در حالی که تهمت تبلیغ بازگشایی تیم خود بود صدایی هشدار دهنده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در تاریخ 1 مه که موفقیت او در پاسخ به coronavirus همه گیر شده و یک تست کیت و ماسک کمبود یک چیزی از گذشته است و این کشور آماده است تا به سرعت ارسال مردم به کار می کنند.

“ما تضمین کرده ایم یک ونتیلاتور برای هر بیمار که نیاز به یک” او گفت:. “تست و ماسک و همه چیز ما رو حل هر مشکل است. ما حل شد آن را به سرعت.”

اما در همین روز خود را سلامت و مدیریت اضطراری مقامات بخش خصوصی هشدار است که می گوید هنوز دچار کمبود ماسک, لباس و دیگر پزشکی دنده با توجه به ضبط یک جلسه بین بین FEMA و HHS مقامات در سراسر کشور انجام شده توسط کنفرانس که به دست آمده توسط سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال “در خانه ماندن” دستورالعمل تا به حال بی سر و صدا تمام شده شب قبل از ترک متحده برای مدیریت این بیماری همه گیر به عنوان آنها را مناسب دیدم. این مقامات همچنین ابراز نگرانی کرد که فرمانداران در حال حرکت به بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که موارد هنوز شایع تهدید به سقوط این کشور به یک جدید و بالقوه مرگبارتر فصل شیوع.

“تعداد مرگ و میر قطعا بالا خواهد بود” دانیل Jernigan مدیر مرکز کنترل بیماری آنفلوانزا را بدست آورد گفت: در آغاز آوریل 1 کنفرانس تماس بگیرید. Jernigan نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست برای نظر.

دقیقه بعد یکی دیگر از رسمی تأکید خطر رو به آمریکا: اگر تمام متحده نقل مکان کرد به بلند اجتماعی خود فاصله محدودیت بیمارستان ها در سراسر کشور می تواند یک موج جدید کروناویروس موارد ایجاد پتانسیل شدید یک کمبود در عرض چند هفته.

“اگر در پایان stay-at-home سفارشات شما برای بلند کردن همه چیز و رفتن به حالت عادی بازگشت, کسب و کار نداشته باشد و در جامعه کاهش, شما می توانید انتظار برای دیدن در هفته دوم در ماه مه ما شروع به افزایش دوباره در ونتیلاتور استفاده می کند” این مقام گفت. “که به معنی موارد افزایش و در اوایل ماه ژوئن ما فراتر تعداد هواکش ما در حال حاضر.”

کسانی داخلی اضطراب آمد و به عنوان ده ها تن از کشورها آماده بازگشایی اقتصاد خود را طی هفته های آینده یک فشار است که نمی خواهد بلافاصله پس از بازگشت کشور به کسب و کار به صورت عادی و در عین حال که هنوز هم اتفاق می افتد در مقابل توصیه بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی. حتی تهمت خود را تشویق متحده به حرکت سریع است اذعان سرعت خواهد شد به احتمال زیاد منجر به بیشتر مرگ و میر.

اما روزانه “HHS/FEMA بین” کنفرانس همچنین به عنوان یک مقابل — اگر یکی از عمومی نمی شنوند — به داستان متفاوت است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال فروش یک سریع و موثر پاسخ که با موفقیت پاک راه برای راه اندازی مجدد از اقتصاد است که در کارگروه مدیریت بحران دیگر ممکن است مورد نیاز است.

سیاسی به دست آمده های صوتی ضبط شده از سه کنفرانس-فراخوان جلسات برگزار شده بین آوریل 24 مارس 1, رهبری HHS و FEMA مقامات و طراحی شده برای نگه داشتن طیف گسترده ای از سازمان های فدرال مطلع از دولت coronavirus پاسخ. این جلسات شامل به روز رسانی از داخلی وظیفه نیروهای متمرکز عناصر پاسخ — مانند داده ها و تجزیه و تحلیل, تست, سایت و جامعه کاهش تلاش — و همچنین از منطقه ای FEMA و HHS رهبران در دفاتر سراسر کشور.

