در حالی که دولت خود را مبارزه جهانی با مواد مخدر سازمان های هماهنگ در Covid-19

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به انجمن خوش آمدید سیاسی جدید جهانی بهداشت عمومی ویژه — یک فرمت جهانی ترجمه عضویت در خبرنامه. هر هفته در حال پیگیری مسائل عمده ای رو به جهان است. ثبت نام در اینجا.

رقابت میان دولت ها برای تضمین دسترسی به دارو و آینده واکسن در برابر coronavirus شده است شدید فانینگ ترس از یک بازی با حاصل جمع صفر بین دو کشور مبارزه با این بیماری همه گیر. اما آن را ندارد تبدیل مواد مخدر تنظیم کننده از سراسر جهان در برابر یکدیگر.

بر خلاف آن را آورده و آنها را به هم نزدیک می گوید گیدو Rasi رئیس سازمان پزشکی اروپا (EMA) است که مسئول معرفی داروها و واکسن مصوبات برای همه 27 عضو اتحادیه اروپا است.

به عنوان Rasi می گوید سیاسی یک جبهه متحد در میان جهانی تنظیم کننده اطلاعات لازم برای تایید داروهای جدید و یا واکسن برای رمان coronavirus کمک خواهد کرد که آنها را به مقاومت در برابر فشار سیاسی در خانه.

“اگر هر کس دیگری این موقعیت آن را آسان تر برای یکی ایستاده و به توضیح است که آن را [تنها فردی آژانس موقعیت] آن را یک دیدگاه جهانی” او گفت:. “در این دیدگاه آن دادن مقدار زیادی از قدرت به هر یک از ما.”

پزشک ایتالیایی است که در راس EMA برای تقریبا یک دهه Rasi همچنین صندلی های ائتلاف بین المللی از داروهای نظارتی مقامات داوطلبانه همکاری بین برخی از 28 مواد مخدر سازمان در سراسر جهان از جمله سازمان غذا و دارو, ملی چین محصولات پزشکی دولت و ملی برزیل بهداشت نظارت آژانس است.

ائتلاف وجود داشته و قبل از همه گیر اما همکاری شدید تر شده و با جلسات مجازی هر دو هفته به منظور کمک به تسریع و تسهیل در توسعه تصویب و در دسترس بودن Covid-19 درمان و واکسن در سراسر جهان است.

EMA و FDA به نوبت در ریاست جلسات Rasi گفت.

ژاپن داروی تنظیم کننده نیز بسیار درگیر و نیجریه یک تبدیل شده است بسیار فعال در ایران به تازگی گفت.

مقامات FDA نیست موجود به صحبت می کنند به سیاسی در مورد همکاری, اما یک مقاله ارسال شده بر روی وب سایت آژانس در پایان ماه ژوئن برای حصول همکاری با اتحادیه اروپا و ژاپن و کانادا در coronavirus درمان.

“ما همچنان به همکاری با ما جهانی نظارتی همتایان ما به دنبال به امن و موثر Covid-19 واکسن و درمان به شهروندان ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” اظهار مقاله امضا شده توسط FDA معاون کمیسر سیاست, قوانین و امور بین الملل آنا ابرام و علامت Abdoo دانشیار کمیسیون جهانی سیاست و استراتژی است.

ملی چین محصولات پزشکی دولت نمی تواند رسید و برای اظهار نظر در مورد همکاری.

یک رسانه عینک از نگرانی

مذاکرات بین مواد مخدر سازمان در مورد نحوه مدیریت کوچکتر از مقدار معمول از اطلاعات آنها را در اختیار خود را به عنوان آنها تصمیم می گیرید که آیا به تصویب Covid-19 دارو و در آینده یک واکسن.

تنظیم کننده نگران کوچک مطالعات داروسازان و شرکت های زیست فناوری با استفاده از آزمون واکسن با توجه به Rasi.

“این تکه تکه شدن است که برای تولید تعداد زیادی از underpowered مطالعات با مجمل اطلاعات — با یک سیگنال خوب اما مجمل” او گفت:.

قطره-قطره ای از اطلاعات مندرج در رسانه ها در مورد نتایج خوب در آینده برای استفاده از داروهای مختلف یا واکسن در حال توسعه به مقدار یک روابط عمومی رقابت است که توسعه دهندگان در حال بازی در میان خود Rasi گفت.

