‘که در آن جو?’: کندی می رود میا وارن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

منچستر N. H.همه از الیزابت وارن بزرگ نام سیاسی عملیاتی در حال ضربه دنباله در نیوهمپشایر آخر این هفته به عنوان او تلاش می کند به مرحله باز گشت از او ناامید کننده مقام سوم پایان در آیووا.

همه به جز یکی: Rep. جو Kennedy III.

بعدی-در-خط کندی قلمه و همکار ماساچوست نماینده مجلس — یک دانش آموز سابق وارن در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد که به معرفی او هنگامی که او به طور رسمی اعلام کرد برای رئیس جمهور ساخته شده است که تنها دو کمپین حضور وارن پس از آن. کندی ظهور بیش از دو بار به نیوهمپشایر; او نه پا در آیووا پیش از آن قفقاز.

کندی و عدم اتحاد نا امید برخی از وارن متحدان که احساس می کنید او می تواند فصیح و حضور پرقدرت در دنباله در کشش نهایی, زمانی که او نیاز دارد کمک او می توانید دریافت کنید.

“که در آن جو?,” fumed کسی است که در نیوهمپشایر این آخر هفته کمک به وارن. “همه باید در اینجا.”

“قابل توجه آن است که مترقی رهبران از سراسر ماساچوست با استفاده از منابع کارکنان خود را به جذب وارن بوم و headlining کرباس راه اندازی در نیوهمپشایر و در عین حال کندی است” گفت: بوستون-بر اساس دموکراتیک استراتژیست است که حمایت از وارن.

کندی در ماه سپتامبر راه اندازی یک چالش اصلی برای سنا در برابر وقت Ed Markey. وارن در حال حاضر تایید شده Markey ماه پیش از آن اما او رفت و از او راه در زمان کندی تعجب اعلام به آواز خواندن خود را ستود.

کندی کمپین کارکنان اشاره کرد که او تا به حال مطرح شده بیش از $1.7 میلیون برای دیگر نامزدهای دموکرات و سفر در سراسر کشور برای حزب. آنها همچنین استدلال کرد که کندی تا به حال ساخته شده “چند” سفر به نیوهمپشایر برای وارن به طور خاص.

اما وارن آزادی مطبوعات از Jan. 21 اشاره کرد این بود که کندی “سفر دوم به نیوهمپشایر برای وارن برای رئیس جمهور; او تایید سناتور وارن در فوریه 2019.”

کندی مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

روز یکشنبه کندی بود با چند صد نفر از حامیان خود را در بوستون در یک “کندی منطقه ای سازماندهی کنوانسیون” برای مجلس سنا پیشنهاد داد.

“بیش از 400 مردمی در سرد یکشنبه, 2 روز قبل از عمده اولیه برگزار شد فقط یک ساعت پایین جاده — همه در اینجا برای جو” توییتی دیجیتال خود را مدیر راجر کتابداری و اطلاع رسانی.

دیگر مشخصات بالا وارن endorsers از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley, کتی, Porter, و نامزد سابق ریاست جمهوری جولین کاسترو انجام داده اند بسیاری از رویدادهای وارن در اوایل متحده با وجود حمایت ماه پس از کندی. ماساچوست دادستان کل Maura هیلی ساخته شده است که سفرهای متعددی ظاهر می شود در وارن طرف در بحث چرخش اتاق جمعه شب و در اخبار محلی نشان می دهد بیش از آخر هفته. و شهر بوستون عضو شورا میشل وو همکار سابق وارن دانشجو ساخته شده سفرهای متعدد به Iowa.

“این ناامید کننده نیست برای دیدن او در اینجا 72 ساعت قبل از مهم انگلستان اولیه” گفت: یکی دیگر از وارن متحد که مانند دیگران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به منظور آسیب روابط با کندی.

در یک بیانیه وارن سخنگوی کمپین کریس هایدن گفت: “ما مفتخریم که Rep. کندی پشتیبانی و حامیان ما در نیوهمپشایر شده اند هیجان زده هر وقت او آمده است به تجمع حمایت از الیزابت.” وارن کمپین منبع گفت که کندی ساخته شده است که دیگر تلاش برای کمک به او را مانند تماس همکار قانونگذاران و کارکنان خود شده است مبارزه برای او.

کندی فرستاده است بیش از 100 داوطلب برای نیوهمپشایر در طول چند ماه گذشته و برنامه ای برای ارسال بیش از 20 وجود دارد در روز سه شنبه. کندی همچنین در نظر دارد برای برگزاری یک میدان تماس با وارن نیوهمپشایر سازمان در روز دوشنبه شب. او در یک تماس مشابه با برگزارکنندگان هفته گذشته است.

Markey بیش از حد به نظر می رسد فقط دو بار در کمپین بلیزرز وارن. اما او کمتر شناخته شده از کندی که نام خانوادگی به تنهایی تضمین بهره از رای دهندگان. Markey آیا سازماندهی یک اتوبوس از داوطلبان به نیوهمپشایر برای آخر هفته نهایی قبل از اولیه.

مبارزات انتخاباتی خود را به نظر می رسید برای لذت بردن سوزن کندی راه برای کمک بیش از حد. خود را در مجلس سنا اولیه است تا سپتامبر. 1.

“این برنامه گفت:” Markey مدیر کمپین جان والش. “اما Ed گفت: ما باید به کمک الیزابت وارن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>