در تماس های مقامات در واشنگتن و منطقه ای خود را به همتایان شد بی پرده در مورد مبارزه خود را به نگه داشتن سرعت با سیل درخواست از فرمانداران برای بیشتر تجهیزات پزشکی و حتی به عنوان رئیس جمهور تبلیغ دولت اقدامات برای تضمین کافی دنده از خارجی و تولید کنندگان داخلی.

“در حال حاضر ما در حال لود بالا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اواخر ماه آوریل مطبوعات جلسه. “دولت فدرال لود کردن بیمارستان ها با چیزهایی که به مراقبت از مردم است.”

“ما میلیون ها و میلیون ها نفر از ماسک,” او اضافه شده در مارس 1. “این چیزی بود که چهار هفته پیش بود دشوار است و در حال حاضر ما میلیون ها نفر از ماسک در آینده و در حال حاضر در اینجا.”

با وجود گام های دولت گرفته شده برای خرید و توزیع میلیون ها نفر از ماسک و دیگر دنده کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور ادامه داد: به گزارش کمبود در هفته های اخیر قرار داده است که هر دو آنها و بیماران خود را در معرض خطر عفونت است.

یک چالش مهم’

در یک جلسه در تاریخ 24 آوریل مقامات دولت اشاره کرد مداوم از کمبود بیمارستان لباسهای پیش بینی آن خواهد بود “چالش مهم در روزها و هفته های پیش رو” و هشدار داد که یک طرح نیاز به آمده تا با “جایگزین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در این دوره از پراکنده تعداد لباسهای.”

مقامات دوباره پرچم لباس کمبود در چندین تماس های بعدی در مورد این جریان از تجهیزات حفاظت فردی شناخته شده به عنوان PPE.

“اصلی ما PPE کمبود همچنان در امتداد خطوط از دستکش و لباس” یکی رسمی از FEMA در منطقه 4 را پوشش می دهد که بخش هایی از جنوب شرق گفت: تماس بگیرید شرکت کنندگان در مارس 1. “من می دانم که همه در حال کار سخت بر روی آن است.”

مقامات در مارس 28 تلفنی گفت: آنها نیز در جریان این رهبران در CDC و HHS’ آمادگی و پاسخ آژانس “نیاز به پارچه ماسک در خانه های پرستاری و سرپایی تنظیمات.”

مقامات فدرال اختصاص داده شده به FEMA در اواسط اقیانوس اطلس منطقه گفت: در تاریخ 24 آوریل که خود را عضو نگران بودند که یک PPE برگه FEMA فرستاده که هفته تشویق زیرساخت های حیاتی اپراتور برای تماس با کشورهای خود را اگر آنها قادر به دست آوردن ماسک و دیگر دنده محافظ از طریق عادی خود را از تامین کنندگان.

“برخی از کشورهای کمی torqued مورد که به دلیل هوای بسیار محدود” یکی از مقامات منطقه ای گفت: در این نشست است. “با توجه به اولویت های دیگر آنها احساس آن را قرار داده و آنها را در یک نقطه بد.”

مناطق دیگر گزارش شده در تماس است که که در مطب های دندانپزشکی و مواد غذایی و محصولات کشاورزی امکانات در کشورهای در حال حرکت در حال حاضر به بازگشایی شکایت کرده اند که آنها نمی توانند دسترسی به ماسک و دستکش و دیگر PPE طبیعی خود را از تامین کنندگان و التماس برای کمک به دولت است.

و به عنوان برگ برنده دولت نقل مکان کرد و در اوایل این ماه به توزیع بیشتر دنده محافظ به خانه سالمندان که باید دیده سرسام آور مرگ عوارض بیش از چند ماه گذشته کمی انجام شده است برای میلیون ها نفر از بیمارانی که برای دریافت خدمات بهداشت خانه و درمانگاه و دیگر مبتنی بر جامعه ارائه دهندگان خدمات سلامت در خارج از بیمارستان. مقامات در این تماس گفت: آنها هنوز در تلاش برای درک آنچه مورد نیاز است.

“ما نمی باید کامل دید در مراقبت های بهداشتی تنظیمات خارج از بیمارستان ها و خانه های سالمندان و ما لازم نیست که داده های پایه برای درک آنچه “طبیعی” به نظر می رسد” گفت: CDC اپیدمیولوژی سروان. جان Redd در مارس 1 تماس بگیرید. Redd نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست برای نظر.