آخرین مثال آمد در اوایل این هفته.

یک واکسن آزمایشی توسعه یافته توسط ایالات متحده بر اساس مدرن باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن بدون عوارض جانبی عمده در اوایل مرحله کارآزمایی بالینی دانشمندان در گزارش روز سه شنبه.

یک روز بعد یک خبری بریتانیا خروجی گزارش داد که یک واکسن در آثار توسط دانشگاه آکسفورد و داروسازی شرکت AstraZeneca نیز تولید یک پاسخ ایمنی بدن در برابر بیماری است.

اما برای مبارزه با مواد مخدر تنظیم کننده در ICMRA “همه واکسن ها را در همان سطح از توسعه چرا که ما هیچ داده ها در جدول” Rasi گفت.

تنظیم کننده هنوز هم نیاز به دریافت پاسخ سوالات خود در هنگام واکسن توسعه دهندگان درخواست موافقت کرد. “در آن وجود خواهد داشت بدون تخفیف.”

سیاسی جریان

آمریکا و دولت های اروپایی شده اند و رقابت برای دسترسی به مواد مخدر در برابر coronavirus. زمانی که اخبار ظهور در پایان ماه ژوئن است که در ایالات متحده را خریداری کرده بود و تقریبا تمام سهام از جمله مواد مخدر remdesivir برای یک زن و شوهر از سال اروپا شد سریع به می گویند که آنها نیز در گفتگو با داروسازی جلعاد برای دسترسی امن.

اما این نوع از رقابت را تحت تاثیر قرار نشده همکاری بین اروپا و آمریکا داروی تنظیم کننده Rasi گفت.

“رقابت کمی در سطح دیگری است. آن را بیشتر برای مذاکره کنندگان دولت,” او گفت:.

اما این بدان معنا نیست رگولاتور نمی انشعاب در آنچه که آنها در خانه انجام دهید.

FDA به عنوان مثال به اورژانس تصویب در بهار به هیدروکسی کلروکین یک داروی تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کار در برابر ویروس. آن و سپس لغو آن در ماه ژوئن هنگامی که نتایج حاصل از آزمایشات بالینی نشان داد که نه تنها آن را موثر, اما که آن را حتی ممکن است عوارض جانبی بالقوه خطرناک برای کسانی که آن را.

“سطح مورد بحث ما این است که سطح علمی و با ما به توافق برسند” Rasi گفت. “پس هر کس در هر حوزه قضایی ممکن است به یک کمی از یک رویکرد متفاوت است.”

COVID واکسن آخرین مسابقه

مقامات امنیتی از انگلستان به ایالات متحده و کانادا در روز پنج شنبه متهم هکرها روسیه از تلاش برای سرقت coronavirus واکسن پژوهش است. با توجه به u. k. ملی امنیت سایبری در مرکز این حملات باید در درجه اول هدف دولت در بخش ماموریت های دیپلماتیک فکر می کنم مخازن و مراقبت های بهداشتی و انرژی شرکت.

برخی از داروسازان در حال توسعه Covid-19 واکسن نامزدهای متعهد شده اند که به سود اما نه آنها و نه دولت ایالات متحده است که برای پرداخت یک معامله بزرگ از پژوهش تعریف کرده اند دقیقا به چه معناست.

انگلستان امپریال کالج واکسن به وارد دور دوم انسانی آزمون.

دولتی چینی داروسازی شرکت می گوید که کارکنان خود را دریافت واکسن آزمایشی عکس های قبل از دولت مورد تایید تست در مردم است. شرکت های چینی به سرمایه گذاری در سعی و آزمایش فن آوری برای ایجاد یک واکسن در حالی که شرکت های غربی شرط جدیدتر کمتر فن آوری اثبات شده به این ویروس را هدف قرار.

در اینجا مختصر و مفید از کلید واکسن نتایج انتظار می رود در ماه های آینده.

بهداشت جهانی عکس

در داخل آفریقای جنوبی ‘بیمارستان وحشت است.’

Coronavirus بازدید آمریکای لاتین سیاستمداران است.

برزیل را آواره بومی مردم مبارزه میان همه گیر در جنگل بتن.

آلودگی هوا یافت می شود به افزایش خطر مرگ توسط Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>