زمان موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن سفید کننده پیشنهاد. رپ Snoop Dogg در پاسخ به این پیشنهاد در Instagram به اشتراک گذاری یک نقاشی از رئیس جمهور نوشیدن آب ژاول با عنوان: “Aight u go برای اولین بار پس بهت رای دهندگان و من در اینجا در حال انتظار برای c [sic] چگونه میشم احساس قبل از من رفتن زیر سینک آشپزخانه برای برخی از سفید کننده است.”

—با گزارش های اضافی توسط بلیک مونتگمری و پیلار Melendez

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>