در بیانیه کاخ سفید رسمی تبلیغ تلاشهای دولت برای اطمینان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی منابع آنها نیاز به مدیریت این بیماری همه گیر.

“رئیس جمهور شده است روشن است که زمانی که نیاز به PPE مطرح می شود, دولت به توسعه تاریخی مشارکت عمومی-خصوصی طراحی شده است برای تضمین و تحویل این بحرانی منابع برای هر کسی که نیاز آنها را در زمان ضبط” این مقام گفت.

FEMA مشابه تاکید کرد به سیاسی که دولت فدرال است که به دنبال استراتژی های بسیاری در یک بار برای به دست آوردن منابع و کمبود منحصر به فرد هستند به ایالات متحده در یک HHS سخنگو گفت: این بخش از نزدیک هماهنگ با FEMA و کاخ سفید را coronavirus نیروی کار برای اطمینان از “محلی اجرایی دولت موفق و فدرال پشتیبانی پاسخ.”

“این جهانی است همه گیر و تقاضا همچنان به سنگین تر بودن عرضه در سراسر جهان و نه فقط در ایالات متحده” از FEMA سخنگوی گفت. “با توجه به این که FEMA و HHS هر دو کار سخت برای اطمینان حاصل شود فدرال پیمانکاری تلاش نمی رقابت با آمریکا توانایی برای به دست آوردن PPE و لوازم دیگر.”

‘عظیم انجام’

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات بالا را تبلیغ ملت را آزمایش سطح شیب دار تا بیان کرد بارها و بارها که ایالات متحده در حال انجام تست های بیشتر از هر کشور دیگری در جهان است. در تاریخ 1 مه تهمت بهداشت منصوب و تست هماهنگ کننده برت Giroir پیوست بین گروه جلسه به ستایش ابتکار به گسترش درایو-از طریق آزمون سایت های سراسر کشور به عنوان یک “موفقیت بزرگ است.”

در عین حال در روز قبل از انتخابات هشدار داد که تلاش برای نمرات آزمون از بيماران مانع از تجهیزات و دنده کمبود. گزارش مکالمات او می خواهم تا به حال با مقامات بهداشتی در منطقه میانی اقیانوس اطلس یکی منطقه ای رسمی گفت: بین گروه در آوریل 24 که آمریکا “عرضه به نظر می رسد اصلی ترین عامل محدود کننده.”

داستان مشابه بود میان ایالات متحده آمریکا به نمایندگی از این منطقه موافقت.

“بودجه و کارکنان است نه یک بازدارنده خواند و گفت: در همان تماس بگیرید. “این توانایی ایمن سازی و تست لوازم و PPE.”

در واقع, در حالی که ملت را تست آمار و ارقام افزایش یافته است بیش از ماه گذشته پس از عقب مانده برای بسیاری از ماه های فوریه و مارس و کارشناسان بهداشت عمومی به طور گسترده معتقدند که ایالات متحده هنوز تست مردم به اندازه کافی به یک تصویر دقیق از این ویروس گسترش یافته است.

دولت بود و تنها فقط شروع به تغییر تلاش خود را از تقلا برای واردات لوازم به تلاش برای افزایش تولید داخلی از مواد کلیدی مانند تجهیزات حفاظتی, یک مقام گفت در مارس 1, صحبت از طرف داخلی وظیفه نیروی متمرکز در زنجیره تامین مسائل. برخی از این لوازم در تقاضا نه تنها در نظام سلامت بلکه توسط کسب و کار در تلاش برای بازگشایی در حالی که نگه داشتن کارگران و مشتریان امن است.

آن مقام گفت: “یک تعهد عظیم.”

شرکت کنندگان در آن ممکن است 1 — که با تمرکز بر موضوع “باز کردن امریکا دوباره” — نیز صرف مقدار از این نشست دست و پنجه نرم کردن با این احتمال که به عنوان متحده شروع به بلند خود فاصله محدودیت های جدید شیوع کروناویروس را دنبال کنید.

تقریبا همه از FEMA منطقه ای تیم های گزارش شده در ادامه را افزایش می دهد در هر دو مورد و مرگ و میر به عنوان فرمانداران نقل مکان کرد به خاتمه stay-at-home سفارشات ضعیف در تماس جدید نقاط داغ در زندان, گوشت, گیاهان پردازش و دیگر در معرض خطر امکانات.

حداقل دو کشور در آن زمان — کارولینای جنوبی و گرجستان — در میان کسانی که برنامه ریزی برای بازگشایی با وجود ورود صفر روز متوالی کاهش موارد با توجه به یک اسلاید توزیع شده به این گروه و به دست آمده توسط سیاسی بسیار کمتر جلسه هر یک از دیگر پایه بازگشایی توصیه و یا “دروازه” گذاشته شده توسط CDC. در گرجستان با توجه به اسلاید دیگر این گروه را دیدم, جدید Covid-19 موارد بودند تا 65 درصد و مرگ و میر بودند تا نزدیک به 103 درصد بیش از یک دوره دو هفته ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن میاد Reopenings

مغلوب ساختن پیشی جستن است vacillated بین ستایش و انتقاد گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به بازگشایی دولت اما در همان روز به عنوان منطقه ای مقامات ابراز نگرانی در این جلسه رئیس جمهور به طور گسترده پشتیبانی متحده فشار برای بازگشایی شده است.

“من مانند متحده باز کردن. آنها باز خواهد شد,” او گفت:. “آنها در حال رفتن برای باز کردن با خیال راحت و به سرعت من امیدوارم که ما به کشور ما است.” بعد از آن هفته پس از گسترده مقاومت به گرجستان حرکت می کند از جمله از چند جمهوری خواهان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمپ در حال حرکت بود خیلی سریع با باز کردن کسب و کار مانند تو سرو و ناخن سالن.

هر چند برخی در دولت علنا اذعان کرد و حتی ابراز نگرانی کرد که متحده شد لغو محدودیت های قبل از کاهش این ویروس گسترش رئيس جمهور و خود را بالا مشاوران باید تا حد زیادی در تشویق بازگشایی متحده است. آنها همچنین پیشنهاد کرد که CDC معیارهای دستورالعمل نه اجباری است که می توانید استفاده کنید به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

مقامات بهداشت در عین حال ادامه داد: به تقلا برای ایستادن ابزارهای جدید برای نظارت بر شیوع کشیدن اطلاعات از بخش های مختلف دولت در تلاش به عنوان Redd توصیف آن به “پاسخ به افزایش تقاضا و بار بر روی سیستم” باید جدید خوشه از موارد تا پاپ. شانس چنین ویروس خوشه برداشت تا او افزود: “ما البته در نظر اجتناب ناپذیر است.”

در این جلسه مقامات نیز مواجه خصوص سناریوی تلخ: که تازه امواج از coronavirus موارد تهدید می تواند یک بار دیگر به پایمال کردن ملت و نظام سلامت است.

ایالات متحده نزدیک به 104,000, پنکه, با توجه به یک اسلاید توزیع شده به این گروه — که تنها در حدود 30,000 شد و در حال حاضر در حال استفاده است. این در حالی است که مغلوب ساختن پیشی جستن است ضامندار بر روی آن مازاد در هفته های اخیر به عنوان شواهدی از دولت موفق پاسخ — دوبله ایالات متحده “پادشاه هواکش” — مقامات در تماس بودند متمرکز در مدل سازی که پیش بینی و در عین حال یکی دیگر از ونتيلاتور بحران اگر آمریکایی ها به سرعت سر خود را قبل از همه گیر زندگی می کند.

مدل مطرح شده در یک نمایش اسلاید به دست آمده توسط POLITICO, مصور, بدترین سناریو مورد است که نشان داد راش از موارد جدید اعضاء و به زودی بیش از این ملت را ونتیلاتور لوازم با هفته اول ماه ژوئن است.

پتانسیل بحران بود فقط یکی از خطرات مقامات در این تماس تاکید کرد که نیاز به نظارت مستمر و با وجود تهمت را آرزو و برای بازگشت سریع به حالت عادی آنها هشدار داده می تواند نیروی ملت را به یکی دیگر از آسیب رساندن مستند.

“همانطور که ما لیفت کاهش, آن را به بحرانی برای نظارت بر انتقال محلی بهداشت عمومی ظرفیت و سیستم بهداشت و درمان ظرفیت در طول زمان” یک مقام گفت در مارس 1 “و در صورت نیاز reinitiate کاهش در هفته آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort tıkanıklık açmahovarda bet